Autor: Boki Tema: US OPEN  (Pročitano 21669 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #105 poslato: Septembar 14, 2015, 11:53 »
 :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:  kralju  :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:




Za "kulturne" navijače u Njujorku..


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #106 poslato: Septembar 14, 2015, 12:01 »
@Dule

Ne volim da pretjerujem u očekivanjima, da ne ureknem.  :D   
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2015, 12:02 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #107 poslato: Septembar 14, 2015, 12:03 »
Nije preterivanje  ;) Moralo bi jednom da se dogodi, a kad ako ne sad?  :cigara:
"This is exactly what football should be about."

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #108 poslato: Septembar 14, 2015, 12:11 »
Svakako, naredne dvije godine bi još trebao biti na vrhunskom nivou, i uz 35-godišnjeg Federera, Mareja i Vavrinke koji su ipak klasa ispod, Nadala koji će se teško vratiti na vrhunski nivo, a nekog mladog budućeg vrhunskog tenisera ni na vidiku, idealna prilika za Golden Slam iduće godine.


Poslije 17/18 je neminovan pad, što ne znači da neće i dalje biti broj jedan, ali sigurno neće biti na ovom nivou.
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2015, 12:13 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #109 poslato: Septembar 14, 2015, 12:36 »
Tenis zaista ne pratim, ali ovo nocas sam morao da odgledam i sada mi glava pada...ne znam, ne razumem se mnogo, ali mi deluje da on ima fizickog i mentalnog potencijala za jos barem tri-cetiri godine suverenog vladanja. Ukoliko ga zaobidju povrede i ukoliko se na vidiku ne pojavi neko od mladih lavova - onaj kanadski Crnogorac, Bugarin Dimitrov, Hrvat bese li Coric ili onaj mali smrdljivi grko-australijanac...od starije garde naravno da je jos uvek moguce da mu racune pomrsi Federer (medjutim, treba imati u vidu da ga na 3 seta nije dobio vec godinama, ipak je to biologija), a narocito Marej (pod uslkovom da sredi glavu) ili Vavrinka. Treba videti sta ce se dogadjati i sa Nadalom, iako svi kazu da je njegovo bilo i proslo. Sve u svemu, nadajmo se da ce vec iduce godine pasti i ta pariska sljaka napokon, a dokle sve to moze da ide, Bog sveti zna...jer, kada je Nole u pitanju, sky is the limit. Jer, ako nastavi ovim tempom, 2-3 GS godisnje, za par godina moze da srusi cak i Federera.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #110 poslato: Septembar 14, 2015, 01:38 »
Ajde što ga je pobedio..uzeo treći GS ove godine itd..Obično mi je smor gledati tenis ali sam jutros bio budan do 5!

Najviše mi je drago što je začepio prljave gubice onim holivudskim,fensersko,pederskoj eliti na stadionu koji ajde što su navijali za svog "ljubimca"(samo ne vidim šta vide u tom Federeru toliko?).Već što su tako džukački zviždali Novaku na svakom potezu...drkali u ekstazi na svaku grešku..ometali ga u pauzama da su prevazišli i jebeni Davis cup!

Pa napušite se kite dlakave Šumadjske majku vam jebem incestoidnu degeneričnu! :pusiga:


Van mreže Vanzemaljac Sivi

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Jan 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 745
  • Ugled: +17/-8
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #111 poslato: Septembar 14, 2015, 07:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
:klanja:   Pa da sledeću godinu kruniše Rolan Garosom i zlatom u Riju.




