Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 414207 puta)

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3150 poslato: Oktobar 13, 2021, 03:14 »
neće u Real sigurno, oni ga već dve godine šilje na Mbapea ili Holanda, treba im nova zvezda i marketinški mamac, a Vlahović se tu ne uklapa.


Ako nastavi u ovoj formi, ja sam gotovo siguran da će ga uzeti Juventus. Oni na toj poziciji imaju samo Moratu koji već godinama šeta od kluba do kluba, i nakon Higuaina nikako ne nalaze klasičnog sidraša. Dibala i Kjeza su više krila i pomoćni napadači, tako da im svakako fali jedna punokrvna klasična devetka.

A inače, poput Bajerna, imaju naviku da uzimaju pojačanja iz domaće lige, i tako slabe konkurente, tako da izbor pada samo na Belotija i Vlahovića.
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2021, 03:14 Zgembo Adislić »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3151 poslato: Oktobar 14, 2021, 03:54 »
Bemtiživot, kad krenem vako, iz dosade pravo, da lupam pluseve ovim grobarima.

Staros je neoprostiva, deco moja.    :zbunjen:

Nego, nisam stigao da ispratim današnji "derbi" u našoj grupi. Tek, naknadno, odgledah golove i akcije kod istih. Ono što je naš "goša" priredio pri kraju prvog poluvremena zaslužuje da se nadje u nekom od onih super veseljačkih YT vidoja... Npr., "Najludji izleti braniča mreže (i nacionalnog dostojanstva)"; "Golmani po ukusu protivničke navale"; "Ima se ... moglo se"... itd.

Stvarno, koji je kua tom momku? Ili to ima neke veze sa njegovim novim "mujahedeen" imidžem? Priznajem, mnogo mi tu neštA smrdi! Kao, on pravoslavac, a ovamo - oTpustijo se facijalno i onda bukvalno poklanja loptu mudžahedinima za 1:1. ?? ZNAM da će "naši" provaliti o čem se tu radi. A i ako se ne radi. Sve ti to naši provalu.

Al, da ne čačkam(o) mečku. Ostavimo Rajka ovaj put. Sledeća - i odlučujuća - se igra na nekom od mnogih "Luz" velodroma (wtf?) u Lisboa. Hebagaled, da postoji makar i po grama nekakvog uzbuDŽenja oko reprezentacije, da znam da će se 13.11., dakle u SUBOTU uveče pred utakmicu, u nekoj kafani u Alfami naći ekipa srBska, duhovita + pjana ... eto i mene! Ne zajebajem. Gledao sam već te neke putničke "angažmane" i sve to izgleda super pristupačno za jedan nastavničko škoTski budžet odavle. Al, jebagaled, da idem samostalno-soloistički?!? Ne ide... (pa) ne ide!

I to je sve. Za sad. Manje više.

Ako ima neki ludjak medj vama pa da se udružimo, maybe? JAVLJAJTE:helpsmilie: 

Pa, stvarno. Ako ja mognem odavle, morete i vi odanle. Šta da?

IL se možda tolko iznerviram da odem na derbi Grupe Eič! U prevodu, grupe Hahaha!

Kako upravo videh, Lukica & Co. igraju finalnu pre finala 14.11. I to - paz sad! - na OVOJ strani Marjana!

Znači, Poljud, Tedi Spalato  ...

Kombinacija Win-Win!


Aj, čujemo se!


« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2021, 05:13 nyc »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.635
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3152 poslato: Oktobar 14, 2021, 02:34 »
Nemoj na Poljud pomislice Splicani da si dosao da podržiš "bracu" Ruse pa bi bilo kuppanja na rivi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3153 poslato: Oktobar 17, 2021, 08:16 »
E, ajmo zajedno! Ja kupim karte! Zezanja radi, a ipak, Split je to. Dakle, veselje zagarantovano.

Ovo o kupovini tiketa NAJOZBILJNIJE mislim. Daklem, POTVRDI, Blefer, a i vi ostali, ko god je voljan.
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2021, 08:18 nyc »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3154 poslato: Oktobar 17, 2021, 08:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemoj na Poljud pomislice Splicani da si dosao da podržiš "bracu" Ruse pa bi bilo kuppanja na rivi


Ti ceniš da oni "razmišljaju"? "Pomišljaju"?  "Ljaju"??

Aj pa da probamo 

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3155 poslato: Novembar 15, 2021, 10:06 »
Uvek je lepo videti Ronalda kako cmizdri. Nebeski igrač, ali ekstremna vagina od čoveka. I još se video nije juče, loptu pipnuo nije. Piksi je pobednik, to smo znali odavno, ali da će ovako hrabro da napadne u odlučujućoj utakmici u gostima zaista nisam očekivao. Ne u smislu da sam mislio da će da igra bunker, to ne, ali da će oba štopera da mu kampuju na protivničkoj polovini, iznose lopte kao da igraju protiv ovakvih igrača svaki dan...svaka čast. Mi smo Portugalce pregazili na njihovom terenu. Kapa dole i naklon do poda. Tadić je majstor, Mitrović car a Piksi bogotac.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3156 poslato: Novembar 15, 2021, 10:34 »
Igramo fudbal nakon 30 godina jajarenja,secikesarenja,bezmudisanja i posledica toga je rezultat ostalo je nebitno.

Na mreži dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3157 poslato: Novembar 15, 2021, 11:31 »
Dobro je, nisam sanjao da smo igrom zgazili Portugal u Lisabonu i da ga je Mitar zavukao u 90. minutu. I dalje ne mogu da vjerujem šta smo uradili.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3158 poslato: Novembar 15, 2021, 12:42 »
Jel se meni čini ili je gospodin Rajković danas sa 26 godina dve klase ispod onog talenta kad je imao 18-19?
Lik drhti ko električni zec na golu.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3159 poslato: Novembar 15, 2021, 12:45 »
Imao je juče težak kiks, srećom, bez kazne.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.635
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3160 poslato: Novembar 15, 2021, 12:46 »
Kad trazis od štopera da napadaju i igraju fudbal,kad na desnog spoljneg staviš igrača koji je totalno ofanzivno orjentisan, kad igraš sa dva centarfora i samo jednim zadnjim veznim naravno da ce ekipa da igra fudbal i dominira čak i kao gost kod Portugala. Piksi je svima u Srbiji obajasnio šta je moderan fudbal i da igrači mogu to da igraju samo treneri treba da forsiraju takav stil igre od pionira pa nadalje
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3161 poslato: Novembar 15, 2021, 01:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Imao je juče težak kiks, srećom, bez kazne.


Svaku utakmicu od kad je ispred Dmitrovića je imao neki kardinalni kiks.Juče je neki rendom centaršut ispustio loptu ko vruć krompir.
Navodno u klubu dobro brani...


Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3162 poslato: Novembar 15, 2021, 01:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kad trazis od štopera da napadaju i igraju fudbal,kad na desnog spoljneg staviš igrača koji je totalno ofanzivno orjentisan, kad igraš sa dva centarfora i samo jednim zadnjim veznim naravno da ce ekipa da igra fudbal i dominira čak i kao gost kod Portugala. Piksi je svima u Srbiji obajasnio šta je moderan fudbal i da igrači mogu to da igraju samo treneri treba da forsiraju takav stil igre od pionira pa nadalje


Broj napadača nema veze sa ofanzivnim fudbalom.Možeš igrati bez klasičnog špica ko što igra City kod Gvardiole pa otkidati od napadačke igre.
Mi se godinama bojimo igrati fudbal protiv jače ekipe.Pa čak i al-pari već uvek neki polu bunker batađora samo da ne primimo gol a napred šta uradimo i bod onda bude uspeh.




Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.635
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3163 poslato: Novembar 15, 2021, 01:37 »
Pusti ti Siti i razne tika taka ekipe, mi moramo sa dva napadača, moze neki put taj drugi da bude Tadic a nekad Mitar i Vlahovic a Tadic iza njih.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3164 poslato: Novembar 15, 2021, 01:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Imao je juče težak kiks, srećom, bez kazne.


Svaku utakmicu od kad je ispred Dmitrovića je imao neki kardinalni kiks.Juče je neki rendom centaršut ispustio loptu ko vruć krompir.
Navodno u klubu dobro brani...
Znam da je dosta hvaljen bio hvaljen prošle godine.
Jebiga, dugo nam je bio san da imamo golmana koji brani u nekoj od liga Petice.