Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2016/2017  (Pročitano 138572 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1470 poslato: Jun 13, 2017, 08:32 »
 "gde je vlast tu je glas"
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1471 poslato: Jun 13, 2017, 08:43 »
nego ko je andrejov kum,ovaj iz mladosti iz zemuna sto postaje poslovni direktor ili?
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1472 poslato: Jun 13, 2017, 09:06 »
Žarko Zečević preuzima košarkaški klub.

Iako za njegovog mandata u FK finansijski je klub najbolje poslovao, ovaj potez će sigurno odvratiti veliki broj ljudi.





Neka mu je sa srećom, trebaće mu

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1473 poslato: Jun 14, 2017, 02:48 »
Laki - "preciziraj"! Tj. pojasni, ako te ne mrzi.

KOJI će to ljudi biti "odvraćeni"? I to ni manje ni više, nego "veliki broj" njih?

Za sve ostale:

Ko je ovde čiji kum, lebac vam poljubim??

Ko je iz SNS sada u KK JSD??

Ko, šta, kako??   :eek:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1474 poslato: Jun 14, 2017, 07:49 »
Kako znas  biti naporan posle tvojih  vecernjih sesija...

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1475 poslato: Jun 14, 2017, 08:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Žarko Zečević preuzima košarkaški klub.

Iako za njegovog mandata u FK finansijski je klub najbolje poslovao, ovaj potez će sigurno odvratiti veliki broj ljudi.





Neka mu je sa srećom, trebaće mu

vidim i na fudbalu ga bojkotujete  :smeh3:
Zeka je najači igrač među grobarima i ja se uopšte ne radujem da on preuzme i KKPartizan 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1476 poslato: Jun 14, 2017, 09:22 »
Nije to sigurno za Zeku. Spominje se i Ruzic.

Mislim ko god daodje isti kurac.

Vucko je sve zatvorio. I basket i fudbal a imam insajder da se ove godine otima i vateprolo i rukomet.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1477 poslato: Jun 14, 2017, 09:44 »
Ako je tacno za Zecevica, ne znam sta da mislim. Lopovska njuska, ali da je sposoban, sta god to podrazumijevalo, itekako jeste. Da je pretpostavljam ostao na celu FK-a do dana danasnjeg bio bi nasa verzija Zdravka Mamica. Mada, u fudbalu su itekako vece pare, te nisam siguran u njegovu motivaciju za rad u kosarkaskom klubu, mada, opet, to je njegov sport, mozda se pronadje profesionalno.


U situaciji u kojoj smo, djeluje mnogo ozbiljnije od ostalih...sad se pitam kojih ostalih, ovaj klub niko nece. Ne znam, moguce da bi on znao sta i kako raditi. Definitivno je bolji izbor od Pekovica i Todorica, od Grbovica, ili gorepomenutog Ruzica (pu,pu).


Jos jedan osvrt na ovu sezonu, odnosno njen kraj...gospodin Dzikic izgleda ode bez ikakvog pozdrava. Mogao je bar da kaze sta ne valja, da odrzi neki KZS, da kaze svoje utiske o ove nepune dvije godine. Da kaze, ljudi, daju mi vece pare, odoh. Da bilo sta kaze, al da ne odlazi ovako. Jos je izgleda cijelu KLS pregovarao sa Buducnoscu. Otud mu valjda ona dobra motivacija ekipe za polufinale plej ofa  :zvizvdi: Napromasivao se sa pojacanjima (Robinson, Karahodzic, Gordon), ekipa mu je padala kako je sezona odmicala (totalno suprotno u odnosu na Vujosevicev rad), pa smo tako njen zenit vidjeli nedje krajem prosle godine, prepotentno se drzao cijelu sezonu i sad jos ode bez A da kaze. Malo bezveze, ali neka mu bude.


U svakom slucaju, prvo da vidimo ko ce voditi klub pa onda da vidimo ko ce voditi tim, a na kraju cemo vidjeti i sam tim, odnosno pravac u kojem odosmo. Tri velika pitanja, bukvalno krecemo od nule.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1478 poslato: Jun 14, 2017, 09:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Neka prosla sezona bude najniza tacka  :)
Pocinje nova, ne zna se ni uprava,ni ekipa,ni trener,ni liga koju cemo da igramo, ali sta ima veze, to je Partizan.

Evo jako realnih sesira za zrijeb Evrokupa  :D

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Ovim rijecima sam otvorio temu za ovu sezonu...jebao me pas, da me jebao.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1479 poslato: Jun 14, 2017, 02:56 »
Da. Dzilo je i mene bas razocarao.   Cim su osigurali ugovore on i hecer su poceli da baguju.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1480 poslato: Jun 14, 2017, 03:58 »
"Poštovani saradnici, prijatelji, navijači Partizana,

Nakon bezmalo dve godine koje sam proveo na mestu predsednika KK Partizan, odlučio sam da se povučem sa te funkcije. Kada je u jesen 2015. godine klub bio u situaciji koja je poznata svima, prihvatio sam se odgovornosti i došao sa čvrstom željom da iznova postavimo temelje Partizana koji bi vremenom ponovo postao onakav kakvim ga Evropa pamti – moćan! Zadatak nije bio nimalo lak, ali se tog izazova nisam bojao, već sam rešio da problemima pogledam u oči i sa njima se suočim. Prvo i osnovno, bilo je da uz 6,5 miliona evra duga pronađemo način na koji bi klub mogao da funkcioniše i istovremeno, postepeno, smanjuje dugovanja koja su se gomilala godinama unazad. Od samog starta, uz moje lično finansijsko ulaganje, započeli smo sa konsolidacijom kluba koja podrazumeva puno odricanja i  rada kako bi zacrtani plan bio sproveden u delo.

Za manje od dve godine, dug je smanjen za blizu dva miliona evra, dok su se naše selekcije na takmičarskom planu maksimalno borile i dostojno branile boje Partizana. Za ovakav finansijski rezultat, veliku zahvalnost dugujem sponzorima Partizana, kao i Vladi Srbije i doskorašnjem premijeru a sada predsedniku Srbije, Aleksandru Vučiću, bez čije pomoći bi rad na finansijskoj stabilnosti kluba bio neuporedivo teži.

Takođe, ovim putem želim da iskažem zahvalnost svima u KK Partizan na ogromnoj energiji i naporima koje su učinili da klub funkcioniše i nastavi putem oporavka.

Ipak, svestan da da zbog ličnih obaveza, u ovom trenutku više nisam u mogućnosti da se 24 časa dnevno posvetim Partizanu, odlučio sam da postupim odgovorno i na jedini način koji smatram ispravnim, a to je da podnesem ostavku i mesto ustupim nekome ko će biti u stanju da se 100% posveti klubu.

Sa moje strane, ja ću nastaviti da pomažem klub koliko budem mogao i koliko svom nasledniku na mestu predsednika budem potreban. Partizan je kuća svih Partizanovaca i samo zajedno ga možemo oporaviti i vratiti na vrh, mesto koje mu po mnogo čemu pripada.

Sportski pozdrav,

Nikola Peković"

 :smeh4:
 :smeh4:
Ovaj nas jos i zajebava..
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2016/2017
« Odgovor #1481 poslato: Jun 14, 2017, 07:52 »
Dejana Kijanovića lično poznajem.

Lik zna da napravi kintu. NA ovaj ili onaj način, svejedno.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.