Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 181165 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1350 poslato: Jun 27, 2014, 10:16 »
Čeka se Pjer da objasni ovaj novi zaokret. Ja sam u depri jer ću i iduće sezone gledati Radonju na klupi. Strašno.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1351 poslato: Jul 07, 2014, 03:41 »
  tvrd je igrač nebojša čović nešto kao maskerano u fudbalu :respect
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1352 poslato: Jul 10, 2014, 12:47 »
  Olimpijakos,Valensija,Galatasaraj,Neptunas,Laboral i KK Crvena Zvezda!
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1353 poslato: Jul 10, 2014, 12:48 »
teska, ali moze se sa svima igrati, doduse zavisi kako ce ekipa izgledati
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1354 poslato: Jul 10, 2014, 12:49 »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1355 poslato: Jul 10, 2014, 01:02 »
  da sačuvamo kostur ekipe a da umesto tadije,lipovog  i katića dovedemo adekvatne zamene   sad je gazda na potezu, ako krene da šibicari kao što ponekad ume ništa ni ove godine od Top16 ali nadam se da je i on naučio nešto iz prethodnih sezona i da se mora odrešiti kesa za prave igrače i naravno da se "ubedi" onaj kojeg priželjkuje milionska armija navijača KKCZ da konačno zaigra u svetom dresu   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1356 poslato: Jul 10, 2014, 01:22 »
Kako izgleda grupa C dobro smo i prošli ali kao što je rečeno ko zna na šta će nam ekipa izgledati sledeće sezone pa otom potom.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1357 poslato: Jul 10, 2014, 02:31 »
Ako sklopite dobru ekipu, klanje sa Laboralom za četvrto mjesto.



Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1358 poslato: Jul 10, 2014, 03:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako sklopite dobru ekipu, klanje sa Laboralom za četvrto mjesto.
od Neptunasa smo valjda bolji a što se ostalih tiče Pirejci su sigurni za prolaz dok ostli još niu kompltirali ekipe a Galata traži novog sponzora i pitanje koliko će imati novca za pojačanja,Laboral nam leži jer imaju onog Plajsa kojeg Bobi redovno razbija tako da bi mogli uz blagu pomoć Pirejaca da se nekako uguramo u Top16 jedino me plaši gospodar i njegov ego
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1359 poslato: Jul 13, 2014, 04:10 »
Koliko vidjeh, Micov ide u Galatu i to za dobre pare, tako da su izgleda riješili pitanje sponzora...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1360 poslato: Jul 13, 2014, 05:43 »
moj drug veliki Daba izdao knjigu o KKCZ i knjigu o pokojnom Bobanu Jankoviću :respect nisam ih još preuzeo pa ne mogu da komentarišem a verujem da je matori bokelj već to pročitao
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1361 poslato: Jul 23, 2014, 12:12 »
stiglo je prvo pojacanje-kalinic. moglo je i bolje,ali ne mogu reci da nisam zadovoljan. bilo bi bolje da je dosao dangubic,jer ima veci napadacki arsenal,a meni je pun k... defanzivnih igraca,ali sta je tu je...

inace ove sezone mislim da moramo mladim igracima da damo sansu.opet ti igraci moraju da imaju vec sada bar neki minimalan nivo,a npr djukanovic i kaplanovic stvarno nemaju kvalitet trenurtno za bilo kakvu ulogu u zvezdi.na zalost mislim da taj kvalitet nema ni rebic,daj boze da gresim...sa druge strane mislim da je guduric u domacoj ligi u kupu dokazao da je igrac koji ima kvalitet za zvezdu i da mora da dobije sansu. uz mitrovica i tejica kao maltene prve dve opcioje na cetvorci,uz bobija bih doveo samo jos jednog igraca koji pokriva i 4 i 5(nama bi trebao da vise igra na 5,4 samo da malo pomogne) i zavrsio sa pojacanjima na visokim pozicijama.naravno tu bi morao da bude jos jedna petica,ali tu ne bih dovodio nekog skupog igraca nego bi mi taj bio 5 igrac u rotaciji na visokoj poziciji,i u skladu sa tim bih nekog doveo(najbolje mlad,ako ne neka jeftina domaca varijanta). naravno moze se dovoditi i cista 5 stranac da deli minutazu sa bobijemi da bude udarna pesnica,ali onda na poziociji 4-5 treba neki jeftin igrac,a ne znam da ga imamo u svojim redovima(tejic igra to ali sam njega vec racunao i treba nam 5 opcija)...
znaci uz jedno pojacanje na pleju,vrhunsko za nase uslove,jos jedan vrhunski igrac na 4-5 ili cisto 5.trojku ne bih dirao jer imamo vise nego dovoljno opcija,ukljucujuci gudurica i voju stojanovica.
u sustini po meni-
pojacanje,rebic, dzenkins, blazic,lazic,kalinic,guduric(u 14 da bude i voja ako se ne prebaci u fmp,a to bi ipak bila najbolja opcija,a npr u 14 gurnuti aranitovica ili simanica)
mitrovic,tejic,bobi,pojacanje i 5 visoki igrac u rotaciji...

