Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2017/18  (Pročitano 166341 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1245 poslato: Decembar 11, 2017, 10:15 »
I ovi su pukli, kolko se sećam.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1246 poslato: Decembar 11, 2017, 10:27 »
Ivanić je talenat i ništa više za sada. Ni uz najbolju volju ne mogu da kažem da sam pao na pozadinu u ova dva meča protiv BATE što sam video.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1247 poslato: Decembar 12, 2017, 08:35 »


 samo da Milojević odlučuje o pojačanjima a ne da opet dobijamo nekog Bainovića, Miloševića ili Pavkova ne daj bože
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1248 poslato: Decembar 12, 2017, 08:42 »
BAINOVIĆ ? ? ?

Hudafak je to?  :'(

Edit: Imam utisak da se naglasak, u ovom sazivu, barem, stavlja na te neke "polivalentne" igrače koji nemaju baš nijedan izraženi individualni kvalitet, ali su upotrebljivi na više pozicija. Odn., njihova najveća vrednost (i prexdnost) je u tome što Milojević može da ih "šeta" od levog beka do desnog spoljneg napadača.
Tu mislim na: Gobeljića, Jovičića, Krstičića, pa i Milića, Dačića, Adžića... Imam utisak, čak, da je Miloje uspeo jednog klasičnog, jednosmernog napadača (krilo/polušpic) kakav je bio Srnić kada su ga vratili iz Čuke, da prekvalifikuje u takvog "svaštarca" (sa manjim ili većim uspehom... ) .

Za sada ovaj pristup daje rezultate. No, sa druge strane, da igramo "lep fudbal" - ruku na srce, ne igramo.

Ne znam da li se kolege ciganjske slažu? 
 
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2017, 09:05 nyc »

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1249 poslato: Decembar 12, 2017, 10:05 »
Bainovica su doveli pocetkom sezone iz Rada...odigrao je jedno poluvreme. Igra kao nekog prednjeg veznog.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1250 poslato: Decembar 12, 2017, 09:02 »
Ren navodno nudi 7 miliona E za Boaćija.....

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1251 poslato: Decembar 12, 2017, 09:43 »
Borjan - Stojković, Savić, Le Talek, Rodić - Srnić, Donald, Kanga, Krstičić - Boaći, Pešić.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1252 poslato: Decembar 13, 2017, 11:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ren navodno nudi 7 miliona E za Boaćija.....

Garantujem, ali GARANTUJEM, da pokušavaju na sve moguće načine da ga uvale Kinezima za 10 miliona.
Prvenstveno zbog nemogućnosti praćenja novca.

Kakav Ren za 7. Toliko dobija i od engleza, sa odbitkom poreza.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1253 poslato: Decembar 13, 2017, 12:22 »
Ja sam cuo da je on odavno vec zavaljen Englezima. Djavo ce ga znati, videcemo uskoro.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1254 poslato: Decembar 13, 2017, 09:14 »
Sve u svemu odlicna polusezona.
Oba derbija su dosla nakon ostvarenja evropskih ambicija i djelovali smo ispraznjeno.
Ipak svi ciljevi su ispunjeni i nakon dugo vremena su oni na terenu odradili bolje nego mi na tribinama.

Ispalo je da nas je posle Krasnodara najvise namucila Backa koja nam je uvalila tri gola.

Napunit baterije i probat osvojit titulu. I dobit neki derbi :).

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1255 poslato: Decembar 13, 2017, 09:17 »
Baš sam sad gledao tabelu, od 8 primljenih golova, mi smo vam metili 3. 

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1256 poslato: Decembar 13, 2017, 09:25 »
Sreca nasa sto necemo bit u istoj grupi kad se podjeli liga :).

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1257 poslato: Decembar 13, 2017, 09:28 »
 :D  Dogodine ste najebali.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1258 poslato: Decembar 13, 2017, 11:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
:D  Dogodine ste najebali.

