Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2015/2016  (Pročitano 169110 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #30 poslato: Jul 27, 2015, 11:33 »
A mlađi Jaramaz?

Jel i on tražio previše?

Svi ti igrači su Rajon Rondo za retarda na koga je Mag skucao dve godine i ko zna koliko novca...pardon časova ljubavi..

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #31 poslato: Jul 27, 2015, 03:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sve, sve-al' Covic usho dedi u penziju :D

Pa vidi, tvoje podsmjevanje toj cinjenici samo govori o tebi kakva si osoba, vjerovatno te Zvezda hrani i daje ti novac za tvoje potrebe pa ti je sve ravno?!
Ja ni jednog trenutka nisam rekao da je, kako ti to kazes, "usho dedi u penziju", samo moj djed u pitanju, a nisam ni Covica pomenuo licno, tako da, bolje je da procitas onako kako pise a ne da tumacis kako tebi odgovara!
Ti, ili si neki balavac koji zivi na grbaci svoji roditelja ili si se vec na neki drugi nacin uljuljkao, pa se vodis metodom, meni je dobro, za ostale me boli tuki?!
Ironija je da radis 40 godina i primas tih bijednih 20.000 Dinara, socijalu, dok neki samozvani doktori ne znaju sta ce od para, jedini ko je ovdje koliko - toliko realan je Neso, svi mi vucemo vodu na svoju vodenicu, sto je u neku ruku i normalno, ali covjek makar precuti takve stvari i ne podsmijeva im se, jer je svjestan da je medju obicnim ljudima takva situacija.
I Partizan i Zvezda su se nagrabili drzavnih para, sad, ko je vise, o tome je suludo govoriti jer mi to ne znamo, ja samo znam da ja licno nisam nikada imao nikakve finansijske koristi ni od jednih a ni od drugih i, iskreno, osim sto navijam za Partizan, zabole me i za jedne i za druge!
A sto se tice igraca, mozete ih porediti do sutra, ni jedan igrac, sto je i logicno, nije dosao da igra za dzabe, to je njihov posao i sasvim je normalno da za isti budu adekvatno placeni, i ja isto to zelim, ali ja u startu moram da platim jebenoj drzavi namete a meni sta preostane, tako da, uvijek je bolje da cutis pa neka ljudi misle da si glup, nego da progovoris i otklonis sve sumnje.
 

Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #32 poslato: Jul 27, 2015, 03:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sve, sve-al' Covic usho dedi u penziju :D

Pa vidi, tvoje podsmjevanje toj cinjenici samo govori o tebi kakva si osoba, vjerovatno te Zvezda hrani i daje ti novac za tvoje potrebe pa ti je sve ravno?!
Ja ni jednog trenutka nisam rekao da je, kako ti to kazes, "usho dedi u penziju", samo moj djed u pitanju, a nisam ni Covica pomenuo licno, tako da, bolje je da procitas onako kako pise a ne da tumacis kako tebi odgovara!
Ti, ili si neki balavac koji zivi na grbaci svoji roditelja ili si se vec na neki drugi nacin uljuljkao, pa se vodis metodom, meni je dobro, za ostale me boli tuki?!
Ironija je da radis 40 godina i primas tih bijednih 20.000 Dinara, socijalu, dok neki samozvani doktori ne znaju sta ce od para, jedini ko je ovdje koliko - toliko realan je Neso, svi mi vucemo vodu na svoju vodenicu, sto je u neku ruku i normalno, ali covjek makar precuti takve stvari i ne podsmijeva im se, jer je svjestan da je medju obicnim ljudima takva situacija.
I Partizan i Zvezda su se nagrabili drzavnih para, sad, ko je vise, o tome je suludo govoriti jer mi to ne znamo, ja samo znam da ja licno nisam nikada imao nikakve finansijske koristi ni od jednih a ni od drugih i, iskreno, osim sto navijam za Partizan, zabole me i za jedne i za druge!
A sto se tice igraca, mozete ih porediti do sutra, ni jedan igrac, sto je i logicno, nije dosao da igra za dzabe, to je njihov posao i sasvim je normalno da za isti budu adekvatno placeni, i ja isto to zelim, ali ja u startu moram da platim jebenoj drzavi namete a meni sta preostane, tako da, uvijek je bolje da cutis pa neka ljudi misle da si glup, nego da progovoris i otklonis sve sumnje.
Kakvoj crnoj cinjenici?!
Covic je kriv sto je tvom dedi dvaj'es'iljada penzija, je l' me lozis?
I kako lebati zakljuci kakav sam ja covek, da l' sam klinac il' radim? Da l' si ti momcino ozbiljan?!
Sta vices nisi pomenuo Covica kad se ceo hebeni pateticni post posvetio upravo njemu, kao uostalom i ovaj meni sa svojon psiho-analizom... i patetetikom.
Jesi li ti uopste svestan svoje nesvesti, i znas li sta je sarkazam, da kad ostavis negde neki post, da ce taj isti post biti podlozan komentarima?! Prosli put si dominiro sa Bobijevim partijama, sad to radis sa sudbom kletom koja je poslala pohlepnog koordinatora da udje tvom dedi u penziju (figurativno).
Hebote...shala, sprdnja, shega... opusteno je.
Samo, mani me Zigmunda i analize mog psiholoskog profila, i moje ambivalentnosti prema doktorima i tvom dedi.



Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #33 poslato: Jul 27, 2015, 05:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Profa, pola od ovih igraca su stiglu u Instituciju kao mladi i neafirmisani, za skromne pare, igrajuci u KKP postali su neko ime, ko vece, ko manje, i drasticno podigli cenu,Veseli, Leo, Bertans, Pekovic, Kapiten Jo, Maric, Lasme, Ilijevski (ovaj je ko 15-16 godisnjak dosao u KKP)..., postali su ime u Partizan, Bo, Hrvat, Jawai, Gist igrali su prvo euroligasku sezonu u KKP ..., u trenutku kad su dolazili u KKP bili su samo potencijal, koji je prepoznao veliki Mag, ko sto je bio i Bane Djekic, nista vise od toga, kostali su sigurno, al daleko od neke ogromne love.

Prihvatam.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #34 poslato: Jul 27, 2015, 07:32 »
Dejmon Fišbek
Ajzea Moris
Tajron Vašington
Skuni Pen
Obina Ekezie
Norm Ričardson
Džerod Henderson
Tundži Avodžobi
Bili Tomas
Ed O Benon
Moris Bejli
Majk Tejlor
Pero Antić
Emre Bajav
Pavel Gromiko
Redži Frimen
Majkl Kembel
Kibu Stjuart
Antonio Burks
Džamar Jang
Entoni Majls
Rikardo Marš
Čarls Dženkins
Markus Vilijams
Majk Cirbes
Jaka Blažič
Demarkus Nelson
Blejk Šilb
Aleksandar Lipovij
Peđa Samardžiski
Elton Braun
Majk Skot
Moris Almond
Omar Tomas
Adam Morison
Filip Videnov
Andre Ovens
Lorens Roberts...


ovako se štedilo u nemaštini dok je Boris Tadić sipao milione u Partizan  :D

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #35 poslato: Jul 27, 2015, 08:27 »
joj, vi i vaše pisanje po Vuku...izlomi se čitajući... :wacko:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.480
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #36 poslato: Jul 27, 2015, 09:09 »
Nemoj sad tako Zgembo,njima su rekli da su bili na milost i nemilost prethodne vlasti  :zbunjen: Sipalo se samo u Partizan,odakle sad ovoliki spisak?  :zbunjen:


Interesantno da sjecanje navijaca Zvezde sto se kosarke tice seze samo do 2 godine unazad,ali zato kad je fudbal u pitanju,onda dobacaju tacno 24 godine  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #37 poslato: Jul 27, 2015, 09:41 »
mala ispravka, nije Ed, već Leri O Benon.

Ed je nekadašnja zvezda UCLA koji je propao u NBA, a Leri je meni jako drag šuter koji je imao par vrhunskih predstava u Šakotinoj Zvezdi, mada su ga se brzo ratosiljali... Nešto najsličnije Reju Alenu što je igralo u Srbiji, čist šut, brz izbačaj, odlični procenti.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #38 poslato: Jul 27, 2015, 11:48 »
Kolilko sam ja uspeo da pročitam niko nije tvrdio da u zvezdi nije bilo para  koje su iz državne kase usmeravane u Partizan,samo je pala u vodu poznata trolija da je Partizan bez para napravio odlične rezultate.
« Poslednja izmena: Jul 28, 2015, 08:53 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #39 poslato: Jul 28, 2015, 05:45 »
Htedoh da sročim odgovor na Zgembov "spisak-komentar", ali vidim da me je kolega Blefer pretekao. Usput, uradio je to na mnogo efikasniji način nego što bih ja ikada znao! Bravo. I zahvaljujem!
 :palac:   :klanja:

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.480
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #40 poslato: Jul 28, 2015, 08:18 »
Aaaaa to je, znaci porovalili ste nas konačno! Bravo! :-)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #41 poslato: Jul 28, 2015, 08:44 »
imam dva pitanja, za koja možda ovo nije pravi topic, al je jedini košarkaški aktivan...

1. zašto još uvijek nije otvorena KK Crvena zvezda Telekom Diva Beograd 2015/2016 ?!

2. jel još uvijek postoji KK BFC (možda pod nekim drugim nazivom, al da je iz Beočina), te ako postoji, u kojoj se ligi natječe?!

hvala...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #42 poslato: Jul 28, 2015, 01:42 »
1.  Na ovo pitanje je nisam kompetentan da odgovorim. Novu temu može bilo ko da otvori(ne mora admin ili mod), a ja zaista neću otvarati teme najvećeg rivala, da ne budem poslije prinuđen da ispravljam uvod.  :D




2.

« Poslednja izmena: Jul 28, 2015, 01:43 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.480
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #43 poslato: Jul 28, 2015, 02:35 »
Teme otvaraju navijaci tog kluba,pa je onda najbolje da je sam otvoris  :P
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2015/2016
« Odgovor #44 poslato: Jul 28, 2015, 02:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kolilko sam ja uspeo da pročitam niko nije tvrdio da u zvezdi nije bilo para  koje su iz državne kase usmeravane u Partizan,samo je pala u vodu poznata trolija da je Partizan bez para napravio odlične rezultate.

koliko sam ja uspeo da pohvatam relacije na ovom forumu, mislim da niko od nas Partizanovaca nije iz tvrdog jezgra koje stoji 100% iza Vujoševićevih gluposti o malom novcu.

Međutim ono što je defakto jeste da je Partizan svoj novac daleko bolje koristio od Zvezde što je u krajnjem slučaju i napravilo ovu razliku u periodu 01-14, a što većinski deo navijača (dakako, i Čović) predstavlja isključivo kao proizvod velike disproporcije u finansiranju klubova.