Autor: Фаул Tema: Superliga Srbije  (Pročitano 82120 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #630 poslato: Jun 25, 2020, 07:14 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Lalat samo zna da naprzi igrace i sve se svodi na voljni momenat. Da ne spominjem koliko " vetra u leđa " dobija svake sezone. Odavno se šuškalo da je mlađi braco obećao kup firmašima za njihovu saradnju u izbornom procesu. Ako ste slusali Mariniku jasno vam je. Lalat je bio u Zvezdi i pokazao veliko ništa. Ponasanje je posebna tema.


Jebemu jel nisi tvrdio pre 15 dana kako je Kup Partizanov osiguran?! :zbunjen: i

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #631 poslato: Jun 25, 2020, 08:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
jebi ga lalat je za nase uslove dobar, pa i odlican trener. i da nije ovakva lajsna mogao bi se nadati uspesnoj karijeri i u inostranstvu. tj ima potencijal da bude stvarno dobar trener, ali kada je covek budala ne vredi...

pazi, ne osporavam njegove rezultate, ali da se ne lažemo, ovo što radi ovde i dalje nije dovoljno verodostojno. Realno, čovek da uzme i da se isere na sred terena, imaće obezbeđen posao.

On očigledno planski i smišljeno dolazi na neke poslove, i isto tako ih napušta. Što nije ostao trener Vojvodine pre tri godine kada su upali u sranja, nego se vratio letos kada je u klub ušao Bajatović?

Što nije ostao u Nišu nakon istorijske sezone (u kojoj su bili treći klub u Evropi po broju sviranih penala)? Ili je slučajno namirisao pad uticaja Tončeva?

Na kraju krajeva, lik otvoreno u svađi sa ljudima iz lože Radničkog govori kako će reći za sve nameštene utakmice koje je igrao, da bi par dana kasnije u izjavi za organe FSS rekao da je to krivo protumačeno ili da se zajebavao, štagod?

Neću da ulazim sad u teorije zavere, ali očigledno da on dobro pliva u nekim odnosima u našem fudbalu, i za razliku od mnogih drugih (Milojević, Stanojević, Milinković, Krunić, Rastavac, Nikolić, Vignjević, Rogan...) ne mora ići nigde van Srbje, niti mu bilo koja od tih opcija potrebna.
« Poslednja izmena: Jun 25, 2020, 08:46 Zgembo Adislić »

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #632 poslato: Jun 25, 2020, 09:13 »
Lalat je narkoman i motivator...I uvek deo "projekata" koji uspevaju u domaćem fudbalu - Čuka,Voša,Radnički...Po pravilu po sezonu u klubu...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #633 poslato: Jun 25, 2020, 09:14 »
Deda, si bio na velikom finalu?

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #634 poslato: Jun 25, 2020, 09:16 »
Nemo' se vređamo...Nije valjda da deluje da sam prolupao toliko?:D

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #635 poslato: Jun 25, 2020, 09:36 »
OK, izvini.
Mislio sam, tvoj grad, tvoj klub...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #636 poslato: Jun 25, 2020, 09:40 »
Ma taman posla...Salim se malo...


Moj grad ali korona i domaći fudbal...Da su KKP ili FK Radnički u pitanju razmislio bih 3 puta a ovako nisam imao dilemu...
« Poslednja izmena: Jun 25, 2020, 09:42 deda »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #637 poslato: Jun 26, 2020, 12:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Lalat samo zna da naprzi igrace i sve se svodi na voljni momenat. Da ne spominjem koliko " vetra u leđa " dobija svake sezone. Odavno se šuškalo da je mlađi braco obećao kup firmašima za njihovu saradnju u izbornom procesu. Ako ste slusali Mariniku jasno vam je. Lalat je bio u Zvezdi i pokazao veliko ništa. Ponasanje je posebna tema.


Jebemu jel nisi tvrdio pre 15 dana kako je Kup Partizanov osiguran?! :zbunjen: i
podesti me malo sam.omatorio pa.se.ne.secam
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #638 poslato: Jun 26, 2020, 01:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Lalat samo zna da naprzi igrace i sve se svodi na voljni momenat. Da ne spominjem koliko " vetra u leđa " dobija svake sezone. Odavno se šuškalo da je mlađi braco obećao kup firmašima za njihovu saradnju u izbornom procesu. Ako ste slusali Mariniku jasno vam je. Lalat je bio u Zvezdi i pokazao veliko ništa. Ponasanje je posebna tema.
ti lalata ne podnosis od zvezde. u zvezdi nije radio ne znam kako,a ja ni tada ni posle toga nisam mislio da je los trener, samo prerano bacen u vartu, i onda brzo sagoreo. i tada i sada mislim da je solidan trener, sa odlicnim potencijalom. ali sada je vise nego jasno i defintivno da nikada nikakvu karijeru nece napraviti van naseg svinjca, jer ovakvo ponasanje to onemogucava.
on je tada u zvezdi imao dosta los tim, ne kazem da je i iz njega izvukao maksimum, nije, ali ne smatram ni da je samo lose radio. nije imao dovoljno autoriteta u klubu, nije imao dovoljno dobre igrace,nije imao dobru atmosferu i sl, i nije se ni moglo ne znam sta ocekivati.