Necemo biti u istom sesiru dogodine. Barem ne pre polufinala.

 :kafa:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2017/18
« Odgovor #1259 poslato: Decembar 14, 2017, 10:46 »
Prodjosmo i JNA. Jos jedan u nizu bezveznih tzv. derbija...tesko smaranje od utakmice, i to uglavnom zaslugom naseg trenera, jer je Zvezda bolja da se iz aviona vidi, ali Miloje je iz nekog razloga povukao rucnu. Opet, ako je protivnicki golman igrac utakmice, i to nesto kaze.

Borjan standardan, steta sto nije skinuo penal kada ju je vec imao na ruci (moj dobar drugar je inace pre neki dan uplatio da ce biti penal i da ce Partizan promasiti, zamalo da ubode kvotu 22)...na prvi pogled sto se mene tice penal nije bio jer je Savic stigao do lopte pre Ozegovica, ali ako vec on kaze da jeste onda je tu kraj price. Kako bilo, bogu hvala sto je sviran penal da vise ne slusamo to toliko jadno i otuzno kmecanje, barem ne na tu temu. Stojkovic solidan, Rodic onako...dobar do pola, a gore nije ni pokusavao. Le Talek bas i nije bio na nivou, a Savic dobar ako izuzmemo tu situaciju kod penala. Hebala ga kopacka.

Donald i, pogotovo, Krsticic ispod nivoa na koji su nas navikli. Da li je teren, da li je postavka, nije to dobro izgledalo. Srnic se relativno pristojno postavljao u defanzivi, ali se od krila ocekuje neuporedivo vise. Jos jedna njegova losa partija. Kanga relativno dobar, ponekad je drzao duze loptu u nogama, ali cik mu je oduzmi. Ono sto je dobro to je da nije bezao od duela vec da je naprotiv u svakom momentu bio gde je najgusce. Pesic je odigrao izvanrednu utakmicu, ali je gol morao da da, bez obzira na odlicnog Mustafu. Sve ostalo je uradio skolski. Boace je u prvom poluvremenu odigrao pristojno, ali nista vise od toga. U drugom je bio prilicno nevidljiv do gola, ali ga je ucackao velemajstorski. Kroz trojicu u suprotnu malu mrezu, svaka cast.

Kod Partizana je najbolji bez konkurencije bio Mustafa. Everton se dosta trudio (i jos jednom je pokazao koliko raskosnim cobansko zadrugarskim repertoarom raspolaze...neopevano smece), Pantic prilicno nedorecen, Tavambu je pojeo Savic, a Ozegovic ni izbliza nije nivo Djurdjevica ili Leonarda. Mada po ponasanju podseca na ovog drugog. Najgori su mi bili njihovi stoperi i onaj Radin kada je usao.

Sve u svemu ostaje razlika od 9 bodova ali i pitanje zasto smo napali tek posle penala...tada se jasno videlo koliko smo bolji. Kada sam video sastav bio sam srecan jer sam mislio da cemo da grunemo od starta, ali je u stvari samo sastav bio napadacki, a koncepcija neka vrsta cekalice, nesto sto vise prilici onom nesrecnom Grofu nego ovako dobrom treneru. Milojevic je juce dosao po nereseno. Nereseno je i dobio. Licno, mislim da je tu pogresio, da smo opusteno mogli da pobedimo sa dva razlike (sto po kvalitetu i zasluzujemo) da smo odmah napali. Ali, rezultati i tabela daju za pravo njemu a ne meni.

Ni ovaj "praznik" srpskog fudbala nije mogao bez provale primitivizma...ali uostalom koga to vise i iznenadjuje. Kome nije bilo jasno cak ni posle ubistva onog Mutavog nece mu biti jasno nikada.

Sada sledi najgori period u godini. Zimska pauza u prvenstvu...kad ce taj februar...
"This is exactly what football should be about."