Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 422118 puta)

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #930 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:41 »
Da smo imali normalnog selektora mozda bi i prvi bili,mada i Hrvati mogu slicno reci :) Stimac je jos i gori,pogledajte na sta lice Hrvati,ne pamtim ih ovako lose
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2013, 10:42 shorty »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #931 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:44 »
danas ono sto sam gledao dobra igra i ubedljiva pobeda.opet makedonci su slabi,nije im ni trebala pobeda,tako da nije ovo nei veliki reprer.ali jasno je da smo napredovali u zadnjih nekoliko utakmica...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #932 poslato: Oktobar 15, 2013, 11:02 »
Ne znam ljudi, ali ja bih dao Mihi da nas vodi i u sledećim kvalifikacijama. Sastavio je ekipu i možemo dobre rezultate napraviti. + će Mitar, Luka, Pavlovski postati igrači u Belgiji i Portugalu..

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #933 poslato: Oktobar 15, 2013, 11:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam ljudi, ali ja bih dao Mihi da nas vodi i u sledećim kvalifikacijama. Sastavio je ekipu i možemo dobre rezultate napraviti. + će Mitar, Luka, Pavlovski postati igrači u Belgiji i Portugalu..
:D :smeh1: :smeh1: :smeh1: ''srbin je lud,srbin je proklet,jednom ga ubijes,on hoce opet''

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #934 poslato: Oktobar 15, 2013, 11:28 »
Samo se ti smij. Aj mi reci jedno ime, koje znaš da je bolji i da je toliko lud da prihvati da bude selektor i ja ću pristati da bude on selektor. Svi naši najbolji treneri NEĆE da budu selektori reprezentacije, tako da ne znam stvarno ko bi bio bolji od Mihajlovića pošto on bar sada zna ekipu.


Jedino da dovedemo Bata Đoru ili malog Murinja i da upropastimo i ovu generaciju..

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #935 poslato: Oktobar 15, 2013, 11:32 »
Niko normalan ne bi preuzeo fudbalsku reprezentaciju Srbije.

Zaista,trener koji to uradi,mora imati neke posebne razloge.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #936 poslato: Oktobar 15, 2013, 11:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Samo se ti smij. Aj mi reci jedno ime, koje znaš da je bolji i da je toliko lud da prihvati da bude selektor i ja ću pristati da bude on selektor. Svi naši najbolji treneri NEĆE da budu selektori reprezentacije, tako da ne znam stvarno ko bi bio bolji od Mihajlovića pošto on bar sada zna ekipu.


Jedino da dovedemo Bata Đoru ili malog Murinja i da upropastimo i ovu generaciju..
Nije NECE nego im ne daju,pocev od Antica pa do Djukica...pa i neki poltron Toletov bi bolje odradio posao od Slinise,jebalo ga inadzenje(jel se tako kaze? :) ili inacenje>;)..imao je sansu,nikad goru Hrvatsku,upropastio je...zbogom,da se ne ljubimo
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2013, 11:54 shorty »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: .
« Odgovor #937 poslato: Oktobar 16, 2013, 12:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Niko normalan ne bi preuzeo fudbalsku reprezentaciju Srbije.

Zaista,trener koji to uradi,mora imati neke posebne razloge.


Ima tu istine..mnogi pljuju Mihajlovića za neke stvari su upravu....ali opet bilo je tu i dosta toga pozitivnog...najveća greška mu je ono sa Matićem a ni sa Ljajićem ni nije sve tu jasno....

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #938 poslato: Oktobar 16, 2013, 12:47 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Samo se ti smij. Aj mi reci jedno ime, koje znaš da je bolji i da je toliko lud da prihvati da bude selektor i ja ću pristati da bude on selektor. Svi naši najbolji treneri NEĆE da budu selektori reprezentacije, tako da ne znam stvarno ko bi bio bolji od Mihajlovića pošto on bar sada zna ekipu.


Jedino da dovedemo Bata Đoru ili malog Murinja i da upropastimo i ovu generaciju..
Nije NECE nego im ne daju,pocev od Antica pa do Djukica...pa i neki poltron Toletov bi bolje odradio posao od Slinise,jebalo ga inadzenje(jel se tako kaze? :) ili inacenje> ;) ..imao je sansu,nikad goru Hrvatsku,upropastio je...zbogom,da se ne ljubimo


Pa i nije baš tako....Hrvatska je "Nikad gora"zadnje 4 utakmice do pre toga su lagano bili prvi....nisu igrali dobro ali su pobeđivali...

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #939 poslato: Oktobar 16, 2013, 12:56 »
a sta je to Slinisa uradio pa se zalazete za njegov ostanak,ajde da vas cujem?Pobijedio poslednjih par meceva koji nisu imali rezultatski znacaj...forsirao Radovanovica,Scepovice,Fejsu i brdo slicnih igraca,muka mi da nabrajam,a na klupi mu Subotic,Tadic,Matic,pa slucaj sa Ljajicem koji briljira u Kalcu...najgori trener u istoriji Srbije,a nije bas lako uspjeti u tome,kad se sjetimo Djorica i drustva...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #940 poslato: Oktobar 16, 2013, 01:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
a sta je to Slinisa uradio pa se zalazete za njegov ostanak,ajde da vas cujem?Pobijedio poslednjih par meceva koji nisu imali rezultatski znacaj...forsirao Radovanovica,Scepovice,Fejsu i brdo slicnih igraca,muka mi da nabrajam,a na klupi mu Subotic,Tadic,Matic,pa slucaj sa Ljajicem koji briljira u Kalcu...najgori trener u istoriji Srbije,a nije bas lako uspjeti u tome,kad se sjetimo Djorica i drustva...


Videćemo ko će da bude bolji....

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #941 poslato: Oktobar 16, 2013, 01:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam ljudi, ali ja bih dao Mihi da nas vodi i u sledećim kvalifikacijama. Sastavio je ekipu i možemo dobre rezultate napraviti. + će Mitar, Luka, Pavlovski postati igrači u Belgiji i Portugalu..
:D :smeh1: :smeh1: :smeh1: ''srbin je lud,srbin je proklet,jednom ga ubijes,on hoce opet''




 :smeh3:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #942 poslato: Oktobar 16, 2013, 05:24 »
Kao što sam već pričao ove kvalifikacije smo izgubili u onih par dana kada smo igrali sa Belgijancima kući. Prvo poluvreme smo bili daleko bolji imali šanse, primili glup gol i raspali se. Tu je došlo do sukoba u ekipi, sukoba Siniše sa Banetom i Kolarovim i kao posledica toga je došao poraz od MKD koji dan kasnije.

Kad se secira ostatak kvalifikacija, sve je bilo sasvim dobro. 6 bodova protiv Velsa, 4 boda protiv Škota, bod kod kuće protiv Hrvata u meču u kom su Hrvati dali gol iz jedine šanse i ova pobeda protiv MKD. U gostima protiv Hrvatske i Belgije od ovako mlade ekipe se nije ni moglo očekivati više.

Ali opet ako se vratimo na tih par dana i utakmicu protiv Belgije kod kuće i MKD u gostima, to su utakmice u kojima smo ispušili ovaj ciklus.
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2013, 05:25 Eurelijus Žukauskas »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #943 poslato: Oktobar 16, 2013, 09:33 »
  Mihajlović kao i njegov tata Karadžić bi trebalo da odu sa svojih pozicija ali pošto je ovo Srbija i to još fudbalska naravno da toga neće doći pa ćemo imati zadovoljstvo da te dve njuške gledamo i dalje kako još više ubijaju volju za fudbalom prosečnom srpskom navijaču, pobedićemo ponekad ove silne ekipe poput velsa ili mkd ali zato ozbiljnog fudbala videti nećemo u dogledno vreme mada imamo sasvim pristojne igrače koji bi uz ozbiljnog selektora mogli da igraju lep i rezultatski dobar fudbal
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #944 poslato: Oktobar 16, 2013, 11:53 »
mi smo ispali iz ovih kvalifikacija onog trenutka kada je miha poceo da silji kurac i tera inat.sve ostalo je samo posledica...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...