Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 178927 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #330 poslato: Oktobar 18, 2013, 09:01 »
ma nisam toliko mislio na tu izjavu,nego na pre toga napisane gluposti...
a ta izjava je stvarno izasla na mocartu(jeeini to i objavili),ali smem da se kladim da je to vlazni san grobarskog novinara.
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2013, 10:34 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #331 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Bilo lepih poteza, atmosfera prava fudbalska (polako, naučićete)
Od silne mobilizacije i neshvatljive želje da se obori rekord EL samo pogoršavate ionako loše odnose.
laki jesi bio na utakmici? ako si ti slikao bobija,kao da si bio tu negde gde ti je i kum sedeo,ali tebe nisam video

nego mozes da pojasnih zadnju recenicu,koji losi odnosi se pogorsavaju,izmedju koga?nista nisma ukapirao...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #332 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:16 »
   koliko ima zavidnih ljudi toje stvarno zabrinjavajuće :zbunjen:     sad je kao bitno da li smo srušili neki kao rekord u posećenosti ili koliko je ko glasno pevao za vreme utakmice :zbunjen:   posle mnogo godina igrali smo meč EL u skoro ispunjenoj Areni u prvom kolu tog takmičenja protiv do juče anonimne ekipe koja istina ima veliki budžet ali totalno je nepoznata u košrakaškom svetu i neko sad pametuje o posećenosti a za to sve te silne godine koje njegov klub igra EL odvažili su se da igraju u Areni samo kad su imali odlučujuće utakmice druge faze i plej offa kad je euforija na vrhuncu kod navijača.    Utakmicu smo izgubili na neiskustvo igrača i trenera za ovaj rang takmičenja ali to je škola koja se mora platiti isto kao i to da moramo platiti još jednog centra pošto tandem Bobi-Raško nije kadar da se izbori sa centrima u EL to se vidi iz aviona možda čak i iz Leskovac   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #333 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:20 »
pero,nisu to zavidni ljudi,nego iskompleksirano ljudi...
a naravno da njihov rekord kao sto kazes je napravljen kada su tenzije i ocekivanje bilo na vrhuncu,utakmica top 16 i sl.a mi ovo imamo u prvoj utakmici posle ne znam koliko godina...
rekao sam i pre utakmice da mi se ne svidja prevelika euforija,u okviru toga je i bila prica o obaranju rekorda,koja je bila potpuno nepotrebna.kada i ako do toga dodje super.ali to ne treba forsirati,ni u kom slucaju. inace kao sto rekoh vec siguran sam da je bilo 20.000 ljudi(sto je i novinar monda konstatovao),jer je gornji prsten bio dobro preko kapaciteta,a dole nije bilo vise od 2.000 slobodnih stolica...
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2013, 10:24 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #334 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Bilo lepih poteza, atmosfera prava fudbalska (polako, naučićete)
Od silne mobilizacije i neshvatljive želje da se obori rekord EL samo pogoršavate ionako loše odnose.
laki jesi bio na utakmici? ako si ti slikao bobija,kao da si bio tu negde gde ti je i kum sedeo,ali tebe nisam video

nego mozes da pojasnih zadnju recenicu,koji losi odnosi se pogorsavaju,izmedju koga?nista nisma ukapirao...


Nisam bio, mogao sam, ali sam se odlučio da preko tv-a ispratim obe utakmice.
Slika je sa nekog od portala, mislim da je mondo ili neki slični.


Odnosi se na to da se predhodnih dana stvarala nevidjena euforija oko ulaznica. Zadatak je bio "rekord mora pasti", pa da zajebemo Grobare u tome. I u tome je vladala medijska histerija. Da li će Delije oboriti rekord...


Čoveče, oni izvade stolice sa poslednjeg prstena da bi nagurali što više, pri tome opet ne razmišljajući o bezbednosti. Roditelji sa decom..besplatne karte...a nigde edukacije da se ne koriste laseri, da se ne ubacuje ništa u teren.


Sada samo dajete za pravo ovima iz partizana da se nasladjuju vašim sinoćnim duplim neuspehom.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #335 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:27 »
moram priznati da mi nije jasno kako to sto spominjes moze pokvariti odnose(koji su i onako ocajni) izmedju dva kluba.sto se tice price o bezbednosti,pa bezbednije je skinuti stolice pa krcati,nego ih krcati sve sa stolicama,samo mogu i sebe i njih da izlome. inace i onaj rekord partizana je koliko se secam preko zvanicnog kapaciteta arene za kosarku.tako da je onda i to bilo totalno nebezbedno,a ne secam se uopste da je tada bilo ko spominjao tu pricu,ukljucujuci i zvezdase...

za histeriju sam napisao i u gornjem postu,a i pre utakmice,tako da se tu apsolutno slazem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #336 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:29 »
Laki nemoj si maliciozan, spektakl je bio vrhunski samo se gornji prsten nije čuo...
sve ostalo čista desetka...

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #337 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
   koliko ima zavidnih ljudi toje stvarno zabrinjavajuće :zbunjen:     sad je kao bitno da li smo srušili neki kao rekord u posećenosti ili koliko je ko glasno pevao za vreme utakmice :zbunjen:   posle mnogo godina igrali smo meč EL u skoro ispunjenoj Areni u prvom kolu tog takmičenja protiv do juče anonimne ekipe koja istina ima veliki budžet ali totalno je nepoznata u košrakaškom svetu i neko sad pametuje o posećenosti a za to sve te silne godine koje njegov klub igra EL odvažili su se da igraju u Areni samo kad su imali odlučujuće utakmice druge faze i plej offa kad je euforija na vrhuncu kod navijača.    Utakmicu smo izgubili na neiskustvo igrača i trenera za ovaj rang takmičenja ali to je škola koja se mora platiti isto kao i to da moramo platiti još jednog centra pošto tandem Bobi-Raško nije kadar da se izbori sa centrima u EL to se vidi iz aviona možda čak i iz Leskovac


Pero stvarno izvini ako sam te pogodio al to je jače od mene...
Siroma Šilb (bilo sinoć i kod Tegija) nije razmišljao šta priča, jbg. adrenalin, nervoza zbog poraza i slično ...
ti znaš da ja nisam navijač u onom smislu i da me boli penis za koreografije i čuda al ovo je stvarno komendija...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #338 poslato: Oktobar 18, 2013, 10:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
moram priznati da mi nije jasno kako to sto spominjes moze pokvariti odnose(koji su i onako ocajni) izmedju dva kluba.sto se tice price o bezbednosti,pa bezbednije je skinuti stolice pa krcati,nego ih krcati sve sa stolicama,samo mogu i sebe i njih da izlome. inace i onaj rekord partizana je koliko se secam preko zvanicnog kapaciteta arene za kosarku.tako da je onda i to bilo totalno nebezbedno,a ne secam se uopste da je tada bilo ko spominjao tu pricu,ukljucujuci i zvezdase...

za histeriju sam napisao i u gornjem postu,a i pre utakmice,tako da se tu apsolutno slazem...


Odnosi će biti još gori posle oovog sinoć.


Kao što znaš, nekom očigledno smeta tih 22 567 gledalaca, pa su brže bolje gledali kako da sruše tako nešto.
Pa su rekli da je odbojku sa Brazilom gledalo 23 000+, što je bila aposolutna laž.


Ne razumem zašto čelnicima KKCZ smeta ta cifra i taj nedostižan, za sada, rekord?


Naše utakmice u Areni su bile sve sa stolicama i nešto se ne sećam da je bilo nešto polomljenih i izranavljenih navijača (poz za Djembu) i stolica, bar ne toliko da se šteta nije mogla lakše nadoknaditi nego ovo skidanje i ponovno postavljenje koje takodje košta.




John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #339 poslato: Oktobar 18, 2013, 11:10 »
Meni je najzanimljiviji detalj od sinoć bio detalj koji se desio pre početka meča Barselona-Partizan, kada je Todorić pročitao Duletu poruku sa mobilnog telefona, a Dule posle toga nabacio šeretski osmeh Pere Božića na svoje lice, pitam se koju vest mu je Todorić dojavio  :smeh3:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #340 poslato: Oktobar 18, 2013, 11:13 »
laki,ako ovo sto pri tom nikako nema direktne veze sa partizanom, dodatno pokvari odnose dva kluba to samo moze da pokaze kakvi su kompleksasi ljudi iz partizana.ja drugo objasnjnje nemam.a na silu teznja da se obori taj rekord pokazuje da su takvi i u zvezdi.

sto se tice odbojke,nije mi tek to jasno kakve ima veze sa odnosima cz-par,ne znam ni koliko su rekli da je bilo ljudi,stvarno se ne secam,niti znam kolimo ih je stvarno bilo.
ali kada pricamo o ciframa,marakana pre skidanja stolica kapacitet oko 96000,posle stavljanja stolica oko 53000. e sada ako su na gornjem prstenu na severu skinute stolice,pa nakrcano prepuno ljudi,tj koliko god je moglo da stane,a i ostatak gornjeg prstena sa stolicama bio pretrpan,stepeniste pretrpano itd,uz dole praznih po slobodnoj proceni oko 2000 mesta(kapacitet donjeg prstena oko 9000),i onda rekli 19.000,mada bas zbog toga ja kazem da je sigurno bilo 20.000, stvarno mi nije jasno kako je na partizanu stalo 22500,bez da zelim da tvrdim da iko laze i da nije bilo toliko.ali stvarno mi onda nije jasno,kako je bez ikakvog skidanja stolica i sa sigurno manjim brojem ljudi u gornjem prstenu,jer prosto fizicki nije moglo toliko ko juce da ih stane bilo toliko ljudi koliko se tvrdi.
da nisi potegao sada pricu,ne bi mi to ni palo na pamet.

