Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2017/18  (Pročitano 166256 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1395 poslato: Februar 21, 2018, 05:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mnogo je dobro sto im ne igra onaj Golovin. Time ce i njihovi napadaci (napadac?) dobijati manje municije. Nekako mi deluje - a mozda gresim - da ce ovde biti malo golova, ako ih i bude.
Zato mi svoje šanse moramo koristiti i ako bi poveli to bi bilo vrhunski.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1396 poslato: Februar 21, 2018, 06:48 »
Dvojica igrača se razišla da bi njihov bek prosledio loptu glavom, tu sve počelo.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1397 poslato: Februar 21, 2018, 07:17 »
CSKA nista specijalno. Zreli su da prime gol. Jos da vidimo da li je Zvezda tim koji moze to da iskoristi.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1398 poslato: Februar 21, 2018, 07:51 »
Ben bas dobar igrac.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1399 poslato: Februar 21, 2018, 07:52 »
CSKA nema blage veze, raskantaće ih prva iole ozbiljnija ekipa. Zvezda bolja u dvomeču.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.620
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1400 poslato: Februar 21, 2018, 07:57 »
da smo imali kangu i boacija mogli smo i da se posibamo sa cska ovako sa pesicem u spicu i bez kreativca u veznom redu nije se moglo vise. Sve cestitke Milojevicu i igracima za ovisezonski nastup u Evropi :respect
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1401 poslato: Februar 21, 2018, 08:11 »
Pjer, potpis.  :palac:

Ta dvojica su nam baš, ali baš "hvalila". Možda ne toliko Kanga i Boćko osobno, koliko ta dva tipa igrača: ofanzivni kreativac + pravi centarfor. Ono što Boaći još ima jeste sjajna kontrole lopte. Ume on da ga zavuče, ali, još važnije (men'se čini), dečko zna kako da prosledi pas iz prve. Tu, u završnici napada, on uvek kao da ima barem tri rešenja gde svi drugi vide samo jedno.

Btw, Krstičić izgleda definitivno ne može biti zamena Gaboncu. Ja ga - kao i u prvoj utakmici u Beogradu - nisam uopšte primetio do dvajes i nekog minuta!!? A dečko igra nekog ofanzivnog veznog?!? Hebga  :zbunjen:
wWw
A Pešić... joooooj, šta reći... ...  a ne zaplakati!?  :udaraozid:

edit: E, da - i Radonja. Još taj dečko ima da ispije hektolitre mleka...
« Poslednja izmena: Februar 21, 2018, 09:59 nyc »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1402 poslato: Februar 21, 2018, 09:05 »
Nisam gledao i ne žalim.

Video sam šta je Pešić promašio.
Hvala lepo i doviđenja.

Klasičan JSL napadač.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.620
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1403 poslato: Februar 21, 2018, 09:13 »
 pa ako je neko očekivao da ce pešic i jovičic zameniti boačija i kangu onda moze jedino sa onim bojanom o fudbalu da priča. to što je terzic to spinovao preko burek novinara ne znači da ovi naši momci mogu da zamene dva majstora.
« Poslednja izmena: Februar 22, 2018, 09:09 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1404 poslato: Februar 21, 2018, 09:49 »
Kako sam prso....jebem ti da ti jebem sve ti jebem i današnji dan i kišu i sneg i bangavog Pešića i sebe samog što sam ovo gledao!Da ti jebem! :censored: :udaraozid:
Neću se oporaviti tri dana od ovog sranja...dva sam konjaka popio sad i treći.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1405 poslato: Februar 21, 2018, 10:06 »
Bilo je lijepo dok je trajalo, nadam se da će postati standarno.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1406 poslato: Februar 21, 2018, 11:39 »
kangu niko nije trebalo da zameni,pa ni krsticic. sto prinudno igra na njegovom mestu je druga stvar. a generalno nisam cuo previse prodavanja magle da je krsticic njegova zamena. krsticic nema potez i tehniku kao ovaj. zna fudbala,ali je krsticic pre svega zadji vezni,eventualno nesto izmedju zadnjeg i centralnog veznog. a kanga mnogo ofanzivniji,ima bolje resenje u zadnjoj cetvrtini terena, zna da da bolju loptu,opasniji po gol, u sustini izmedju centralnog i ofanzivnog veznog.

