Autor: VolimPFC Tema: 149. "Večiti derbi" Crvena Zvezda - Partizan 12.09.2015.  (Pročitano 10076 puta)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 149. "Večiti derbi" Crvena Zvezda - Partizan 12.09.2015.
« Odgovor #90 poslato: Septembar 15, 2015, 10:02 »


zašto je ova tampon-rupa između sjevera i istoka?! pa to su sve zvezdini navijači?!  ??? :zbunjen:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 149. "Večiti derbi" Crvena Zvezda - Partizan 12.09.2015.
« Odgovor #91 poslato: Septembar 15, 2015, 10:07 »


 logika u srpskoj policiji ne postoji, umesto da tampon bude negde posle dva sektora od juga ka istoku gde budu gorbari oni razdvajaju zvezdine navijače jedne od drugih iako mi nemamo zabranjene  :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 149. "Večiti derbi" Crvena Zvezda - Partizan 12.09.2015.
« Odgovor #92 poslato: Septembar 15, 2015, 01:24 »
cak sam cuo da su im i ljudi iz kluba to objasnjavali,ali policiju to previse ne zanima,oni po svom obicaju nastavljaju da briljiraju...

posle prekida i tuce na proslom derbiju sam rekao da je do prekida doslo krivicom policije,jer izmedju zabranjenih i ostatka istoka nije postavljen kordon.ali to je previse razmisljanja za policiju.posto je tada izbilo sranje,a i navijaci sa severa su preskakali na istok i tukli se sa zabranjenima,a posle sa policijom,oni su bez mnogo razmisljanja stavili ovu idiotsku tampon zonu.
slicni primeri pandurske genijalnosti su npr i u pioniru kada su na svim stranama samo zvezdini navijaci(npr evropska utakmica),a panduri stanu i ne dozvoljavaju prelaz sa jedne na drugu tribinu(ne pricam o redarima koji eto traze da svako sedi na svom mestu pa ne dozvoljavaju prelaze ili nekada i tampon). ili kada je derbi,a zvezda domacin u pioniru,pa se isto pravi na pocetku skoro obavezno tampon izmedju zvezdinih navijaca na dve strane(posto su partizanovi samo u jednom cosku)u onom delu ispod semafora,da bi skoro uvek na kraju kada vec ih veliki broj predje(najcesce preskacu sa tribine u parter,pa prelaze na drugu stranu i penju se na tribine ponovo),i kadaguzva postane prevelika,a svi traze da se priblize najvatrenijim navijacima,tek se pred samu utakmicu skloni taj kordon i nestane tampona. i svaki put na derbiju ista glupost iznova...
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2015, 01:25 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...