Autor: dejo94 Tema: Jelen Bunkerliga 2014/2015  (Pročitano 26872 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #30 poslato: Avgust 11, 2014, 10:53 »
kao sto sam i rekao 4 i sutanje u tur, 24 godine nacet povredama, ozbiljan klub nece videti, turska, rumunija, lokeren ili rkc walwajk, tako da ce biti u rangu nece tomica, cena mu pada sa godinama a on je "vec" spucao 24 i to u nasoj ligi gde sve sto stvarno vredi ode do dvadesete


aa reprezentaciju ce videti koliko i sadasnji kapiten moje backe veseljko trivunovic tj jednocifreni broj i to ako budu trebali nekom da ga uvaljaju pa ce igrati za nas na cuvenim kirin kupovima protiv tajlanda i malezije



hrvatska liga jeste jaca od nase, to svako ko se razume u fudbal mora da prizna, dinamo a verovatno i rijeka su bolji timovi od vecitih, 4 kluba im igraju zadnju rundu kvalifikacija za LE ako to ne mozes da shvatis onda se stvarno razumes u fudbal kao marica u krivu stvar




Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #31 poslato: Avgust 11, 2014, 10:54 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


evo jos jedne budalastine

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #32 poslato: Avgust 11, 2014, 10:58 »
Lazović je bolji od NT7 (gde taj igra uopšte?!), ali kao što reče, teško da će napraviti neku baš ozbiljnu karijeru.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #33 poslato: Avgust 11, 2014, 11:05 »
rekoh da ce biti u njegovom rangu

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #34 poslato: Avgust 12, 2014, 08:26 »
  već u prvom kolu Voždovac je "morao" na vračar umesto da bude domaćin jednom od velikana na svom stadionu Sinoć gledam nekog bumbara iz FSS kako se znoji i muči da objasni na SOS-u kako je to utakmica viskog rizika ali mu se omaklo da kaže da stadion u Zaplanjskoj nije bezbedan i da bi teoretski ako dođe na uakmici protiv Napretka više od 2000 ljudi morali da zatvore kapije i ne dozvole ulaz svima koji hoće na stadion.Ako stadion nije bezbedan onda se tamo ne može igrati ni protiv Srema ni protiv "velikana" Isti je slučaj i sa Radom i D.Sremom 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #35 poslato: Avgust 12, 2014, 01:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
kao sto sam i rekao 4 i sutanje u tur, 24 godine nacet povredama, ozbiljan klub nece videti, turska, rumunija, lokeren ili rkc walwajk, tako da ce biti u rangu nece tomica, cena mu pada sa godinama a on je "vec" spucao 24 i to u nasoj ligi gde sve sto stvarno vredi ode do dvadesete


aa reprezentaciju ce videti koliko i sadasnji kapiten moje backe veseljko trivunovic tj jednocifreni broj i to ako budu trebali nekom da ga uvaljaju pa ce igrati za nas na cuvenim kirin kupovima protiv tajlanda i malezije



hrvatska liga jeste jaca od nase, to svako ko se razume u fudbal mora da prizna, dinamo a verovatno i rijeka su bolji timovi od vecitih, 4 kluba im igraju zadnju rundu kvalifikacija za LE ako to ne mozes da shvatis onda se stvarno razumes u fudbal kao marica u krivu stvar

Svasta nesto si ti rekao, od toga da se golovi namestaju zbog stranih menadzera i skauta koji gledaju nase igrace do toga da je hrvatska liga jaca i regularnija od domace i da ko to ne vidi nema pojma o fudbalu. Dalje si jos i rekao da je jedan od tri gola Lazovica namerno pusten. Zasto onda ne sva tri? Kako znas da je samo jedan? Otkud znas da je Milijasev gol pusten a Bajkovicev koji je Nenad okacio nije? Da se ne radi o nekim ekstasenzornim mocima nama obicnim navijacima nedostupnim?

Onda si prvo rekao da je Lazovic rang Nece Tomica, a zatim si rekao da ce biti rang Nece Tomica, da Veseljka T ne pominjem. Toliko o tvom superiornom poznavanju fudbalske igre. Zaista ne znam sta si se navrzao na Lazovica i zasto je on bitan uopste u ovoj diskusiji, ali su teske gluposti u pitanju. Licno, voleo bih da ostane u Zvezdi sto duze, a ako mora da ide, kao sto ce morati, zelim mu najuspesniju mogucu karijeru u sto jacoj ligi (jer je to dobro i za njega i potencijalno za reprezentaciju) kao sto mu zeli i svako drugi ko je u stanju da vidi dalje od vlastitog nosa.

"This is exactly what football should be about."

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #36 poslato: Avgust 12, 2014, 01:59 »
Svasta nesto si ti rekao, od toga da se golovi namestaju zbog stranih menadzera i skauta koji gledaju nase igrace do toga da je hrvatska liga jaca i regularnija od domace


da golovi se namestaju, bilo je cak situacija za koje znam doduse u drugoj ligi, kada je pustana devetka da da gol, pa su igraci greskom pustili jedanaestku pa je posle vijali da sprece gol (proverena informacija, brat mi je igrao taj mec za csk iz celareva)


rekao sam da je hr liga liga jace od nase ne da je i regularnija


taj lazovicev gol gde mu se sklanjaju dva stopera mi je ostao u pamcenju, secam se da je pucao i penal iako to u zvezdi radi milijas, to mu je verovatno i jedini het-trik u dresu zvezde


bajkovicev gol je kiks iz prostog razloga sto je ocekivao nabacaj koji se i desio niko nije dirao loptu i lopta je usla u mrezu dok filipovic zna da ce milijas izvesti sut u gol i svaki golman iz beton lige bi se koncentrisao na to da krene na loptu koja ide iznad zida ili u njegov ugao trece opcije nema,  osnovne fudbalske stvari koje se uce u petlicima


karijeru mu zelim i ja, steta njegovih povreda samo sam rekao da ce imati karijeru kao neca tomic sto ce se nazalost i obistiniti, a na njega sam se osvrnuo jer si pominjao neke milione koji su nudjeni za njega, da su bili u pitanju milioni vec bi bio preko zar ne?
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2014, 02:02 srdjan dimitric »

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.965
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #37 poslato: Avgust 12, 2014, 04:45 »
Ne. Lazovica si prvi pomenuo ti, zao mi je ukoliko ne mozes da zapamtis sta pises, ali nema ni veze, pise sve.

Oko namestenih golova bolje se onda konsultuj sa bratom, posto on igra namestene utakmice.

Koliko je jaka hr liga imali smo prilike da vidimo vise puta. A ako je neregularna kao i nasa, zao mi je, ali onda otpada prica o skautima i ciframa.

Ovo za Lazovica i pucanje penala "iako to radi Milijas" nema veze sa zivotom i to zna svako ko je pratio Zvezdu prosle godine. Penale je pucao maltene ko je hteo u vecem delu sezone (jer je Milijas promasio protiv Cernomoreca i Vojvodine), a poslednji derbi je najbolji primer za to (Ninkovic, Mijailovic).

Ovo za Bajkovica (koji je ocekivao ubacaj, je li, pa je zato lagano "cenio" loptu koja ide 5 na sat) je smejurija, isto kao i za Filipovica. Mozda je on za razliku od tebe ne zna nista. On valjda nije smeo da ocekuje ubacaj, za razliku od Bajkovica, sta li? Gluposti. Meni je jako zao sto zbog klubastva nisi u stanju da dobacis dalje od toga. Filipovic je na toj utakmici branio kao lav, skidao zicere, kao sto pomenuh vec nekoliko puta. Zasto bi se iko normalan mucio toliko i branio sve zivo e da bi se sklonio Milijasu?! Svasta...

I poslednje, ti si napisao da je Darko Lazovic nivo Nece Tomica. Toliko o tvom poznavanju fudbala. Ja mu zelim sve najbolje a niko zivi ne moze da zna kojim tokom ce ici njegova karijera, pa ni ti, ukoliko izuzmemo "baba Vanga" metode.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #38 poslato: Avgust 14, 2014, 01:04 »
Dejo je otvorio novu temu JSL vs HNL, a ja sam prebacio sve poruke (5 strana!) u tu novu. Tim tempom ni DPK ne raste.  :eek:


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #39 poslato: Avgust 16, 2014, 07:31 »
Komentator "ne može da proceni da li je bilo ofsajda", a Lazović metar iza odbrane Radničkog.


 :smeh3:


Samo napred!  :clap:








Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #40 poslato: Avgust 16, 2014, 07:46 »
Otimaj titulu!








 :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #41 poslato: Avgust 16, 2014, 07:50 »
Ofsajd k'o suza.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Re: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #42 poslato: Avgust 16, 2014, 07:57 »
Karma je cudo... :(

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #43 poslato: Avgust 16, 2014, 11:33 »
Deda, si bio na derbiju? Za koga si navijao?

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Re: Jelen Bunkerliga 2014/2015
« Odgovor #44 poslato: Avgust 16, 2014, 11:36 »
Nisam bio.bojkotujem domaci fudbal.Za Radnicki uvek.