Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2011/12  (Pročitano 106992 puta)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #150 poslato: Novembar 27, 2011, 12:59 »
Звездина каса је онолико пуна колико ће дати Руси, сада постоје 2 опције


1. Да дође директива да Руси комплетно уђу у клуб и растерају све, поставе људе, онако како су хтели када су дошли. Шанса 30%
2. Да дође директива да Руси изађу, да се батали спонзорство, и да се сами копамо из рупе. Шанса 70%


Једноставно нема заиста ко да дође уместо ових, и ови су дошли јер није хтео нико, после 5 Звездине звезде која је побегла у Јапан када се довољно накрала !

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #151 poslato: Novembar 27, 2011, 01:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Putuj igumane i nek ti iz uo isto podnesu ostavke....


Ovo ću ponoviti milijarditi put od sinoć: DŽAJA VRATI SE...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #152 poslato: Novembar 27, 2011, 02:18 »
Siguran sam da bi se mnogi hteli biti u upravi zvezde. Velika je to cast. Ali ne mogu od kriminalaca

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #153 poslato: Novembar 27, 2011, 02:49 »
Ne znam,zadnje dvije uprave su,sto Nole rece,bile tu jer niko drugi nije htjeo...pfff,tesko ce iko posten i sposoban preuzeti to,ja ocekujem neke mufljuze opet...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #154 poslato: Novembar 27, 2011, 10:57 »
Prosinecki nije problem, on je sto se struke tice najbolji moguce resenje. Ali mislim da se sad gorko kaje, sto je uopste ulazio u celu pricu sa bagrom
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #155 poslato: Novembar 28, 2011, 11:39 »
Vilotić je izgleda opet popio suspenziju, ne trenira sa ekipom.

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #156 poslato: Novembar 28, 2011, 11:43 »
Za to su bogme krivi ćelavi i debeli ! On nije trebao da igra, kada je Robi rekao marš, klub je trebao da stane iza trenera, ali se išlo na ono jbg Vilota prošao kroz svašta, aj malo da istrpimo.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #157 poslato: Novembar 28, 2011, 11:57 »
Nisu ga oni trpjeli sto je prosao svasta,vec su ocekivali da ce uzeti neku paru za njega...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ccccc

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 77
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #158 poslato: Novembar 28, 2011, 11:58 »
Ja mislim da se islo na to da hoce da uzmu neku kintu za njega, pa je i u reprezentaciju proguran

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #159 poslato: Novembar 28, 2011, 07:43 »
Logicno je da su mu oprostili ne bi li ga nekome utopili

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #160 poslato: Novembar 28, 2011, 08:00 »
adzic ide u svakom slucaju,njega ni bog vise ne moze da spase.ali to je premalo za ozbiljne pomake unapred.a ova prica o raspisivanju izbora mi se cini kao zamajavanje javnosti,tj zelju ovih da zadrze fotelje preko novih izbora.nadam se da gresim...

Citat
Adžić nije otišao, najavljeni izbori u Zvezdi
28. novembar 2011. 12:45 > 16:52                           
Ivan Adžić, za sada, ostaje na mestu sportskog direktora. Lukić raspisuje vanredne izbore u zimskoj pauzi. "Promena će biti, vrlo brzo", kaže generalni sekretar Stefanović.

 
  Javnost je u ponedeljak očekivala odlazak Ivana Adžića, a čula da će biti raspisani vanredni izbori u Fudbalskom klubu Crvena zvezda.
 
 Posle sunovrata u 141. večitom derbiju u subotu i burnog narednog dana, bila je najavljena konferencija za štampu na kojoj će se pojaviti sportski direktor crveno-belih Adžić. Pojavio se generalni sekretar Đorđe Stefanović i rekao dve, u ovom trenutku, važne stvari:
 
 "Promena u klubu će biti, vrlo brzo", rekao je gensek odgovarajući na pitanje: "Kakav je Adžićev status?".
 
 Odnosno...
 
