Autor: VolimPFC Tema: FK Partizan 2017/2018  (Pročitano 126204 puta)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #900 poslato: Decembar 15, 2017, 05:54 »
Đurđević nije ništa manji padavičar.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #901 poslato: Decembar 15, 2017, 05:58 »
Al je bio opasniji po gol protivnika.


I Everton ima neku dzukacku narav, ali ga niko ne bi mijenjao jer drzi ovaj tim u komadu. Tako bi se i Ozegovicu oprostilo sto je padavicar, ali za sad ne daje argumente za to.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #902 poslato: Decembar 15, 2017, 06:01 »
Jeste, ne sporim, samo mi ostalo u tintari da je neko ranije napisao da je ovaj padavičar.
Tim nema potreban nivo kvaliteta, CZ je odigrala dosta bolje ovu polusezonu (u Evropi i iznad mogućnosti, ako je to moguće ikako) i to je to.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #903 poslato: Decembar 15, 2017, 07:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
meni je Ožegović OK, ništa specijalno, ali odradi posao, dao je nekoliko ključnih golova ove sezone, ponekad i asistira, šta znam, naravno da nije idealan, ali u odnosu na druge rupe u timu, napad me najmanje brine.

Evo prva lista je izašla, bar po medijima, targetirani su Raćo, Zdjelar i onaj nabildovani Slonovačanin što je izbacio cigane onomad s Kairatom.

Zadnju liniju niko ne spominje  :yawn:


Pominje se Rukavina.

Pitam se da li su oni svesni da imamo prostora za samo 3 nova igraca u LE.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #904 poslato: Decembar 15, 2017, 07:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nego, sad koju rijeci o Djukicu. Koliko vidim iz ovog intrervjua, a i iz informacija iz kluba inace, djeluje da ce ostati trener. Po meni - ispravno. Cak i po cijenu da ne uzmemo titulu, sto je sad onako poprilicno realno. Prije svega, treba imati u vidu da Djukic nije trener tipa Stanojevica ili Nikolica. Fudbalski, vidi se da itekako ima znanja, vjerovatno ponajvise od svih koji su prodefilovali zadnjih 10-ak godina kroz klub, ali jednostavno nije taj tip. Zbog toga ga grobarska populacija sumljcavo gleda i vrti glavom. On nece uspjeti da naprzi igrace da riljaju domace livade 90 minuta, nece uspjeti da ih ubijedi da na derbi izadju kao gladni psi, nece u toku istog derbija pretrcati 5km uz aut liniju. Ali cisto fudbalski, meni on djeluje sasvim okej.

Ekipa je igrala jako lijepo i ucinkovito u vecini evropskih utakmica. Vidi se i po rezultatima koji su definitivno iznad mogucnosti ovog sastava. E sad, ta ljepota i ucinkovitost se pokazala od veznog reda pa naprijed. Za odbranu smo svi svjesni koliko je jadna i smijesna, cak i za domace prilike, da ne govorimo o situacijama kada imaju posla sa iole agresivnijom evropskom ekipom. Medjutim, lopta je poprilicno tecno isla, vidjelo se dosta smisljenih akcija, finog kretanja i ubacivanja, koriscenja bokova, ekipa je konstantno bila opasna po gol. Vidi se da je Djuka covjek spanskog fudbala, jednostavno smo igrali dijagonalno suprotno od onoga sto je svakom partizanovcu bolna rana - jalova terenska inicijativa bez kvalitetnog suta na gol 90 minuta. Toliko godina bola u evropi smo prezivjeli zbog ove pojave, da smo sa ovakvim ekipama jednostavno prodisali. Ni protiv jedne ekipe u evropi ove sezone nisam imao osjecaj da ne mozemo dati gol. Nazalost, to sve poniste ona 4 strucnjaka pozadi, pa efekat je cesto bio mrsav, ali ako iko ima oci u klubu, poradice na tome u ovoj pauzi.

Trebalo bi covjeku dati kvalitetnu sansu, a pola godine se sigurno ne moze nazvati tako. Neka odradi pripreme sa ekipom koja ce uglavnom ostati (za razliku od ljetos kada je glavne igrace uigravao za nekog drugog), neka i taj nesrecni Suma odradi pripreme sa ekipom i neka mu dovedu MINIMUM dva covjeka nazad, a pozeljno je i tri, da ne budem neskroman za dalje. Titulu bi fino bilo uzeti, ali jako tesko ce to ici, jer Zvezda domacu ligu metla iz kola u kolo. To se moze nadoknaditi ili njihovom ucinkovitoscu po JSL livadama ili direktnim pobjedama u derbiju, a bojim se da to nece moci. U svakom slucaju, ja sam uvijek pristalica da se trenerima da sansa, narocito ako nisu diletanti tipa Mute Nikolica ili Miodraga Jesica, pa ce valjda i ove masne glave iz uprave ispostovati covjeka.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #905 poslato: Decembar 15, 2017, 07:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
meni je Ožegović OK, ništa specijalno, ali odradi posao, dao je nekoliko ključnih golova ove sezone, ponekad i asistira, šta znam, naravno da nije idealan, ali u odnosu na druge rupe u timu, napad me najmanje brine.

Evo prva lista je izašla, bar po medijima, targetirani su Raćo, Zdjelar i onaj nabildovani Slonovačanin što je izbacio cigane onomad s Kairatom.

Zadnju liniju niko ne spominje  :yawn:


Pominje se Rukavina.

Pitam se da li su oni svesni da imamo prostora za samo 3 nova igraca u LE.


Jesu. Rukavina čak ne bi imao ni pravo nastupa u LE, ali se navodno pravi tim za duže staze.

Vule inače i dalje nije loš za LE nivo, ali je mator (+ povrede) i jbg ne može da izdrži više ritam srijeda - subota.    Ovako Rukvaina domaću, Vule LE (nadam se više od 2 utakmice) možda i ne bi bilo loše.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #906 poslato: Decembar 22, 2017, 10:13 »
Citat
Na današnji dan 1949. Partizan je odigrao svoju prvu utakmicu na novom Stadionu JNA, Partizan - Dinamo 3-2 (Drenovac, Bobek, Čajkovski). Dve godine kasnije stadion je i zvanično otvoren, otkrivanjem spomen ploče Milutincu. Sve to se nalazi i u PFC Historical #5

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #907 poslato: Decembar 22, 2017, 10:43 »
U pozadini livade.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #908 poslato: Decembar 22, 2017, 10:54 »
Inace prvo je trebao biti stadion za 100 000 ljudi ali su ljudi iz Zvezde protestvovali zasto se pravi Partizanu stadion a njima nista.
I onda je Tito rekao da se pravi stadion ali skromniji.

Da je srece da se odmah napravio jedan za 100 000 i da je naredjeno da oba kluba igraju tu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #909 poslato: Decembar 22, 2017, 11:11 »
Pa kad se napravio, bio je blizu toga. Na utakmici sa Dinamom 1983. je zvanicno bilo 75 000, da ne dodajemo i ono nezvanicno.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #910 poslato: Decembar 22, 2017, 01:53 »
ma 85 000 no nisu radi uefe smjeli reci.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #911 poslato: Decembar 22, 2017, 02:04 »
Protiv Dinama iz Zagreba,a?  :D  Inace je ta utakmica igrana na Marakani, jer je na JNA bio slet.


Za najvecu posjetu na JNA nema preciznih podataka, ali bi to izgledalo nekako kao na ovom derbiju iz 1965.godine:





Vise ima na ovoj juznoj tribini nego na ovom zadnjem derbiju na cijelom stadionu  :o
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #912 poslato: Decembar 22, 2017, 04:26 »
dolazi nam Bastijan  :rock:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #913 poslato: Decembar 23, 2017, 10:10 »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2017/2018
« Odgovor #914 poslato: Decembar 23, 2017, 11:48 »
Vermez najozbiljniji kandidat za trenera Buducnosti  :pijani:


Sad citam, od 2014. je bez posla  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.