Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 434644 puta)

Na mreži deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.931
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #570 poslato: Septembar 08, 2012, 04:55 »
Mene nervira sto ovi Skoti nisu nista posebno(balvani) a mi ne mozemo sansu da stvorimo...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #571 poslato: Septembar 08, 2012, 05:01 »
Jbga, nemamo napadača koji to ume, ne preostaje ništa nego da trpimo barem ove klince. Bolje i to nego da nas nerviraju Žigić i Pantelić.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #572 poslato: Septembar 08, 2012, 05:05 »
miha nije normalan,stvarno izgleda da je iz cista mira ostavio nevena na klupi.on js nas ubedljivo najbolji stoper,a on ga stavlja na klupu...
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2012, 05:08 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #573 poslato: Septembar 08, 2012, 05:23 »
nego koja je ukoga bambija tosica,sta on igra,kiju posiciju?totalno nevidljiv,kao da ne zna na kojoj poziciji.igra,u ovakvoj formaciji trrbao bi da je dosta blizi golu,da dribla ima loptu u nogama,a on se ne vidi.nista konkretno do sada nije uradio...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #574 poslato: Septembar 08, 2012, 05:25 »
ova jedna fejsina greska je bila mnogo opasnija od one 2 mickova...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #575 poslato: Septembar 08, 2012, 05:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nego koja je ukoga bambija tosica,sta on igra,kiju posiciju?totalno nevidljiv,kao da ne zna na kojoj poziciji.igra,u ovakvoj formaciji trrbao bi da je dosta blizi golu,da dribla ima loptu u nogama,a on se ne vidi.nista konkretno do sada nije uradio...



e to je isključivo do Siniše...    Tošić je najbolji igrač CSKA ove sezone, tamo uglavnom igra po lijevoj strani...

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #576 poslato: Septembar 08, 2012, 05:53 »
Навикли смо и на лошија издања. Добар резултат.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.156
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #577 poslato: Septembar 08, 2012, 05:58 »
Kad je Miha postavljen za selektora, rekoh da mi se to ne sviđa, zbog njegovog stila igre.


Napadali smo sa max 4 igrača, ostali su dobili naredbu da ne idu. Taktika Čuvaj gol, a u napadu ako nas usere...
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2012, 05:58 Dimitrije BP »

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.143
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #578 poslato: Septembar 08, 2012, 05:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Samo da dodam ako moj zemljak ne bude pozvao Darka Lazovića za utakmicu protiv Škotske ima da ga se odreknem preko novina! :kafa:

Bolje da si ga se odrekao...5. mec bez pobjede,samo jedan postignut gol,vidim ja da cemo prolazit kao Mihina Bolonja,90% meceva nerijeseno

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #579 poslato: Septembar 08, 2012, 06:00 »
JA sam bio zadovoljan negde do 60-70 minuta kada smo počeli tražiti nešto dugim loptama, do tada smo barem držali loptu na zemlji i to je delovalo kako tako. Kad smo krenulo da bunarimo to je počelo da liči ni našta.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.353
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #580 poslato: Septembar 08, 2012, 06:03 »
Tosic  >:(

Odavno nisam gledao jalovije, bezidejnije i gore vezne igrace i napadace u oba tima.. Pandan ovoj utakmici je ona Radnicki Kragujevac - Vojvodina u prvom kolu prolecnog dela..

Stojkovic dobar al njega ubija samopouzdanje.. Bisevac je kiksara veca od Rnica, stvarno ne razumem sta on trazi u timu pored Subotica.. Nastasic u drugom pokazao ko je i sta je, al definitivno je prerano otisao iz Fiorentine.. Bane standardno dobar u odbrani, al nece da predje pola, pa da mu umre majka.. Kolarov pokazuje opasnu kurcobolju za odbranu..

Ignjovski odlican defanzivno, al ne ume s loptom.. Mijailovic sem srca nema nista i kao takav moze da igra u Zvezdi i bude Piski Kovacevic, al nema sta da trazi u reprezentaciji.. O Fejsi ne vredi trositi reci.. Blasfemija je da Matic greje klupu pored ovih.. Kakav god da je, ne moze biti gori..

Za Lazovica pogledati pod Fejsa.. Tosic nenormalno sebican i konstantno ima kontakt vise sa loptom, zreo za batine.. Tadic isto pogubljen kad je usao, ali mora da bude prva opcija po boku.. Ninkovic, decko da se rodio jedno 70 godina ranije bio bi jedan od boljih igraca na svetu, ovako moze da igra za BPI Pekar u beogradskoj zoni..
Djuricic ocigledno da najvise zna od sve dece, al ne moze da bude sam u napadu.. Iz svega toga se redjaju greske..

Suma sumarum.. Mozda nekog zajebemo u ovim kvalifikacijama, al da cemo videti Brazil.. Pa :rofl: :smeh3:

Doduse, jedno treba priznati.. Iako slabo sta umeju bar imaju srce i izginuse na terenu, za razliku od nekih prethodnika koji nit su umeli, nit su imali srce..
Oprem dobro

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.353
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #581 poslato: Septembar 08, 2012, 06:05 »
I jos nesto..
Neka  hijerarhija mora da postoji, al u trenutku kad je Kolarov uzeo da sutne onaj slobodnjak u petom minutu, doslo mi je da razbijem televizor.. Pa majku mu, sve sve, al iz minusa da sutira  :no:


A ovaj Adam ako se bude ovako ponasao kod nas, proci ce ko onaj nesrecni Spanac koji je na stadionu Czv dobio po picci staklenom flasom koka-kole..

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2012, 06:10 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.865
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #582 poslato: Septembar 08, 2012, 06:18 »
makedonija je za vas spanija  :fudbal:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #583 poslato: Septembar 08, 2012, 06:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
I jos nesto..
Neka  hijerarhija mora da postoji, al u trenutku kad je Kolarov uzeo da sutne onaj slobodnjak u petom minutu, doslo mi je da razbijem televizor.. Pa majku mu, sve sve, al iz minusa da sutira  :no:


Jalovi smo ko nerotkinja i to nije ništa novo sad je i definitivno jasno da mi možemo da damo gol samo slučajno(neki krompir ili prekid)


U prilog tome govori da je taj isti Kolarov ne samo u ovoj utakmici već nekoliko zadnjih je i naš najopasniji igrač ubedljivo!A čovek je LEVI BEK!!
Treba li nešto dodati?


Zvezdini "poletarci"su se danas ukenjali u gaće momački da je smrdilo do Mihinog rodnog kraja.....Lazović uz to mora još mnogo Čoko Neskvika da pojede jer ono kako su ga oduvali u nekoliko navrata Škoti je bilo jadno...


Naš Micko "Sportski Žurnal talenat se svojski trudio da zakuva kontru i da Škotima priliku da povedu..sreća pa je i Siniša to ukapirao na poluvremenu pa ga izveo...tragedija je u tome što i Kornjača nije ništa manja kiksara pa se svojski trudio da nastavi gde mu je kolega stao.. :udaraozid:
To mi je i najveća zamerka u našoj igri....


Nastasić je pokazao zašto ga je kupio jedan Man.City...samo da ubuduće u duelima koristi manje ruke naručito u startovima s leđa..


Tošiću kupiti još jednu loptu i padobran pa ga izbaciti negde imeđu Dovera i Kalea...pa nek pliva.... :pusiga:


Koliko je samo izglednih kontri UDAVIO danas! :udaraozid:


Tadić nemam zamerki ubačen je u kontraritmu....šteta za šansu na kraju mada je MekGregor vrhunski portir nema šta...


Žao mi je što nismo uzeli tri boda je ovi Škoti su takvi antitalenti i drvoseče,balvani i fosne da je to za plakati...koje rmpadžije ali eto očito im ide na tom njihovom Hempden parku koji je kurac od atmosfere....pa naših 50 navijača se lepo čulo u nekoliko prilika...kurac od atmosfere i nek mi samo neko još kaže da Britanci prave paklenu atmodferu ima da mu ulupam pičić! :palica:


Mihi nemam šta da zamerim oko postavka igre....jedino kao što je djemba rekao Matić definitivno ispred Neskvik Boya i Mister Kornija Kornjače...


Namerno nisam hteo da pomenem sporost igre jer sam sebi dosadan s tim...MI ĆEMO TAKO IGRATI SAD ZA 10,50 MA DO SMRTI.




Eto.





Na mreži deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.931
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #584 poslato: Septembar 08, 2012, 06:41 »
Miha je narkoman...Toliko od mene...