i da ponovim tih 22500 je preko kapaciteta arene za kosarku.pa niko nije pistavljao pitanje bezbednosti,a sada sam na vise strana video da se kao zvezda osudjuje da ne misli na bezbednost...
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2013, 11:31 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #341 poslato: Oktobar 18, 2013, 11:16 »
Ja nisam primetio nikavu histeriju po pitanju obaranja rekorda, niti sam cuo da je bilo ko od igraca ili rukovdstva tako nesto izajvljivao. Ja ni ne pratim navijacke forume te mozda je to zato. Novinari se ionako uvek time bave, ali to su price od danas do sutra.

Sa druge strane klub je zbilja upozoravao na kazne za ubacivanje predmeta ili za upotrebu lasera. A toga je sinoc ocigledno bilo i to se se iskoreniti tesko, verovatno tek kroz nekoliko generacija jer je deo naseg naroda potpuno imun na bilo kakve apela i pozive za iole kulturno ponasanje. KAo i zvizdanje himni protivnika npr. nevidjen izraz nepostovanja i nekulture pa bilo da je gost Hrvatska ili npr. Jermenija.

Sto se utkamice tice, utisak je da su dali sve od sebe. Poraz je rezultat igre protivnika i loseg vodjenja utkamice Dejana Radonjica. Kao prvo morao ih je bolje spremiti za sam pocetak jer su u prvoj cetvrtini delovali pogubljeno. A pored toga vrsi previse izmena u cilju drzanja tempa ali to deluje lose na igrace koji su u ritmu. Jenkinsa je fino krenulo i trebalo ga je vise koristiti isto kao i Blazica. Imam utisak da Radonjic vodi Jordana, Michael ne bi dao vise od 15 poena.

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #342 poslato: Oktobar 18, 2013, 11:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Meni je najzanimljiviji detalj od sinoć bio detalj koji se desio pre početka meča Barselona-Partizan, kada je Todorić pročitao Duletu poruku sa mobilnog telefona, a Dule posle toga nabacio šeretski osmeh Pere Božića na svoje lice, pitam se koju vest mu je Todorić dojavio  :smeh3:

To nisam video, ali veliki treneri ne bi trebalo da se bave takvim stvarima. Pritom naleteli ste na priclino losu Barselonu i propustili sansu da napravite veliki korak ka TOP 16.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #343 poslato: Oktobar 18, 2013, 11:41 »
djordje,da ukazivano je na moguce kazne,i bilo je apela da se nista ne.lomi,ne ubacuje u teren i sl,i to kako od kluba tako i od strane delija.ali toga nije ni bilo mnogo,bio je laser prilikom izvodjenja bacanja,i tek par ubacenih sitnih predmeta(jedan upaljac i jos par sitnijih predmeta) ali sto se toga tice mozemo reci da je stvarno sve dobro proslo,tesko kod nas mozemo ocekivati da bude idealno,i da bas ni najmanja sitnica ne doleti.jebi ga ali tako je.
inace u nekom trenutku je lik koji je sedeo  skoro do terena,skinuo patike  :udaraozid:  :zbunjen: i bacio ih ka terenu,na svu srecu to nije uletelo i doletelo do terena,a redari su ga istog trenutka izbacili iz hale.

sto se tice price o obaranju rekorda,u pravu si direktno iz kluba nije niko davao takve izjave,ali je sa skidanjem stolica i besplatnim ulazom dece do 7god jasno sta se htelo,i siguran sam da su dobrim delom ljudi iz kluba i u privatnim razgovorima doprineli dizanju euforije u javnosti oko toga,sto se posle odrazilo sto kroz medije, sto preko interneta,foruma i sl...
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2013, 11:47 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #344 poslato: Oktobar 18, 2013, 11:57 »
Moguce Nenade, ti si bio na utkamici, a ja sam gledao preko televizije.
Elem, igraci treba da igraju basket, rukovodstvo da se bavi rukovodjenjem. To je njihov posao, a na kraju je bitno da se pobedi, samo to je vazno i tako se pravi rekordi, ne brojanjem gledalaca i merenjem buke.