sto se tice pesica, sta da se radi. prinudna sila.boaci je na zalost bio povredjen. istina da je pesic predvidjen da bude boacijeva zamena kada se boaci proda, ali da je boaci zdrav u najboljem slucaju bi bio uz njega u sastavu,a verovatnije na klupi i cekao svoju sansu. na zalost pesic tesko da ce biti i u buducnosti igrac koji moze da bude boacijeva zamena. on je smrt za nasu ligu. ali za ovaj nivo je nedovoljno dobar. uz jednog boljeg spica moze da pomogne.ali sam da menja boacija nikako.

u sustini verujem da bi samo sa boacijem u spicu imali dosta solidne sanse za prolaz. vise nam on fali od kange. pesic je retko koji duel u vazduhu dobio, nije u stanju da zadrzi loptu, da se zagradi, prosledi je. sve i sa kangom u ekipi imali bi ogroman problem bez boacija.
« Poslednja izmena: Februar 21, 2018, 11:40 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.620
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1407 poslato: Februar 22, 2018, 09:20 »
 terzić je zjavio da je pešić zamena za Boaćija i da neće dovoditi novog napadača a sad kad bude prodao i Boaćija pitanje je koliko će Pešić moći sam da izvuče do kraja sezone. što se kange tiče videlo se na ove dve utakmice koliko nedostaje i da ne može svako da igra na toj poziciji a priče o dolasku đuričića ili aleksića da ga zamene su ipak samo priče za laku noć.
milojeviću ipak sve pojvale, i jesenas i sad je ostavljen da sam pegal ono što terzić zasere i uspeo je da bez reči kuknjave napravi i tim i i igru. No sumnjam da će na kraju sezone i on ostati u ovom brlogu.   
« Poslednja izmena: Februar 22, 2018, 10:28 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1408 poslato: Februar 22, 2018, 09:39 »
neka terzic zasere svake godine ko ove i ja zadovoljan.
Odlicna sezona evropska. Odlicna a zal za vecim uvijek ostane osim ako ne osvojis trofej.
Da su izgubili u finalu EP 2004. i Grci bi zalili iako su i dotad cudo napravili.

Fali tu individualnog kvaliteta,malo vise trenerskopg iskustva kao i rukovodeceg isto.
Niko iz ove uprave, strucnog staba i igraca ne zna kako izgleda igrati na ovom nivou pa su i u ovom dvomecu kao i u cijelom takmicenju po grupama igrali malo rezervisano.
Opravdano ili ne ne znam.
Mi smo u 6 utakmica u  grupi dali 3 gola ako se ne varam a imali smo Boaćija i Kangu i mimo Arsenala losije protivnike od CSKA.

I jos imali 8 utakmica samo u LE prije grupne faze a sada  prva bila u bg protiv CSKA.

Ja vjerujem da bi sa Kangom izgledali bolje u napadu ali u odbrani ne znam.
Nije bas lako izracunati.
Imao je Boaći i te kako velikih promasaja.
Nista nije sigurno osim d aje napravljen respektabilan tim i da treba da se radi na tome da se zasrzi vecina igraca i trenere a da se na ljeto dovedu dva igraca samo. Spic i desetka.
Racunam da se od prodaje Boacija mgu kupit da dva igraca.


Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1409 poslato: Februar 22, 2018, 10:00 »
U 8 utakmica grupe i ove nokaut faze ste dali samo 3 gola i to je zaista premalo. Cvrsta ste ekipa, izgledate okej na terenu, ali za prolaz dalje su ipak potrebni konkretniji igraci. Sa druge strane, ta cvrstina i konstantnost ce vam donijeti domacu titulu za razliku od naseg tima koji moze da bljesne jacim intenzitetom, ali ima strahovite crne minute, a sa takvim oscilovanjem forme se ni JSL ne moze uzeti.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.