zgembo, sa vecinom toga sto si rekao se slazem. ipak ne znam sta ti znaci dolazi na poslove i isto tako ih napusta. to je njegova sposobnost i vodjenje svoje karijere, ako procenjuje kada treba da ode i kada da udje u neku pricu. a u te klubove ga izmedju ostalog i dovode jer ima dobre rezultate. da li dobro ceni, da li ima mozda i poneku dobru insajdersku informaciju, moguce i da ima. ali ne treba tu praviti neke velike zavere i sl.
ne znam sta znaci da ne mora ici van srbije. niko ne mora. nista nije pod moranjem. ali svakako napolju bi teoretski mogao da se dokaze na mnogo visem nivou,a svakako i da zaradi vece pare (sve i da je na ovom niovu, i da uopste vise ne napreduje u svom poslu).
ali kazem zbog karaktera i svega ostalog, svakako ne ocekujem ni da dovoljno onda napreduje, a i ovo mu je verovatno na zalost i neki maksimum.
« Poslednja izmena: Jun 26, 2020, 01:05 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #639 poslato: Jun 26, 2020, 07:46 »
dobro Nenade jebemu miša, opet ću reći da ne treba previše ulaziti u neke klizave teme, ali ruku na srce, Lalat je jedini iz svog ensafa koji je izašao i rekao, "Vučić je spasilac srpskog naroda, da nije došao on kolektivno bi propali..." Parafraziram naravno, ali to je bilo ono uber uvaljivanje, da ti bude neprijatno.

Ti to sad shvataš kao njegovu sposobnost da bira poslove i da ih napušta kad želi, a ja kažem da je to zbog njegove povlašćene uloge među kolegama. Isto kao Lazar Ristovski, kada dođe đe treba i kaže šta treba, pa dobije od ministarstva najveći budžet u istoriji naše kinematografije za "Kralja Petra". Njegove kolege iza se kupaju u mulju, rade koprodukcije, režiraju reklame za čips i spotove za zvezde granda, svakako ne zato što su manje sposobni i talentovani reditelji od njega već zato što je takav odnos snaga u Srbiji.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #640 poslato: Jun 26, 2020, 08:47 »
Meni je uvek muka kad čujem za te "snalažljive" a posebno kad ih još neko ceni zbog toga

Lalat je od malena imao vetar u leđa i guran je da postane fudbaler, verujem da stariji zvezdaši znaju ko je Voja Kis i koliko je on bio jak u Zvezdi i uopšte fudbalu, kasnije se lepo udomio kod familije Babović i koristio ih kao zaštitu dok ga g-dja nije govnjivom metlom oterala. Govnar bio i svakim danam je sve veći govnar a ovaj kup neka zahvali dilu koji je brat Andrej sklopio sa novosadskim krimosima.   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.906
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #641 poslato: Jun 26, 2020, 09:42 »
Meni je u Zvezdi bio nula i kao igrač i kao trener. O ponašanju da ne govorim. Klasičan dizelaški pavijan. A o uvlačenju režimu tek...sramota.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.941
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #642 poslato: Jun 26, 2020, 10:05 »
Pošto se uveliko priča o "sukobu" na relaciji Stanković - Terzić, šta mislite ko prvi odlazi iz Zvezde?

Ja mislim obojica.
Prvi zato što nije trener, drugi zato što napreduje u karijeri, pa FSS neće doveka da ga čeka.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #643 poslato: Jun 26, 2020, 04:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Lalat samo zna da naprzi igrace i sve se svodi na voljni momenat. Da ne spominjem koliko " vetra u leđa " dobija svake sezone. Odavno se šuškalo da je mlađi braco obećao kup firmašima za njihovu saradnju u izbornom procesu. Ako ste slusali Mariniku jasno vam je. Lalat je bio u Zvezdi i pokazao veliko ništa. Ponasanje je posebna tema.


Jebemu jel nisi tvrdio pre 15 dana kako je Kup Partizanov osiguran?! :zbunjen: i
podesti me malo sam.omatorio pa.se.ne.secam


Na temi "Derbi" ... :)

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Superliga Srbije
« Odgovor #644 poslato: Jun 27, 2020, 10:02 »
nema toga lađarevicu sigurno ni na toj temi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)