Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2011/12  (Pročitano 103076 puta)

Van mreže Luxic

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Maj 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #525 poslato: Maj 18, 2012, 10:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ožegović je imao i problema sa Perovićem u jednom navratu. Mali je izuzetno bahat, ali Robi takve voli  :cigara:
Ne da je bahat malo je reci,znam ga ja oko 10 godina i sta je on radio u Gradisci pa to je bilo za zatvora,ali kad je tamo otisao mislio sam se da ce se smiriti ali nista opet...

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #526 poslato: Maj 18, 2012, 11:00 »
Igraći vam štrajkuju.

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #527 poslato: Maj 19, 2012, 10:35 »
Do kraja nedelje će dobiti plate, tj one tromesečnice, ne znam kako da ih nazovem


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Ovo nisam znao. Nije mi rekao ovaj mamlaz sa kojim pričam. :)


Vešović  :kafa:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #528 poslato: Maj 19, 2012, 11:29 »
to su rate iz ugovora,koje cine veliku vecinu primanja igraca.van toga imaju mesecne plate iste za svakog prvotimca(ne znam tacno kolike su ali nisu sigurno preko 1000e,ako su i toliko) plus na to idu premije po ciklusima od 4 meca,ali verovatno zvezda ne daje premije ako imas manje od 10 bodova na te 4 utakmice,mozda i za samo 12 ne znam.to svaki tim za sebe odredjuje koji je minimum sa kojim je zadovoljan i da stimulise igrace da se vise bore...u sustini i premije imaju isto svi igraci,jedino sto premije za neku utakmicu imaju samo oni koji su igrali,ne i oni na tribinama i sl,neki procenat imaju oni sa klupe,a koji ne udju i sl.sve  u svemu kao sto rekoh rate iz ugovora su ogroman deo primanja...
« Poslednja izmena: Maj 19, 2012, 11:29 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #529 poslato: Maj 20, 2012, 05:05 »
Koja nameštaljka u Novom Sadu... :smeh3:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #530 poslato: Maj 20, 2012, 05:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #531 poslato: Maj 20, 2012, 05:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Koja nameštaljka u Novom Sadu... :smeh3:
I meni se čini.

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #532 poslato: Maj 20, 2012, 07:59 »
Najvise mi tu zao Slobode. Zasluzili su vise od Vojvodine.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #533 poslato: Maj 21, 2012, 12:10 »
nisam gledao utakmicu pa da nesto tvrdim.ali u najmanju ruku ako je iko namestao cudi da je gol pao u 93min,a pri tom zvezdi bodovi uopste nisu trebali.tako da ako smo vec hteli da pustimo vojvodinu ne vidim sto to ne bi bilo puno ranije,i uz opsustenih 1-0 na pocetku utakmice,pa i 2-0.takodje mogli smo opusteno da izvedemo drugi tim,da damo sansu igracima koji su manje igrali,pa to nije uradjeno(po meni je trebalo dati sansu igracima koji su manje igrali do sada).pri tom slusam da je zvezda veci deo utakmice bila bolja,video sam izvestaj imali smo nekoliko odlicnih sansi,i oni kojui su gledali utakmicu kazu da je supic igrac utakmice,sto je opet cudno ako je utakmica namestena da njegov tim pobedi,uz sve to zvezda je osim ovog jednog dala i drugi gol koji je ponisen... zvezda bilo kako da je izgubila ponovo bi rekli namesteno je(a vidim da i mnogi zvzdasi misle da je namesteno).
pri tom grobari pricaju kao eto vojvodina obicno pusta zvezdu,a vojvodina nam je na kraju prvog dela sezone uzela bodove koji su nas definitivno odvojili od titule.tada smo izgubili u bg i onda je sve bilo ok,ali sada kako god i uz bilo koji scenario da smo izgubili,svi bi rekli da je namesteno...


