Autor: Boki Tema: Jelen Bunkerliga 2011/12  (Pročitano 58482 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 29, 2011, 05:01 »
Citat
Mečevi Novog Pazara ne mogu bez incidenata. Na jugu Srbije gostovao je Radnički 1923, Kragujevčani su ostali jedini neporaženi tim u domaćem šampionatu, a nemile scene viđene su na zagrevanju.
Prema izveštajima sa lica mesta navijači Novog Pazara su vređali iskusnog napadača gostiju Darka Spalevića, na šta je burno reagovao njegov klupski drug Miloš Tintor. Pazarska 'Torcida' je potom gađala i pogodila Tintora tvrdim predmetom u glavu, nastala je velika gužva pošto su pritrčali fudbaleri oba kluba, ali su se strasti ubrzo smirile.
Incidenti su u neku ruku bili i očekivani, pošto su Radnički 1923 i Novi Pazar lane imali burne dvoboje u Prvoj ligi Srbije. Bilo je u subotu zbuđenja i na terenu, ali su izostali golovi.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 29, 2011, 05:06 »
gledao sam tekmu, 4 busa djavola je bilo
radnicki igra veoma lepo, veoma zrelo i ima vema uigran tandem napdaca, Spalevica i Miloskovica. Tintor je bio odlican pozadi..
NP je igrao stihjski, preskakao sredinu terena..
bilo je vis incidenata, ne samo tan na pocetku..ali nista bas toliko strasno

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 30, 2011, 11:20 »
Одличан интервју са председником Слободе.

Citat
Subotić: Poltronimanema mesta u fudbalu! 

Mirko VRBICA | 30. oktobar 2011. 10:06        | Komentara: 0   

Mnogo je interesa, a malo pravih sportskih radnika. Nisu potrebne ulizice, već ljudi koji imaju stav, ideju, dobru nameru – kaže predsednik užičke Slobode

    Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava 
Subotić, Marković i Drakulić

   Nalazi se na čelu kluba koji mnogima može da bude uzor u fudbalskoj Srbiji, ne samo zbog rezultata i postojanosti, koliko dobre organizacije i zdrave vizije – Dragan Subotić.
Predsednik Slobode Point, ličnost od znanja i velikog autoriteta, čovek koji radom i idejama, čini se, ide ispred vremena. Širu pažnju javnosti je privukao upečatljivim istupima za govornicom Skupštine FSS, pričom u kojoj se prepoznaje dobra namera za bolje sutra srpskog fudbala. I sada je spreman za razgovor, kada Užice posle ko zna koliko vremena dočekuje Crvenu zvezdu i igra još jedan meč za klupsku istoriju.

Kako biste opisali trenutno stanje u fudbalskoj Srbiji s obzirom na sve subjektivne i objaktivne okolnosti?
- Ono ne može da bude drugačije nego što je stanje u državi, u mnogim njenim sferama, pre svega ekonomiji. I kada ovo govorim ne mislim na fudbal. U mnogim sportovima stanje je lošije nego što to pokazuju rezultati – smatra Dragan Subotić.

Mnogi kroz neuspeh reprezentacije sagledavaju celokupnu situaciju u fudbalu. Opravdano ili ne?
- Pratim razne polemike po novinama, mnogi sebi daju za pravo da kritikuju, a situaciju posmatraju površno. Fudbalski savez je prethodnih godina uradio mnogo dobrih stvari. Neuspeh reprezentacije jeste i posledica ukupnog stanja i odnosa na mnogo širem frontu nego što je Savez i nama, zbog svega navedenog, treba – novi početak. U nekim stvarima smo ostali u vremenu realsocijalizma, ostali smo u prošlom veku. Kažem, ovde nije problem FSS, problem je mnogo ozbiljniji. Neophodna je ozbiljna stručna analiza, rasprava i dijagnoza koja neće da puni novinske stupce. Nisam za novinska rešenja, nego stručno i analitičko delovanje, a opet sa ljudima koji ne gledaju samo sebe i svoj interes. Znamo svi, u fudbalu ima mnogo interesa, a malo pravih sportskih radnika. Fudbalu nisu potrebne ulizice, već ljudi koji imaju stav, ideju, dobru nameru.

