Autor: VolimPFC Tema: FK Partizan 2016/2017  (Pročitano 110246 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1200 poslato: Jun 01, 2017, 08:39 »
 Rođak je u Teleoptiku i igra manje više standardno. Išao je na pripreme i sa prvom ekipom ali veliki je broj igrača na poziciji veznog u prvom timu Partizana pa je odigrao u Teleoptiku. Ne znam kakvi su planovi a mnogo toga će zavisiti i od novog trenera. Lično mislim da je bolji igrač od Kosovića ali mu nedostaje agresivnosti prema protivniku. Što se ostalih iz generacije '98 tiče a oni su trenutno većina u Teleoptiku ima tu zanimljivih igrača od kojih bi da se ja pitam odmah u prvi tim uključio desnog beka Cucina i napadača Petrova. To godište je i jos jedna zanimljiv napadač koji je odigrao sezonu u Surdulici mislim da se preziva Zlatović ili Zlatanović ali očito nema dobar vetar u leđa.
Nekad se ne zna ko će od tih mlađih da zablista i zato je koncept sa teleoptikom u prvoj ligi Srbije odličan, evo klasičnog primera sa Milenkovićem kojeg  niko nije računao u neki top talenat ali ga je Tomić snimio i ubacio uprvi tim, sad će doneti lepe pare Partizanu + duplu krunu

 
« Poslednja izmena: Jun 01, 2017, 08:14 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1201 poslato: Jun 01, 2017, 09:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
To godište je i jos jedna zanimljiv napadač koji je odigrao sezonu u Surdulici mislim da se preziva Zlatović ili Zlatanović ali očito nema dobar vetar u leđa.


čekaj, to je onaj što je dao autogol za pobedu Zvezde 3-2 u Surdulici  :D ? Jedan od luđih autogolova sezone, zakucao ga je majstorski

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1202 poslato: Jun 01, 2017, 10:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
To godište je i jos jedna zanimljiv napadač koji je odigrao sezonu u Surdulici mislim da se preziva Zlatović ili Zlatanović ali očito nema dobar vetar u leđa.


čekaj, to je onaj što je dao autogol za pobedu Zvezde 3-2 u Surdulici  :D ? Jedan od luđih autogolova sezone, zakucao ga je majstorski

nisam gledao taj meč  :smeh3:

Zlatović je centarhalf a ovaj je valjda Zlatanović

koliko ja pratim planiraju da Bošnjaka'99 priključe prvom timu i da uz Ostojića sazreva na poziciji štopera
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1203 poslato: Jun 01, 2017, 12:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


bogami je Zlatanović, odmah smo počeli da seremo kako vam je prodao  :D , a onda neko reče da je naš junior.

btw, moj greška, nije bilo 2-3 nego 1-2

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1204 poslato: Jun 01, 2017, 03:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Citat
Vučelić je u intervjuu za klupsku televiziju naglasio da je Partizan uvek bio uz vladajuće strukture u državi.
- Partizan nije opozicioni klub, niti je to sportsko društvo. Niti je ikad bilo, niti nam je to zadatak. Niti je Crvena zvezda režim. Da je tako, mi bismo delili sudbinu poraženih snaga na izborima, a ne bismo osvojili duplu krunu - istakao je Vučelić.
Lider crno-belih je rekao da na tribinama ima "ubačenih elemenata" kojima je cilj da pokrenu skandiranja kojima kasnije blate upravu kluba.
- U našem okruženju ima ljudi koji imaju političke ambicije, blizu su vlasti, važe za velike partizanovce, a rade kao provokatori. Oni se čak oslanjaju na kriminalne strukture, a pozivaju se na vlast koju nemaju. Ali imaju uticaj. Oni sve vreme deo navijača vuku u politiku, ubacujući u njihove redove provokatore. A, onda se izgovorene političke parole prebacuju na teret uprave - rekao je Vučelić.

On je poručio navijačima da ne nasedaju na takve provokacije.
- Ti ljudi se zaklinju vlastima na vernost, a onda puštaju priče uprava Partizana huška navijače. „Oni su pokvareni, a ja vas obožavam“, to je njihova parola. To je providna operacija, sada jasna i navijačima. I oni će nastaviti da to rade, a u isto vreme će se dodvoravati vlastima - zaključio je Milorad Vučelić.



Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1205 poslato: Jun 01, 2017, 06:49 »
Vučela opet jede  :shit:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1206 poslato: Jun 01, 2017, 08:18 »
Ha ha ha kako ono?Izabrani soj..... :smeh1: nećeš ti te    "opozicije."

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1207 poslato: Jun 02, 2017, 12:11 »
Kad vidim da neko kaci clanak iz informera, prvo se zamislim o onome ko je to postavio  :rofl:


Elem, jako su relevantne rijeci Vucelica. Pandan ovome bi bio da ja vama, navijacima Zvezde kacim izjave Trezica i solim vam pamet sa "evo, vidite sta covjek kaze". Tako mi njegovog postenja i njegove istine. Ja sam davno rekao da su te price o opozicionom Partizanu price za malu djecu. Uostalom, uprava Partizana je SNS, o cemu tu uopste ima da se prica? Otprilike, danasnja reakcija, eto to je Partizan. Takve price mogu biti samo tema podsmijavanja.


Interesantno je to kako prodju rijeci mnogih velikih i pametnih partizanovaca, potpuno nezapazeno, ali se onda primijeti i postavi izjava nekog Vucelica, sa valjda namjerom da se to prikaze kao neka relevantna istina, sta li.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1208 poslato: Jun 02, 2017, 09:21 »
Vučelićeva je Sveto pismo  :palica:

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1209 poslato: Jun 02, 2017, 11:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kad vidim da neko kaci clanak iz informera, prvo se zamislim o onome ko je to postavio  :rofl:


Elem, jako su relevantne rijeci Vucelica. Pandan ovome bi bio da ja vama, navijacima Zvezde kacim izjave Trezica i solim vam pamet sa "evo, vidite sta covjek kaze". Tako mi njegovog postenja i njegove istine. Ja sam davno rekao da su te price o opozicionom Partizanu price za malu djecu. Uostalom, uprava Partizana je SNS, o cemu tu uopste ima da se prica? Otprilike, danasnja reakcija, eto to je Partizan. Takve price mogu biti samo tema podsmijavanja.


Interesantno je to kako prodju rijeci mnogih velikih i pametnih partizanovaca, potpuno nezapazeno, ali se onda primijeti i postavi izjava nekog Vucelica, sa valjda namjerom da se to prikaze kao neka relevantna istina, sta li.

Moze li b92?

Cuj nekog Vucelica. Covjek napravio klub koga gleda 30-40 iljada ljudi.

A sto se tice Terzica ne znam kome na ovom forumu, a i mnogo dalje nisu oci otvorene sto se njega tice.

Najcesci komentar na njegove nebuloze je - cuti budalo i idi nedje.

A ono i vas je na ovaj Vucelicev

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1210 poslato: Jun 02, 2017, 01:39 »
 Vučela desna ruka Slobe Miloševića je veliki igrač u odnosu na zvezdine secikese, kad se na to doda i glavni igrač Zeka sve je jasno u srpskom fudbalu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1211 poslato: Jun 02, 2017, 02:26 »
Vučela je smeker ko Zeka i Bjeka.
Pogotovo Zeka.

Jedino se sa Tomicem zajebo ako se on pitao ista.


Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1212 poslato: Jun 02, 2017, 02:33 »
Eto ga vama kad vam je smeker, vodite ga.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1213 poslato: Jun 02, 2017, 02:58 »
 

 džaba se sad femkate
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1214 poslato: Jun 02, 2017, 03:33 »
Vucelic je uz Zekana i Bjekana napravio osnove za dominaciju Partizana.
Ne krijem da bih radije u Zvezdi vidio ljude slicne njima nego Terzica, lukica i slicnu boraniju.