to ne bi bio nista specijalno skup tim,znatno jeftiniji od proslogodisnjeg,a opet bio bi dobar,i imao bi po meni nivo da se ravnopravno bori za ulazak u top16...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1362 poslato: Jul 23, 2014, 12:17 »
inace vezano za kalinica, radnicki je izdao saopstenje i optuzio zvezdu kako mu otima igrace,a da je kalinic isplacen do kraja. isto su optuzili registracionu komisiju,olimpisjki komitet,i koga sve ne...
odmah nakon toga muta daje sledecu izjavu...

Citat
Muta Nikolić: Već sutra-prekosutra Radnički može da se ugasi

pre 4 sata | mozzartsport, žurnal.rs
"Ne možemo na ovaj način da izdržimo, davajući svoje privatne pare. To ne ide. Sve smo uradili da bismo održali klub, ali ovako više ne može"

 
Veličina slova A A A
   
Radnički iz Kragujevca nalazi se u gotovo bezizlaznoj situaciji i kako kaže i dalje aktuelni trener ovog kluba Miroslav Muta Nikolić "može da se dogodi da se klub već sutra ili prekosutra ugasi". Nije teško pogoditi, u pitanju su finansijski problemi...

"Ja sam i dalje trener Radničkog. Čekam, borim se. Ne možemo da platimo specijalnu pozivnicu za ABA ligu. Šteta. Zbog navijača, zbog sredine koja je volela košarku i pratila nas. Ne možemo na ovaj način da izdržimo, davajući svoje privatne pare. To ne ide. Sve smo uradili da bismo održali klub, ali ovako više ne može. Ni mi više nemamo para", kaže Nikolić u razgovoru za Sportski žurnal.

Svi košarkaši Radničkog su slobodni igrači pošto klub nije uspeo da prema njima izmiri dugovanja, pa se očekuje da bude još slučajeva poput onog s Kalinićem, koji je završio u Crvenoj zvezdi kao slobodan igrač.

"Hteli bi svi oni da ostanu, ali kada klub ne postoji, nemaju od čega da žive... Dok smo igrali Superligu igrače su isterali iz stanova. Da ne iznosim sada sav prljav veš... Ali momci su pokazali karakter i želju. Iako nisu plaćeni, borili su se do kraja. To tinja odavno. Pričalo se svašta. Nismo ni zaslužili da igramo Evropu i ABA ligu", poručio je je iskusni strateg.

na zalost radnicki se jasno stavio na partizanovu stranu,i radi ovo ocigledno zarad partizanove borbe protiv zvezdinog uticaja  u ligi i zelje da ligu ponovo preuzme kss...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1363 poslato: Jul 23, 2014, 02:00 »
Zar nije Aranitović upisao časove ljubavi?
Juče je b92 napisao da smo (ponovo) zainteresovani za crnogorskog reprezentativca Omara Kuka.
« Poslednja izmena: Jul 23, 2014, 02:01 nyc »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1364 poslato: Jul 23, 2014, 05:12 »
aranitovic stariji je upisao casove ljubavi,posto mu zvezda nije ponudila profi ugovor,tj gazda cova.a mladji brat je 98 godiste i uz simanica koji je takodje kod nas,jedan od vecih talenata u toj generaciji u evropi. a 13 i 14 igrac i treba da budu klinci juniori, koji igraju svoju ligu,treniraju sa prvim timom,i po potrebi ako se neko povredi uskoce da se skinu.steta je igracu koji vec ima 18-19god uzimati sezonu,a ne dati mu sansu.takvima je mesto u zelezniku da igraj,pa da pravimo selekciju i ko pokaze kvalitet da se ubacuje u prvi tim...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...