Da li ste zadovoljni radom rukovodstva Fudbalskog saveza Srbije?
- Iskreno, smatram da prvi i drugi čovek organizacije, Tomislav Karadžić i Zoran Laković, imaju i znanja i umeća, a posebno bih apostrofirao pristup i način u rešavanju svih zadataka prvog operativca. S druge strane, predsednik, ne samo u fudbalu, nego u svim velikim sistemima, čak i same države i njene vlade, ponašanjem, energijom i umećem personifikuje ideju puta kojim mora da se ide. Karadžić je, mora to da se prizna, uradio mnogo pozitivnih stvari, od infrastrukture preko regularnosti, boljeg suđenja... Međutim, Savez i danas i sutra ne sme i ne može da se gleda kroz prizmu jedne ličnosti, već kroz sistem. Našem fudbalu nedostaje veće jedinstvo najvećih klubova, a svedoci smo upliva politike i raznih interesnih činilaca koji za “dobro fudbala” ne čine dobro nikome. Dakle, ima mnogo prostora za nadogradnju, a napred možemo samo ako u fudbalu i njegovim najvažnijim strukturama budu ljudi koji neće sebe i svoj interes da stavljaju u prvi plan.

Smatrate li da je neophodno da se reformišu prilike u superligaškom takmičenju, odnosno organu koji je zadužen za njegovo vođenje?

- Apsolutno! I ovde su mnoge stvari prevaziđene, zastarele. Klubovi moraju da budu preduzeća, a ne neka udruženja. Samo kod nas je moguće da neko zaduži klub 20 miliona evra i da kasnije niko ne odgovara za lošu poslovnu politiku. Kakav delegatski sistem!? Mora da bude akcionarski, s jasnom odgovornošću. Zbog toga se mnogo loših stvari prelama preko fudbala.

PISKAVAC BROJ 1 U SRBIJI

Užičani sa Ljubišom Stamenkovićem beleži dobre rezultate. Da li je Piskavac postao trener, uz dužno poštovanje Slobode, za veći klub?
- Lako je trenirati Crvenu zvezdu i Partizan, koji su zaštićeni po mnogim aspektima, treba raditi u manjim sredinama i dokazati da si za veliku scenu. A mi imamo i dobrog čoveka i sjajnog trenera. Da vas pitam: koji naš trener ima još fakultetsko obrazovanje? Piskavac konstantno beleži dobre rezultate, a mene više od svega raduju reči direktora ovdašnje gimnazije u kojoj je naš trener nedavno održao predavanje. Čovek je bio fasciniran. Moram da priznam da sam uvek imao poverenje u njega i želim mu da što duže ostane u Slobodi. Međutim, nisam naivan, znam da će da dođe trenutak da nas napusti, red je da i on materijalizuje sve ono što je godinama uradio u fudbalu i za fudbal. 

Pred nama su izbori, a znamo svi da uticaj Regiona zapadne Srbije nije mali. Prošli put ste bili opozicija, da li sebe vidite u novom “poretku”, jer nije tajna da uživate veliko poštovanje fudbalske Srbije?
- U našem fudbalu vlada stereotip “ako niste za nas, onda ste protiv nas”. Srbija sada treba jedinstvo, a ja sam uvek protiv podela – tvrdi Subotić. - A što se tiče prošlih izbora, i tada sam ukazivao na neke probleme i želeo sam da dam doprinos boljem sutra. Tada su izboru u našem regionu bili malo ispolitizovani, a ja sam dao podršku čoveku (Duško Sekulić, prim. a.) koji je mnogo uložio u fudbal, poštenom preduzetniku. Drugi su opet smatrali da smo protiv sadašnjeg predsednika, što nije bilo tačno, a to ide u prilog onome što sam već naveo u uvodu odgovora na ovo pitanje.

