Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2011/12  (Pročitano 105338 puta)

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #450 poslato: Mart 24, 2012, 09:02 »
Priznajem i da mi posle 1,5 - 2 godine nije jasna "misija" onog Vesovica u Zvezdi??? :zbunjen:
Jel on (ili neko njegov) nekome placa da igra, ili o cemu se radi?
Nina i Nađa

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #451 poslato: Mart 27, 2012, 01:45 »
Citat
Luka Milunović, legenda o ciganskoj krvi (VIDEO)

26.03.2012. 13:50 | MOZZART Sport
Čoveče, ja igram u Zvezdi! Kada su mi rekli u Varegemu da pakujem stvari i da su se dogovorili sa Zvezdom nisam mogao da verujem, rekao je, između ostalog, mladi as ekipi MOZZART Sporta koja ga je posetila na Bulbulderu



Luka Milunović u svom kraju na Zvezdari

Golom u mreži Vladimira Stojkovića krilni napadač Crvene zvezde Luka Milunović postao je jedna od najprivilegovanijih osoba u fudbalskom svetu, jedan od onih koje je ne tako davno kao posebne prepoznao nekadašnji reprezentativac Jugoslavije Zoran Bata Mirković:
“Divio sam se umeću Zidana ili Anrija, ali najviše sam zavideo Frančesku Totiju i Paolu Maldiniju. Celu karijeru proveli su u rodnom gradu, igrali za klub koji vole najviše na svetu. Nešto neopisivo”, objašnjavao je Zoran Bata Mirković.

Dok smo koračali Ulicom Veljka Dugoševića na beogradskoj Zvezdari, Luki Milunoviću nismo morali da parafraziramo izjavu nekada sjajnog defanzivca. Njegov pogled se topio na martovskom suncu kada smo se približili zgradi u kojoj je proveo bezbrižne dane detinjstva. Tu je i ogroman zvezdaški grafit s natpisom “Neosvojiva tvrđava”.
“On je to nacrtao. Uvek je bio dobro dete. Naš zvezdaš bre”,  stiže asistencija od komšije s prvog sprata.

Od Luke stiže samo podignut palac u znak odobravanja, više nego jasan signal da je vihornom mladom reprezentativcu Srbije trenutno sve potaman u životu. Grb zbog kojeg živi i zbog kojeg je počeo da pika loptu na obližnjem stadionu Zvezdare postao je ponovo “in” zahvaljući njemu - dečaku iz komšiluka velikog fudbalskog znanja i vrele ciganske krvi.
“Morao sam ovde da vas dovedem, da vidite kako sam nacrtao ovaj grafit. Mislite da su mi komšije nešto rekle? Ma jok! Ovde su svi zvezdaši, a i oni koji navijaju za drugi klub ne smeju to javno da kažu. Odveo bih vas do školskog dvorišta, tamo je bio još jedan moj dečački rad. Pitao sam i direktorku da to uradim, ona je pristala, ali je nedavno donešen zakon da se sa školskih zidina uklone svi navijački grafiti”, počinje priču jedan od najvećih aduta Roberta Prosinečkog.

Dok se pozdravlja s lokalnim taksistima i šara pogledom po parku iz kojeg je kretao na velike Zvezdine utakmice, ne krije da je poravnao račune sa svojim snovima. Postao je fudbaler voljenog kluba, lice s naslovnica, ali odbija svaku pomisao da bi mogao da se zbog toga pokondiri.
“Život mi se uopšte nije promenio, niti će. Jedino što sam se preselio na Voždovac, ali družim se sa istim ljudima... Mene ta medijska slava, ako tako mogu da je nazovem, uopšte ne dotiče. Ako mi verujete retko sam kupovao novine. A evo šta sam doživeo. Saigrači u Zvezdi se šale sa mnom da plaćam novinare jer uvek dobijem dobru ocenu, a-ha-ha… Sada će da dođu i članovi ove moje bande, pa pitajte njih. Mogu samo da zamislim kako su oni proslavili pobedu u derbiju i moj gol.”


Luka Milunović s članovima svoje "bande" s Bulbuldera

A članovi bande startovali su na njega bolje nego mnogi štoperi u domaćoj ligi. Onako mangupski. Nije bilo glumatanja i padanja u trans zbog bliskog susreta s drugom i dželatom Partizana. Istina, potvrdno su klimali glavom na pitanje da li je Luka Milunović ponos Zvezdare i Bulbuldera, ali su znali da ga sačekaju na “krivini”.
“Matori, je l’ si ti za nas još u Belgiji? Šta, skup je roming, pa nećeš da se javiš? Sada ćeš da počneš da tražiš da ti donosimo kafu, pa za godinu dana da idemo da ti operemo kola”, šalio se jedan od njegovih ispisnika.

Skoro da nije bilo potrebno postavljati pitanja:
“Bio je najbolji igrač u kraju od kada se znamo. Mada je uvek imao i sreće. Šta nam je radio dok je igrao u Belgiji. Verovali smo u njega i Varegem, ali on je dva put ušao u igru. Nije ni šutnuo na gol”, prisećali su se Lukini drugari.

OPIJEN ZVEZD(AR)OM

Opijen zvezdarskom atmosferom dobri Robijev sin više nije bio stegunt. Samo se smeškao kada ga je kompanija iz kraja bolje od ekipe MOZZART Sporta propitivala “kako se osećao kada je onom golmanu prodao foru” ili “kada je izašao na travu Marakane”. Bila je to privilegija koju je na opisan način izdeklamovao Zoran Bata Mirković.
Zvezdaš sa zvezdarske kaldrme presudio je Partizanu.
“Postoji problem beogradske dece jer sam, eto, ja bio jedini igrač Zvezde u derbiju rođen u glavnom gradu. Meni je to nekako normalno jer momci iz drugih krajeva ostavljaju sve kada dođu ovde. Dok sam igrao za mlađe kategorije OFK Beograda mnogi su zapostavljali školu i živeli na relaciji teren - internat. S druge strane, nama je sve dostupno, tu nam je i društvo... Mada ovaj moj kraj nikada nije oskudevao u dobrim fudbalerima. Ne govorim o Pižonu, Blekiju Bogićeviću ili Boroti jer nisam tad bio ni rođen. U zgradi do moje odrastao je reprezentativac Ukrajine Marko Dević, tu je i Arsić iz Mađarske. Ma i odeljenje ovih bandita ovde redovno je pobeđivalo moj razred u školi Dragica Pravica. Dobar se fudbal ovde igra.”

Zvezdara, Zvezda, Bulke... Termini koji se stalno ponavljaju u ispovesti Luke Milunovića.
“Počeo sam da treniram na stadionu Zvezdare. Otac Zvonko mi je bio prvi trener. I on je igrao ovde fudbal i, kada se Zvezdara isuočila s problemima, nije dao da se klub ugasi. Sa stricem je osnovao Bulbulderac. Imao sam njegovu veliku podršku, kasnije sam prešao u OFK Beograd, subotom branio boje Romantičara, a nedeljom se vraćao u kraj i igrao za Bulbulderac. Nisam hteo da idem u Palilulac kao ostali saigrači”, sa strme litice pokazuje prstom na stadion Zvezdare, dok drugari ponovo imaju potrebu da sufliraju.
“Pazi, pašćeš s brda. Šta posle toga da radi Robi? A i mi sa njim?”
“Ma sad mogu i da poginem”, ne da se Luka.


Luka Milunović na litici na Bulbulderu

Zatečen svim što mu se izdešavalo tokom marta i stopostonim učinkom u Crvenoj zvezdi (tri gola na tri meča, intervju je pravljen pre meča sa Borcem) kaže da je sad spoznao zašto je vredelo trenirati i proći teži put do uspeha. Jer karijera Luke Milunovića nije bila samo polje prepuno latica, pogotovo što u Varegemu bio puki epizodista.
“Čoveče, ja igram u Zvezdi! Kada su mi rekli u Varegemu da pakujem stvari i da su se dogovorili sa Zvezdom nisam mogao da verujem. Toliko sam bio uplašen da nikome nisam želeo da javim šta se dešava. Zovu me oni i pitaju što krijem da sam Zvezdin igrač, a ja neću da malerišem. Ćutao sam dokle sam mogao jer je postojao u meni crv sumnje da će sve ponovo propasti. Znao sam da je moj voljeni klub doveo desetoricu igrača i da možda nisam bio potreban.”
“Ajde, što si skroman? Reci čoveku šta si mi napisao na Fejsu posle novembarskog derbija”, bila je nova asistencija sa susednog drugarskog stola koji je savršeno kibicovao razgovor.

