Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2014/15  (Pročitano 105092 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #480 poslato: Januar 26, 2015, 03:47 »
pre bih rekao da je bruka sta rade novinari,jer im je najvceci argumet,da su nasli na njegivom facebook profilu nasli status ili neku poruku po kojoj se vidi da navija za partizan,pa su na 0snovu toga iskonstruisali pricu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #481 poslato: Januar 26, 2015, 03:51 »
Nazalost, izgleda da je ipak tacno (uostalom da nekim slucajem i nije, bilo je dovoljno slicnih primera u skorijoj proslosti). I neverovatno je da niko nema ideju da tome stane u kraj. Hebote, sta je sledece, da se sastav tima i taktika odredjuju na tribini?!? Sramota.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #482 poslato: Januar 26, 2015, 04:00 »
Moje mišljenje je da je ova priča "dimna zavjesa".  Sutjeska je prije par dana tražila garancije da će 100k obeštećenja biti isplaćeno. 
Mislim da je to mnogo veća prepreka realizaciji transfera, nego njegovo navijačko opredjeljenje.





Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #483 poslato: Januar 26, 2015, 04:17 »
nisu se navijaci nikada bunili zbog necijg navijackog opedeljenja,nego ako je neko igrao u partizanu,i to pre svega za prvi tim,nisu bile nikada problem mladje kategorije...mogli su da se bune zbog javnog i jasnog pljuvanja po zvezdi,ali nikada se do sada nisu bunili zbog bilo cijeg navijackog opredeljenja,pa verujem da nisu ni sada...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #484 poslato: Januar 26, 2015, 04:30 »
Ta vrsta navijaca se bunila zbog igranja u odredjenom klubu za odredjene igrace, treniranja odredjenih reprezentacija u slucaju onog trenera Jagodine koji se svojevremeno pominjao u kontekstu Zvezde a bio je svojevremeno zaposlen u FS BiH, pa su neki od njih brojali krvna zrnca Robiju, pa su njihovi predstavnici pred jedne izbore u klubu delili spiskove za koga "treba" da se glasa (a treba da se glasa za one clanove skupstine i uprave ciji im je javni i politicki angazman bio po volji, dakle to je jedino merilo) itd. itd. tako da ne mislim da je ova prica izmisljena, odnosno prema nekim podacima kojima raspolazem izgleda da nije. Generalno, imaju pravo da se bune koliko hoce i u vezi cega hoce. Mene to ne interesuje. Interesuje me zbog cega im se to uopste dozvoljava, imajuci u vidu da je njihov uticaj u klubu davnih dana prevazisao sve moguce granice. Njihovo je da se bune zbog idiotizama ako vec nemaju pametnija posla, ali je na klubu da donosi odluke u svom najboljem interesu bez obaziranje na tanana osecanja onih koji postrojavaju igrace, skidaju im dresove i razbijaju automobile.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #485 poslato: Januar 26, 2015, 07:13 »
dule,izvini ali znas ono rdjavm k... ti ko da se po toj ponasas... sto bi tebi smetali sto su oni delili spisak,ne spiskove za koga treba da se glasa na izborima za skustinu.oni su podrzali one koje su mislili da trebaju(apsolutno njihovo pravo),i njihovi clanovi koji su i clanovi kluba su pretpostavljam po tome i glasali. da ne pricamo sto realno jedan iznad proseka obavesten clan kluba,nije imao sanse da zna sve ljude koji su bili kandidati,niti je znao dovoljno veliki broj njih za koliko je trebao da glasa.tj ako skupstina broji npr 80 ljudi, tesko je neko i iznad proseka obavesten znao 80 ljudi sa spiska da glasa za njih, pa si ili mogao da se oslonis npr na njihov predlog tj spisak,pa da ono koliko ti fali izaberes sa tog spiska,ili onako napamet da glasas za odredjen broj.u svakom slucaju niti su nekog terali za koga da glasaju niti su mogli to da urade,a apsolutno su imali prava na svoj stav.
i da trebalo bi navijaci da imaju manji uticaj,a zasto nemaju mozs samo upravu da pitas.oni ne moraju da slusaju navijacke savete i zahteve...
« Poslednja izmena: Januar 27, 2015, 01:30 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #486 poslato: Januar 27, 2015, 08:20 »
  izbori bi bili fer i demokratski samo da nisu delije učestvovale u kampanji :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #487 poslato: Januar 27, 2015, 10:13 »
Ajde da se ne pravimo blesavi, ne radi se o kampanji niti se radi o njihovim "pravima na stav" vec o prostoj i jednostavnoj istini da su njihovi ljudi presretali glasace NA IZBORNOM MESTU deleci im spiskove "pozeljnih" kandidata (pozeljni su naravno samo oni ciji im se politicki i javni angazman svidjao, dakle POLITIKA a ne kako bi eventualno oni mogli da doprinesu klubu bez obzira na politicko opredeljenje; toliko o zvezdastvu). Ukoliko vama to ne smeta, nema problema, samo nemojte posle kukati gde smo i sta nam se desava. Tu smo i upravo ovo ce nam se desavati sve dok klub budu vodili navijaci i politicki poslusnici. I to je samo jedan u nizu primera sta im se sve dozvoljava. Bojim se da ce biti toga jos.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #488 poslato: Januar 27, 2015, 10:17 »
  kako se biraju ostali članovi Skupštine i UO koji nisu po velji delija?  demokratski i fer ...  :nono:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #489 poslato: Januar 27, 2015, 11:32 »
Ne znam da neko drugi deli ispred birackog mesta spiskove sa pozeljnim kandidatima.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #490 poslato: Januar 27, 2015, 12:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam da neko drugi deli ispred birackog mesta spiskove sa pozeljnim kandidatima.
oni to rade po kafanama i kafićima, ceo sistem izbora članova Skupštine je truo i onda nije čudo što se svašta radi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #491 poslato: Januar 27, 2015, 12:22 »
Ne znam za te druge, koji su to tacno (zaista me ne interesuje sta ko radi po kaficima) ovde je bilo reci o organizovanim navijacima i njihovom neogranicenom i stetnom uticaju u klubu cega je jedan primer zloupotreba birackog procesa.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #492 poslato: Januar 27, 2015, 12:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam za te druge, koji su to tacno (zaista me ne interesuje sta ko radi po kaficima) ovde je bilo reci o organizovanim navijacima i njihovom neogranicenom i stetnom uticaju u klubu cega je jedan primer zloupotreba birackog procesa.
pogledaj ko je sve u Skupštini pa ćeš saznati da tamo ima gorih i od  navijača sa severa a mnogi su i funkcije dobili evo troje prvih koji su mi pali na pamet ; kokeza, tončev i vlasnik knez petrola
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.979
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #493 poslato: Januar 27, 2015, 12:32 »
Nesto ne znam da su se ti isti navijaci bunili protiv pomenutih. Ali zato veoma dobro znam protiv koga jesu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2014/15
« Odgovor #494 poslato: Januar 27, 2015, 12:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nesto ne znam da su se ti isti navijaci bunili protiv pomenutih. Ali zato veoma dobro znam protiv koga jesu.
koalicije su dozvoljene u demokratskom društvu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)