Pitanje je verovatno preuranjeno, ali ne smeta: koga vidite na mestu budućeg predsednika FS RZS, odnosno FS Srbije?

- O svemu kada dođe vreme... Bilo ko da bude, ponoviću, važan je sistem, a ne samo ličnost. Predsednik mora da ima jasna ovlašćenja, ali niko, pa ni on, ne može da bude iznad sistema. A kada govorim o aktuelnom predsedniku, onda moram da kažem da je Tomislav Karadžić dugo godina istaknuta fudbalska figura i ne mogu da mu se imputiraju stvari koje predstavljaju bolest samog društva. Rekao sam već, puno je uradio, ali fudbal i dalje ima puno problema... Ispada da je fudbal kriv za sve, a država stoji po strani ili ni ona ne može da se izbori s nekim gorućim problemima.

Mislite, verovatno, na navijače naših najvećih klubova i govor mržnje s tribina, odnosno transparente koji su postali sastavni deo ikonografije na pojedinim stadionima?
- Mnogi su pre 2000. koristili klubove i njihove navijače za politički uticaj i sada im se sve vraća kao bumerang. Bojim se da sada prisustvujemo i situacijama u kojima navijači vode politiku u nekim našim najvećim klubovima. Da ih ti isti klubovi plaćaju... Otuda i naručena skandiranja, tranasparenti. Uostalom, sada smo svedoci najavljenog sukoba nekih navijačkih grupa. Bore se za prevlast na tribinama? Zbog čega? Zbog ljubavi prema klubu? Ne, samo je interes u pitanju – zaključuje za "Sport" Dragan Subotić, predsednik Slobode Point.

ZVEZDA GOSTUJE U UŽICU

 Oči fudbalske Srbije su u nedelju u Užicu, gde gostuje Crvena zvezda. Domaćin želi da savladala i drugog velikana našeg fudbala...
- Ne bih bio na čelu kluba kada ne bih imao ambiciju da Sloboda može da pobedi svaki tim u Srbiji! Pobedili smo Partizan, igrali nerešeno s Vojvodinom, savladali smo Rad u Beogradu... A Crvena zvezda? Ona nam dođe kao sudbina – ističe Subotić. - Pre dve godine, u polufinalu kupa, Sevojno je slavilo protiv velikana. Tada nam je taj uspeh mnogo značio za našu budućnost, sada želimo isto, jer imamo planove koje eventualni uspeh u ovom meču može da ubrza. Verujem da možemo da pobedimo. Moja prognoza glasi: 2:0 za Slobodu Point!

TRADICIJA
 Nije tajna, navijači Slobode priznaju samo ime bez prideva Point. Da li ste na istim talasnim dužinama?
- Sve je na najvišem nivou. Poštujemo tradiciju koja traje od 1925. godine i za sve su ime i grb kluba svetinja. Imamo potpuno jedinstvo i saradnju na kojoj mogu mnogi da nam pozavide – ističe predsednik užičkog kluba.

EKONOMSKA SNAGA REGIONA

Znamo svi, da nije bilo Sevojna i njegovog uspeha, ne bismo danas pričali i pisali o Slobodi Point.
- Jedno Sevojno se ugasilo, zbog svega što je kasnije nastalo, ali novo Sevojno se rodilo i sada je u četvrtom rangu takmičenja. Da ne bude zabune i da se zna: Sevojno, odnosno MZ Sevojno je jedna od ekonomski najjačih u Srbiji i važan je deo priče u kojoj su mnogi bitni činioci ovog regiona. Mislim na klubove Sevojno, Zlatiborac... Ono što infrastrukturno imaju Zlatibor i “Putevi” nema niko u Srbiji, osim Stare Pazove i Sportskog centra FSS. Imamo najjači brend u Srbiji koji svima može da donese samo bolje dane.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2011, 11:21 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 31, 2011, 07:57 »
Iako je kvalitet los ove sezone, mora se priznati da je dosta ujednaceno
Posle zvezde i partizana imamo grupu od 5-6 ekipa koje bi, da je regularno sve, veciti bi tesko dobili u gostima
Tu muslim na Radnicki, Slobodu, Jagodinu, Vojvodinu, Spartak...pa i Rad, iako rezultati govore drugacije
Da je Sloboda juce dobila zvezdu, a blizu je bila, zaostajala bi samo bod za zvezdom, nakon 10 kola..to odavno nije vidjeno na nasim livadama