 "Biće raspisani vanredni izbori tokom zimske pauze u prvenstvu", najavljujući da će oko 24.000 članova Crvene zvezde uskoro dobiti priliku da daju sud o radu kompletne Uprave.
 
 Krenimo redom, konferencija je počela uvodnim govorom porparola Marka Nikolovskog, koji je rekao:
 
 "Ivan Adžić će govoriti u narednih nekoliko dana, danas ne".
 
 Na to se nadovezao Stefanović...
 
 "Mi ćemo održati organe kluba, koji će doneti odluke koje su neophodne da se donesu", rekao je Stefanović, dok ostaje nejasno da li će ti organi smeniti Adžića ili ne, dok je sve izvesnije da on sam neće podneti ostavku, kao što je bilo najavljeno isprva.
 
 " Da li smo zadovoljni rezultatima? Nismo! Svako od nas ko je zaposlen u Crvenoj zvezdi nesrećan je zbog toga što je Zvezda sedam bodova iza Partizana", dodao je Stefanović i nastavio priču o neophodnim promenama, iako nije rekao konkretno kakvim:
 
 " Da će promena biti, biće! I to vrlo brzo... Da li će to biti sutra ili za dva ili tri dana, nekih promena će sigurno biti. U to ne treba da sumnjate. Svesni smo da, kada radite jedan određeni period i nema rezultata koje Zvezda zaslužuje, mora da dođe do nekih promena. Tih promena će biti, vrlo brzo...", ponovio je prvi operativac kluba.
 
  O Adžiću...
 
 "Ivan je radio posao sportskog direktora, selektirao ekipu, doveo trenera Prosinečkog i to je sve bio deo posla za koji je on odgovoran. Ovaj klub je jako dobro organizovan i svako radi svoj posao. Ivan će vam se obratiti i reći svoje mišljenje o poslu koji je obavljao, a organi kluba će odlučiti kakva je sudbina bilo koga ko je zaposlen u Crvenoj zvezdi", najavio je Stefanović da će Adžićev učinak svakako biti razmatran na očekivanim sastancima, verovatno Upravnom odboru.
 
 " Dozvolite nam, juče je bila nedelja, danas ponedeljak, da održimo sastanke i donesemo odluke. Mi smo organizovan klub. Ovaj klub nije isti klub, kao što je bio pre dve i po godine. Možda nemamo rezultate na terenu, ali organizaciono ne zaostajemo ni za kim. Ne bežimo, možda nismo najbolja Uprava, ali smo sigurno najhrabrija Uprava koju je ovaj klub imao u poslednje vreme. Ne govorimo o nedeljama i mesecima, dajte nam dva, tri dana da stvari uradimo onako kako zakon i pravda nalažu i da napravimo promene, koje su sigurno neophodne klubu", zahtevao je gensek razumevanje što do promena, ipak, nije došlo brzo.
 
 No, konferenciju za medije u 12 časova nisu zakazali novinari, već klub. A, da li se sa Adžićevim obraćanjem javnosti požurilo zbog pritiska navijača? " Da li je tačno da su na sastanku u subotu uveče navijači tražili od predsednika Lukića i vas da Adžić ode?", bilo je pitanje MONDA.
 
 "Mi smo jedan od retkih klubova koji ima sjajne odnose sa svojim navijačima. Taj sastanak je održan u mirnom i ljudskom tonu i ti navijači su s punim pravom došli da postave određena pitanja dvojici najodgovornijih ljudi u klubu. Da, tražili su smenu Ivana Adžića i predsednik Lukić im je rekao da će to pitanje biti rešeno na organima kluba vrlo brzo. Da li će to biti za sat ili za dan, dva... Biće rešeno".
 
 Stefanović, pritom, ponavlja da neće samo Adžić biti "na tapetu", već da će kompletna Uprava sama sebe "tapetirati", tako što će raspisati izbore i pružiti priliku eventualnoj novoj struji da zadobije poverenje navijača.
 
