Autor: dejo94 Tema: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.  (Pročitano 7402 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #45 poslato: April 17, 2016, 02:29 »
nego panduri su apsolutno ponovo napravili sranje. ponovo se dozvoljava da grobari na istoku zapocnu sranje,iako je ovog puta bio kordon policije uz njih, ocigledno nisu bili u dovoljnom broju(prosli put tog kordona uopste nije bilo). a inace murija je imala info da ce grobari verovatno praviti sranja(to mi je rekao pandur koga znam,koji je u zandarmeriji,i zaduzen je bas za utakmice i sl manifestacije,uvek je na takvim dogadjajima,a nije onaj nindza kornjaca,nego je u civilu),tako da je to verovatno i namerno izazvan. kada je to krenulo od grobara,nesto je bilo manjeg gadjanja sa zvezdasima sa istoka,generalno je sukob bio sa murijom. a miclicija je odbacila i zvezdase malo dalje.
nakon toga na severu naravno krece komesanje i veca grupa dolazi do same ograde izmedju severa i istoka,ali s obzirom da milicija ima postavljen kordon mozda na 10m od te ograde,niko ne preskace ogradu,i osim manjeg gadjanja kordona nema vecih sranja na severu. onda bez ikakve potrebe milicija ulece na sever,i naravno s obzirom da znamo da navijaci nemaju previse mozga i da su retardi,krece veci i masovan sukob. manje vise totalno bespotrebno. milicija po ko zna koji put pravi sama sranja ,bez ikakve potrebe,cak i kada ga maltene nema. tj od blazeg incidenta,oni prave veliko sranje. kao da to neko namerno zeli,jer se zna sta se svaki put desava kada uleti zandarmerija na sever.
posle duzeg trajanja sukoba,pomalo se smiruje situacija, navijaci su dosta potisnuti,i policija polako krece da se povlaci,a naravno navijaci tada ponovo krecu na njih,ali ipak samo manji broj njih,tako da je tu ipak izbegnuto ponovno rasplamsavanje sranja. policija se fakticki povlaci sa severa. i na kraju rezultat je da policija nije na severu, da je bespotrebno uletela,da je doslo do velikog sranja,povredjenih,uhapsenih,da bi se na kraju povukla,a situacija je manje vise bila kao i kada su uleteli. nisu nista narocito tada navijaci bili agresivniji...
ali na zalost to nije ni politicki korektno reci u javnosti,a to bi spadalo i u napad na vlast,pa nikome ne pada na pamet javno da postavi pitanje,porebe i svrsishodnosti takvog ponasanja policije,posebno sto je to ko zna koji put.a citam po medijima gde kazu da je policija intervenisala kako bi smirila situaciju.kako da ne...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #46 poslato: April 17, 2016, 11:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ste vidili onog patuljastog roma argentinskog kako se unosi u lice Saletu kapitenu, simbolu jedne polovine Beograda i decku s BG asfalta...

Nedopustivo, mogao bi i on angazirat kojeg bodigarda  :D
bit će da je to unošenje naučio u OPG-u, jer kod nas suci to ne vide, kad su modri u pitanju...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #47 poslato: April 17, 2016, 11:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Kako se osililo ovo derle, jeb'o ga Livurpul u u usta žvalava... pazi samo da  tebi neko ne polupa pičku bezobraznu...






Što se tiče same utakmice, kod nas najbolji Šaranov, kod gola apsolutno ništa nije mogao. Mihajlović poslije njega najbolji, ali malo je pao u drugom poluvremenu.
Zvezda zaslužila pobjedu realno, ali ovako je slađe.  :D


Ajde malo oladi sa takvim rečnikom,mislim šta je pogrešno rekao Grujić? :zbunjen:
Sutra neko kad ovog labrdana izlupa ko će biti kriv?
Šta mu je to trebalo...neko mu je već trebao objasniti da se to ovde ne radi....to je jajrski bezobrazluk teške vrste..mislim lako se širiti na terenu i provocirati kad znaš da te štiti 2000 žandara+obezbeđenje itd...
ne bi se štel mešat u vašu raspravu, ali sam se razvalio od smijeha čitajući sam kraj članka i rečenicu: "...Grujić budući prvotimac Liverpoola!"  :smeh1:

jest, prvotimac, nego što... :kafa:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #48 poslato: April 17, 2016, 11:45 »
Nismo bili ništa bolji i ako sa ovakvom igrom mislimo u evropu nećemo daleko dogurao. Imali smo jednu šansu protiv nikad goreg Partizana i par pokušaja sa 16 metara. Odbrana čak i protiv ovako lošeg rivala prilično nesigurna a tu prednjači kapiten koji je najslabija karika. Everton je prgav i prljav igrač ali za ono posle gola nije zaslužio karton jer niz je izašao sa terena niti učinio nešto čime bi povredio radna ili verska osečanja . Kod nas se oko nepotrebnih stvari diže buka a precutkuje se ponašanje kapitena Partizana koji je zaslužio isključenje još u prvom poluvremenu a nastavio sa šabanukom i nakon zamjene pa i posle utakmice
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #49 poslato: April 17, 2016, 12:06 »
zasluzio je karton.svaki nesportski gest se kaznjava zutim,provokacija navijaca je svakako nesportski gest.a posebno kod nas ovakve stvari i te kako treba da se kaznjavaju. ne znam o kakvim verskim osecanjima pricas,tako nesto se u sportu ni ne spominje,a i to moze pod nesportski gest da se podvede. nasa odbrana kakva god da je bila oni sansu nisu stvorili. a kao sto sam vec rekao ni mi se nismo naigrali,ali za klasu smo bili bolji od njih.
naravno da je svakom i slepcu jasno da ovakva odbrana ne moze sigurno da nas uvede ni u jedno evropskom takmicenje po grupama,ali za nasu rekreativnu ligu je ocigledno dovoljno. pa medju prvim strelcima lige je bozinov, koji kako je sam rekao tomic ima kilazu koju ne sme da ima profesionalni fudbaler. on izgleda vise kao rekreativac,bukvalno. a lune je jedino bio od njega brzi na terenu. i on je najbolji strelac partizana. nije nam neki talon za uporedjenje,ali za nasu ligu i za partizan smo svakako klasa. sada sto ce nas u evropi istamburati,to je vec druga stvar...
svojevremeno je moj ortak slucajno igrao mali fudbal sa lolom smiljanicem.u tom trenutku je doticni bio standardan u partizanu(neki od njegovih povrataka u partizan),i nije mogao da veruje,kaze on se na malom fudbalu ne istice, ima bojler,izgleda kao rekreativac, kaze bukvalno tu je bilo amatera koji su spremniji od njega. bio je u fazonu,on garant na svakoj utakmici ispod nosi onu majcu da ga steze,jer mu se u dresu ne vidi stomak,a kaze ovde je izgledao apsolutno kao rekreativac. to je nazalost nas fudbal.
i nema potrebe onda pricati nismo bili bolji.bili smo bolji,ali smo i mi bili losi,i to je to...

A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #50 poslato: April 17, 2016, 01:16 »
Pjert tvoja omalovazavanje svega sto je napravljeno ove godine( vezano za teren) postaj stvarno degutantno i nema veze sa realnoscu.

Cu nismo bili bolji. U kom to univerzumu nismo bolji bili?

Nije zasluzio zuti? Kao prvo zasluzio je crveni vec kad je udario Plavsica a za ono otvoreno provociranje navijaca je zasluzio i tekako. I jos je tebi Hugo saban jer ga je pljunuo a lik nastavio da provocira.

Majmun  dosao iz Brazila i igra sambu a pla sta prije toga tuca na tribinama. I treba da ga nabode neko.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #51 poslato: April 17, 2016, 02:13 »
 Ako je omalovazavanje to sto kazem da ovog proleca nismo odigrali ni jednu jedinu utakmicu kako treba sem donekle Pazara onda neka bude da sam ja taj koji je protiv uspeha ove Zvezde. Najmanji je to problem ali ostaje onaj mal veci a to je da čak ni jedan uzasni partizan koji ne moze da se sastavi sa loptom mi nemozemo da nadigramo nego eto bili smo boli ali smo bili i losi
 O Evertonu sam lepo napisao da je prgav i prljav igrac koji zasluzuje kartone zbog prekrsaja a ono sto mu je sudija dodelio drugi zuti je moguce samo u Srbiji sto i ne cudi posto je ovde sve kontra od normalnog fudbala. U pravilima nema kartona za radovanje po terenu igranje sambe i ljubljenje dresa. Verovatno je uvredio bolji deo srbije sto nije odigrao uzicko kolo. Huga se ne secam da sam nesto prozivao iako ako se ne varam i on je na jesenjem provm derbiju slavio pred protivnickim navijacima a to vam nije smetalo
« Poslednja izmena: April 17, 2016, 02:14 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #52 poslato: April 17, 2016, 02:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Majmun  dosao iz Brazila i igra sambu a pla sta prije toga tuca na tribinama. I treba da ga nabode neko.