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 31, 2011, 08:01 »
Citat
Спартак Златибор Вода : Хајдук 5. новембар 2011, 13:00
Јавор : Војводина 5. новембар 2011, 13:00
Смедерево : Рад 5. новембар 2011, 13:00
БСК : Партизан 5. новембар 2011, 13:00
Борац : Јагодина 5. новембар 2011, 13:00
Црвена Звезда : ОФК Београд 5. новембар 2011, 13:00
Раднички 1923 : Слобода Поинт Севојно 5. новембар 2011, 13:00
Металац : Нови Пазар


Ovde ima jedno 3 troznaka
Javor-Vojvodina
Borac-Jagodina
Radnicki-Sloboda
Metalac-NP

Boki, ko dobija derbi u KG?
Ovi moji sumadinci ne umeju da izgube ali i 60% meceva zavrsavaju remijem. Ali od 10 utakmica 6 u gostima igrali, tako da je prosek pobeda kuci i remi na strani :)
Sloboda na gostovanju jos nije izgubila...2 remija i 3 pobede

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 31, 2011, 10:09 »
Ценим да ће одиграти нерешено. А то ће бити стварно дерби, и због ранијих сусрета Радничког и Слободе у нижим ранговима.

Квалитет лиге јесте опао али одавно није била овако интересантна.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 31, 2011, 12:03 »
Boli koliko su Partizan i Zvezda losi.Odavno se ovo nije desavalo.

Da nije onoga sto jeste,dijelili bi mjesta sa Spartakom,Vojvodinom, Slobodom itd.

Sramota je sto Partizan i Zvezda UOPSTE ne odvajaju od ostatka lige a imaju bolje uslove i vise mogucnosti nego svih ostalih 14 klubova zajedno.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #22 poslato: Novembar 04, 2011, 12:13 »
da pohvalim kasalicu.e ovo je pravi stav fudbalera...kaze da mu je drazi gol zvezdi,iako je to tim za koji navija,i u kom bi zeleo da igra.iako znaci taj gol moze preskupo da kosta zvezdu.da je vise takvih igraca(posebno bivsih zvezde i partizana) fudbal bi nam bio i regularniji i zanimljiviji(naravno da se samo fudbaleri ne pitaju,cak se i najmanje pitaju oko regularnosti,ali nekada mi se cini da neki bivsi fudbaleri partizana i zvezde se vise trude da igraju u korist svojih bivsih timova nego sadasnjih).
 
Citat
Intervju, fudbaler Slobode PS                   
  FILIP KASALICA: SRCE KAŽE ZVEZDA 
 Petak, 4. Novembar, 2011.|  Autor: Aleksandar Radonić
 Da se ja pitam, otišao bih na Marakanu, ali najvažnije je da Sloboda bude zadovoljna 
 Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava 

 
Streptomicin za „večite“.
 Najbolji strelac Superlige Filip Kasalica (23) živi skromno u rodnom Užicu. Napadač Slobode PS proslavio se golovima protiv Partizana i Crvene zvezde i trenutno je jedan od najcenjenijih fudbalera u Srbiji.
 
 ► Kakav je osećaj biti najbolji strelac lige?
 - Iskreno i bez lažne skromnosti, mnogo lep! (smeh) Ipak, cela ekipa Slobode zaslužna je što sam izbio na čelo liste strelaca Superlige.
 
 ►Koji vam je gol draži - Crvenoj zvezdi ili Partizanu?
 
- Mnogo sam se lepše osećao kad sam dao gol Zvezdi. Mislio sam da nas vodi u pobedu. Mada, i onaj gol Partizanu nije bio loš.
 
 ►Kako živi Filip Kasalica?
 
- Sasvim normalno, sportskim životom. Živim s roditeljima i bratom u stanu u centru Užica. Hranim se kod kuće, ne u restoranima. Majčina hrana je najbolja. (smeh)
 
 ►Hoće li vas klub prodati na zimu?
 
- Meni ništa nisu rekli, mada vidim da novine najavljuju da me gleda dosta inostranih klubova.
 
 ►Znači li to da biste ipak izabrali inostranstvo pre nekog jačeg domaćeg kluba?
 
- Mislim da bi to bilo bolje za Slobodu.
 
 ►A da vas kojim slučajem pozovu Crvena zvezda ili Partizan?
 
- Kad bih se samo ja pitao, srce bi reklo - Zvezda! Ko ne bi išao na Marakanu! Ipak, Sloboda se pita, klub mora biti zadovoljan. Reći ću samo jedno: Nikada se bih ponovo osećao kao fudbaler da se nisam vratio u Užice.
 
 ►Pa, za koga navijate?
 
- Sloboda mi je u srcu, tu sam počeo. Navijao sam za OFK dok sam za njega igrao. Moj izbor je ipak Crvena zvezda. Najviše zbog kuma Andrije Kaluđerovića. (smeh)
  Vidiću skupljao lopte
 
 
Jeste li upoznali Nemanju Vidića?
 - Najpoznatijeg Užičanina? Skupljao sam mu lopte dok sam kao klinac igrao za OFK. Tad smo se i slikali, a tu fotografiju čuvam. Ne znam da li se on seća. Svakako da mi imponuje što je najbolji štoper na svetu iz Užica.
 

 inace boki ne znam sta ti je odlicno u intervjuu predsednika slobode.klasicnan intervju gde nista nije rekao,nikom da se ne zameri,posebno sacuvaj boze vrhu fss-a.niko nije kriv,nije dobro u fudbalu,ali niko nije kriv,klasicna demagogija...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #23 poslato: Novembar 04, 2011, 12:24 »
Одлично је то што је погодио у центар, а то је да није проблем у Томиславу Караџићу као појединцу, већ у свима нама. Стварно мислиш да ће нам сванути чим он оде? Ја лично мислим да ће бити потпуно исто, односно још горе, али не због тога што Толе више неће бити ту, него зато што су сви у српском фудбалу све гори и алавији.

А поготово одличан је овај део:

Citat
TRADICIJA
 Nije tajna, navijači Slobode priznaju samo ime bez prideva Point. Da li ste na istim talasnim dužinama?
- Sve je na najvišem nivou. Poštujemo tradiciju koja traje od 1925. godine i za sve su ime i grb kluba svetinja. Imamo potpuno jedinstvo i saradnju na kojoj mogu mnogi da nam pozavide – ističe predsednik užičkog kluba.

EKONOMSKA SNAGA REGIONA

Znamo svi, da nije bilo Sevojna i njegovog uspeha, ne bismo danas pričali i pisali o Slobodi Point.
- Jedno Sevojno se ugasilo, zbog svega što je kasnije nastalo, ali novo Sevojno se rodilo i sada je u četvrtom rangu takmičenja. Da ne bude zabune i da se zna: Sevojno, odnosno MZ Sevojno je jedna od ekonomski najjačih u Srbiji i važan je deo priče u kojoj su mnogi bitni činioci ovog regiona. Mislim na klubove Sevojno, Zlatiborac... Ono što infrastrukturno imaju Zlatibor i “Putevi” nema niko u Srbiji, osim Stare Pazove i Sportskog centra FSS. Imamo najjači brend u Srbiji koji svima može da donese samo bolje dane.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #24 poslato: Novembar 05, 2011, 01:00 »
Сутра у Крагујевцу Раднички дочекује Слободу. Некада дерби трећелигаша, а сада се оба клуба боре за пласман у Европу. Биће добра утакмица!  :yes:






 :))
 
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2011, 01:27 Боки »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #25 poslato: Novembar 05, 2011, 03:14 »
Bice dobra tekma. A i bice na tv od 13h. Boki, sorry, radnicki dobija

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #26 poslato: Novembar 05, 2011, 06:43 »
boki,ja i dalje ne vidim da je ovaj ista pametno rekao.vidim samo sviranje kurcu,kao problem je mnogo siri od saveza,imamo probleme,ali savez dobro radi,karadzic i lakovic imaju znanje,dobro rade,ali jebi ga nije samo do njih...kao sto rekoh sviranje kurcu,demagogija,lose je ali niko nije kriv,krivo je neko nedefinisano sire stanje,sire drustvo i sl...znaci on nije rekao u savezu se lose radi,karadzic treba da ide,pa onda ali nije samo u njemu problem,problem je daleko ozbiljniji i sl.ovo sto je on rekao je klasicno pravdanje saveza i karadzica,a ne nikakva kritika,krivo je celo drustvo,a savez jadan dobro radi,ali ne moze da resava ozbiljnije,sire,drustvene probleme  :no:

a deo koji si citirao je u sustini rec o nekim lokalnim stvarima,i sto se mene tice nije mi previse zanimljiv,iako je u svakom slucaju dobro da neki region kao uzice ima dobru fudbalsku infrastrukturu(naravno i da ima ekonomsku snagu i da je i dalje razvija),i nadam se da ce biti sto vise takvih regiona.ali to sto je on rekao je vise neeka konstatacija nego nesto cim neko treba da se odusevljava.za odusevljenje je to sto je ta infrastruktura uradjena,i za pohvalu su oni koji su to omogucili(makar to bilo i iz politicko propagandnih razloga)...
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2011, 07:48 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #27 poslato: Novembar 05, 2011, 07:45 »
Svidja mi se ovaj OFK...Simic pogotovu...Da ostanu na okupu mogli bi da budu potpuno konkuentni "vecitima"...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #28 poslato: Novembar 05, 2011, 08:21 »
zvezda sa ovom igrom nema sta da trazi u derbiju.mora puno bolje,kako u napadu,jos vise u odbrani.konstantno dajemo protivniku ogroman prostor za igru,ocajni smo iz prekida.na 2 razlike umesto da lagano privedemo kraju,mi to ne znamo,srljamo(a bez nekog narocitog pritiska).da ne kazem koliko smo pali posle primljenog gola...
ima puno nedostataka,a odbrana je ipak glavni problem,pa tek onda igra u fazi napada(koja takodje skripi).sve u svemu treba nam pravi evandro(pokazao danas nekoliko dobrih poteza i podsetio na staru formu),treba nam i ako je ikako moguce petkovic na nivou nekadasnjih igri kad je bio mladi reprezentativac, uz kaludjerovica koji kako tako ulazi bar u proslogodisnju formu(iako definitivno nema dovoljno kvaliteta za zvezdu,ali ponovo ovo je  bar duplo gore nego prosle sezone),i onda mozemo da ocekujemo i dobar rezultat u derbiju,u suprotnom prvenstvo ce uskoro biti reseno...

ofk igra svoju igru,uvek nadju nacin da budu u gornjem delu tabele,najcesce znaci u 6-7,a opet stalno menjaju tim i odlazi im mnogo igraca...takodje primetno je da zadnjih nekoliko godina nisu izbacili igrace novoa baneta,kolarova,pa i npr base i sl(dobro tu je ignjovski kome karijera ide dobro i mogao bi da postane ozbiljan igrac).nadam se da ce neko od sadasnjih klinaca imati dobru karijeru...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #29 poslato: Novembar 05, 2011, 08:43 »
Да, да. Очајна Звездина одбрана је утисак са ове утакмице. Не знам да ли је и иначе то случај. Иако је Партизан ове сезоне очајан, ако Звезда овако у одбрани буде играла, мали Марковић има дар-мар да направи.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!