Autor: dejo94 Tema: ABA liga 2014/2015  (Pročitano 115627 puta)

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1065 poslato: Jun 11, 2015, 11:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
evo ja prvi ne razumem šta je ovde u korist Partizana, tj. šta je to što čini različite interese Partizana i CZV u svemu ovome   :zbunjen:  ?

Ja stvarno kad čitam vaše postove kao da sam u nekom drugom univerzumu, sve neko čitanje između redova, paralogičko zaključivanje itd...

ne sumnjam u to da ne razumeš ali sam zato uveren da odlično razumeš zaveru protiv KK Partizan
 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1066 poslato: Jun 11, 2015, 12:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
evo ja prvi ne razumem šta je ovde u korist Partizana, tj. šta je to što čini različite interese Partizana i CZV u svemu ovome   :zbunjen:  ?

Ja stvarno kad čitam vaše postove kao da sam u nekom drugom univerzumu, sve neko čitanje između redova, paralogičko zaključivanje itd...
pa ako ne pratis uopste vesti normalno je da ne razumes.ali ako znas da je sada covic predstavljen kao glavni protivnik jadranske lige(sto bas i nije tacno,ali je ocigledno tacno da je onaj koji joj upucuje najvise kritika i najglasnije trazi promene),a da je partizan potpisao dokument iz ljubljane,onda su stvari ipak jasnije.takodje ako se zna da zvezda sada ima daleko veci uticaj u kls i kss nego sto je do skoro imala,jasniji su napadi i na te organizacije...


nego nije mi cilj ovde bio da komentarisem tegija,ima tema o njemu,ovde sam ipak ovu vest ostavio zbog date teme,koliko god doticni bio manipulant i partizanov glasnogovornik...
« Poslednja izmena: Jun 11, 2015, 12:47 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1067 poslato: Jun 11, 2015, 12:53 »
ne pratim baš detaljno, ali video sam samo onih par dokumenata u kojima stoje svi potpisi (4 kluba i savez) gde imaju zajednički dogovor...

Taj prvi dokument iz Ljubljene valjda više ne važi nakon ovog ulitmatuma FIBA po pitanju učešća reprezentacija?

Taj deo da je Čović najveći protivnik ABA nisam najbolje skontao (a pomalo mi je i morbidan  :smeh1:).


Dakle priznajem da nisam u toku, ako može uoprošćeno, po čemu se sad razlikuju stavovi Partizana i CZV u ovoj krizi?


Ovaj deo o uticaju Zvezde u KSS i KLS i tim pijačarskim pričama slobodno preskoči, tu mi je sve jasno.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1068 poslato: Jun 11, 2015, 12:56 »

 vrlo prosto je to; Čović i KSS hoće da preuzmu vođenje ABA lige a KK Paritan kao osvedočeni borac za pravdu se tome protivi pa njegovi glasnogovornici  po medijima objavljuju razne priče o lošim ljudima iz KKCZ.
 To je kako celu stvar doživljava jedan prosečan navijač KK PArtizan zadojen derviškim učenjem
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1069 poslato: Jun 11, 2015, 02:51 »
pitao sam koje su razlike između stavova dva kluba, zvanično, ne znam šta mi pričaš o tome šta pričaju ljudi po forumima...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1070 poslato: Jun 11, 2015, 02:53 »

 evo se javio Dule nije dugo izdržao
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1071 poslato: Jun 11, 2015, 02:55 »
zvanicno evo ti lepo sta pricaju jedni sta drugi
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

eto vidis dule tvrdi da covic sa djilasom rastura aba ligu,koliko god tebi tvrdnja da je covic protivnik aba like bila morbidna,vidis da je iznose ljudi iz partizana. ja rekoh da to nije bas tacno,ali je tacno da je covic onaj koji najvise kritikuje i trazi promene,i to ne od ove godine, jer ako si slusao covica ta prica moglo jei predhodnih godina da se cuje dosta kritika na racun lige. a partizan je ocigledno kod nas sada najveci zagovornik iste...


i zvanicno koliko god patizan povukao potpis iz ljubljane(a nije ga jos zvanicno povukao),je znaci potpisao to,uz obrazlozenje duleta,kao i ljudi iz lige,da zvezda nije potpisala sporazum,jer hoce da upravlja ligom(a kako sam vec pisao predlozila je da predsednik nadzornog odbora bude iz poslednjeg prvaka lige,sto nikako nije upravljanje ligom,jer je to nadzorno i kontrolno telo).sa druge strane zvezda nije zelela da potpise,uz dosta kritika i rasprava i razmenjenih izjava i saopstenja sa upravom lige.i ne znam kako ne vidis tu nikakvu razliku u stavovima...
« Poslednja izmena: Jun 11, 2015, 03:00 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1072 poslato: Jun 11, 2015, 04:49 »
osim dežurnog retardiranog stava Vujoševića koji je protiv Čovića taman da ovaj izmisli lek protiv raka,  ja i dalje ne vidim razlike.

Ako se ne varam, ovo je Vujošević rekao na konf. za medije kao trener, a ne kao zvaničan stav kluba. Koliko sam ja video, Danilović je ispred kluba rekao da neće biti nikakvih smetnji prema FIBA, i u svrhu toga i stoji onaj potpis na dokumentu. Privatni ratovi Vujoševića nisu zvaničan stav kluba.

Što se tiče "morbidnosti" Čovićevog protivljenja ABA ligi, da, i dalje smatram isto, kada vidimo da je to čovek koji je među prvima odavde ušao u ABA ligu, stoga mi je ovo saopštenje vrhunac cinizma, u fazonu, "ja sam još u aprilu, video ono što vi sad vidite". Jeben vizionar...


Partizan je isto mogao saopštiti da je on ovo isto video još leta 2004. kada je bio protiv ABA, pa je morao dalje... i saopštenje bi bilo jednako debilno kao ovo Čovićevo


U svakom slučaju, još jedno debilno saopštenje ludaka koji mobilišu pajsere okolo u retardirani medijski rat.


botom lajn...

veliki igrači se igraju, mali se batrgaju i glume silu sve dok ne dođe stani-pani, kad je došlo stani-pani, prave svi zajedno jedini logičan potez


Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1073 poslato: Jun 11, 2015, 06:40 »
Hrvati su odigrali onako kako su morali jer su barem se tako pravdaju bili ucenjeni od strane Fibe da će im oduzeti domaćinstvo grupe na EP ako ne odjebu ABA ligu,Srbi ko Srbi ima da visimo za primer drugima i sve mi se čini da će zbog domaće košarkaške mafije popušiti reprezentacija koju će izbaciti sa EP pa ima opet da kmečimo da nas svi mrze i da su svi protiv nas.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1074 poslato: Jun 11, 2015, 07:13 »
ladja,ne znam kako si izveo zakljucak da ce nas da kazne,ali ne i ostale iz regiona?to mi stvarno nije jasno...  :zbunjen:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1075 poslato: Jun 11, 2015, 07:32 »
Koga još mogu da kazne?Hrvati se izvukli,Slovencima nije niko ni pretio,Srbija ima,da visi..

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1076 poslato: Jun 11, 2015, 07:58 »
ladja, nisam baš razumeo šta želiš da kažeš... koliko znam, svi (mislim na sve zemlje regiona) smo u istom čabru po ovom pitanju.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1077 poslato: Jun 11, 2015, 08:20 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Koga još mogu da kazne?Hrvati se izvukli,Slovencima nije niko ni pretio,Srbija ima,da visi..
kako su se hrvati izvukli?ne razumem. kako su se oni izvukli,a mi ne?
i ko kaze da sloveniji nije preceno?preceno je svim zemljama ciji klubovi igraju jadransku ligu. znaci i sloveniji i makedoniji i bosni i crnogoj gori,pa i madjarskoj. takodje do sada nisam video da se bilo ko izvukao posledica...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1078 poslato: Jun 11, 2015, 08:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ladja, nisam baš razumeo šta želiš da kažeš... koliko znam, svi (mislim na sve zemlje regiona) smo u istom čabru po ovom pitanju.

Hrvati su stali uz Fibu znači oni su barem za sada sigurni što se EP tiče e sad šta to znači za Cedevitu i Evroligu dogodine..ne znam.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.896
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2014/2015
« Odgovor #1079 poslato: Jun 11, 2015, 08:33 »
hrvati nisu uradili ništa novo u odnosu na nas.