Pa je li njegov problem tuča na tribinama. ?


Kažeš došao iz Brazila, pa mu je sve ovo vjerovatno nepoznato jer je publika tamo mirna kao u pozorištu.  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #53 poslato: April 17, 2016, 03:05 »
njegov problem nije tuca na tribinama,ali jasno da u takvom okruzenju i pri tim okolnostima on namerno dodaje ulje na vatru i provocira. ne slavi gol sa svojim navijacima,nego trci ka protivnickim preko celog terena da bi provocirao...vise nego zasluzen zuti,a vec je kod prvog zutog trebao da dobije direktni crveni...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #54 poslato: April 17, 2016, 04:39 »
Jedan od onih ružnijih derbija koje sam gledao. A gledao sam ih pedesetak.

Nemam čak ni volju da komentarišem sve što se izdešavalo, a može da stane u dve rečenice.

Izgleda da su se niški žandarmi baš žešće okomili na sever.  :yes:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #55 poslato: April 17, 2016, 04:48 »
Laki, jesi se ti pošamara s kim, ili vikao štogod premijeru?!  :D

p.s. nema Duleta s izvješćem, da ga nije žandarmerija u'apsila?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #56 poslato: April 18, 2016, 02:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nismo bili ništa bolji i ako sa ovakvom igrom mislimo u evropu nećemo daleko dogurao. Imali smo jednu šansu protiv nikad goreg Partizana i par pokušaja sa 16 metara. Odbrana čak i protiv ovako lošeg rivala prilično nesigurna a tu prednjači kapiten koji je najslabija karika. Everton je prgav i prljav igrač ali za ono posle gola nije zaslužio karton jer niz je izašao sa terena niti učinio nešto čime bi povredio radna ili verska osečanja . Kod nas se oko nepotrebnih stvari diže buka a precutkuje se ponašanje kapitena Partizana koji je zaslužio isključenje još u prvom poluvremenu a nastavio sa šabanukom i nakon zamjene pa i posle utakmice
još jedan - potpis  ;)

Kapiten Ilić je definitivno postao najveći kulov. Potpuno se slažem sa tobom da je još u prvom poluvremenu trebalo da popuje šut-karton, ali "legenda" je zaštićena kao da se radi o ugroženoj vrsti! Stvarno, šta mu je sve onaj nesretni sudija oprostio...krljanja s ledja, psovanja, kurčenja, pa opet, krljanja...

A glede naše igre... Pa, zar ne kapiraš da Grof mudro tempira formu za Evropu?! Za koji ima da se trošimo protiv lokalnih ekipa od kojih nijedna nema šansu da nas ugrozi?

Dobro, malo šale nije na odmet...   :yes:

Everton? Dal si pročitao njegovo IZVINJENJE, danas objavljeno? Usro se!

 

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #57 poslato: April 18, 2016, 02:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
njegov problem nije tuca na tribinama,ali jasno da u takvom okruzenju i pri tim okolnostima on namerno dodaje ulje na vatru i provocira. ne slavi gol sa svojim navijacima,nego trci ka protivnickim preko celog terena da bi provocirao...vise nego zasluzen zuti,a vec je kod prvog zutog trebao da dobije direktni crveni...

E sad, hebga, nije baš "trčao preko celog terena" jerbo je gol uvalio na severu. Ergo, bliži mu je sever negoli jug!
« Poslednja izmena: April 18, 2016, 02:10 nyc »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #58 poslato: April 18, 2016, 02:30 »
nyc,jeb'ga, valjda ja koji sam bio na utakmici znam malko bolje,tj valjda sam malko bolje video.uvalio ga je ispod juga,a otrcao je na sever. a inace trebao bi da znas da zvezda uvek u drugom poluvremenu napada na sever  ;)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 151. "Večiti derbi" Crvena zvezda - Partizan 16.4.2016.
« Odgovor #59 poslato: April 18, 2016, 02:35 »
Samo sam hteo da te proverim  ;)   :slavi:   :wub: