Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 179373 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #315 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:45 »
Jaooo Blažiću jebi se... :udaraozid:

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #316 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:46 »
 :smeh1:  Ludi Rusi. Da je Blažić pogodio, potpuni egal, Mada, svejedno je sve otvoreno.
Kakav pogodak Šilba. :smeh1:

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.855
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #317 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:51 »
cigani na delo
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #318 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
cigani na delo

Naravno, samo na te ciganske fore umeju da vataju, na svu sreću ni jedan igrač Lokomotive nije oslepeo od silnih lasera, na žalost svih prekookeanskih govnjara  :smeh3: :smeh3: :smeh3:
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2013, 08:54 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #319 poslato: Oktobar 17, 2013, 08:55 »
Manje ovih crnih rupa u igri pa možda i dobijemo nekoga...štata mislim da smo imali šansu ali dobro prvi mačići se u vodu bacaju....očeikvao sam više od naših centara....ajde Bobi je još nešto i odigrao a Raško ama baš ništa i tu su nas dobili.....ne bih nikog izdvajao posebno jedino sam prijatno iznenađen sa Radenovićem iako je i on kiksao....


Navijanje je bilo pa solidno na trenutke odlično....ali može to puno bolje..mada bilo je puno šminke na tribinama pa je i očekivano... mada ja sam ipak za Pionir ....takvu buku i tenziju ne može Arena da stvori pa da je još tolika....a uostalom bilo je dosta praznih mesta....mislim da je rečeno 19 000?





Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #320 poslato: Oktobar 17, 2013, 09:56 »
Mobilizacija nije uspela, nisu se odazvali gerontološki centri, ono da roditelji povedu babe i dede pa da deca sede roditeljima u krilo a babe i dede na glavi..
Suđenje sasvim gostujuće, što je bilo i za očekivati kao odnos EL prema provincijskim ekipama...
Raško i Jaka mož da reše Igokeu al El nikad...

Sve u svemu, dobrodošli u Evroligu. gde ćete sa 2-12 da budete prezadovoljni...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #321 poslato: Oktobar 17, 2013, 10:30 »
Roditelji ostALi kod kutju da cede bubuljke na decu. Nemoš sve da poSTIGneš.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #322 poslato: Oktobar 17, 2013, 10:54 »
u duelu dva ocajna trenera pobedio onaj koji ima mnogo bolje igrace. Aj sto Radonja nije neki trener, ali Pasutin :smeh4: :smeh4: drzi Marcusa Williamsa na klupi posle sjajne prve cetvrtine, gotovo celu drugu, dok se Zvezda vraca. Maric mu igra sa 4 licne skoro 5 minuta, a sreca po njega, pa veliki Radonja to nije primetio. Prosipa plus 13 kao od sale u zavrsnici. Kubanu treba mnogo bolji trener, po imenima su paklena ekipa, ali ...

Zvezda spolja ima stofa, vrlo opasna ekipa ako se i Dzenkins razigra, ali pod kosem je rupetina poprilicna. Jasno je odavno bilo da Bobi ne moze EL da igra, da moze davno bi je vec igrao.

takodje, mislim da je sudija nekoliko puta ostetio domaci tim. Onako objektivno, jednom je Maric ili Hendriks izvadio cistu loptu iz obruca posle suta Nelsona, bilo je dosta tuce pod kosem, pa se pistaljka nije cula, a obrnuto su svirali sto sta. Opet , to nije presudilo, ali je uticalo na kretanje rezultata
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #323 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:06 »
Mislim da je najočigledniji previd bio nedosudjeni koš na kraju 2. četvrtine. Lopta izbačena iz obruča - ne mož jasnije, ali pištaljka se nije oglasila.
No, kao što Lošmi napisa, nije to prelomilo.
Iz ovoga svakako treba izvući pouke. Lazić NE SME da bude ispred Djenke. Bobi mora da krene da igra agresivno itd...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #324 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:21 »
Bilo je dosta grešaka na štetu Zvezde ne samo ta lopta..ne mogu svih da se setim ali baš u periodu kada se lomio rezultat ali to definitivno nije uticalo na rez na kraju...

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #325 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:43 »
BŠ;"Navatreniji navijači su bili na gornjem prstenu pa smo imali problem da ih čujemo"...


xaxaxaxaxa, rofl, lol i lmao...pa ja ne verujem, suza suzu stiže... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #326 poslato: Oktobar 17, 2013, 11:47 »
Nema šanse da je to izjavio.  :))
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #327 poslato: Oktobar 18, 2013, 02:49 »
inace ovaj forum ne bi bio ovaj forum,da nema uvek neki grobar da se javi(najcesce se isti vrte) da cisto malo ili malo vise pokaze svoje komplekse...


ja sam ipak generalno zadovoljan.igrali smo kako je edin u svojoj kolumni rekao protiv tima koji ima jedan od vecih evropskih budzeta,ima dosta vrhunskih igraca.uz sve to sudije ne da nisu svirali ni 50-50 na nasem terenu,nego su navlacile za njih.opet kako neki kazu to nije uticalo na konacan ishod.ali je i to lepota znalackog sudjenja.ako pogledas da je 3 razlike,onda mozes i da kazes da je uticalo.ipak okrenimo se svojim greskama,sudjenje je ocekivano kada smo u el posle toliko godina,a igras protiv bogatog protivnika.
izgubili smo zbog propusta u odbrani,pre svega u prvoj cetvrtini.bilo ih je i u cetvrtoj,ali mnogo manje,jer vecina trojki su dati preko ruke.opet kada imas takve sutere,kao njihove,moras da igras bolje odbranu,i ne da budes na lopti,nego bukvalno da si tik uz njega da mu ne das da dise. tako da definitivno odbrana u cetvrtoj je bila solidna,ali nizeg intenziteta od dobre,i sa nekim propustima.sa druge strane u prvoj cetvrtini je odbrana bila ocajna,nista nismo odbranili,ubili su nas,dali su mnogo lakih poena,puno kontri i sl.i jedan od glavnih problema su bili glupi faulovi,prvo smo propustali sanse da kontre secemo u zacetku,pa smo im davali lake koseve,ili ih kasno pravili pa im davali bacanja ili 2+1.kazem idealno smo za njih otvorili utakmicu.
posle je odbrana bila dosta solidna,kazem ukljucujuci cak i cetvrtu.ali u drugoj smo bas pokidali odbranu.ipak previse crnih minuta,previse padova,i to moramo da izbacimo.problem su nam bili i ogroman broj promasenih zicera,i da toga nije bilo,mi bi verovatno i sa svim padovima,losim periodima u odbrani i sl,dobili ovaj mec.ovako bar 10mrtvih zicera,znaci jedno 20p mi smo prokockali.ok uvek se promasi neki zicer,ali sto je mnogo mnogo je.
centri su nam bili najslabija karika.bobi ipak solidan,nije dozvolio previse skokova u napadu,imao dabl-dabl,ali mora drasticno bolje u odbrani.sa druge strane rasko ocajan,ali je i nespreman,trenira od pocetka nedelje,a pauzirao je 10ak dana.videlo se da je ispao iz forme.mislim da je malo trbao da igra sa radenovicem na 5,a mali mitrovic da dobije 10ak min u igri,jer ni simonovic apsolutno nista nije pokazao,tako da je mali mitrovic mogao da bude u igri,a mozda bi nesto i uradio...
ipak jedan solidan centar,i drugi ocajan su suvise los ucinak za ovakvu utakmicu.ne znam isto zasto cvele nije dobio neki minut,posebno u prvoj cetvrtini kada smo bili uzasni u odbrani,da malo digne agresivnost.
inace zezao sam ortaka na utakmici,posto je on u prvoj ili posle prve cetvrtine u sirokom zakljucio da radenovica treba terati.pa sam ga na utakmici vise puta zezao.radenovic jedan od boljih,i pozitivno iznenadjenje...

sto se tice navijaca,prvo bilo je sigurno preko 19000,verujem da je bilo 20.000(sto je i novinar na mondu zakljucio),jer gornji prsten je bio dobrano preko kapaciteta(sto je prokomentarisao i voditelj na sport klubu da nikada nije video puniji gornji prsten),sa druge strane dole jeste bilo slobodnih mesta ,ali sumnjam da je moglo vise od 2000 da stane na ta mesta.a i to sto je bilo slobodnih nije ni cudno kada su karte za taj nivo bile 1000(ok to je povoljno),1500,2000 i 2500din,sto je za nase uslove premnogo(plus onaj red uz teren i loze naravno drastisno vise).inace verujem da je cova odrzao rec o placanju karata,posto je pola loza(boksova) bilo prazno...
navijanje dosta dobro,pa i odlicno,bez obzira kako je to zvucalo na tv-u.naravno uvek moze bolje,pri tom su pojedini periodi uvek losiji,kada te protivnik malo deprimira,ali kazem vise nego dobro navijanje.gde je dobar deo utakmice navijala skoro cela hala.mislim da je bilo zagrevanje kada su smarali sa cedom i dunjicem,i da tokom utakmice se nisu bavili tim glupostima(mozda sam se i zeznuo,ali onda samo nesto uzasno kratko) i u jednom trenutku su smorili sa forsiranjem o zvezdo le,ole,ole,ola.ubise  u pojam,a i nije pesma za dizanje adrenalina.mogli su neki malko bolji izbor pesama da izvrse bilo bi jos bolje.zvizdanje u sustini standardno kada se lomilo bilo je zvizdanja,koje se smenjivalo sa pesmomi to je normalno nikada se celu utakmicu ne prekida pevanje zbog zvizdanja...
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2013, 03:11 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #328 poslato: Oktobar 18, 2013, 04:32 »
Al', čekaj, Nenade, zar nije BŠ (BulŠit?) izjavio da nije čuo navijače jer su bili na gornjem prstencu? I zar nije zbog toga upao u kanal jer nije čuo, "Ajde, igraj i bori se!"? Mislim, njemu je toliko stalo do toga da ČUJE šta Delije pevaju!

Nemoj sad da skrećeš sa teme!

Bože me sakloni koje gluposti ću ovde pročitati.   :smeh1: Ali, ne iznenadjuju. Nimalo. To je njihov KRAJNJI intelektualni domet. Za sve ostalo tu je Clearasil
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2013, 04:33 nyc »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #329 poslato: Oktobar 18, 2013, 08:59 »





Bobiju pukla patika. Sada će mu pripadnici tvrdog krila razbiti auto i ubaciti nove patike unutra  :D




Dva loša trenera, što reče Lošmi.
Videlo se odmah na startu koja mu je prva petorka.
Zvezda je izgubila u trećoj četvrtini kada je odigrala tragično loše, pogotovo u odbrani.
Neverovatno je da oni naprave tri faula pri šutu, a da nisu bili u bonusu


Bilo lepih poteza, atmosfera prava fudbalska (polako, naučićete)
Od silne mobilizacije i neshvatljive želje da se obori rekord EL samo pogoršavate ionako loše odnose.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.