Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 414508 puta)

Na mreži deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2850 poslato: Oktobar 08, 2020, 11:50 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Klubaštvo ti je ispilo mozak Ladjareviću.
Tumbaković je B O G !

Igra kratkih pasova, od noge do noge, ugodno oku sa ponekom petardom ali Bože moj...

Doduše nisam gledao utakmicu ali ovo je aksiom !


Ja što sam gledao s Tumbom a gledao sam skoro sve nisam video nikakav napredak u odnosu na nesrećnog Krstaju.


Od svih ljudi s foruma ja sam najmanje zadojen klubaštvom ...to si do sada u ovih 10 godina koliko sam ovde mogao da prepoznaš. :nono:


Kakav crni Tumba?Jedan u nizu potrošenih burazersko/kumovskih kadrova iz pljačkaško lopovsko diletantskog FSS-a na čelu s konobarom.


Bio on ili Al Kosan ista priča,doture im spisak ko mora da igra i tu je kraj.


Nema od ovoga ništa,samo se ljudi lože bezveze....čak i da se prođe na EP ništa se uraditi neće...osim što ću ja morati nositi pancir i šlem nekoliko dana...
Laku noć :D

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2851 poslato: Oktobar 08, 2020, 11:58 »
Reći ću što i svima večeras što su nam predviđali debakl i govorili da sam lud jer očekujem pobjedu:


SRAMITE SE!!!! :D

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2852 poslato: Oktobar 08, 2020, 11:59 »
Damn you paparazzo!!


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.906
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2853 poslato: Oktobar 09, 2020, 10:17 »
Veoma prijatno sam iznenadjen. Pas napred, lopta u prostor, igra do noge, višak po strani. Zgazili smo Norvežane na njihovom terenu a ti igrači nisu baš makar ko. Jedino što smo morali mnogo ranije da zatvorimo utakmicu, ali smo ispromašivali boga oca, naročito Mitar i Djuričić. Pa primili gol kao petlići. Tadić je bio odličan, a bogami i Lazović. Čak je i Gudelj odigrao veoma profi, ko bi rekao. Onaj Ristić je smešan, gde li su njega iskopali da mi je znati, ni Maksimović se nije proslavio...Pozadi Rajković siguran, Milenković komandant, svaka čast, Kolarov napokon odigrao dobru utakmicu za reprezentaciju. Drugi Mitrović se borio koliko je umeo. SMS džoker, dva komada, od kojih je drugi remek-delo.

Norvežani slabi, taj Haland se video nije. Sve u svemu, neočekivano dobro. Izgleda da ipak možemo kada hoćemo. Nadam se samo da ovo nije izuzetak koji potvrđuje pravilo.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2854 poslato: Oktobar 09, 2020, 11:03 »
 Da i ja iz stručnog ugla prokomentarišem utakmicu( odgledao je jutros komplet)

 Postavka igre je bila OK, najprijatnije me je iznenadio Đuričić svojim kretanjem i ubacivanjem između linija Norvežana, tu smo ih iznenadili pošto su svi očekivali Sergeja na toj poziciji. Još jedan detalj koji je značajan je velika odgovornost i disciplina kod naših igrača što obično nije slučaj kad se igra za reprezentaciju. Pritom nije bilo ni nekih gluposti tipa crveni karton ili neki ludački kiks u odbrani.
Ono što nije bilo dovoljno dobro je realizacija šansi i panika posle vođstva koje smo ostvarili. Umesto da nastavimo da igramo počeli smo da se povlačimo i ispucavamo loptu, verovatno je umor učinio svoje ali mislim da je to ipak više psihološki problem. Nemamo naviku da pobeđujemo u bitnim utakmicama a to se i ne može preko noći promeniti.
Za dalje videćemo šta će da bude, da li će ovo biti samo jedna slučajna dobra utakmica ili će stvarno nešto krenuti na bolje. Lično nisam optimista ali eto neka me demantuju nemam ništa protiv.
 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2855 poslato: Oktobar 11, 2020, 11:00 »
Brzo se vratismo na normalu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2856 poslato: Oktobar 14, 2020, 10:39 »
Šteta,dobra utakmica....trebali smo im 5 komda dati na kraju šta je sve ispromašivano i koliko je turski golman imao rođendan.


Hm ubeđen sam da je kod drugog gola Turske bio ofsajd ko vrata ali je režiser iskusno eskivirao pokazati snimak... :D


SMS opet odličan.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2857 poslato: Oktobar 14, 2020, 10:48 »
Luka Jović i dalje tone. Sad i mali Vlahović ima prednost ispred njega. A verovatno i opravdano. Jović je protiv Mađarske bio apatičan, loše se kretao, negativno gestikulirao, te stvari jako teško prolaze.

Vlahović je građen kao Lukaku, Boga pitaj je l njemu lažirano godište, sećam ga se i kad je debitovao za Partizan da je izgledao kao Duško Pijetlović. Mislio sam da je klasični akcelerant, ali evo i sad sa 20g dobro izgleda, fino se kreće, daje i golove u Fiorentini, a i protiv Mađarske i večeras je u 20 minuta ukupno ušao u 4 šanse/polušanse.


Jović hitno negde u Betis ili Seltu po minute, raspašće se ako nastavi ovako.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2858 poslato: Oktobar 14, 2020, 10:49 »
Dobra utakmica, vidi se da je ovih 8,9  tih pravih, još Tadić tu treba. Problemi su glupi golovi koje primamo i slabo koristimo šanse. Trebali smo ih zgaziti večeras, ali ajde bar su počeli igrati kako treba.


Protiv Škota se iskreno nadam da bi se mogla ponoviti Rumunija, ne baš 5:0, ali nešto slično.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2859 poslato: Oktobar 14, 2020, 10:54 »
Slažem se za Vlahovića dečko je super građen za špica i još nije spor.Neće ga gol samo.


Jović ima 10 kg viška jezivo kako se zapustio...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2860 poslato: Oktobar 14, 2020, 11:05 »
На какве утакмице смо навикли ово је доста добро. "Само" избацити црне минуте и биће добрих резултата.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2861 poslato: Oktobar 14, 2020, 11:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
На какве утакмице смо навикли ово је доста добро. "Само" избацити црне минуте и биће добрих резултата.


Primamo debilne golove već 3-4 godine,stvarno bi bilo super kad bi neko napravio kompilaciju svih golova koje smo u 90% slučajeva sami sebi dali.I to još od Muslina i kvalifikacija za Rusiju.
Većina je za rubriku verovali ili ne.


Veći je problem što teško dajemo golove,treba nam 5-6 zicera da bi ga ućerali a nije ni čudo kad osim Mitra i SMS i ne sećam se ko je osim njih zadnji put dao gol a da nije penal?


Ali ako ništa ovo već liči na na neku igru i fudbal.




Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2862 poslato: Oktobar 14, 2020, 11:26 »
Polako se selektuje prvih 11 i to je dobro da se zna red u ekipi. Ako se Kostić oporavi imaćemo i pokrivenu levu atranu a ne da Ristića menja nedorasli Mladenović. Ja imam jednu želju ali niko od selektora da mi je ispuni a to je da na srednjacima centralnim vidim tandem sa Novog Zelanda Maksimović-Zdjelar makar na nekoj prijateljakoj utakmici. Mislim da vredi to ponovo probati, dobre role Sergeja, Đuričića i naravno Mitra. Polako sam postao njegov veliki fan!
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2020, 01:20 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.941
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2863 poslato: Oktobar 15, 2020, 11:16 »
Šteta za Vlahovićevu šansu u poslednjoj sekundi utkakmice.

Igra korektna, mnogo bolja nego u Beogradu.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #2864 poslato: Novembar 02, 2020, 10:45 »
Golmani: Marko Dmitrović (Eibar), Predrag Rajković (Rems), Emil Rockov (Fehervar), Đorđe Nikolić (Bazel)
Odbrana: Nikola Milenković (Fjorentina), Miloš Veljković (Verder), Nikola Maraš (Almerija), Stefan Mitrović (Strazbur), Strahinja Pavlović (Monako), Aleksandar Kolarov (Inter), Uroš Spajić (Fejenord)
Vezni red: Darko Lazović (Verona), Mijat Gaćinović (Hofenhajm), Saša Lukić (Torino), Filip Mladenović (Legija), Nemanja Maksimović (Hetafe), Nemanja Gudelj (Sevilja), Marko Grujić (Porto), Luka Milivojević (Kristal Palas), Saša Zdjelar (Partizan), Nemanja Radonjić (Marselj), Dušan Tadić (Ajaks), Sergej Milinković-Savić (Lacio), Filip Đuričić (Sasuolo), Mihailo Ristić (Monpelje), Filip Kostić (Ajntraht), Lazar Ranđelović (Olimpijakos), Aleksandar Katai (Crvena zvezda)
Napad: Aleksandar Mitrović (Fulam), Luka Jović (Real Madrid), Dušan Vlahović (Fjorentina), Đorđe Despotović (Rubin)