Autor: Boki Tema: US OPEN  (Pročitano 21874 puta)

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #75 poslato: Septembar 08, 2013, 12:45 »
Meni je Vemic bio poprilicno antipatican, mislim da je pametno sto je prekinuo saradnju sa njime. Ne vidim cemu je taj covek mogao da na nauci i primetno je da je poprilcno stagnirao do pocetka 2012. od kada je Dusan bio u njegovom stabu.
Pre 2 nedelje je poceo saradnju sa Fibakom, koji je imao zanimljiva i rekao bih isprtavna zapazanja o Noletovoj igri. Imam utisak da ga je poslusao, generalno na ovom turniru igra vrlo dobro, tacno je da je juce odigrao veoma lose pocetak meca ali ni protivnmik mu nije dao mnogo sansi. Wawrinka je ovde izbacio Stepaneka, Karlovica, Bagdatisa, Berdiha i Mareja. A tek sto je igrao, ono juce je fantastican mec, covek je udarao kao iz topa i to konstantno.
Tim pre jucerasnja pobeda dobija na znacaju, a kako je mec odmicao Novak je igrao sve bolje, a 5 set je bio gotovo savrsen. Ta igra bi mu bila aposolutno dovljna za sutra.

Rolan Garos je izgubio zbog par poena, u Montrealu je bio egal mec i veoma los poslednji gem. Ovo je njegova podloga, nije umoran i igra dosta dobro, prognoziram pobedu. :yes:
« Poslednja izmena: Septembar 08, 2013, 12:47 djordje »

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #76 poslato: Septembar 08, 2013, 02:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


37.međusobni duel, ulaze u istoriju...


Još Nole da pobjedi i biće super..  :D

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #77 poslato: Septembar 08, 2013, 07:44 »
Preterujete, nije tu problem u treninzima ili bilo čemu drugom, već je u pitanju preopterećenje organizma, čovek već tri i po godine igra na vrhunskom nivou, 14-15 uzastopnih GS-ova to najbolje pokazuje i to je zaista neverovatno da toliko igra bez bilo kakvog kiksa. Kao što je Rafi trebao ovaj reset, tako treba i njemu.

A forma sigurno ne može biti uvek kao ona iz 2011. A polako već ulazi i u godine kada fizikalije kreću da opadaju, i Federer je sa 26. krenuo da pada.

Van mreže Pablo Escobar

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: 島
  • Poruke: 189
  • Ugled: +0/-0
  • Que pasa cabron?
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #78 poslato: Septembar 10, 2013, 05:13 »
Nadal won! Nema, jesti Paellu je cudo, gluten je cudo...
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2013, 05:13 Pablo Escobar »
Dr. J played in ABA league.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #79 poslato: Septembar 05, 2015, 11:01 »
ŠA JE BRE? Dje ste? Videste li Nadalinu? Ajmeeeeee šta mu uradi Fonja!
Ovo je već ozbiljan udarac Rafi. Gubio je on i na drugim GS u ranim rundama, ali, narode, da ovako prsne nakon 2:0 ?!?! Moraće da poradi na "ritualima". Možda da prvo čačne pedu, pa onda obrvu levu? Ne znam, zaista, nisam pametan. Ono što je sigurno je da će ga ovaj (bolje reći, ovakav) poraz žešće dugo, dugo boleti.

A šta reći za naše devojčice? Obe odmah u prvom kolu! Tako se to radi - kratko, ali ... glupo.

Za to vreme Vika piči:
"Veni, vidi, SKIČI".     :uzbudjen:    :palica:


Ajde, javljajte se! Djordje? Bojangles?

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #80 poslato: Septembar 05, 2015, 11:55 »
Najbolji je naslov na B92, Fonjini skloio Rafu sa Novakovog puta. Ovaj mu je trenutno pretnja kao što sam ja.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #81 poslato: Septembar 05, 2015, 01:12 »
Iz turnira u turnir , na moju zalost jer ga gotivim, sve vise verujem u teoriju zavere o dopingu i Rafi...
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2015, 05:16 deda »

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #82 poslato: Septembar 05, 2015, 05:03 »
Malo sam gledao reprizu...sjajan tenis. Prsa nam je Rafica  :)
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #83 poslato: Septembar 05, 2015, 05:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Iz turnira u turnir , na moju zalost jer ga gotivim, sve vise verujem u teoriju zavere o dopingu i Rafi...

Ako se pogleda mišićna masa do pre 3-4 godine i sad....hm...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #84 poslato: Septembar 05, 2015, 06:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Iz turnira u turnir , na moju zalost jer ga gotivim, sve vise verujem u teoriju zavere o dopingu i Rafi...

Priznajem, bio sam medju onima koji su odavno bili ubedjeni da Rafini bicepsi nisu proizvod majke prirode već strine farmaceutkinje. Na onom drugom forumu sam smelo tvrdio da će kad tad krenuti da se raspada. No, iskren da budem u to vreme sam više priželjkivao takav razvoj dogadjaja nego što sam zaista nešto "znao". I ispade baš tako.


Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #85 poslato: Septembar 05, 2015, 08:10 »
Nadal se nije stedeo tokom karijere, to ga je stiglo. MAda mislim da njemu trenutno najvise fali motiv za dalje.
Davao je vec izjave u tom stilu, jos dok je bio na vrhu. Dojadio mu je spartnaski zivot, hoce da uziva i trosi novac koji je zaradio.

Sto se njegovih misica tice, ne vidim kakav je to pokazatelj? Tenis nije sport snage.
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2015, 08:15 djordje »

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #86 poslato: Septembar 05, 2015, 08:14 »
Meni ga je malo i zao.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #87 poslato: Septembar 05, 2015, 11:53 »
Troicki suvereno gazi ka još jednom porazu nakon prednosti od 2:0.  :clap: :clap: :clap:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #88 poslato: Septembar 06, 2015, 12:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nadal se nije stedeo tokom karijere, to ga je stiglo. MAda mislim da njemu trenutno najvise fali motiv za dalje.
Davao je vec izjave u tom stilu, jos dok je bio na vrhu. Dojadio mu je spartnaski zivot, hoce da uziva i trosi novac koji je zaradio.

Sto se njegovih misica tice, ne vidim kakav je to pokazatelj? Tenis nije sport snage.

Pa baš zato!

Pitaš, "kakav je to pokazatelj"? Ništa ne tvrdim jer, naravno, nisam upoznat sa detaljima oko njegovih treninga, priprema, ishrane,  itd.
ALI, on je kao niko od TOP 10 igrača uspeo da nabilduje svoje mišiće u ciglo 18 meseci! Ja ne pokušavam da ga okrivim zbog upotrebe nedozvoljenih sredstava - možda ih jeste koristio, a možda i nije. U principu, mislim da nije nemoguće onako nabildovati torzo+bicepse uz "samo" fanatičnu posvećenost i danonoćni trening. Njegova dominacija se upravo na tome i zasnivala: surova fizička snaga kojoj niko nije mogao da parira.

ALI, kod "surove fizičke snage" postoji i te kako poznati problem: rok trajanja ! Nema tu ničeg novog.

I baš zbog te ogoljene fizičke snage ga ne mogu nikad gotiviti kao nekakvog teniskog velikana. Jeste to možda apsurdno, obzirom koliko je GS osvojio, ali u njegovoj igri nikada nisam uspeo da pronadjem "ono nešto", nekakvu tenisku superiornost, lepotu igre, šmek...  Jok, more. Nego, udri, šibaj, trči, cepaj...po principu, jače udaraš od svih + brži si od svih! Respect njemu za sve postignuto, ali "u mojoj knjizi" on ostaje miljama iza jednog Maca ili Borga, ili čak Connorsa, Lendla, Edberga...!
I da, i dan danas ću radije odgledati poraze Gorana Ivaniševića negoli trijumfe Rafale Nadala.




Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #89 poslato: Septembar 06, 2015, 12:24 »
Zato je Federer najpopularniji teniser danasnjice. Ne volim ga, ali on tenis igra elegantno, a vecina na snagu.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!