Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 176352 puta)

Na mreži Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.844
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #30 poslato: Jun 17, 2013, 10:39 »
prepelic je, tako je, klasicna 2 sutni i bezi, ovaj ima i ulaz, al onaj ima prangiju, omic mi nekako mekan
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #31 poslato: Jun 17, 2013, 10:53 »
Šta? Ko? Prepelič? Ma uzećemo i njega, bre! Ima još neko? Mnogo smo JAKAI  :cigara:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #32 poslato: Jun 17, 2013, 10:59 »
meni se omic svidja.talentovan centar.ima visinu,ima masu,solidnu centarsku tehniku...


pade mi na pamet,licno ja bih bio prezadovoljan sledecim rosterom


1-nelson,cvele
2-igor,blazic(koji moze po koji minut i na 1 i na 3),lazic(moze po potrebi da odigra zajedno sa dvojkom kao trojka bar na 4-5min)
3-simonovic,pojacanje(mada ne bih bio cak nezadovoljan da ostane  skot,ako je u stanju da digne nivo igre,ali nisam siguran da je to u stanju,inace je odlican odbrambeni igrac,zna da donese energiju,bitan u odbrani i u skoku,ali realno u napadu se totalno izgubio)-vidim da se cak i cakarevic spominje na trojci.bio bi i sa njim zadovoljan.sada nema jaku cenu,pristace za dosta manje nego sada u partizanu(moze za 80-100k),dobar u odbrani,koristan,a moze ponesto i u napadu da da...
4-savovic,pojacanje (tipa lazme ili gist,tj atleta,da odlicno skace,fizicki moze da se odupre svakoj cetvorci,da je dobar u odbrani,da lepi banane,sut ako ima ima,ako nema,nema,manje bitna stvar),mitrovic
5-katic,milicic(ako on ne dodje onda bobi i sa njim sam zadovoljan),
jos tri igraca koji mogu da ulete u rotaciju ako dodje do povrede-tejic,guduric,ristic.moze umesto tejica i ovaj djokic...
« Poslednja izmena: Jun 17, 2013, 11:00 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #33 poslato: Jun 18, 2013, 12:12 »
Jel ima šanse da vratimo Thomasa? Taj dečko mi se baš ono upisao u srčanu aortu obzirom s kojim požrtvovanjem je igrao za nas i kad su svi ostali u timu bili živi raspad... Ja bih čak ponovo zvao i Mike Taylora da igra keca, iako je on ostao mnogima u ne-lepom sećanju jer nas je tužio za neisplaćenu lovu. Njemu je samo falio trener koji bi mu se ozbiljno posvetio u smislu da ga obuzda, upregne i postavi da igra ZA TIM. Inače, mislim da je bio i ostao mega-talenat... ali ta glava hebena   :zbunjen:  .


Dakle, slažem se, uglavnom, sa Nenadom:


1. Admiral i Cvele. POD USLOVOM da Cvele krene da ozbiljno trenira + da sazri u glavi! Mislim na njegov "talenat" da zaradi tri lične u 4 minuta i to potpuno nerezonski + zabijanje u protivnički reket, "a la Čović Jr.". U protivnom, dovešćemo nekog prosečnog "radnika" koji će, ako ništa drugo, korektno odmeniti Admirala na nekih 15 minuta, ukupno.


2. Tata Rakoč, Jaka, Lazić - Čovek - Ljudina. Ovde smo JAKA-I. Ali, baš. Ništa ja tu nebi menjo. Osim što bih na kulturiška ponudio Vuku transfer[size=78%]; [/size]kao, evo, Vučino, ti si bio naš kapiten  toliko godina, najduže si sa nama, krajnje je vreme da i ti nešto zaradiš (recimo, triper?)... slobodno idi  (u Genčlerbirligi, na primer   :whistling: ), nama će biti čast da nas predstavljaš u jednoj od najjačlih liga Evrope... Azije... a i Afrike...


3. E, ovde predvidjam svašta u sledećih 1-2 meseci. Na koliko smo potpisali Simona? Scotta? Obojica su pokazali da žele da igraju za nas, ali ja bih tu ipak najradje da vidim nekog novog, ili, još bolje - STAROG, Thomasa! Jer , nama je ovde pre svega potreban ŠUTER koji će u tandemu sa revolverašem-dvojkom da pravi haos, u smislu da protivnik ne zna koga pre treba da čuva. Pogotovu će nam trebati neki praćkaš kad budemo igrali protiv "bunkeraša", odn. "zonaša" a la jsd.  Videli smo u 4. utakmici play-offa koliko nas je ubilo šutersko prangijanje bez mozga ptrotiv zone! Pa mi smo u jednom trenutku, koliko se sećam, imali 0 od 16 za tri poena!!!!! Aloooooo   :uzbudjen:   !!!


Znači, nema tu šta da se više razmišlja. I Simon i Scott su sjajni ljudi, pogotovu mi je Scott super simpa, ali nijedan nije (pokazao/dokazao da je ) ono što nama treba! Znači, skauti na posao. NE TI, ČOVKE! Samo ti nemoj da se mešaš u roster i skautiranje i sve će biti za desetku.


4. Savović ... hmmmmmmmmmmmmmmm...........  Za mene je ovaj čovek najveća ENIGMA ove sezone! Neverovatan talenat, sjajan skakač... a opet, u trenucima je ispadao takav mentol !!! Mašio je najneverovatnije zicere, gubio lopte kao niko, pokušavao u napadu da pronadje nekakva suluda rešenja  u koja ni on sam, siguran sam, nije verovao! I dalje smatram da je SUPER talenat, ali sa njim mora neko da ozbiljno poradi, inače će postati najbeskorisniji igrač ABA Lige! Voleo bih da vidim Mitrovića na ovoj poziciji sa većom minutažom. Dečko je već pokazao da UME. E, sad, ako Radonja NE UME da iskoristi njegov talenat, onda - heb'ga. NE MISLIM da nam treba neko nov ovde. Pre bih da ozbiljno poradimo sa ovom dojicom pošto su stvarno izvanserijski talenti. Tu je još i Milovanović o čijim sposobnostima ne mogu da sudim jer sam ga ukupno gledao 5 minuta!


5. Raško, nadam se, OSTAJE. Neverovatno koristan igrač koji je od treće opcije na centru postao prva, a onda i jedan od dva-tri najpouzdanija igrača u napadu (iz Rakoča i Admirala). Ali, ovo nam je možda i NAJKRITIČNIJA pozicija ako ćemo se ozbiljno pojačavati. Gde li je sad onaj Traore koji nam se nudio u januaru?! Jedan ozbiljan centar nam je potreban pod Hitno! Čuo sam da će Musli biti slobodan igrač? Ne...neeee (loš pokušaj zezanja).




Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #34 poslato: Jun 18, 2013, 01:07 »
Citat
Iz KK Crvena zvezda demantovali su informaciju koju su pojedini mediji objavili da je za Blažiča plaćeno obeštećenje od 150.000 evra.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #35 poslato: Jun 18, 2013, 01:58 »
profo,i simonovic i skot su potpisali na 2god.e sada nisam siguran dal je to 1+1 ili bas 2god.ali sam siguran da obojica nece ostati...


traore je potpisao posle nas za albu mislim.igrao jedno mesec dana i povredio se,i nije igrao do kraja sezone.ne znam tacno koja je povreda u pitanju...tomas se spominje kao opcija.ne znam koliko je realno,ima jak ugovor u rusiji,ne znam dal je istekao ili vazi.ali i ako je istekao treba da pristane za manje para da igra.videcemo...
ja rekoh da bih bio zadovoljan i cakarevicem.tomas bi bio premija u svakom slucaju.mislim da to dosta zavisi od budzeta.spominje se i keselj kao moguce resenje.on kada bi prelomio  glavi mogao bi da bude pravo pojacanje.opet tesko ce ikada biti vrhunski igrac.ali ima fantastican sut,zeza ga tehnika,retko dribla.odbranu po fizikalijama moze da kida,opet retko pokazuje dovoljno volje i cvrstine u njoj.u skoku je odlican zbog visine...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #36 poslato: Jun 18, 2013, 02:31 »
Uzimajte Čakarevića ko leba vas molim  :uzbudjen:

Van mreže sh1

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 192
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #37 poslato: Jun 18, 2013, 03:25 »
Nije mi jasno zasto navijace Partizana zanima odakle Crvenoj Zvezdi novac za igrace?!
Jel to zavist ili je iskrena briga da se klub ne prezaduzi? Nek neko pokusa da mi objasni.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #38 poslato: Jun 18, 2013, 03:42 »
Samo žaljenje što se u jedan mali košarkaški klub trpaju džravne pare, a klub koji je simbol jugoslovenske i srpske košarke godinama unazad tlači.

Van mreže sh1

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 192
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #39 poslato: Jun 18, 2013, 03:50 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Samo žaljenje što se u jedan mali košarkaški klub trpaju džravne pare, a klub koji je simbol jugoslovenske i srpske košarke godinama unazad tlači.

Znaci Partizan se finansira iz privatnog budzeta? Koliko je drzava tacno dala para za Jaku?
Mislim da to ipak nije zal nego zavist i ljubomora samo  si je ti drugacije formulisao.

U svakom slucaju hvala na pokusaju da se odgovori na moje pitanje.
Mozda neko drugi ima bolji odgovor? Zahvaljujem unapred na trudu (bez ironije).
« Poslednja izmena: Jun 18, 2013, 03:52 sh1 »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #40 poslato: Jun 18, 2013, 03:54 »
Nije zavist (zašto bi bila zavist prema klubu koji ima 5 titule od kada se prešlo sa šljake), zanimljivije da vas drknemo iksljučivo radom i znojem kada vam se sipaju takve pare, kao što je bilo i ove sezone, gde ste imali takav budžet da se može porediti samo sa Partizanovim u sezoni posle F4, kad smo konačno bili dobili neku crkavicu za minuli rad. A sledeće ćete imati i duplo veći, a scenario na kraju će biti isti. Doduše i jesta malo zavisti kada se tolike pare guraju u privatni klub u FMP.
« Poslednja izmena: Jun 18, 2013, 03:55 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.138
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #41 poslato: Jun 18, 2013, 11:08 »
Dusko Ivanovic? :eek:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #42 poslato: Jun 18, 2013, 11:23 »
Još 400k, pa šta je to  :cigara:

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #43 poslato: Jun 18, 2013, 11:43 »
Blic pise i Dusko i DJ Strawberry iz Cibone...




Za Duska kazu 400k... Jagoda znam da je u Ciboni imao 200k, dakle novi ugovor najmanje 300k...




Otvorio se burazer...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #44 poslato: Jun 18, 2013, 12:10 »
Do sad su imali ili jak tim i slabijeg trener ili odlicnog trenera i slabiji tim, a sad su krenuli i sa jakim timom i sa odlicnim trenerom.

Vidjecemo koliko ima istine u ovom za Duska.
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!