Opet sledi spontani Lukin osmeh, reakcija koja govori više od hiljadu reči:
“Da, jednom od njih sam poslao poruku da nema ništa od pobede u derbiju dok ja ne dođem u Zvezdu. To je za mene više od sna. U mojoj bližoj i daljoj familiji nema navijača drugog kluba. Da tako kažem, možda me je sestra u dobroj meri inficirala. Ona je starija od mene 15 godina i do zajedničkih odlazaka na utakmice nismo imali pravi odnos, što je i razumljivo, s obzirom na razliku u godinama. A onda se desio meč s Rozenborgom. Njega se dobro sećam, tata me je pustio da idem na Sever uz sestrino obećanje da će voditi računa o meni. Onda sam postao redovan...”

“VRATIĆE SE SLAVNI DANI…”

Što bi rekla navijačka pesma Delija, Luka je još kao dete bio tu, osetio tugu i sreću... Nije želeo ni po koju cenu da menja navike, mada je bilo reči da talentovanom igraču selektiranom i za reprezentaciju Srbije nije mesto na severnoj tribini.
“Veoma, veoma poštujem OFK Beograd! To je klub u kojem sam mnogo naučio. Oni su znali koliko volim Crvenu zvezdu i sugerisali mi da možda nije u redu da idem na Sever. Bilo je manjih pritisaka, ali nisam želeo da ustuknem. Kasnije su se pomirili s tom činjenicom, shvatili su da jednostavno volim Crvenu zvezdu.”

Još kao omladinac OFK Beograda terorisao je golmane večitih rivala, znalo se da na Staroj Karaburmi stasava opaki mali, ali isto tako su se čuli komentari da je suviše mršav i krhk za najviše domete.
“Bio sam uvek najniži i namršaviji. I sad nisam neka gromada, ali ako mi verujete, taj nedostatak tokom juniorskog staža sada mi je mnogo pomogao. Morao sam da budem fanatično borben, da kidam i agresivnom igrom nadoknađujem manjak snage. Ta osobina je i dalje prisutna u mojoj igri, samo što sam sad malo izrastao. Rado se sećam mečeva iz omladinskih i pionirskih dana. Koliko sam se samo radovao kada smo u finalu pionirskog kupa pobedili Partizan! Oni su bili baš dobri, za njih je između ostalih igrao i moj sadašnji saigrač Jovan Krneta, ali na kraju smo se radovali.”

Mada pokušava da na kratko odvoji misli od Crvene zvezde i derbija, prosto mu ne ide. Ne daju mu to sufleri s drugog stola, opet ga pitaju kako je izgledao kada je u punom šprintu istrčao na Marakanu.
“Realno, tada mi se činilo da imam snage da odigram dve utakmice. Posle, tokom igre, i ne čuješ toliko grmljavinu s tribina. Fokusiran si na druge stvari, pogotovo kada igraš protiv iskusnijih. Mada je onaj osećaj posle gola neopisiv.”


Luka Milunović i grafiti koje je crtao sa svojim drugarima

Rođen je posle antologijskih trijumfa u Bariju i Tokiju, ali je iluzorno i pitati ga da li zna značenje stihova “da se vrate slavni dani naše prošlosti”.
“Koliko sam putao odgledao kasete sa Zvezdinih najvažnijih utakmica. Znam da je san svih nas da Crvena zvezda jednog dana postane svetski i evropski šampion. To će se, ubeđen sam, jednog dana i desiti, makar i za 50 godina. Videli ste kako je propraćen ovaj naš trijumf nad Partizanom. Dugo smo na to čekali, ali kao ekipa smo napravili bitnu stvar. Vratilo nam se za uložen trud, pokazali smo i da imamo ogromno zvezdaško srce. To je naša snaga!”

DEVOJKA PETRA, BESPLATNI DRESOVI, OMILJENI TRENERI…

Mlad je i zaljubljen. I to ne samo u Crvenu zvezdu.
“Imam devojku. Zajedno smo već dve godine. Lepo nam je…”

Nećeš da otkriješ ime, znači da je na probi?
“Nije na probi. Zove se Petra i ide u Sportsku gimnaziju. Mlađa je od mene godinu dana. Ona je instruktorka karatea.”

Znači, moraš da budeš dobar?
“Moram, moram...”

Luka deluje samouvereno i ističe da su drugi možda iznenađeni činjenicom da je u ekspresnom roku zadobio poverenje stručnog štaba i Roberta Prosinečkog, ali da on nije. Međutim, iznenađenjima posle gola u derbiju nije bilo kraja.
“Hteo sam da kupim deset svojih dresova u Red Star šopu, da imam da ih delim jer sam ovaj s derbija obećao dvogodišnjoj sestričini. Ipak, prodavac mi je rekao da ne treba ništa da platim, da je to od kuće. Nije mi bilo prijatno. Odneću im tortu i kolače da se bar malo odužim.”

Debitovao je za OFK Beograd sa 17 godina, ali se vrlo brzo otisnuo u inostranstvo, tačnije belgijski Varegem. Tamo nije pronašao detelinu sa četiri lista.
“Rano sam otišao iz Srbije, ali nisam imao izbora jer smo i klub i ja dobili odlične uslove. Nisam se naigrao, pogotovo kod ovog drugog trenera koji je forsirao druge igrače. Znao sam da moram da se vratim u Srbiju ako želim da i dalje budem član reprezentacije.”

Priče se da je selektor Orlića Aleksandar Janković jedan od onih koji su se uvek kleli u Luku.
“Veoma bitna ličnost za moju karijeru. Mnogo sam naučio od njega, ali moram da pomenem Stanojevića, Sivića i Govedaricu. I kod njih sam bio član reprezentacije.”

* Kompletan intervju s Lukom Milunovićem i više fotografija možete pronaći u magazinu MOZZART Sport, u broju koji će biti u prodaji od utorka 27. marta na svim uplatno-isplatnim mestima kladionice MOZZART

DARJAN NEDELJKOVIĆ  darjan.nedeljkovic@mozzartbet.com
(Novinar dnevnog lista Press i saradnik MOZZART Sporta. Višegodišnji je hroničar dešavanja u FK Crvena zvezda i FSS, izveštavao je sa najvećih takmičenja, poput Svetskog prvenstva u fudbalu 2010)

 :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #452 poslato: Mart 27, 2012, 02:11 »
 :clap: :clap: :clap:


Odavno nismo imali ovoliko cigana u ekipi. [/font]To se najbolje videlo u derbiju, gde su komšije možda i realno odskakale kvalitetom (Babović, Ilić, Vukić, Kamara, Ivanov), ali motiv i želja ovih mladića je zaista prevelika, da urade nešto za klub, da afirmišu sebe, da pokažu ustvari šta je Crvena zvezda. Čvrsto verujem da u oba derbija na JNA, i ako ovi momci izgube, neće tek tako prodati svoju kožu, nego će Partizan dobrano morati da se pomuči. Posle Kule ide težak raspored: @Radnički (04/04), Metalac (07/04), @Partizan (11/04), @Novi Pazar (14/04). U 10 dana ne zna se koja je utakmica teža, zato u ovih 7 dana ekipa mora DOBRO DA SE OPORAVI, i da nastavi sa dobrim rezultatima, mi jednostavno ne smemo da stanemo, ne smemo da dozvolimo sebi da se opustimo, a najgore od svega je što posle 2 nezgodna gostovanja (Radnički i Partizan) gde će se ekipe isprazniti vrlo verovatno, imati težak zadatak protiv bunker filijale i jedno nezgodno gostovanje gde neće biti Delija. Posle toga će ekipa imati 7 dana pauze opet, ali od ove subote, pa do sredine aprila Zvezda mora da igra svoj najbolji fudbal !!! Verujem da je to zaista svima jasno.[/font]

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #453 poslato: Mart 27, 2012, 02:21 »
Nemojte da padate dole, nemojte da padate dole, stoka oće da vas nabije i petu godinu zaredom  :))

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #454 poslato: April 01, 2012, 03:25 »
Gledao sam juče utakmicu....prvih 45 minuta hteo sam da pucam u tv(ionako planiram da kupim uskoro novi ali ćale sakrio pištolj).... :udaraozid:


U drugom poluvremenu malo bolje pre svega angažovanije više se trčalo...ali u globalu slabo je to...naručito nam je odbrana ispadala opet smešna...


