Autor: Tufi Tema: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ  (Pročitano 21423 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #165 poslato: Februar 23, 2015, 03:44 »
Mi smo sa Macvanom na terenu uvijek isli u pozitivnu razliku,dok je bez njega islo u minus...i ne samo sad,nego i inace nam se igra uglavnom svodi na 2-3 igraca i njihovu igru ledjima,1na1 ili sut...premalo za ozbiljne utakmice.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #166 poslato: Februar 25, 2015, 07:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Lepo si ovo rekao za Bobija :D

Zato je i MVP evrolge, jer ga kod nas ne'ebu ni tri posto, veoma nemas pojma, ili si samo pristrasan previse!

Sasvim je moguce da iako sam se aktivno bavio kosarkom od svoje 7. do 26. godine kad sam imao tezak prelom ruke pa sam morao da odustanem nemam pojma o istoj, doduse, ja nikada ni dok sam igrao kosarku nisam rekao da dobro igram, ostavio sam da drugi cijene o tome, to ti je kao sa vozacima, oni koji pricaju da su dobri prave najveca sranja i vrlo brzo zavrsavaju "karijeru".
Pristrasan?!
Naravno, ali ne pretjerano, nisam nikad ni u cemu pretjerivao, barem sam se trudio a sasvim je moguce da sam nekad i pretjerao, ziv sam covjek i kao takav sam podlozan greskama, niko nije savrsen jbg.
Zavistan?!
Od koga, cega?!
Mozda od "kluba", koji je preko "covjeka", koji je ojadio narod na Kosovu i novac namjenjen njima trpao u svoj dzep, uzeo grb i ime kosarkaskog kluba koji je u vlasnistvu drzave i kao takav je vlasnistvo gradjana iste?!
Nisam, vjeruj mi, klub za koji ja navijam je evropski gigant, priznat u citavoj Evropi i sire i njemu navijaci ni jednog kluba nisu postavljali parole kao Makabi Vama  :)
Stvarno se izvinjavam sto sam dirnuo u takvu kosarkasku velicinu kao sto je Boban Marjanovic, najljepsi, najbolji, najjaci, najbrzi i najpokretljiviji centar na svijetu, lucidan i nepredvidljiv u svakom trenutku sa sjajnom tehnikom, brzi od metka, snazniji od lokomotive, zbog kojeg je i Shaq prestao da se bavi kosarkom.
MVP nije nikakvo mjerilo kvaliteta igraca na kojem se bazira citava igra jednog tima, kao sto Srdjan rece, i Maric je tako bio MVP, i Pekovic, i jos mnogo njih ...
Sta, sad ces Ti ili bilo ko drugi da me ubjedis kako je on prosto eksplodirao tek u 25. godini?!
To da on trenutno igra dobro niko ne moze da ospori ali za to je prvenstveno zasluzan Vilijams koji ga bukvalno hrani loptama i koji je po meni vrhunski, kompletan igrac koji vuce ekipu u sta si se mogao i sam uvjeriti, jer kad je Vilijams igrao lose Vi ste gubili lagano i bio bih teski idiot kada bih napisao da je Vilijams los igrac, ma sta idiot, idiotcina na kvadrat, samo mi nije jasno odakle kes za igraca njegovog kalibra?!
Zaradio kepec od Kosovara ili je dao picousti Vucic, svejedno?!
Kako god, napisah ovaj kilometarski post cisto da imas u vidu da ja znam mnogo vise nego sto Ti mislis, razumijem ja i godine frustracije kad Ti je apsolutno svejedno kako se zove klub, ko je vlasnik istog, sve dok su dresovi crveno - beli i na njima je grb srBstva - crvena petokraka, samo nek komsiji crkne krava, to je sustina i krajnji cilj, samo sve sto je vjestacko ne traje dugo, ova sezona je vasa ne posljednja vec zadnja sansa da nesto uradite, realno, imate vrhunske pojedince a ne tim, za tim je potreban trener koji ce sve to lijepo da uklopi, da svi igraju kao jedan a Dejan Radonjic mi lici na sve osim na ozbiljnog trenera.
Da se ne lazemo, ni moj Partizan ne cvjeta ali uzimajuci u obzir da u ekipi ima max 6 iole ozbiljnih igraca sigurno da i ne moze bolje, jbg, bolno je to ali je nepobitna cinjenica.
Ja Vama zelim sve najbolje i uzimajuci u obzir igrace koje posjedujete, zelim Vam da ostvarite maksimalne rezultate jer Vi prakticno i nemate loseg igraca tako da su to svojim kvalitetom, realno i zasluzili.
« Poslednja izmena: Februar 25, 2015, 07:46 NebojsaK »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.716
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #167 poslato: Februar 25, 2015, 08:27 »
   nema na svetu gore stvari od grobarskog poštenja(realnosti)  :nono:   možda jedino ona lažna ženska solidarnost  :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #168 poslato: Februar 25, 2015, 12:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
   nema na svetu gore stvari od grobarskog poštenja(realnosti)  :nono:   možda jedino ona lažna ženska solidarnost  :zbunjen:

Ali kako je ljut, na Arape:D, sve je ovo morao da napise da bi obrazlozio kakav je Bobi igrac:o

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.716
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #169 poslato: Februar 25, 2015, 12:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
   nema na svetu gore stvari od grobarskog poštenja(realnosti)  :nono:   možda jedino ona lažna ženska solidarnost  :zbunjen:

Ali kako je ljut, na Arape :D , sve je ovo morao da napise da bi obrazlozio kakav je Bobi igrac :o
bolje rečeno da dokaže da Bobi nije košarkaš  :D
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #170 poslato: Februar 25, 2015, 08:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
   nema na svetu gore stvari od grobarskog poštenja(realnosti)  :nono:   možda jedino ona lažna ženska solidarnost  :zbunjen:




Istu stvar i mi kažemo... postoje istina i ciganska istina...






p.s ista smo govna  :D

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #171 poslato: Februar 25, 2015, 08:23 »
Svako ima pravo na svoje misljenje, tu famoznu "objektivnost", na koju se tako grcevito pozivate,  Vi pokazujete svojim komentarima iznad!  ::)







Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #172 poslato: Februar 25, 2015, 08:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
   nema na svetu gore stvari od grobarskog poštenja(realnosti)  :nono:   možda jedino ona lažna ženska solidarnost  :zbunjen:




Istu stvar i mi kažemo... postoje istina i ciganska istina...

P.S.
Nije brate ciganska, vec CIGANJSKA :D




I, nismo ista govna, biti stub SrBstva, mijenjati ime iz JSD u SD ali nemati kud vec nositi crvenu petokraku na grbu i pritom se zvati SrBstvom (?!) , pritom zaboravljajuci da je to Jugoslovensko Sportsko Drustvo za koje navijaju i ljudi druge nacionalnosti, to je u najmanju ruku bolesno :))
Sve u svemu, zacin "C"  ;)
« Poslednja izmena: Februar 25, 2015, 08:32 NebojsaK »

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #173 poslato: Februar 25, 2015, 08:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Svako ima pravo na svoje misljenje, tu famoznu "objektivnost", na koju se tako grcevito pozivate,  Vi pokazujete svojim komentarima iznad!  ::)

Ali ti u toj famoznoj objektivnosti blistas:D

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.716
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #174 poslato: Februar 25, 2015, 08:59 »
to zato sto dugo prati kosarku :respect
« Poslednja izmena: Februar 25, 2015, 08:59 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #175 poslato: Februar 25, 2015, 09:02 »
Odma se vidi da je cuo za Arape, to ih od malih nogu uce, da su dosli neki crni ljudi d' ugase instituciju:D

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KUP RADIVOJA KORAĆA 2015. 18-22 FEBRUAR - NIŠ
« Odgovor #176 poslato: Februar 25, 2015, 09:37 »
Ova tema može da ode pod ključ, jer nema više šta da se kaže.








BELI MEDVEDI JEDU BELI SIR, A CRNI LANCI I KATANCI !!!


Živorad Žika Obretković
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.