Autor: Boki Tema: ABA liga - 2012/2013  (Pročitano 175078 puta)

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #750 poslato: Januar 21, 2013, 03:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Prošle godine u ŽElezniku je sako Jovanovića bio natopljen pljuvačkom, dok igrači sa klupe nisu smeli izvireti van zaštitne ograde. Drmana je košarkaška konstrukcija kao što je rađeno osamdesetih u Šibeniku, a sa tribina su se čule najvulgarnije stvari. Sa tribina su letele stvari na teren ka igračima Partizana, a najveća ironija je što je jedna flaša umesto željene mete pogodila Pešića u glavu. Svaka druga ekipa iz regiona bi takav teren napustila u petom minutu. Kao što je Zadar počeo trčati posle jendog uplajača i par kokica upućenih prema sudijama, a ne njima.

 A što je najgore taj scenario u Železniku je namerno napravljen, pošto se utakmica mogla pomeriti za jedan dan, i odigrati u Pioniru, ali su domaćini na tom meču to naravno nisu imali ni najmanju želju da prihvate.

I što je najgore to je bilo tabu domaćim medijima i da pomenu, a sada se od glupiranja jednog čoveka pravi cirkus.

to je bilo finale domaceg prvenstva, kakve to veze ima sa Igokeom i ABA ligom

stvarno se preteruje i ide iz krajnosti u krajnost. Degutantno je citati lajnu na forumu, na kojoj su raznorazne baljezgarije koje nemaju nikakvog osnova.

Pametan si momak, ovakvi ti postovi ne trebaju
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #751 poslato: Januar 21, 2013, 04:05 »
Inace ovaj doticni gospodin navija za Zvezdu  :smeh4:

Posto se ovdje traze dokazi, da napomenem da je ovo napisao igrac Igokee, na svom tviter profilu
 
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 04:08 Tufi »
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #752 poslato: Januar 21, 2013, 04:07 »
Najjače mi je što se navijači Zvezde zgražavaju nad gestom jer su ovog čobana i deca gledala:smeh1: :smeh1: :smeh1:


Presedan na navijačkoj/huliganskoj sceni Srbije.

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #753 poslato: Januar 21, 2013, 04:43 »
jebes mi sve ako ste vi normalni,


uporedjujete divljanje navijaca sa onakvim ponasanjem PREDSEDNIKA najboljeg tima u ABA ligi?


a brat tog predsednika je urlao po hali da mu dovedu momka koji je lupio debila. i nazalost doveli su mu ga par sati kasnije.


ej PREDSEDNIK kluba !!!


za mene nije sokantno kad navijaci ,pogotovo organizovani rade sto rade,ali kad predsednici klubova rade ovakve stvari na ovom nivou to je nepojmljivo.


i kakve veze uostalom ima ta utakmica sa ovom u zelezniku?


pa ne daj Boze da su predsednik i trener zvezde tukli sudiju u svalcionici,kakvu bi paralelu tek onda pojedini navijaci partizana izvukli u tom slucaju.


jebote nevjerovatno.








Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #754 poslato: Januar 21, 2013, 04:53 »
Pa i predsednik Zvezde je tukao sudije, i to u dva navrata, doduše tada se klub kojim je predsednikovao zvao FMP, tako da tu neke razlike baš i nema. A bogami i postrojavao ih par puta u košarkaškoj kući...

A zanimljivih kulturnih ispada imao je ove sezone, zajedno sa Vučićevim bratom (ova zanimljiva grupica ljudi u donjem desnom delu ekrana):

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 04:56 ramkens »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #755 poslato: Januar 21, 2013, 05:02 »
P.S. A bogami i Čovićeva zena Vesna je pokazivala srednji prst navijačima Partizana svojevremeno na završnici kupa u Nišu, nesećam se da je i to nešto spominjano u medijima, ako izuzmemo Tegeltiju  :))

A tu je skroz ista stvar kao i ova Dodikova....
 
Citat
Pošto je ona žena od integriteta, isprovocirana podigla je i srednji prst! To je srpski otpozdrav na vređanje. Ona je to učinila pošto se osetila ugroženom - rekao je Čović
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 05:05 ramkens »

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #756 poslato: Januar 21, 2013, 05:11 »
pa sto nisi odmah spomenuo kako je predsednik fmp-a tukao sudije ,a ne spominjes navijace.
ne znam zasto imas toliku potrebu da stalno dokazujes kako sve najgore dolazi iz zvezde a sve najbolje iz partizana,
i usput spominjes komplekse... 


spominjano je u medijima puno  to sa zenom covicevom. ja ne gledam seregetliju pa znam to odlicno. puno vise nego ovaj slucaj sa dodikom.
jedno je kad to uradi navijac a drugo predsednik nekog kluba. ili ne daj Boze trener . pogotovo ako to uradi  svojim navijacima.








Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #757 poslato: Januar 21, 2013, 05:25 »
sacuvaj me boze navijackog postenja u Srbiji :smeh1:  nasli grobari i delije nekom da zameraju za lose ponasanje  ni nasi celnici nisu nista bolji od ovog jadnog brace od Mileta samo da je o uradio neko od nasih cutali bi mediji a sad prenose saopstenje mog druga dabe i ostalih neorganizovanih navijaca
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #758 poslato: Januar 21, 2013, 05:30 »
@ajkula
Ti si prvi pomenuo prebijanje sudija, a sasvim je jasno na šta si aludirao time. :)

Gde sam ja tu pominjao Partizan. Da si pratio moje pisanije mogao si pročitati šta sam sve napisao o zabranjenima posle onoga sranja protiv Cibone. Ja nikada nisam izbegaovao da iskritikujem i osudim kada bi takve stvari dolazile iz Partizana.

A neku preveliku razliku između toga kada tako nešto uradi predsednik ili predsednikova žena baš i ne vidim, pogotovo ako predsednik posle opravdava tako nešto  :)

Edi: Pjer je konačno pogodio poentu na koju ja urpavo pokušavam da ukažem.
 
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 05:31 ramkens »

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #759 poslato: Januar 22, 2013, 12:07 »
nevidjeni talenat Srba da sjebu sve sto valja dokazuje se po ko zna koji put :zbunjen:

potpuno razumem ekipu na DKP koja samo tamo kucka. Ako se vako nastavi, nece bi tamo vise dolaziti
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #760 poslato: Januar 22, 2013, 12:56 »
Sad seruckate.

Ljudi se zajebavaju,odma krece durenje. I da se ne zajebavaju,jebem mu majku, boli vas kurac valjda? Ili ne?

Nja,nja,nja,on je rekao da je moj klub takav i takav...smijesno...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #761 poslato: Januar 22, 2013, 01:38 »
jsdovci, ako medju vama ima nekoga sa mudima, IZADJITE MI NA CRTU!


Oću bre da se svadjam(o).


 :palica:


Dobar ovaj Ramkens. Pametan neki čkode.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #762 poslato: Januar 22, 2013, 03:17 »
Ajde bre šta ste se uzjogunili, kada se ja i Nenad međusobno ne srpdamo malo, niko od vas ne bi napisao ni slovo ovde, ostavi se jedan post na dan u ovakvim temama, šta nam drugo preostaje da radimo. Nit iko komentariše utakmice, niti timove, niti ekipe, nit išta.

Eno SP u rukometu tema nabila jedva 14 strana, a više od pola napisali forumaši iz hrvatske, nema Partizana, Zvezda, pa nikoga ne zanima.

Mislim ja mogu ozbiljno da pišem, to znaju svi forumaši još sa prethodne verzije ovog foruma, ali ovako nema kome da pišem, tako da zajebite tu priču  :)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #763 poslato: Januar 22, 2013, 01:29 »
Igokea kažnjena sa 5 000 evra, Dodiku 3 meseca suspenzije.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #764 poslato: Januar 22, 2013, 05:11 »
Covic izlobirao  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.