Anketa

Ko će osvojiti Kup?

Partizan
3 (33.3%)
Crvena zvezda
1 (11.1%)
Saopštenje :)
2 (22.2%)
Ne zanima me
3 (33.3%)

Ukupno glasova: 9

Anketa završena: Maj 26, 2017, 07:54

Autor: dejo94 Tema: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja  (Pročitano 7839 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #60 poslato: Maj 28, 2017, 12:41 »
3/4 derbija....a onaj jedan sudio Majo Vujovic. Dovoljno  :respect

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #61 poslato: Maj 28, 2017, 12:59 »
Sad gledam KZS Zvezde  :o  Jesmo mi bili debili sa teorijama zavjere, ali ovo je  :no:  Ajde Terzic, njega sam odma premotao, nego ovog majmuna Djurovskog...od pocetka kad je dosao sam mu po izjhavama vidio da nije neke pameti, ali nocas se nesto dernja, kuka, buni...o majko mila.


Ako mene pitate, Mazic je fenomenalno odradio posao. Konacno neko da kontrolise derbi, da podijeli kartone dje i kako treba. Penal ni jedan jedini nije bio i to je odlicno vidjeo. Svasta.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #62 poslato: Maj 28, 2017, 01:19 »
Mazic je sudio namazano da bi sačuvao derbi. Nije imao tendenciju da nekog osteti ali me jedino čudi da nije sebe vise stitio no valjda i to dolazi sa iskustvom iz evrope. Ja da sam sudio leonardo i donald bi popili po crveni.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #63 poslato: Maj 28, 2017, 06:17 »
Terza - Vujošević School. Udri, pljuj, prozivaj, nazivaj, gepekuj... na kraju i upali!

Bože mili, aj što smo pukli igrački, ali nikada Crvena Zvezda nije bila klub ovakvih bednika u upravi.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #64 poslato: Maj 28, 2017, 01:19 »
Penal je bio cist ko suza,i tu je i te kako pogresio.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Evo iz ovog ugla se mnogo bolje vidi.i sramota da jebena arena nam daje snimak iz jednog jedinog ugla.

Rekoh vec vucic namestio.sve je jasno. Dole vucic...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #65 poslato: Maj 28, 2017, 01:48 »
mazic nije bio u ovom uglu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #66 poslato: Maj 28, 2017, 02:44 »
slazem se... zato bih rekao da je i pored ove greske,koja je i te kako bitna(utice svakako na rezultat), kad se sve pogleda,on nije vukao ni za koga sa nekom namerom. posebno sto sam vec pricao da on na medjunarodnoj sceni toliko zaradi za jednu sezonu da se ovde nece brukati ili dovesti u pitanje tu zaradu. covek moze verovatno 200-300k eura da uzme po sezoni na medjunarodnim takmicenjima(klupska i reprezentativna), i nece zbog jedne utakmice to sigurno dovesti u pitanje.
« Poslednja izmena: Maj 28, 2017, 02:44 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #67 poslato: Maj 28, 2017, 04:39 »
Mazic je po meni gresip sto je dopustio previse price i gestukulacija. Nase igrace treba u prvih 5 minuta kazniti sa po 2-3 zbog prigovora.No on je sigurno isao linijom ne zameranja trenutno jacem
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #68 poslato: Maj 28, 2017, 06:31 »
ovo nisam ni primetio...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
u sustini nebitno,cesto se ovakve stvari ne vide. ali ovaj leonardo je zestoko bezobrazan,a i prljav,dva derbija za redom on udara bez lopte igrace...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #69 poslato: Maj 28, 2017, 07:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Penal je bio cist ko suza,i tu je i te kako pogresio.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Evo iz ovog ugla se mnogo bolje vidi.i sramota da jebena arena nam daje snimak iz jednog jedinog ugla.

Rekoh vec vucic namestio.sve je jasno. Dole vucic...


Ne znam ko je prvi rekao da postoje istina i ciganska istina, ali mu svaka čast...

Sinoć je na areni odmah u studiju analizirano sve, i bio je kompletan snimak, a ne samo ovaj dio koji ste vi isjekli.   Lijepo se vidi da je bilo obostranog povlačenja, i da je prvi Boaći povlačio Milenkovića.


Eto, opet ponavljam, zbog ovakvih priča mi je najviše žao ona 3-4 promašaja Lea i Đurđevića.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #70 poslato: Maj 28, 2017, 07:59 »
Javljam se samo da čestitam dragim Grobarima na duploj kruni...utakmicu nisam gledao,kažu da je bila dobra.


Vučiću pederu!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #71 poslato: Maj 28, 2017, 11:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam ko je prvi rekao da postoje istina i ciganska istina, ali mu svaka čast...

Sinoć je na areni odmah u studiju analizirano sve, i bio je kompletan snimak, a ne samo ovaj dio koji ste vi isjekli.   Lijepo se vidi da je bilo obostranog povlačenja, i da je prvi Boaći povlačio Milenkovića.

Eto, opet ponavljam, zbog ovakvih priča mi je najviše žao ona 3-4 promašaja Lea i Đurđevića.
ajde eto bas bi mogao da uradis printscreen od tog momenta gde se to sve tako lepo vidi...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


na ovom snimku se nista lepo ne vidi.objektivno,kao i posle onog derbija kad je djurdjevic dao gol,pa se tvrdilo kako se lepo vidi da ne udara rukom. a tamo se cak ni iz jednog ugla nista lepo nije videlo.drugi isto tako tvrdili kako se lepo vidi da udara rukom. gluposti.jedini ugao iz kog se mnogo bolje vidi je ovaj sto su okacili ovi iz rsba. nemam problem nadji bolji,pa cemo da pricamo.


a uz tu tvoju objektivnost, da vise je nego normalno da se moja i tvoja istina ne poklapaju.grobarska objektivnost je nasiroko poznata. vucic namestio prvenstvo zvezda uzima titulu,pa onda nasi iz uprave ce namerno da puste zvezdu,pa zvezda zatvorila narednih 6 utakmica,i umesto na kraju da se bar malo posramite,dolazi zakljucak uprkos svima i svemu i protiv svih,mi smo prvaci, a zvezda ne zna da uzme titulu ni kada je prvenstvo namesteno,a iza nje stoji drzava  :pesnica:  .  ta objektivnost mi je dobro poznata...
 
« Poslednja izmena: Maj 28, 2017, 11:42 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #72 poslato: Maj 28, 2017, 11:53 »
vezano za ovu utakmicu,citiracu milka djurovskog

Citat
„Zvezda je napravila presing na početku, ali je bila bezopasna po gol. Partizan je iskoristio jednu šansu. Znao sam sa da će biti težak meč, da će jedan gol odlučiti. Zaslužena pobeda crno-belih, mada je Zvezda pri kraju imala šansu za izjednačenje. Mažić je morao da sudi penal za Zvezdu u prvom poluvremenu“, poručio je Milko Đurovski u izjavi za Sportski Žurnal.
samo je uz zasluzena pobeda crno belih,trebao da doda imali su vise sansi i bili opasniji. i to je ukratko sublimacija utakmice...

A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #73 poslato: Maj 29, 2017, 10:23 »
Da, sve je rekao tacno, zakljucno sa tim da je Partizan imao JEDNU sansu  :zvizvdi:  Vidio sam analizu utakmice od strane tog bajnog strucnjaka, klasicna jsl-ovska vadjenja: bili smo bolji, protivnik nam dao glupi gol (ovo kad cujem kosa mi se dize), oni parkirali autobus, ne moze se protiv 12 igraca...uz to se sasvim bespotrebno dernja na KZS, a corav je pored svojih ociju.


Grof je gospodin za ovoga.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FINALE KUPA 27.maj (JNA) Terza - Vučela - saopštenja
« Odgovor #74 poslato: Maj 29, 2017, 10:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Penal je bio cist ko suza,i tu je i te kako pogresio.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Evo iz ovog ugla se mnogo bolje vidi.i sramota da jebena arena nam daje snimak iz jednog jedinog ugla.

Rekoh vec vucic namestio.sve je jasno. Dole vucic...
[/quote


Ne znam ko je prvi rekao da postoje istina i ciganska istina, ali mu svaka čast...

Sinoć je na areni odmah u studiju analizirano sve, i bio je kompletan snimak, a ne samo ovaj dio koji ste vi isjekli.   Lijepo se vidi da je bilo obostranog povlačenja, i da je prvi Boaći povlačio Milenkovića.


Eto, opet ponavljam, zbog ovakvih priča mi je najviše žao ona 3-4 promašaja Lea i Đurđevića.

Postoji samo jedna prava istina.
grobarska naravno. to smo apsolvirali. ne znam zasto se vracati na to.

ja sam postavio onaj snimak ne zato sto mislim da je penal ( realno ja ta cupkanja ne bih sudio osim ako je covjek na lopti da je sutne u gol a ovo u borbi za poziciju ne bih) vec zbog neceg drugog.

evo ti odgovori ili bilo ko od vas apostola istine na prosto pitanje.

Da li je za Partizan u ovom prvenstvu sviran neki ovakav penal?

Lazove cigane necemo pitati jer znamo da ce oni reci da nije.