Autor: Boki Tema: ABA liga - 2012/2013  (Pročitano 173671 puta)

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 16, 2011, 06:42 »
katic 0 minuta  :no:


lou 17 poena, a indeks 9 .


ovaj mur nece docekat utorak u kragujevcu.


pekmen je kao sa druge planete  :o

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 16, 2011, 06:45 »
dobi partizan. mogu rec da mi nije krivo. ipak nam je radnicki konkurent za 6. poziciju.


neverovatno kako muta zadaje muke partizanu evo 3 godine.


ovolika prevlast u skoku i faulovima u korist partizana. kako je ovako gust bio rezultat do pred kraj nije mi jasno.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 16, 2011, 08:30 »
Nikolic bi stvarno trebao da dobije reprezentaciju posle Ivkovica.Zasluzio je,a i dobar je trener.To sam govorio jos onda kad je Ivkovic otisao,s obzirom da Obradovic,Pesic i Ivanovic nece sigurno,Vujosevic zavisi od dosta faktora...dakle - Nikolic :)

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 16, 2011, 09:21 »
ja ne znam zasto je toliki otpor prema njemu.

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 16, 2011, 10:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nikolic bi stvarno trebao da dobije reprezentaciju posle Ivkovica.Zasluzio je,a i dobar je trener.To sam govorio jos onda kad je Ivkovic otisao,s obzirom da Obradovic,Pesic i Ivanovic nece sigurno,Vujosevic zavisi od dosta faktora...dakle - Nikolic :)

ma po cemu je zasluzio?
inace,kockarska partija nikolica,kao i uvek do sad protiv kkp.
udvajanje na centru,pustanje suta spolja.
u napadu pik igra i to je to.
u tom kockanju ima dosta srece jer kkp kao po pravilu lose sutira protiv radnickog.
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 17, 2011, 11:34 »
da je Bircevic pogodio makar jednu od one 3 trojke na +6 danas bi se pljuvalo po Vladi Jovanovicu i atomskom Partizanu. Ja sam jos davno napisao da je trener najslabija karika Partizana i da njegov oskudni trenerski sablon moze vrlo malo zadovoljstva da nam donese u utakmicama protiv jacih ekipa. Neverovatno je kako ga Muta Nikolic dere, kao da ima lovca, topa i konja vise u sahu. Pri tom Radnicki po meni ima slabiju ekipe nego prosle godine, a Partizan no comment bolji nego lani.


U svakom slucaju, Muta Nikolic je trener se sjajnim iskustvom, izvanrednim pedigreom i velikom hrabroscu na koju bi mnogi mogli da se ugledaju. Najavio je dovodjenje jos jednog igraca i ako mu se kockanje na trzistu isplati, Radnicki bi mogao da bude jos jaci
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 18, 2011, 12:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nikolic bi stvarno trebao da dobije reprezentaciju posle Ivkovica.Zasluzio je,a i dobar je trener.To sam govorio jos onda kad je Ivkovic otisao,s obzirom da Obradovic,Pesic i Ivanovic nece sigurno,Vujosevic zavisi od dosta faktora...dakle - Nikolic :)

ma po cemu je zasluzio?
inace,kockarska partija nikolica,kao i uvek do sad protiv kkp.
udvajanje na centru,pustanje suta spolja.
u napadu pik igra i to je to.
u tom kockanju ima dosta srece jer kkp kao po pravilu lose sutira protiv radnickog.

Po cemu? Ko je to zasluzio vise od njega ako maknes gore pominjatu cetvorku?

Jeste kockarska,ali zasto se i ostali tako ne kockaju? Njemu se mora odati priznanje,on je medju 2-3 najbolja trenera u ligi.Ovako zaista djeluje jednostavno,natrpaj sve u reket u odbrani,vrti pik u napadu...ali treba dovesti do toga da mi lose sutiramo spolja,treba opet izdrzati nase strasne centre,treba opet izbacati nasu odbranu 2na2...da je toliko jednostavno,radili bi to i drugi.


Sto se tice konstantnog kritikovanja Jovanovica,kako ga Muta dere...pa ja bi se zabrinuo za tog Nikolica da ga Jovanovic dere.Covjek se bavio kosarkom kad je ovaj bio u pelenama...prva Jovanoviceva seniorska sezona je ovome bila dvadeset i prva...kakvo je to poredjenje,pa normalno da Nikolicu ne moze nista.Da se tako lako,za jednu sezonu postaje trener,svi bi u te vode otisli...

Po stoti put,ne znam samo sta ste ocekivali kad je na pocetku prosle sezone za trenera postavljen debitant...da odvaljuje svoje kolege sa visedecenijskim iskustvom?

A taj oskudni trenerski sablon je imao i Vujosevic.Cini mi se oskudniji nego sad Jovanovic.A bogami je vec tad imao 15 sezona iza sebe...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 18, 2011, 12:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nikolic bi stvarno trebao da dobije reprezentaciju posle Ivkovica.Zasluzio je,a i dobar je trener.To sam govorio jos onda kad je Ivkovic otisao,s obzirom da Obradovic,Pesic i Ivanovic nece sigurno,Vujosevic zavisi od dosta faktora...dakle - Nikolic :)

ma po cemu je zasluzio?
inace,kockarska partija nikolica,kao i uvek do sad protiv kkp.
udvajanje na centru,pustanje suta spolja.
u napadu pik igra i to je to.
u tom kockanju ima dosta srece jer kkp kao po pravilu lose sutira protiv radnickog.
Po cemu? Ko je to zasluzio vise od njega ako maknes gore pominjatu cetvorku?

Jeste kockarska,ali zasto se i ostali tako ne kockaju? Njemu se mora odati priznanje,on je medju 2-3 najbolja trenera u ligi.Ovako zaista djeluje jednostavno,natrpaj sve u reket u odbrani,vrti pik u napadu...ali treba dovesti do toga da mi lose sutiramo spolja,treba opet izdrzati nase strasne centre,treba opet izbacati nasu odbranu 2na2...da je toliko jednostavno,radili bi to i drugi.


Sto se tice konstantnog kritikovanja Jovanovica,kako ga Muta dere...pa ja bi se zabrinuo za tog Nikolica da ga Jovanovic dere.Covjek se bavio kosarkom kad je ovaj bio u pelenama...prva Jovanoviceva seniorska sezona je ovome bila dvadeset i prva...kakvo je to poredjenje,pa normalno da Nikolicu ne moze nista.Da se tako lako,za jednu sezonu postaje trener,svi bi u te vode otisli...

Po stoti put,ne znam samo sta ste ocekivali kad je na pocetku prosle sezone za trenera postavljen debitant...da odvaljuje svoje kolege sa visedecenijskim iskustvom?

A taj oskudni trenerski sablon je imao i Vujosevic.Cini mi se oskudniji nego sad Jovanovic.A bogami je vec tad imao 15 sezona iza sebe...


pa ja te putam jos jednom->po cemu je zasluzio?
nisi odgovorio.
koji su njegovi rezultati,gde se dokazao,kakav mu je CV?
ima 50+ godina,sezona zivota mu je sezona sa BFC-om a najveci klub koji je vodio je KKP.
non stop kenja o nasim vrhunskim trenerima a ino aranzman ne moze da dobije ni na Kipru.
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 18, 2011, 12:47 »
zasluzio je jersu  svi koji su nominalno bolji od njega vec biili selektori.
odlicne rezultate sa bfc-om. partizanom takodje. gdje god je dosao donio je napredak.
sto se tice ino aranzmana,gdje to dule mogao da dobije ino angazman?
ili sakota? ili moka?
muta je posle karija ubjedljivo najbolji trener u nasoj ligi. posle obradovica,ivkovica i ajde da kazem vujosevica uopste najbolji srpski trener.


zasto da mu se ne da sansa? garantujem ti cime god hoces da bi kod njega teo posle onog suta protiv turske zavrsio u prvom avionu za bg.


on ne jebe nikog,i ocigledno ne pravi kompromise pa je zato nepozeljan. i nema dlake na jeziku.

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 18, 2011, 01:01 »
Koje je to Muta rezultate imao sa Partizanom?? :zbunjen:
Dule je trenirao KKP u dva navrata,oba puta uzimao trofeje i igrao f4 el,dao brdo reprezentativaca kroz KKP,vodio spanske i italijanske klubove i doziveo neslavan nokaut u CSKA,.a taj CSKA Muta moze da sanja,cak i na par nedelja koliko je Debeli bio tamo.
Moku ni ne uzimam za ozbiljno,mada je i on vodio cini mi se Huventud..Sakota je izredjao sve najbolje grcke klubove osim PAO-a..
I da,verovatno bi oterao Teodosica...to bi bio veliki problem za reprezentaciju..uostalom,nije ga zvao na EP za mlade kad je vodio tu generaciju.
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 18, 2011, 06:35 »
Dule uzeo kup Italije sa KSavolinijem u vreme kada su italijanskom košarkom dominirali dominirali Kinder i Team System :)

Muta je jedino dobar za rad sa klincima, mada ni to mu ne ide. Ko je gledao meč na TV, video je da ga jedan Sinovec ne jebe ni 5% posto, sve koluta očima i vrti glavom na tajmautima dok ovaj crta deset blokada  :kafa:

Dati mu reprezentaciju zato što je u više navrata mučio Partizan, a pritom ni jednom kad je bilo bitno ga nije dobio?
 
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2011, 06:36 ramkens »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 18, 2011, 09:48 »
Vodio je Partizan,Zvezdu,Buducnost i Radnicki sad...mislim da niko bolje ne poznaje noviju domacu kosarku od njega.Bio je pomocnik Zeljku,zna kako se radi u reprezentaciji,dobar je u radu sa mladima,a i najiskusniji je od svih mogucih kandidata.Poznaje skoro sve igrace koji bi mu dosli u reprezentaciju.
 
Mislim da je to dovoljno.
 
 
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 18, 2011, 10:35 »
sasvim dovoljno.

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 18, 2011, 10:42 »
  • 1996. сребрна медаља на Олимпијади у Атланти, као помоћни тренер репрезентације Југославије,
  • 1997. златна медаља на Првенству Европе у Шпанији, као помоћни тренер репрезентације Југославије,
  • 1998. златна медаља на Светском првенству у Атини, као помоћни тренер репрезентације Југославије,
  • 1996/97 Првак Југославије, као први тренер Партизана,
  • 1998/99 Првак Југославије као први тренер Будућности,
  • 2005/06 освојио првенство Европе са репрезентацијом СЦГ до 20 година,
  • 2007 освојио златну медаљу на светском јуниорском првенству,


on je selektirao i ima ogromne zasluge za prvi partizanov f4 ne racunajuci onaj iz istambula.


ovo boldirano je osvojio posto je oterao teodosica.



[/font][/size]

Van mreže ccccc

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 77
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2011/12
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 18, 2011, 01:34 »
Nije on selektirao tim koji je 98 isao na F4.

Tim je selektiran 95 (trener bio Zeravica), on je nasledio Tomasevica, Drobnjaka, Lukovskog, Brkica, Cubrila...

A Doveo je samo Radosevica (umesto Berica) i Djokica pred pocetak sezone kad se islo na F4.

E sad sto se utakmice u nedelju tice, Muta je rizikovao i zamalo da mu se isplati, jedino je na ovaj nacin mogao da pobedi.

Jebiga neces na tenk da jurisas