Pohvale za Mladenovića koji je pokazao da ima odličan šut i da onaj gol u Ivanjici nije slučajnost... :aplauz:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #455 poslato: April 01, 2012, 03:42 »
prvo poluvreme jako lose,osim gola nista za pomen.drugo poluvreme solidno sto se tice igre u napadu,ali odbrana i dalje previse busna.falilo je nekoliko igraca,i to se odrazilo na igru.lazovic je puno opasniji na krilu nego u sredini i to je evidentno...
dobra strana jucerasnje utakmice je sto nije bilo puno promasaja i sto smo imali dobar procenat iskoriscenosti sansi,jos kad bi borh prestao da promasuje zicere,gde bi nam kraj bio...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #456 poslato: April 01, 2012, 03:57 »
Citat
Nemci: "Marakana među 50 stadiona koje morate da vidite"
28.03.2012 20:40

Nemačka kompanija "Stadionwelt" koja se bavi publikovanjem informacija u vezi planiranja, izgradnje i rukovođenja stadionima, izadala je novu publikaciju pod nazivom "Pedeset evropskih stadiona koje morate da vidite".

Na 128 stranica predstavljeni su najvažniji stadioni Evrope, za koje autori kažu da "mora da vidi svako ko je zainteresovan za fudbal".

- Neki od njih su prava "klasika" na kojima može da se oseti bogata istorija. Drugi su jednostavno veliki ili neverovatno skupi, dok su treći moderni i inovativni, kaže se u najavi ove publikacije.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Među 50 izabranih stadiona nalazi se i beogradski "Stadion Crvene zvezde", odnosno popularna "Marakana", koja je predstavljena kroz bogatu istoriju i uz fotografije kako iz bogate prošlosti, tako i sa sadašnjim izgledom.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 :aplauz: :aplauz: :aplauz:



a ako neko nije citao vesicec intervju za red star belgrade evo linkova:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #457 poslato: April 02, 2012, 11:40 »
Dosta propusta ima u našoj igri, pogotovo pozadi, jbg svi se zalete napred, pogotovo posle kornera, gde još nismo dobili dovoljnu uigranost iako su tu sada Mirić, Milivojević, Krneta i Maksimović, posle svakog kornera nama sevne kontra, i onda se hvatamo za glavu posle stativa. Na odbrani mora dosta da se radi i fali nam mnogo jedan kvalitetan štoper. Svi su oduševljeni Vešovićem, jbg imao je 2 asistencije, ja nisam nimalo. Krneta je odigrao solidno, jbg i on i Tošić su dosta ispadali. Bajko odbranio 2 šanse. Milunović je odigrao stelt utakmicu, ali i kao takav može da metne gol u bilo kom trenutku. Takav igrač vredi ! Milivojević je kod žutog kartona pokazao veliku dozu šabanluka. Sada u Kragujevcu neće moći da igra, i ekipa će morati da se osloni na trio Evandro-Kadu-Mićko + sa klupe naša crveno bela sedmica koja je van bilo kakvog ritma.

Imamo vezanih 7 pobeda, na Marakani nismo primili gol, ali i dalje nešto fali. Ako ovako budemo igrali u Kragujevcu, 2 komada od strane Spalevića nam ne ginu.

@Sveto, šta je sa Kostićem, jel u Belgiji još na pregovorima, ili se vratio? Hoće li igrati u sredu? Baja je odbio izgleda 25 hiljada mesečno + premije, juriće ga Partizan na leto ako ostane u Radničkom. To su neke moje informacije. Sada, da li su tačne, jbg...

Sastav za sredu verovatno:
Bajković – Vešović (Mikić), Maksimović, Tošić, Mladenović - Mijailović, Kadu, Evandro – Lazović, Milunović, Borha

Očekivano, samo se čeka kapiten da se vidi da li može da igra 90 minuta. Asamoa, i ostali koji nisu igrali (Ožegović, Stojković...) će 99.99% dobiti šansu kada se završi ovaj ritam sreda subota (odnosno posle Novog Pazara), jer će se i tada vrlo verovatno znati da li je Partizan dostižan. Protiv Metalca ponovo očekujte malo izmešane karte, da se nekim igračima sačuvaju noge protiv filijale pred JNA (Laza, Evandro...) možda na toj utakmici Asamoa bude u protokolu, ali ne verujem verovatno će biti posle Novog Pazara, kao što rekoh.

Nažalost neću moći u Kragujevac, nisam bio ni prošle godine, a velika mi je želja da odem na Čika Daču, pošto nisam bio do sada na tom stadionu nikad, nadam se da ću dogodine spoiti sa Nišom i Čairom.

@Боки, Ako si gledao neke Zvezdine utakmice, možeš li da uporediš igre Maksimovića u Slobodi i kod nas?
« Poslednja izmena: April 02, 2012, 11:41 Nolle »

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #458 poslato: April 02, 2012, 01:08 »
Jel se spremate za gostovanje u KG? ;)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #459 poslato: April 03, 2012, 09:47 »
Ipak Vešović.


-------------------- Bajković -------------------
Vešović - Maksimović - Tošić - Mladenović
------------------- Mijailović --------------------
------------ Kadu -------- Evandro ------------
Lazović ------------------------------ Milunović
-------------------- Borha -----------------------


Očekivano čini mi se.
« Poslednja izmena: April 03, 2012, 10:24 Nolle »

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #460 poslato: April 04, 2012, 02:51 »
Javlja mi cale da su ogromne tuce u KG
kaze kao da je rat
delije napadnute na svim prilazima gradu a tuce su i po centru, djavoli pokusavaju da sprece cigane da udju na stadion

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #461 poslato: April 04, 2012, 10:00 »
zanimljiv komentar na rsb forumu od strane moderatora,koji inace imaju kontakt sa vrhom zvezdine uprave...


Citat
МИЛОВАН ЂОРИЋ ПОЗНАТ И КАО БАТА ЂОРА, ДАНАС ЈЕ НЕПОЗВАН СЕО СА СТО ЗА КОЈИМ ЈЕ БИО РОБЕРТ ПРОСИНЕЧКИ И "ПРИЈАТЕЉСКИ" ГА ЈЕ УБЕЂИВАО ДА ОДУСТАНЕ ОД ТРКЕ ЗА ИГРАЧЕМ ЗА КОЈИ ЈЕ ЗАИНТЕРЕСОВАН КЛУБ КОЈЕМ БРАНКО РУЖИЋ И ЈОШ ЈЕДАН МИНИСТАР ВЛАДЕ СРБИЈЕ ЗАВРШАВАЈУ СТВАРИ КОЈЕ СТЕ ДАНАС ИМАЛИ ПРИЛИКЕ ДА ВИДИТЕ АКО СТЕ ГЛЕДАЛИ. РОБИ ЈЕ БИО ШОКИРАН НАСТУПОМ ДОТИЧНОГ ГОВНЕТА, СМРАДА, ШЉАМА, БАГРЕ И НУЛЕ ОД ЧОВЕКА.
« Poslednja izmena: April 04, 2012, 10:01 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #462 poslato: April 04, 2012, 10:03 »
Пауљевић?
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #463 poslato: April 04, 2012, 10:06 »
ne znam ne kazu koji.meni bi bilo logicno da je on...drugi moderator je u sklopu iste price napisao sledece


Citat
Роби, који је изузетно миран, тих, мрава не би згазио, који никада ништа ружно није рекао, који не коментарише људе када је овај отишао говори остатку:
"Људи, овај човек је зао. Ово је много лош и зао човек.
Мене плаше овакви људи"...


А не знам да ли знате да је Ђора лобирао да Слобода игра "лакше" против гробља да се не труде превише, да је он водио Јованетића на златибор пре дербија итд...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #464 poslato: April 04, 2012, 10:18 »
Citat
"Људи, овај човек је зао. Ово је много лош и зао човек.
Мене плаше овакви људи"...

Мени је ово благо речено смешно.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!