Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2015/16  (Pročitano 122359 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.720
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #30 poslato: Avgust 01, 2015, 12:23 »
Katanac
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #31 poslato: Avgust 01, 2015, 11:16 »
Zvanično obećavam da neću gledati nijednu utakmicu FK Crvena zvezda dok su Terzić & co. u njoj, tako da neću ništa pisati ni u ovoj temi dok su isti u klubu.


Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #32 poslato: Avgust 01, 2015, 01:47 »
ajde, čemu taj defetizam, tek je počelo. Evo Žurnal piše da ste odustali od Pelea i da je novi igrač izvesni Mičel Donald iz Mordovije Saranska  ::)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #33 poslato: Avgust 01, 2015, 03:47 »
Zgembo,sa vecinom tvog prvog posta o stanju u zvezdi i mogucnosti ozdravljenja se slazem,aki imam i jednu ispravku.rec je o poredjenju jovetica i jovica. prosle sezone luka je dao cini mi se 6-7 golova,u sezoni koju je poceo sa 16, a zavrsio sa 17 god u tom uzrastu jovetic je tek debitovao za partizan,i odigrao 2-3 utakmice. Znaci nije vec trpao u evropi i resavao derbije.tek sledece sezone je bio standardan u partizanu,i ako se ne varam u domacem prvenstvu dao mislim 12 golova. U evropi je glypo porediti ucinak,izmedju ostalog sto je neuporediv ucinak partizana i zvezde u evrokupovima,a i uopste ucinak nasih timova u evropi tada i sada.
uz sve to jovic je kraj decembra,a jovetic pocetak novembra
sve u svemu ove sada joviceva sezone je on star koliko jovetic te godine.odmah posle toga jovetic je otisao u inostranstvo,tj fakticki je odigrao jednu senuorsku sezonu u partizanu...
« Poslednja izmena: Avgust 03, 2015, 12:29 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #34 poslato: Avgust 01, 2015, 07:11 »
do kureca, zar ste sad počeli i remije namještat?! ni do x ne možete pošteno?!  :cigara:

što je to sinoć bilo, sudac opet navlačio, al džaba?! eno zgembo kuka na snetu, pa reko' da vidi iz prve ruke?!  :D
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #35 poslato: Avgust 01, 2015, 07:23 »
Vrtim film unazad i pokusavam da se setim kada je bio taj trenutak, kada smo dosli u ovu fazu raspada jer Zvezda je klinicki mrtva, ali ocigledno postoji jos razloga zasto se odrzava u zivotu.
Rekao bih da je to odlazak Robija, ona konferencija koje je zavrsena suzama, to je bilo to.

Zvezdi je potrebna neka nova prica, ne ide vise. Osetice se to i kroz posetu, videcete i sami.
« Poslednja izmena: Avgust 01, 2015, 07:23 djordje »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #36 poslato: Avgust 01, 2015, 07:40 »
Sutra će da odu svi, osim naravno, Kokeze. Koki je novi zvezdin guru.

Nikolovski je otišao juče (dobro, portparol, pa i nije neka vest) a ostatak će biti najuren koliko sutra.
Postoje indicije da će i Grof da popije pedalu, kao i gomila nesposobnjakovića iz kluba.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #37 poslato: Avgust 01, 2015, 07:44 »
Ko je novi Mesija? I jel KZS opet u ponoc kao prosli put? Hoce li u Vucic Aleksandar biti na stadionu?
« Poslednja izmena: Avgust 01, 2015, 07:44 djordje »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #38 poslato: Avgust 01, 2015, 09:05 »
Novi Mesija će biti Alkosan. Iskusan, proveren stručnjak koji dobro poznaje domaći fudbal, posebno Crvenu Zvezdu.
Citat sa Wikipedije: 
He is regarded as one of Serbia's strongest football coaches.

 :stuart:

P.S. Lično nisam za smenu Grofa. Čovek još uvek traži tim. Kažu navijači, na primer, "pa dokle će više da drži Savićevića?"
"Dokle"??? Dao mu je fore čak tri utakmice za redom!! Ijuu! Ne volim taj zvezdaški sindrom smene trenera odmah na početku sezone.
« Poslednja izmena: Avgust 01, 2015, 09:58 nyc »

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #39 poslato: Avgust 02, 2015, 04:32 »
sad tek vidim da sam izgubio jednu internu opkladu od pre par godina, na koju je moj prijatelj srećom zaboravio  :whistling: .

Ali kad sam tu da proverim još jednom, dakle tiče se nadimka Kosanovića, tj. njegove etimologije.

Ja sam bio ubeđen da je njegov nadimak Al-Kosan, nešto sam bio istripovan da je on neki kurčev trener na bliskom istoku, da je pravio tamo velike razuletate a ovde kod nas ne može da se sastavi, pa da su mu naši novinari i fudbalski mangupi dodali taj arapski prefiks AL...

Sad ipak čačkam malo njegovu wiki stranicu, i vidim da on nije drešio na bliskom i srednjem, već na dalekom istoku  ???, tako da moja opcija verovatno otpada, a moj prijatelj je bio u pravu, nadimak je došao kao zgodno korišćenje njegove sklonosti ka kapljici.

Mada priznajte da je ovo Al-Kosan nekako coolije  :D

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #40 poslato: Avgust 02, 2015, 05:06 »
Čović predsjednik.   Dug: 0 evra, adresa: Banovo Brdo.  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #41 poslato: Avgust 03, 2015, 10:15 »
NYC, nisam ni ja za smenu Grofa, ali neke stvari se vide golim okom. Koliko jos sansi treba da dobije i zajebe Savicevic da bi se napokon shvatilo da on prosto nije taj igrac? Koliko puta treba da ne doda igracu u do0broj poziciji ili koliko puta treba da "asistira" atletskoj stazi? Svaki put kada je trebalo da se pokaze, pokazao se, ali u najgorem mogucem svetlu. Kaze Grof da ga ne forsira vec da je bio najbolji na pripremama i da je najvise trcao. Super, neka ide na Kosutnjak pa nek trci do mile volje, a ovo sto je on pokazao u takmicarskim utakmicama (dve protiv Kairata i prva tri kola u prvenstvu) je dno dna; da nastupe i ucinak prethodnih godina ne pominjemo. I naravno, cim je njega zamenio i uveo Ristica i Gavrica Zvezda je proigrala i umalo potpuno preokrenula. Drugo, onaj decko Mbodj je potpuni indijanac, takodje. On je iz cista mira, sam kao duh, potpuno neometan, jednu loptu napucao u korner iako je imao potpuno slobodna dva saigraca oko sebe. Da ne pominjem gol koji smo primili (mislim da je pored Rajkovica i njegova zasluga). Veliki talenat Katai ne moze da da gol ni sa penala. Parkera da i ne pominjem. Neverovatno. Jedina svetla tacka u tom mecu je bio Ibanjez. Svuda ga je bilo, centarsutevi, proigravanja, prekidi (jednom je pogodio stativu)...pri cemu je sa druge strane bio tim sa nekadasnjim nasim "vedetama" tipa Guma Bogdanovic ili Brigel Ignjatijevic ili mali Trifunovic....nije dobro, uopste nije dobro. Bilo je preko 20.000 ljudi, a cak se i severna tribina oglasila sa "uprava napolje".

Idemo dalje,  subota i Vozdovac na Vracaru.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #42 poslato: Avgust 03, 2015, 01:33 »
Inace, gledam ove golcine sto postize Ozegovic...sva sreca da smo se resili tako netalentovanog napadaca i na vreme napravili mesta za Parkera, Orlandica i ine velemajstore.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #43 poslato: Avgust 03, 2015, 01:54 »
Ma kakav Ožegović....nema taj pojmackad se oporavi ORLandić ima  da meljemo! :rock:


Najurili Parkera.... :smeh1:

Kaže zviždali mu navijači...što ne  najure sebe?I njih se  teralo napolje? :kafa:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #44 poslato: Avgust 03, 2015, 02:14 »
Orlandic...ma nema nama napretka dok se ne ustanovi ko je odgovoran za "netalnetovanost" Ozegovica (i buljuka drugih) odnosno cija je veleslavna procena da neko poput Orlandica moze da igra u Zvezdi. Od toga sve pocinje. Kao neki case study: pa da vidimo: ko je doneo odluku, ko tu kome dodje i koliko, sta je ko tu radio. I onda ce se sve vrlo lepo videti.
"This is exactly what football should be about."