Ne vidim veću prepreku(osim njega samog ili ne daj Bože povrede) da se kroz dvije godine ne izjednači sa Rafom po broju GS.
Taj rad, al bi bilo dobro ... 
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Tenis zaista ne pratim, ali ovo nocas sam morao da odgledam i sada mi glava pada...ne znam, ne razumem se mnogo, ali mi deluje da on ima fizickog i mentalnog potencijala za jos barem tri-cetiri godine suverenog vladanja. Ukoliko ga zaobidju povrede i ukoliko se na vidiku ne pojavi neko od mladih lavova - onaj kanadski Crnogorac, Bugarin Dimitrov, Hrvat bese li Coric ili onaj mali smrdljivi grko-australijanac...od starije garde naravno da je jos uvek moguce da mu racune pomrsi Federer (medjutim, treba imati u vidu da ga na 3 seta nije dobio vec godinama, ipak je to biologija), a narocito Marej (pod uslkovom da sredi glavu) ili Vavrinka. Treba videti sta ce se dogadjati i sa Nadalom, iako svi kazu da je njegovo bilo i proslo. Sve u svemu, nadajmo se da ce vec iduce godine pasti i ta pariska sljaka napokon, a dokle sve to moze da ide, Bog sveti zna...jer, kada je Nole u pitanju, sky is the limit. Jer, ako nastavi ovim tempom, 2-3 GS godisnje, za par godina moze da srusi cak i Federera.

B1 - Sta bi blo da pratis tenis, s obzirom da imas i vise nego dobra zapazanja ...  :yes:

B2 - A drugi bold ide u prilog tome ...  :yes:

B3 - Ovi navedeni nisu sampionskog kova, izuzev Corica, za kojeg je jos rano reci da l ima tu smpionsku crtu u karakteru, kao u ostalom i za Kirgiosa, s tim sto je on teska dijabola, a Novak i Rafa su vec u njegovim godinama pokazali od cega su napravljeni ...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ajde što ga je pobedio..uzeo treći GS ove godine itd..Obično mi je smor gledati tenis ali sam jutros bio budan do 5!

Najviše mi je drago što je začepio prljave gubice onim holivudskim,fensersko,pederskoj eliti na stadionu koji ajde što su navijali za svog "ljubimca"(samo ne vidim šta vide u tom Federeru toliko?).Već što su tako džukački zviždali Novaku na svakom potezu...drkali u ekstazi na svaku grešku..ometali ga u pauzama da su prevazišli i jebeni Davis cup!

Pa napušite se kite dlakave Šumadjske majku vam jebem incestoidnu degeneričnu! :pusiga:


:smeh3:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #112 poslato: Septembar 14, 2015, 08:49 »
Pa dobro, nisam rekao da sam imbecil :D Salu na stranu, odgledam tu i tamo koji mec, kao i kosarku, i procitam poneki tekst onog Ozme sa B92. Ali iz nekog razloga ne mogu da pratim sa punom koncentracijom i da do kraja uzivam, predugo mi brate i mnogo pauza...fudbal medjutim mogu da gledam dan i noc...jbg svako ima svoj otrov. Novaka ozbiljno cenim ne samo zbog toga sto je moj, Beogradjanin i Srbijanac, vec zato sto je i sportsmen i rodjeni sampion. I zaista mislim da najbolje tek dolazi i radujem se tome, ponekad i sa uzivanjem kad vidim kakav tretman povremeno ima.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #113 poslato: Septembar 14, 2015, 11:07 »
Tradicionalno ne gledam tenis, naročito ne Novakove mečeve.

Kada me je komšija u cik zore probudio životinjskim arlaukanjem AAAAUUUUTTTT znao sam da je Nole neprikosnoveni kralj.

U prilog Njujorčanima fenomenalan tekst iz današnjeg Njuza

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #114 poslato: Septembar 10, 2016, 10:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Dva finala u sred fasisticke cemerike  :clap:

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #115 poslato: Avgust 28, 2017, 10:25 »
Tipsa krenuo u pohod na US open, prvi protivnik je Kokinakis, koji nema nikakve šanse.  :slavi:

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #116 poslato: Avgust 29, 2017, 02:04 »
Rutinska pobeda nakon 0:2 u setovima i 4 sata i 10 minuta igre.  :smeh4: :respect


Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #117 poslato: Septembar 04, 2018, 06:22 »
Šteta što je Feđa "pobjegao" sa megdana...  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #118 poslato: Septembar 03, 2019, 08:31 »
Citat
Adriana Lima gledala uživo i navijala za Đokovića. Dva dana kasnije on predao zbog povrede. Slučajno, ne bih rekao.  :D

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: US OPEN
« Odgovor #119 poslato: Septembar 03, 2019, 08:34 »
Samo da ne uzme Federer ovo. Pobježe na 21 i to je to onda.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.