Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2015/16  (Pročitano 124728 puta)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.989
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #180 poslato: Avgust 25, 2015, 10:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
da ristic. otkud znam sto se rasplakao,da li ga je pogodila pesma ili nesto drugo ne znam. vidi se i na klipu da je uplakan,i da mu prilazi rajko i da ga grli...

Ma ja sam se rasplako na kraju, a nekmoli neće mladjani Mikajlo! Dule može da vam potvrdi. Samo, da se razumemo, nisam se zarozo zbog Čorbe i pesme, nego nakon samo jednog oigleda ka sektoru prema jugu i 28. redu gde smo nekad sedeli... nas barem 7-8. Danas smosamo  nas dvojica još na ovom svetu. Jebiga.

Istina ziva. Pravo kazu, Zvezda je emocija.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #181 poslato: Avgust 25, 2015, 10:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



Ma ko jebe jsd sudije. Mi u nedelju proslavismo titulu.   :rock:
ovako se možda šeta i ide na tekme u Njujorku, al ovdje - jok more...
gdje je dres, šal, kapa, bilo kakvo navijačko obilježje?!  :zbunjen: :no:
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2015, 10:58 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.989
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #182 poslato: Avgust 25, 2015, 12:15 »
Profa je eleGanci...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #183 poslato: Avgust 25, 2015, 04:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
eto vam sad, čoek vas popljuva...a još je pod ugovorom... :rofl:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Oduvek sam najvise voleo te sto pljuju u bunar iz koga su do juce pili. Zaboravio je da pomene koliko se po dolasku uvlacio tim istim navijacima. Geak. Valjda zbog "velikog pritiska" koji je osecao nije mogao da sastavi tri ljudska pasa, jadan, o golovima da ne govorimo.
iako je istina ovo sto kazes, nasi novinari ne bi bili to sto jesu da nisu malo zamastili pricu. procitao sam na engleskom intervju,i on je npr rekao pritisak navijaca je veliki,da ga osecas i od trenera i ljudi koji vode klub,koji osecaju pritisak navijaca, koji skoro kao da vode klub,iako to ne rade. znaci nasi novinari malko ipak zasolili.
uostalom evo intervjua...

Citat
"JOSH Parker is confident of coping with any level of abuse from Scottish supporters as it can’t possibly be as hostile as the vitriol aimed at him by his own fans at Red Star Belgrade.

The on-loan winger got a rousing reception from the Red Army when he came on for the last 13 minutes against Dundee, in stark contrast to the hostility heaped on the player in his last appearance as substitute for the Serbia SuperLiga team.

He was jeered on to the pitch by 40,000 of his own supporters who historically have a fearsome reputation, hardly surprising when you consider they can count assassinated Serbian warlord Arkan as a previous leader of their Ultras.

They continue to wield the sort of influence on the club that is unthinkable here and made it clear Parker was no longer welcome following the recent Europa League defeat by Kairat Almaty.

Aberdeen were also subsequently eliminated by the Kazakh side but they look like benefiting from what happened in the previous round with Parker the victim of a media-inspired campaign to hound him out.

Aberdeen manager Derek McInnes was happy to snap up a player he first tried to sign when still in charge at St Johnstone and even on this brief outing he looks a good addition to an already-strong squad.

For now, Parker is just relishing life in Scotland, helped by the instant reaction of the Aberdeen supporters as he admits: “I’m used to a louder crowd but the reception I got was second to none.

“You will certainly never know a harsh crowd until you go to Belgrade. Nothing can compare to the pressure there. You feel it from the manager and the people who run the club.

“They feel the pressure from the fans. It’s almost like they run the club, even though they don’t.

“We played Kairat and in most of the newspapers I was one of the best players. In one of the biggest newspapers, the guy didn’t like me and he said ‘Parker shouldn’t play for Red Star’.

“In the next game I played, the whole stadium was whistling me – 40,000 people. That whistling was probably the worst experience.

“Once you have been through that kind of thing you feel you can handle anything. One million per cent.

“Coming here, I feel I have a new lease of life because I’m playing with freedom. I know the fans will say I’ve played bad if I do but they are not going to boo me and say I should leave the country. That’s how extreme it is, honest.”

Parker’s own honesty extends to freely admitting his career went off the rails after failing to make the grade as a youngster at Queens Park Rangers.

A successful spell in Slovenia with Domzale put things right and McInnes is certain someone he has tracked for four years will make the wait worthwhile

The winger certainly showed in flashes just why that’s the case and nearly set up Graeme Shinnie for late goal as the penultimate part of a sweeping 80-yard, five-man move.

As it was, Adam Rooney’s textbook header in 66 minutes and the Irishman’s clinical injury-time penalty kept Aberdeen’s 100 per cent league record intact.

Now a win away to Partick Thistle next week would set them up nicely for the first head-to-head of the season against Celtic at Pittodrie immediately after the international break.

Two wins would make it their best start to a season since 1984-85, the last time they won the title, and increase their chances of making a serious challenge this time. They look well equipped to do that as this game was won despite the absence of Mark Reynolds, Willo Flood and Peter Pawlett."

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #184 poslato: Avgust 26, 2015, 10:27 »


e to je zvezda...  :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #185 poslato: Avgust 26, 2015, 10:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


nek mu je laka zemlja...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.989
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #186 poslato: Avgust 27, 2015, 01:13 »
Mile legenda. Za njega znam skoro otkad i za Zvezdu. Pokoj mu dusi.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #187 poslato: Avgust 27, 2015, 10:22 »
Ode Rajkovic kod Jokana

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.989
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #188 poslato: Avgust 27, 2015, 10:40 »
*erem im se na transfer.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #189 poslato: Avgust 27, 2015, 10:43 »
Deci na lekove trošili bagro lopovska..... :pusiga:

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.780
  • Ugled: +102/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #190 poslato: Avgust 28, 2015, 09:21 »
Ocekivano,.rajko neka bezi sto pre jer bi ga ovde unistili
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.989
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #191 poslato: Avgust 31, 2015, 10:21 »
Pregrmesmo i ovo. Vidim da ovi iz Lucana kmece na sudiju - neka kmece slobodno do mile volje, utakmicu nisu izgubili zbog sudije nego zato sto za 90 minuta nisu hteli da predju centar i da sutnu na gol. Da ne bude zabune, onaj penal i ako je bio (ja licno ga ne bih sudio, a verujem ni barem 50 posto sudija), crveni karton sasvim sigurno nije, i tu je Mladost ostecena. Sudjenje je bilo presmesno, Zvezdi su sudili najmanje tri nepostojeca ofsajda u situaciji 1 na 1. Svejedno, Zvezda je bila za klasu bolja i stalno je napadala (cini mi se 8-0 sutevi samo u prvom poluvremenu, Hugo Vijera se ispromasivao za sve pare; bas ga nece gol). Kahriman nije uopste imao nekog posla, samo jednu ozbiljniju intervenciju. Savo i Jovanovic rutinski resavali ono malo situacija, Petkovic solidan kao i Ristic sa druge strane. Donald opet siguran, mada je u par navrata gresio u predaji, odnosno slao prejake pasove. Grujic se zaista mnogo trudio iako mu nije bas sve uspevalo. Raduje sto je Vered izgleda nasao nacina da izadje iz krize, sjajan gol je dao, ali u trenutku kada je vec sve bilo gotovo. Katai sa druge strane nije odigrao na nivou prethodnih meceva i deluje mi da je konstantnost njegov najveci problem. Ali je zato Plavsic odigrao zaista dobru utakmicu, svuda ga je bilo i sve je stizao, pravi mali motorino. U spicu je u prvom poluvremenu igrao Vijera, stalno je bio u sansi, stalno se nudio, ali ga jednostavno nece. Posle je usao Sikimic, sto se pokazalo da ima smisla kada je skok-igra u pitanju, jer smo bas posle njegovog spustanja dali drugi gol (Jovanovic).

Idemo dalje, pauza pa derbi.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #192 poslato: Avgust 31, 2015, 01:35 »
Srnić još nije stigao na Marakanu, iako su najavili za 12 promociju.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.989
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #193 poslato: Avgust 31, 2015, 01:42 »
Pa zadnji dan prelaznog roka...sigurno je u 5 do 12 zazvonio telefon pa se jos uvek "vagaju ponude".....u ona vremena bi se sve udarao nogama u zadnji deo ledja da potpise za Zvezdu prvog dana a sada se ceka bukvalno zadnji momenat.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #194 poslato: Avgust 31, 2015, 01:44 »
Izgleda da je stigao malo pre  :zvizvdi:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.