 Ipak, konstatovao je da bi bilo pogubno kada bi se kompletna Uprava pokupila i otišla u jednom danu.
 
 "Mi smo doneli Statut, po kojem će 24.000 članova Crvene zvezde koji redovno plaćaju članarinu odlučiti o sudbini ove Uprave i bilo koje druge. A, sigurno nećemo ostaviti klub na ulici. Da danas svi lepo podnesemo ostavke, ne dođemo na posao i da klub zvrji prazan. Mi imamo još dve utakmice do kraja jesenjeg dela prvenstva..."
 
 Stefanović je demantovao da je predsednik Lukić već podneo ostavku, kako je preneo mali broj beogradskih medija.
 
 "Vladan Lukić nije podneo ostavku i to je ozbiljna spekulacija koja je izneta ovih dana u novinama. Vladan Lukić je ozbiljan čovek, koji će ostati u klubu, završiti poslove koje je započeo i raspisati izbore. I na njima će o sudbini ove Uprave odlučiti članovi kluba i zato smo ovaj statut i napravili Verujem da ćemo kao ljudi završiti polusezonu, imamo još dve utakmice, a potom ćemo ući u proceduru, a znate da ona traje 90 dana. Videćemo ko će se kandidovati, pa neka pobedi najbolji. Zvezdaši će odlučiti..."
 
  Da li ova Uprava ima snage i znanja da izvede Zvezdu na pravi put?
 
 "Naravno da imamo snage i znanja, podmladili smo Upravu u koju niko nije došao sa interesom, a to vam govore i naše plate, koje su javne. Ali, ja ne mogu da šutnem i dam gol. Podsećam vas da pre dve i po godine niko nije hteo da uđe u Crvenu zvezdu, ali opet ćemo dati mandat na glasanje našim navijačima, jer se niko nije rodio s foteljom", rekao je Stefanović i nadovezao se:
 
 "Zato će na izborima ljudi reći da li smo dobro radili ili ne, ali ćemo probleme rešavati u svojoj kući".
 
 Stefanović je priznao da aktuelno rukovodstvo Crvene zvezde nije uspelo u svemu što je nameravalo, ali da ima i vidljivih rezultata...
 
 "Rezultat nije dobar, ali ekipa koju smo mi zatekli vredela je 450.000 evra, a ova ekipa vredi 20 miliona evra. Pričam o ponudama, koje su došle za te 'limitirane' igrače, Janković, Lazović, Evandro, Adi, Mijailović, Mikić... Prvi put posle dve i po godine imamo konkretne ponude, milionske, za svoje igrače. Čak 41 klub gledao je naše igrače u subotu, nismo dali gol iz penala, ljudi su nas pobedili i moramo da idemo dalje, iako nismo srećni".
 
 Zašto se igrači prodaju za velike, a novi kupu za male pare?
 
 "A, kako drugačije da vratimo dugove bankama? Da  nismo platili osam i po miliona evra u poslednjih godinu i po dana samo na račun dugova prema igračima koje nisam ni video, možda bismo imali jači tim, ali ne bismo igrali uopšte Evropu. To nije opravdanje, nisam došao ovde da se pravdam, jer zvezdaška javnost zaslužuje Zvezdu na prvom mestu i tu uopšte nema zbora", rekao je i dodao:
 
 "I to je jedina odgovornost ove Uprave... Za sve ostalo trebalo bi da nam skinete kapu".
 
 Da li je tačno da je dug veći od 40 miliona evra?
 
 "Imate APR (Agenciju za privredne registre, prim. aut), pa pogledajte na sajtu godišnji izveštaj koji smo okačili. Ima ljudi koji ukucaju i znaju da nađu ono što ih interesuje, a ima i ljudi koji ne znaju, pa spekulišu. Mi ništa ne krijemo. A, najveći uspeh ove Uprave je što se nismo dodatno zadužili, što smo svake godine bili licencirani za Evropu, iako su nam svake godine decidirano pretili iz FIFA da moramo da isplatimo zaduženja prema bivšim igračima i trenerima".
 
  Šta je potrebno da bi Crvena zvezda povratila primat u srpskom fudbalu?
 
 "Činjenica je da je u organizacionom smislu Crvenoj zvezdi potreban novac. Zvezda je u prošlom prelaznom roku potrošila 700.000 evra, što je pola vrednosti jednog igrača koje su naše komšije platile (Eduardo Pašeko, prim. aut). Mi smo u međuvremenu morali da platimo tri i po miliona evra poslednju ratu za licenciranje. Novac je osnovni problem, koji su imali i Adžić i Prosinečki. Ali, Zvezda više nije onaj klub u kojem se svaki dan čeka da neko stavi katanac".
 
 Da li su ljudi iz Gasproma ljuti zbog neuspeha na terenu?
 
 "Naša saradnja sa Gaspromom je odlična, ti ljudi nas podržavaju u svemu i sigurno je da se vode razgovori da se saradnja proširi. Još dva velika imena pregovaraju s nama oko sponzorstva u ovom trenutku, ne zato što smo im simpatični, već zato što vide jasnu ekonomsku računicu u poslu sa nama".
 
 Koliko novca je Crvenoj zvezdi potrebno da izađe iz minusa?
 
 "Nekoliko desetina miliona evra potrebno nam je da nađemo kako bi se to dogodilo. Vremenski? To su projekti koje bi trebalo da završimo u narednih godinu i po dana. Ili ćemo završiti mi ili neko drugi".
 
 O ekipi i oceni da je ona limitirana...
 
 "Ova ekipa je, ne računajući baš 'male klubove', jedna od najjevtinjih u Jugoistočnoj Evropi. Ne postoji igrač koji ima godišnju platu veću od 250.000 evra. A, srpski igrači imaju po tri, četiri puta manju platu od toga. Uspeli smo da smanjimo budžet Crvene zvezde drastično u poređenju s nekim prethodnim vremenima. Zašto? Zato što ne možemo da plaćamo... Moje mišljenje i mišljenje mojih saradnika je da je velika tuga što je tako, pričam vam iskreno, ali to je u suštini razlog zbog čega je bodovna razlika između Partizana i Crvene zvezde ovolika kolika jeste. Tabela je i ogledalo kluba, da budemo iskreni...", rekao je Stefanović.
 
 "Ali, ono što je urađeno i što bi tek trebalo da se uradi, to je esencija Crvene zvezde, da Crvena zvezda s nama ili s nekim drugim mora da postoji, a nije bilo tako...", podvukao i za kraj demantovao tvrdnju novinara Milojka Pantića, koji je u gostovanju na televiziji Prva izneo podatak da Adžić u Crvenoj zvezdi ima mesečnu platu od osam hiljada evra.
 
 "To je najobičnija budalaština i 'nonsens'. To vam ja kažem, jer ja dajem plate u ovom klubu", odbrusio je Stefanović.
 
 Posle svega, možemo samo da konstatujemo: "Ne menjajte program, nastavak sledi posle kratke pauze".
 
 Pogledajte kompletno Stefanovićevo izlaganje.
 
 
 
 (N. Janković - MONDO, foto: FoNet, MN Press)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #161 poslato: Novembar 28, 2011, 08:08 »
Неће они никуда.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #162 poslato: Novembar 29, 2011, 12:28 »
Филип Младеновић пре 3 дана потписао за Звезду.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #163 poslato: Novembar 29, 2011, 03:46 »
Adzic otisao

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #164 poslato: Novembar 29, 2011, 04:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Za to su bogme krivi ćelavi i debeli ! On nije trebao da igra, kada je Robi rekao marš, klub je trebao da stane iza trenera, ali se išlo na ono jbg Vilota prošao kroz svašta, aj malo da istrpimo.

E pa to ti je kad uprava staje indirektno na stranu menadžera i njegovog pseta! :pusiga: