Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 414090 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3120 poslato: Septembar 03, 2021, 02:56 »
ne znam, ja nekako kontam da možemo sa njima... onako, ostalo mi u glavi da od tih uslovno rečeno malih mi probleme imamo samo sa ex SSSR, kad odemo tamo ne znamo gde bijemo, a ove zapadne iz srednje i donje srednje klase (Norveška, Finska, Lux, Ulster) kudikamo bolje rešavamo

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3121 poslato: Septembar 03, 2021, 11:30 »
Zadnji put kad smo igrali s njima mislim da je bilo u Ligi nacija s Tumbom.I tamo i kući bilo je guravo.




Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.625
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3122 poslato: Septembar 04, 2021, 08:59 »
Karte nabavljene pa idem da gledam taj strašni Luksemburg!
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.625
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3123 poslato: Septembar 05, 2021, 01:32 »
Dobismo bez veće muke taj strašni Luksemburg! Piksi za sad uglavnom pogađa sa formacijom i izborom igrača. Naravno Mitar i Tadic vode igra a i Sergej je.pokazao zasto je cenjen u Evropi. Najtanji smo po desnom boku, Lazovic nije nešto ali boljeg nema ni na vidiku. Zato nam je sad napad baš dobar.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3124 poslato: Septembar 07, 2021, 10:28 »
HAHAHAHAHAHAHAH
HAHAHAHAHAHH
HAHAHAHAHAHAH

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3125 poslato: Septembar 07, 2021, 10:37 »
Još jednom se pokazalo koja je prevara Milenković.


Bruka i sramota.


Stvarno mi na kurac idu ti debilno primljeni golovi.Ko zna koji po redu.Umesto da završi 3-0 na kraju Rajković čupa bod.
Inače igra je dobra,Piksi radi dobro za sada vidi se ideja napadačke igre samo šta vredi kad je nazad promaja.

« Poslednja izmena: Septembar 07, 2021, 10:43 ladja »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.625
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3126 poslato: Septembar 07, 2021, 10:45 »
Mi nikog ne mozemo da dobijemo sa 1:0 tako da mora da dajemo više golova
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3127 poslato: Septembar 07, 2021, 10:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mi nikog ne mozemo da dobijemo sa 1:0 tako da mora da dajemo više golova


Pa kad ne možemo a da ne useremo nešto nazad.Neverovatno koja količina šeprtljavosti.


Napad nam je odličan.Da Irski golman nije imao rođendan danas napunili bi ih ko božićnu ćurku.Al šta vredi.




Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.625
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3128 poslato: Septembar 07, 2021, 10:59 »
E tu se ne slazem,napad jeste delovao dobro i bilo je šansi ali se mora dati gol. Sem Mitra ovi drugi u zavšnici prilično traljavi. Ne moze uvek Mitar jedini da daje golove.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3129 poslato: Septembar 08, 2021, 09:10 »
Odlična igra, ovako nismo delovali još od Antića. Ne pamtim kada je neki naš selektor u gostima protiv koga god da smo igrali izašao sa dva napadača. Nesrećno smo ostali bez dva boda. Jbg dešava se.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3130 poslato: Septembar 08, 2021, 11:58 »
Jbg, stvarno šteta. Da ovo puno mijenja i ne baš. Svakako bi nam trebala  pobjeda u Lisabonu da odemo direktno. A možemo jednom i tog Ronalda rasplakati.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3131 poslato: Septembar 08, 2021, 02:38 »
na stranu ovaj brainfart od gola, ključni utisak je da Srbije zna da igra fudbal sa loptom u nogama.

Ključna razlika u odnosu na prethodne cikluse su ti začeci napada sa naše polovine, gde se jasno vidi ideja i sigurnost. Sećate se i sami koliko puta smo kao glavni model napada imali bekovsu ili golmansku loptu na protivničku polovinu, pa onda tamo ako primimo, primimo, ako ne, defanziva.



U celom ovom Piksijevom poduhvatu, kao glavni igrač ističe se Gudelj. Upravo on na našoj polovini prilazi štoperima i otvara im se za "trouglove". Često se vraćanje lopte golmanu smatra lošom tendencijom, a sada je to kod nas upravo suprotno, Rajković zna da igra sa nogom, i upravo on privlači protivničke igrače, a štoperi i Gudelj sa tom kombinatorikom izvlače loptu, i prenose je na protivničku polovinu gde obično ima prostora zbog tog "pritiska" na Rajkovića.

Za celu utakmicu, nije bilo gotovo nijednog kiksa u tim dodavanjima, sve su školski rešavali.

Bilo je smešno čitati svih prethodnih godina kako puk laje na Gudelja, jer se uglavnom od takvih igrača očekivalo da budu Nađ/Duljaj koljači kojima je samo posao da kvare igru protivnika. Ovo što Gudelj igra u Piksijevom mandatu je savršeno, ubedljivo fizički najspremniji igrač kojeg ima na dobrih 60-70 metara terena.



Šteta za ovo. Ja bih sinoć možda radije igrao istu formaciju kao protiv Lux, sa Vlahovićem samim, a onda bi Mitra ubacio u nekom 70 minutu. Čini mi se da je sinoć bio za nijansu sporiji i slabiji u duelima, nestalo mu je svežine.


Ništa, bitno je da pratimo Portugal u korak i da u poslednjem meču imamo šansu za direktan prolaz. Ako ništa, bar znamo da se ovaj tim sme pobiti sa svakim i da nema kompleks da slavi remije protiv velikih

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.625
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3132 poslato: Septembar 08, 2021, 03:16 »
 
 Piksi ima ideju kako da mu ekipa igra za razliku od nekih prethodnih selektora koji su samo gledali da kvare igru a u napadu šta se uradi. E sad uz ovu dopadljivu igru moramo i da budemo puno efikasniji a čini mi se da dobar deo naših igrača nema baš taj golgeterski šmek. Naravno Mitar je ubica, Vlahović i Jović dobar potencijal ali golove moraju da daju i ostali koji su u fazi napada. Ako smo se već odredili na napadački fudbal onda mora i efikasnost da popravimo. Sinoć jeste onaj mališa na golu Irske bio sjajan ali se i naši prilično traljavo šutirali u izglednim pozicijama. 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3133 poslato: Septembar 08, 2021, 03:19 »
Čitam na nekim mestima da zameraju nešto Piksiju, kao, stigla je kazna za preofanzivnu postavku.   :uzbudjen:  Bolidi. Ovaj Irska je qrac od tima, ne mogu da se porede sa onom Irskom od pre nekoliko godina, kada smo igrali protiv njih.
Stvarno boli ovo retardirano primanje golova i konstantno izvlačenje pouka.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.625
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3134 poslato: Septembar 08, 2021, 03:47 »
Navikli na batađorine duple bekove i duple zadnje vezne koji samo duvaju loptu što dalje. Desio se autogol i ne moze se ulzbog toga kritikovati cela postavka i igra. Lično meni je drata postavka sa Tadicem kao drugim špicem a da Sergej bude iza njih a ne povučen. Naravno taj u tandemu sa.Gudeljom mora da bude isto top igrač. Ne znam šta se dešava sa Grujićem ali meni on baš odgovara za tu postavku. I pokusaj sa Đuričićem na desnoj strani je dobar pokušaj pogotovo za ove slabije protivnike.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)