kao sto rekoh utakmicu nisam gledao,pa ne mogu da tvrdim nista,ali ima puno nelogicnosti u tvrdnji da je utakmica namestena.naravno da je moguce da je namesteno i da ne bi bila ni prva ni poslednja takva utakmica,ni zvezde,a ni uopsteno u nasem prvenstvu.istina je da su nasi odbrambeni igraci imali puno kikseva,izgubljenih lopti na svojoj polovini i sl,ali to su radili cele sezone,pa i u svim derbijima su se odbrane prosto takmicile koja ce biti gora i napraviti vise kikseva.tako da ti kiksevi koliko nekom mogu da sluze kao neki argument,isto toliko su i uobicajeni za nasu odbranu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #534 poslato: Maj 21, 2012, 08:30 »
Nenade, BRAVO za post...Možda i jeste namešteno (nisam ni ja gledao),možda je ovo "vraćanje za dug" iz prošle sezone (poslednje kolo) ali se slažem da se utakmica ne namešta u 93. minutu......Mi i naše priče o nameštanjima...mogu da mislim šta bi se tek desilo da se kod nas desi ono što se dešavalo u posl.kolu Premiershipa :smeh4:
Nina i Nađa

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #535 poslato: Maj 21, 2012, 11:49 »
Не мора бити да је класична намјештаљка већ да се играчима Звезде у неким тренуцима једноставно није баш играло.То је лако договорити,а не изгледа превише сумњиво.

Интересантно како је свака ситуација која је сумњива на Партизановим утакмицама сигурно намјештена,Толе,лопови,судије,Гробари Чокот и шта све не,док за сваку сличну ствар на вашој страни оправдање се нађе са 3-4 минута.Позивање на Премијер лигу,грешке судија у ЛШ,дешава се...како се само са једне стране дешава мајку му?

Јуче кроз неку причу са два гана закључих да ви,јадни,немате ниједног вашег клуба у ЈСЛ,све одрадите поштено,а ми изгледа држимо њих 14 у шаци и једва да имамо 4-5 регуларних побједа у току сезоне  :smeh4: Докле то иде...

И да.Прошле године ми пустисмо Металац да остане у лиги.Више ме је то изнервирало него све у сезони до тад.Па јебавао сам им мајке свима.И рекао да ће нам се то вратити чим изађемо у Европу.Наивно примани голови од Генка, зајебанција и потцјењивање конобара који ОЋЕ да играју и ето ти га.Ви ове године радите исту ствар,јул није далеко,сви ћемо на кантар.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #536 poslato: Maj 21, 2012, 10:04 »
Dolazi vam Milijas...

Spoiler (hover to show)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #537 poslato: Maj 22, 2012, 10:29 »
Ко то каже, извини што питам. ;) Весићев Мондо и МЦЗ, који никад нису били неки репер, нити имају људе у клубу :)


Данас у 13:30 Роби држи КЗШ.




Иначе, хвала Салету Јанковићу који је поново препоручио неколико клинаца Робију, тј неког новог Милуновића, и желим му да буде доживотни селектор младе репрезентације !  :wub: :wub: :wub:
« Poslednja izmena: Maj 22, 2012, 10:54 Nolle »

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #538 poslato: Maj 22, 2012, 11:00 »
Наша екипа тренутно изгледа овако


Кировски, Дмитровић
Стојковић, Вешовић, Максимовић, Крнета, Младеновић
Мијаиловић, Ђурићковић, Миливојевић, Каду/Димитријевић
Мирић (?), Борха, Милуновић, Ожеговић, Перовић (?)
+ 3 омладинца


па ви попуњавајте рупе


Вешовић ће играти бека


од двојца Каду/Чава иде само један, вероватно Каду... јебасмо ми јежа са брзим везним редом, ако будемо имали Евандра, Чаву и Микија, Флаша и Мукић су за њих Есијен и Меирелеш колико трче


Тошић, Евандро и Лазовић, покушаће бар до зиме да их оставе, и наравно да продуже уговоре са Лазовићем и Тошићем


Мирић и Перовић ће у случају понуда добити слободно


Уосталом кажем, у пола 2 КЗШ, поподне ће се знати много тога

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #539 poslato: Maj 23, 2012, 04:29 »
I šta se saznalo? :kafa: