Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 182413 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #180 poslato: Septembar 18, 2013, 11:49 »
  čim je kapiten pravi odmah i trofeji "uzeo si trofej Simone" :aplauz:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #181 poslato: Septembar 18, 2013, 01:05 »
ko je sad kapiten ???



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #182 poslato: Septembar 18, 2013, 01:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ko je sad kapiten ???
Simonović tza sad ali će verovatno biti Raško kad se vrati sa EP  da lis i dolazio za bg i zašto se nisi javio?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #183 poslato: Septembar 18, 2013, 01:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ko je sad kapiten ???
Simonović tza sad ali će verovatno biti Raško kad se vrati sa EP  da lis i dolazio za bg i zašto se nisi javio?


bio do ponedeljka ujutro, popio kafu sa lakijem i losmijem, paceri nisu uspeli da nesto organizuju, tebe nisam trazio jer popodne je bilo rezervisano za dame, takav je bio dogovor, pa su me vucarali po deltima uscima i ostale masine za trosenje love. Tebe cekam u petak subotu  vec kad si ovde, pastrmajlija ti se vec ohladila, kolko vremena te ceka  :D
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #184 poslato: Septembar 18, 2013, 02:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ko je sad kapiten ???
Simonović tza sad ali će verovatno biti Raško kad se vrati sa EP  da lis i dolazio za bg i zašto se nisi javio?



bio do ponedeljka ujutro, popio kafu sa lakijem i losmijem, paceri nisu uspeli da nesto organizuju, tebe nisam trazio jer popodne je bilo rezervisano za dame, takav je bio dogovor, pa su me vucarali po deltima uscima i ostale masine za trosenje love. Tebe cekam u petak subotu  vec kad si ovde, pastrmajlija ti se vec ohladila, kolko vremena te ceka  :D
ja sam u strugi verovatno u subotu sabjle, videću šta ovi moji planiraju da obilaze ali prvo i osnovno moram da skoknem do "crnogoraca" uveče smo u drimu tu bi trebalo da bude i neka žurka, javiću se da barem popijemo kafu a za pastrmajliju ako bude vremena
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #185 poslato: Septembar 18, 2013, 05:04 »
Ništa se ne brinite, Ćoki je pripremio još 500-600k za (crnu) četvorku.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #186 poslato: Septembar 18, 2013, 06:18 »
milionce,milionce...ima se moze se...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #187 poslato: Septembar 18, 2013, 07:44 »
jos vam taj crnac na 5 fali i sigurno ste opet drugi, sto je uspeh sam po sebi
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #188 poslato: Septembar 18, 2013, 08:09 »
to ti kazem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #189 poslato: Septembar 18, 2013, 11:07 »
Inače bili ste blizu dogovora sa Vladimirom Dragičevićem (inače igračem kojeg smo mi želeli da dovedemo pre dve sezone, pa nismo imali para), ali nešto je zapelo u zadnjem trenutku, tako da je odlučeno da se vija crnac.


Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #190 poslato: Septembar 19, 2013, 07:36 »
Prema izveštajima i utiscima iz prve ruke (Turnir Mege; 2 utakmice), Šilbara je pojačanje kakvo nismo imali  prilike da GLEDAMO, a kamoli da ga IMAMO! Momak - tako barem meni kažu, a nemaju razloga da me lažu - je prvi pravi "multi-tasker" u najsjajnijem i najdražem dresu: ima fenomenalnu koordinaciju pokreta, pregled, brzinu...  tako da mu je nemoguće odrediti klasičnu  poziciju ("dvojka"  "na staklenim nogama"  :cigara: ? Trojka? )  !  Razigrava druge i asistira kao "kec", ima siguran ulaz i polaganje kao dvojka, skok i sut sa distance kao Trojka... U neku ruku podseća na Tonija Kukoča (ovo nisam ja rekao, samo da se zna  :P  )  .   Kažu da će momak biti stra'obalno pojačanje i da bi upravo on, zbog svog stila igre u kojem su asistencije jednako važne ako ne i važnije od poena,  mogao biti novi vodja tima na parketu.



Djenka - humor živi. Navijači se primili opasno na "ostali samo dugmići", pa su krenuli od prvog sekunda da ga lože sa "DJEN-KA, DJEN-KA..." što je - bilo je očigledno - samo uspelo da stvori dodatni pritisak kod mladjanog ex-NBAovca. Ali, kako je vreme odmicalo, tako je nestajao i poslednji trag početničke treme; umesto nje,  Djenka je krenuo da luduje! Ukapirao je da je dvaput brži od protivničkih čuvara i krenuo bez pardona da se ubrizgava u protivnički reket po volji  :smeh4: . Zaista, Djenka ima ulaz ko nenormalan . Ma šta bre više da pričamo? BROOKLYYYYYYYYNNNNNNN!!! WAAAAZZZZZZAAAAAAA ! NEMA bre jači, NE-MA!

Admirala smo ostavili za kraj jerbo tu nema šta da se doda; niti oduzme. Ima se utisak da je Nelsoniška aterirao na Surčinac ojačan za koji kg mišićne mase. On je od ove sezone član ekskluziVnog kluba stranaca (čitaj, AMERA) koji su odigrali i drugu sezonu za neki domaći klub. Pritom, pod "domaći" podrazumevam sve ex-YU momčadi, uključujući i ženčad.  Zbilja, koliko ih je bilo? Svi ukupno - Ameri, Afrikanci, Wehabije, Gurabije, Derviši?     
--------------

Naravoučenije: Ako su mene lagali - lagao sam i ja vas. Uopšte, laž je jedna loša životna stranputica.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #191 poslato: Septembar 20, 2013, 03:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




TOOOO, JAKA, CARE!  I mi tebe jedva čekamo    :rockon: [size=78%] .[/size] Jaooo, gledam ovu fotku i mislim se, kako si samo danas odučio od košarke tog malog napaljenka bez vrata! A taman je poleteo... kad ono... PUF! BRez padobrana! Bilo mi čak malo žao, jer ipak je to Српче ... ali, to je potrajalo samo prvih 3 i po minuta    :smeh4: . Posle sam se opustiJo i uživao u ekshibiciji[/font].


Jao, jao, mnogo smo JAKA-i, bre! Šilobad, Djenka, Admiral, Jaka... Bobi, Raško... Boris, Simon, Laza... pa super ubitačni klinci - Luka, Cvele... jaaaao, slatke muke naše! 


P.S. Čoviću, genije, majstore, meštre... TAKO se to radi! Kreneš od dna, ali svakoga dana u svakom pogledu... Svaka ti čast, doktore, za hudinijevski preokret koji si izveo za samo dve godine. Kamo sreće da te imamo i u vladi!  Ali, razumem te potpuno - najmanje što ti sad treba je da sastančiš sa nekim amaterima i učiš ih kako i šta. I EiNiš bi da ima Bill Gatesa - al, ne može ! Zato, drži se ti svoje Zvezde. Zvezda je tvoja kuća, a ti si Zvezdin čovek. Početak i kraj priče.
Ili, kao što jednom davno reče veliki srpski pesnik, Jovan Dučić, "ZBOGOM, GLUPANI"!    :palac:




Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #192 poslato: Septembar 20, 2013, 09:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




 
Ili, kao što jednom davno reče veliki srpski pesnik, Jovan Dučić, "ZBOGOM, GLUPANI"!    :palac:


a kako rece jedan od poznatijih Skopljanaca "Popusi nam ponos"  :whistling:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #193 poslato: Septembar 20, 2013, 03:08 »
Možda četvorka i ne bude crna, u ovom trenutku pregovarate sa Radenovićem.  :kafa:

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.753
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #194 poslato: Septembar 20, 2013, 03:28 »
  pregovaramo mi svaki drugi dan sa nekim igračem ali svi se nadamo samo jednom igraču a s'obzirom da još nema sezonskih možda pukne bomba ovih dana 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)