Autor: Ajkula Tema: ABA LIGA 2017/18  (Pročitano 30884 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #225 poslato: April 24, 2018, 03:38 »
zet je ako se ne varam onda išao sa njim da šibaju Anđusa... Ninković čini mi se?

Fino je to kad sve ostane u familiji

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #226 poslato: April 24, 2018, 05:53 »

milos ninkovic, bivsi predsednik kk cz beograd  :slavi: 
po andjusovim tvrdnjama, zet je bio tu (tj ako se ne varam on ga je dovezao),ali ga je tukao opasni covke. zet se nije mesao. uz sve to onog govneta andusa mi nije ni najmanje zao. covek koji lupa reket,a ko mu ne plati pljuje ga u emisiji. jedno vreme je dzaja bio kralj,pa najveci lopov,pa kralj i tako naizmenicno (slicno je bilo sa mnogima,pa i covicem). tako da iako stvarno ne podrzavam takve stvari, za to govno ni ic ne krivim covica sto mu je prekipelo. jos ga prebio duplo manji covic. ko ga jebe. retard...
« Poslednja izmena: April 24, 2018, 05:55 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #227 poslato: April 24, 2018, 07:21 »
ha, pa to je već "rođački" pogled na stvari, navijanje po svojim nahođenjima.

Ja ne žalim ni Čovića ni Anđusa, ali generalno nisu mi isti.

Jedan je duhoviti zabavljač (barem kad su tu Živa i Milovan) koji u svojim komentarima barem ne dira mene, a drugi je najveći kancer srpske košarke. Mislim da je no brainer koji mi je grđi


Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #228 poslato: April 25, 2018, 01:44 »
ne moze andjus da bude duhoviti zabavljac, posto je covek dok je imao emisiju istu koristio za lupanje reketa i iznudjivanje najcesce sportskim radnicima, koji mu ne placaju ili ne cine neke usluge (tu ne mislim o ovom liku zbog koga je uhapsen, to je nesto potpuno drugo). u svojoj emisiji na najprizemniji i najruzniji nacin je pljuvao sve i svakoga, sebe postavljao za vrhovno bozanstvo, koji sve zna i u sve je upucen. a kayem najbolje je sto su isti ljudi u jednom trenutku bili npr najveci problem naseg sporta, lopovi,prevaranti i sl, a sledeceg nase legende, sportske velicine i sl...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #229 poslato: April 25, 2018, 03:13 »
ja stvarno ne vidim što je to problem... to je emisija na privatnoj televiziji bez nacionalne frekvencije, stvarno mislim da ne bi trebalo nekoga sikirati.

Ozbiljni ljudi poput Grofa Božovića ili Džajića se sigurno nisu sikirali oko toga šta o njima priča neki petparački lik. Polazim i od sebe, nikad se ne bih osvrtao na neke bezvezarije gde čovek priča da osoba sa određenim imenom ne može da se bavi nečim. Kako tome replicirati, šta tu odgovoriti?

Anđus je poput Zmaja od Šipova ili Miroljuba i takvih opskurnih likova, postao je popularan kroz ironične stranice na FB mrežama. Naravno, ako je stvarno radio iznude neka ga u zatvoru, ali stvarno, da se iznerviraš zbog njegove emisije i dođeš da ga tučeš  :rofl: ? Jebiga

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #230 poslato: April 25, 2018, 03:30 »
 ko je tukao Anđusa?

 Na sudu se lepo dokazalo da je on to isfolirao očekujući da će uplašiti Čovića pa da mu ovaj plaća reket. Samo zajebao se "gazda" je mnogo težak na paru i pre će da ide i na haški sud nego da plati neki dinar.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA LIGA 2017/18
« Odgovor #231 poslato: April 25, 2018, 11:41 »
stvarno nisam pratio, znam da ga je tužio, i to je to...

Šta je na kraju bilo, da je Čović samo došao i pretio, ili...?