Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2017/18  (Pročitano 169077 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #930 poslato: Oktobar 20, 2017, 09:25 »
 Odigrali smo dobro ali izgubili  :no:
 Jedinu zamerku imam za Rodića kojeg bi debelo kaznio zbog onog lakta, na protivničkoj polovini u bezveze duelu protiv za glavu nižeg igrača sa već jednim žutim kartonom samo neodgovoran igrač ide da udari protivnika. Da se ja pitam debelo bih ga kaznio zbog te gluposti. Ostalo je bilo manje više OK, dobro smo stajali, dobro trčali( mada su brži od nas) i zaslužili da uzmemo barem bod ali glupost Rodića i snalažljivost tobdžija pa odoše bodovi ...

Na tribinama isto većinom odlično sem skandiranja protiv Uefa mafija. Moraju zvezdini navijači da shvate da ovo nije srpska liga i da mi u Evropi imamo status Javora u srpskoj ligi. Pritom sudija nas nije drastično oštetio nigde.

Arsenal sa dugim timom ali i tu ima kvaliteta i pre svega brzine. Njihovi navijači opušteni bez neke volje da se čuju. Par puta zapevali i radovali se nakon gola. Za mene prilično razočaranje  :zbunjen: 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #931 poslato: Oktobar 20, 2017, 09:29 »
Neverovatna gužva. Malo pre poluvremena sam izašao iz kancelarije, nešto da proverim, kada imam šta da vidim. Nekoliko stotina ljudi stoji oko šanka pije piće, grickaju semenke, pričaju...ono kao da su izašli sa ortacima iz kraja. Ulazi na tribine su bili PRENATRPANI, ljudi su se kešali na ogradu da bi nešto videli. Ovolika gužva davno nije viđena.

O utakmici samo par reči.
Kada iz dve stopostotne šanse ne daš gol, kazna stiže. Zvezda je odigrala dobro, mada se ni Arsenal nije nešto preterano trudio.

Bilo je oko 1000 "engleza" Kakva gomila šabanluka, debila i idiota. Mislio sam da smo najgori, ali su englezi definitivno najljigaviji (barem ova grupa koja je bila)
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #932 poslato: Oktobar 20, 2017, 11:01 »
Jebi ga bas. Svaka cast momcima i Milojevicu, igrali smo na gornjoj granici mogucnosti. I zasluzili smo bod, ali sta da se radi. Borjan iako nije imao previse posla (mislim da smo im dali dva ili tri suta ukupno) odlican, opet je pokazo sjajan refleks kada je cini mi se Volkotu nogom skinuo zicer na pocetku meca. Zule Stojkovic pristojan, ali sada je jasnije zasto nije uspeo u Cvajti...onaj crnac ga je par puta prosao da je bilo tuga za gledati. Savic odlican, i prava je steta sto se povredio. Da je ostao do kraja verovatno bi i rezultat bio drugaciji. Le Talek takodje solidan, kao i Rodic. Da li je ono za drugi zuti? Mislim da nije, i mislim da je to jedna od nekoliko odluka na nasu stetu (iako nismo izgubili zbog sudjenja). Donald je zakazao. Nije se video juce. Ali on ima kredita. Krsticic je zato bio sjajan, odigrao je utakmicu na evropskom nivou, i ne treba da cudi ukoliko uskoro ponovo zaigra u nekoj od najjacih evropskih liga. Kanga je potpuno podbacio. Ok, povreda, pauza od dve nedelje, ali brate mili poklonio si im deset lopti, od toga nekoliko predao pravo u noge. Radonjic se trudio ali su ga majstorski zatvarali a Srnic...uz duzno postovanje, ovo ipak nije nivo igre na kom on moze nesto vise da pokaze. Boaci u prvom poluvremenu sjajan, rastrcan, bas se nudio, steta sto je ona lopta zavrsila na precki. U drugom neprimetan, pa ga je pred kraj menjao Pesic.

Bas steta, imali smo tri zaista sjajne sanse, Ceh je pokazao vrhunsku klasu. Nismo imali srece da damo gol, kaznjeni smo. Primili smo gol pred kraj, ni iz cega. Kod Arsenala najopasniji Vilsir, cega sam se i pribojavao. Ziru pokazao klasu, Volkot takodje dobar, kao i onaj cupavi crnac po levom boku, ne znam mu ime. Opet se pokazalo da nemamo snage za 90 minuta u evroligaskom tempu. U drugom poluvremenu smo pali i nista nismo napravili prema napred.

Tribine krcate, opet je bilo majmunisanja i uvodjenja na crno. Svi prolazi na zapadu su bili puni. Vise stotina gostujucih navijaca u jugozapadnom kavezu. Culi se nisu osim kod gola. Atmosfera ni blizu onakve kakva ume da bude.

Nista, glavu gore, nedelja i lucanska Mladost kod nas. Slutim da horde "navijaca" i turista ovog puta nece nagrnuti na Marakanu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #933 poslato: Oktobar 20, 2017, 12:51 »
Konačno i na fudbalu ono što par godina unazad doživljavamo na košarci, ulasci preko veze, sa starim kartama i nekim štampanim papirom kao preko neta kupljene karte i naravno da će biti prevelika gužva i da će izvisiti oni koji imaju regularnu kartu. takvi smo nažalost i tu nam nema pomoći u skorije vreme. Isto je i sa UEFA mafija koji je prosto omiljen kod navijačkog puka. Sinoć dodatno skandiranje a penala ni na pomolu + crveni ko kuća. No sve dok "grad" zarađuje od provincijskih navijača dobro je ...
 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #934 poslato: Oktobar 20, 2017, 02:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #935 poslato: Oktobar 20, 2017, 06:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 :))

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #936 poslato: Oktobar 22, 2017, 09:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Navijaci Arsenala o Zvezdinim navijacima.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #937 poslato: Oktobar 22, 2017, 08:53 »
Šegrt položio ispit.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #938 poslato: Oktobar 23, 2017, 10:26 »
Polozio ga je on odavno.nema nemog specijalnog razloga da ga ponovo polaze,iako je stalno dokazivanje potrebno  ;)
Inace rodjeni brat mu je skinut sa liste sto je navodno ostetio omladince brodarca prosle sezone(znaci nije rec o kazni na odredjeno vreme, nego vise nije sudija)...
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2017, 10:28 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #939 poslato: Oktobar 23, 2017, 10:52 »
Bilo je cupavo, ali pobeda se pise. Ispraznjeni potpuno, emotivno a bogami i fizicki, u kombinovanom sastavu, protiv "uvek neugodne" Mladosti iz Lucana. Borjan je imao jednu solidnu intervenciju, za gol nije kriv. Stojkovic solidan pozadi a uspeo je i da pogodi Pesica u trepavicu kod prvog gola. Le Talek i Babic na momente nesigurni, videlo se da nisu uigrani, falio je tu Savic prilicno. Rodic nije mnogo gresio ali ruku na srce nije mnogo toga ni uradio, pogotovo ne preko pola. Racic...dao je lep gol na Pesicevu asistenciju... ali taj i kada odigra nesto otresitije kao sinoc mora da zezne sa dve gluposti. Prvo je kod gola Mladosti pocetkom drugog poluvremena lopta prosla kroz njega, ne znam kako je to uspeo zaista, da bi u iducem napadu u jednom remplovanju po levoj strani u visini sesnaesterca stao, digao ruke i okrenuo se ka sudiji. Mars napolje, u roku od odmah. Milojevic je naravno pobesneo i istog trenutka ga zamenio Donaldom. U prvom poluvremenu je u paru sa Racicem igrao Krsticic, ali ga je u nastavku menjao mali Ilic. Bogami se Milojevic kockao juce, ali je dobio. Falio je Krsticic u drugom poluvremenu mnogo. Razumem da Milojevic mora da rotira, da odmara, da ima dosta povredjenih i umornih posle Arsenala, ali sa decom protiv ovakvih cobansko-zadrugarskih ekipa ne ide. A krila su nam potpuno zatajila. Adzic nije uradio nista bitnije, posle ga je zamenio radonjic, a Srnic je u velikom padu forme. Kriminalan je bio sinoc. Kapetan Miki je uglavnom statirao u kukuruzu, jedino sto je bombardovao njihovog golmana iz slobodnjaka. Vala je bas silovao, ali ga nije htelo. Ipak, jedan sjajan sut sa preko 25m je okrznuo desnu stativu. Mislim da je on definitvno odigrao svoje u klubu. U spicu Pesic. On definitivno ima problem kada treba da probije po levoj strani, zasto je to tako ja ne znam, ali treba raditi sa njim. Opet je imao par ozbiljnih gresaka. Ali - a to se pise - gol i asistencija, molim lepo.

Sto se tice Mladosti, sa njima nikada nije lako. Prosle sezone su nam otkinuli dva boda na Marakani. Zao mi je sto nema vise ekipa u nasem fudbalu koje se bore. Ali sinoc su ga preterali. Dosli su da se tuku. Ako je onaj krvnicki start nad Plavsicem prosle godine mogao da se nazove izuzetkom, ono geacko lemanje Krsticica pa Donalda pa Le taleka nije nimalo slucajno. Milovanovic se ponasao kao pijanac u stanicnom bifeu. Pljuvao prema Zvezdinoj klupi, gestikulirao publici, ohrabrivao svoje igrace da udaraju...zasto rodjace? Da ne bude zabune, Le Talek je zasluzio crveni karton bez pogovora. Razumem ja da boli, ali brate profesionalac si, moras da se kontrolises. Vratis mu kad sudija ne gleda. Ili ga zapamtis. Sumnjam da je Donalda manje boleo onaj kretenski start kada je onaj mesar dobio drugi zuti.

Imace posle ove tekme sta Milojevic da kaze igracima itekako. Bilo je povuci-potegni ali tri boda se pisu. Idemo dalje, sreda i zaostala utakmica sa Spartakom kod nas.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #940 poslato: Oktobar 23, 2017, 11:06 »
 Oko Mladosti iz Lučana mogu samo da vam kažem da dok sam živeo u Pr i pratio klub iz tog grada sećam se da jedino gde nisu nikako hteli da idu na gostovanje bilo je Zenica u prvoj i Lučani u drugoj ligi. Tamo u Lučanima su još dok je bio klinac polimili nogu i Goranu Đoroviću. uvek su "gajili" taj mesarski fudbal sa puno grubih startova a u napadu dva brzanca pa što urade.
 U Zvezdi mora neko ozbiljno da popriča sa Račićem i Adžićem i objasni im da uprkos dobrim menadžerima mora nešto i da odigraju na utakmici kako bi zaslužili poštovanje navijača i naravno ono što ih najviše interesuje pažnju evropskih klubova   
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2017, 11:06 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #941 poslato: Oktobar 23, 2017, 11:12 »
I naravno, opet je bilo svega 5-6000 ljudi. Engleski novinari i navijaci Arsenala danima raspredaju o fantasticnoj atmosferi u Beogradu proslog cetvrtka. Da smo pravi, stadion bi bio pun i juce. Ali ne, Zvezda se voli samo protiv Arsenala. Protiv Dinama iz Vranja i Mladosti iz Lucana neka idu budale. E zato nikada necemo biti fudbalska zemlja.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #942 poslato: Oktobar 23, 2017, 11:22 »
mene samo interesuje šta je tačno Letalek rekao (na francuskom ili engleskom, svejedno) što su naši novinari preveli kao "seljački fudbal", ili "seljački tim"  :D .

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #943 poslato: Oktobar 23, 2017, 03:28 »
Ovo sinoć je bila peta utakmica na marakani u oktobru, i ima još jedna, u sredu.

Jedna reprezentacija, kup, Arsenal i tri prvenstvene. Nije ni čudo što je stadion prazan. Plus tu je još start evrolige..

Ispraznili se ljudi, sasvim normalno.

I da, tu je već odigrano pet evropskih utakmica koje ljudima itekako nedostaju. Protiv neke Florijane je bilo 20 000 ljudi.
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2017, 03:30 Laki »
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #944 poslato: Oktobar 23, 2017, 03:47 »
Pa mozda nisam sasvim u vinklu, ali mi je sasvim nejasno kako to moze fudbalski navijac da se isprazni...a drugo, potpuno je van bilo kakve logike da na nekakvu Florijanu u julu dodje 20.000 ljudi a da protiv Vojvodine u septembru bude manje od 10.000...
"This is exactly what football should be about."