Autor: Фаул Tema: Superliga Srbije  (Pročitano 82023 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #585 poslato: Maj 14, 2020, 11:19 »
ma kakvo ludilo, bar 4 ekipe će se znati već na zimu, i onda će do kraja sezone nameštati do iznemoglosti

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #586 poslato: Maj 20, 2020, 11:13 »
Citat
"Malo mi je krivo što je naš fudbal došao na ove grane... Nemam ja kritike ni prema Kokezi ni prema FSS. Oni su krivi najmanje. Krivi smo mi svi koji smo dozvolili da takvi dođu, što se fudbal igra zbog kladionice i što se svi dodvoravaju Zvezdi i Partizanu. Što je sve namešteno, izbacuju jedan klub i kažnjavaju jedan klub koji je kao 'namestio' utakmicu, a svi su drugi igrali 'pošteno'. Sramno je sve. Osećam se poraženo, ne kao trener Smedereva, jer ja još nisam nijednu utakmicu izgubio u ovom klubu otkad sam trener. Moj poraz je u tome ko nas vodi. Ne moj klub već ceo fudbalski sistem, to me boli. Osećam se poraženo kao bivši sportista, koji je igrao preko 40 utakmica za reprezentaciju svoje zemlje. Osecam se poraženo kao bivši igrač Zvezde sa preko 150 nastupa. Osećam se poraženo jer moj OFK Beograd u kome sam stekao reputaciju, zbog lopovluka igra u trećoj ligi, a treći je klub po tradiciji u državi i po stvaranju mladih igrača možda i prvi. Osećam se poraženo što neću da imenujem neke ljude sa tako odvaratnim nadimcima koji kroje naš fudbal. Pitamo se posle zašto se nigde ne kvalifikujemo pa teško i da hoćemo više. Osećam se poraženo što lične interese pojedini predsednici lome preko klubova, njih nije briga za porodice fudbalera, da li su plate legle i od čega će da žive ta naša deca. Zvezda plati osam fudbalera iz inostranstva i da im godišnju platu svakom preko 500.000 evra u proseku, a posle dovedu svoja dva igrača iz Grafičara (Gavrić i Nikolić) iz Prve lige i najbolji igrači u ekipi budu naša deca. Pa čekaj, ko je lud ovde? Da ćutim? Zašto? Pa ja sam odrastao na 'Marakni' i svoje detinjstvo ostavio tu. Kome da ćutim, a još manje da se plašim nekoga. Sramota je ko se dovodi, a naša deca i talenti nestaju. Meni ne moze da se naredi, na mene 'navijač' ne može da izvrši pritisak jer imam i ja svoje ‘navijače'. Znaju to oni. Boli me što smo dotakli dno, ali boriću se časno i pošteno gde god budem radio. Nisam poltron i neću da prećutim nikome."


Ognjen Koroman

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #587 poslato: Maj 21, 2020, 08:55 »
Ako neće da imenuje ljude neka ćuti, mentol.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #588 poslato: Maj 21, 2020, 11:23 »
Ti stvarno nisi video imena u ovome što je napisao?

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #589 poslato: Maj 22, 2020, 12:39 »
kad bude progovorio koliko se placaju domaci igrači pogledacu njegovu izjavu. Ološ čovek koji sluzi mafiji ...
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #590 poslato: Maj 23, 2020, 03:27 »
zna li se išta oko Grafičara, hoće li moći igrati Superligu?

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #591 poslato: Maj 23, 2020, 11:40 »
igrace naravno, kad je igrao metalac gm moze i grafičar. ja danas dobih info da fk trepča iz severne mitrovice ulazi u prvu ligu. znam ko ih vodi i da pare nisu problem ali kako ce se obezbediti gostovanje ekipa iz centralne srbije nije mi jasno. jeste da su haradinaj i radojičić dečanci ali mislim da su se neki previse zaigrali.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #592 poslato: Maj 24, 2020, 10:07 »
ček, nisam skontao paralelu sa Metalcem?

Grafičar više odgovara primeru Teleoptika, gde je ogromna većina igrača omladinskog pogona prvog tima registrovana u ovom drugom timu da igra.


Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #593 poslato: Maj 25, 2020, 10:36 »
Sramota je velika a Grafičar bude igrao prvu ligu.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #594 poslato: Maj 25, 2020, 07:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ček, nisam skontao paralelu sa Metalcem?

Grafičar više odgovara primeru Teleoptika, gde je ogromna većina igrača omladinskog pogona prvog tima registrovana u ovom drugom timu da igra.
Član Uprave Partizana bio je Predsednik Metalca iz GM. Naravno ima još sličnih primera a da vam objavim exluzivu. Velja Nevolja & co preuzimaju Dinamo iz Pančeva pa očekujte neočekivano.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #595 poslato: Maj 25, 2020, 07:57 »
 :smeh1:



Oće li makar da ih sklone sa juga sad?
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #596 poslato: Maj 25, 2020, 08:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Član Uprave Partizana bio je Predsednik Metalca iz GM. Naravno ima još sličnih primera


pa to je odavno prevaziđeno, zato sam i pitao. I Ostoja je bio u isto vreme član UO Partizana i Borca u vreme pre košarke, Ratomir Babić je bio u Bežaniji i Partizanu, a i s druge strane ima primera, Dragan Simović iz Simex grupe je bio u UO Zvezde u isto vreme kada je bio predsednik Spartaka, Radoslav Lale Sekulić je isto bio u CZ u vreme kada je bio predsednik Javora (Habitfarm) itd...


Međutim pitanje Grafičar / Teleoptik je drugi tip problema, i uglavnom se takvi oblici ograničavaju da ne mogu igrati u istom rangu.

Pre nekoliko godina Barselona B je bila treća na kraju sezone u Sekundi, ali nije igrala play off za plasman u Primeru

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #597 poslato: Maj 25, 2020, 11:43 »
Sad poređuješ španski fudbal sa srpskim. To je nebo i zemlja razlika. Moje podsećanje na Metalac je samo da se skrene paznja da problemi u srpskom fudbalu nisu počeli juče već traju decenijama. Grafičar je klub menadzera i krimosa kpji preko njega hoce da ostavaruju prihod prodajom igrača. Klinci iz Zvezde koji pređu tamo posle omladinaca potpisuju nove ugovore pa kad se neki od njih vrate u FKCZ određeni procenti idu od sledece prodaje " vlasnicima" Grafičara a to nisu Terzic i Toza loza. To je glavna poenta priče a tri boda su samo maska.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #598 poslato: Maj 28, 2020, 10:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #599 poslato: Maj 28, 2020, 02:02 »
pa eto, razum je ipak pobedio, ali samo donekle, jer opet dolazimo do paradoksa da umesto Grafičara upada ne prvi sledeći po plasmanu, nego onaj ko najviše izlicitira svoje učešće u višem rangu  :smeh3: