Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2017/2018  (Pročitano 94606 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #645 poslato: Decembar 13, 2017, 10:55 »
da se razumemo to dobrim delom krece od navijaca. jer je ogroman pritisak da se napravi uspeh,da se ne ide ispod odredjenog nivoa i sl. i onda se prave neki nakaradni potezi, pokusavajuci da se kao ostvari rezultat,iako je jasno da nisi ozbiljan kandidat za titulu,ali dajes neku satro laznu nadu svojim navijacima.
prica neka partizan krene od beton lige, nije bitno nek razigrava klince i sl, na to je stvarno spreman jako mali broj navijaca. da stvarno stane iza nekog takvog projekta,da dolazi na utakmice, da ne pljuje i trazi smene i sl.npr ako se ode u neku beton ligu mozda bi jedne sezone bilo navijaca iz nekog inata(prica o zvezdinoj mobilizaciji,cist inat,nista vise),i da slucajno odmah ne predje u visi rang, i onako kako su navijaci mislili,da se kladimo sledece godine bi bilo 100ljudi u hali. sve dok se ne bi krenulo u ozbiljan pohod na gore i prvu ligu. tek tada bi se kao zapalili navijaci i sl. grobari su se smejali zvezdasima kako ih malo dolazi i sl,a setite se zvezda nije imala rezultat nekih 16god,a partizan je sada bez titule cele tri godine. prosto navijaci vecinom hoce sve i odmah, za nesto imaju minimalno strpljenje, kao podmladjivanje. ali to je na nivou 2-3 sezone,i to da je vidljiv veliki talenat pojedinih igraca,a pa da i uz njih se bude u npr 4-5 u regionu,a ne da se bori za opstanak...
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2017, 02:22 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #646 poslato: Decembar 13, 2017, 12:36 »
Apsolutno se slazem.


Eto, po pitanju KK Partizan potpisujem postove ortodoksnih cigana  :respect
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #647 poslato: Decembar 13, 2017, 01:34 »
Partizan gubii ono po cemu je bio najjaci i zahvaljujuci cemu je imao dominaciju.
Struku. Sve je manje kosarke u Partizanu i to nije pocelo ove ili prethodne sezone.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #648 poslato: Decembar 13, 2017, 01:40 »
Struka je zavrsila svoj posao odlaskom dvojca Vujosevic-Danilovic. To smo svi znali i onda, ali su nam lijepo objasnili da je to u interesu KKP.


Ne kazem da nema struke preko njih dvojice, ali posle njihovog odlaska klub su vodili diletantni.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #649 poslato: Decembar 13, 2017, 01:50 »
Izmedju ostalog jer su njih dvojica otjerali iz kluba skoro sve strucne ljude.
Treba na koljenma da se moli Duda da dodje i napravi organizaciju u Partizanu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #650 poslato: Decembar 13, 2017, 02:11 »
Koje to ljude su ocerali?


Ne mogu se sjetit svih tih silnih imena koja su cekala u red da vode Partizan tamo nedje 2001 i 2002 godine.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #651 poslato: Decembar 13, 2017, 04:40 »
ajme ljudi, nemojte se ljutiti, ali ovde ste nadrobili gomilu gluposti i onih uopštenih fraza kakve govore dokoni penzosi u Mozzartu... Kakav skandal - oterasmo Mutu, e u pičku materinu, stvarno smo najgori.


Dakle, da kažem, govorim u svoje ime, a ne u nekom širem kontekstu navijača Partizana.

Muta je apsolutno zreo za smenu jer on u ova tri meseca nije NIŠTA uradio na terenu. Davanje šanse mladim igračima nije samo njihovo puko uvođenje na teren, već i igranje u određenom sistemu i sa određenim odgovornostima. Mi nismo za ova tri meseca postavili nijedan defanzivni šablon, niti bilo kakvu smislenu koncepciju u odbrani. Da prenesem i informacije od druga koji je malo veća zverka u sistemu Synergia, u konkurenciji ekipa iz 10 najjačih liga Evrope (ABA, VTB, Endesa, Lega, Bundes, Grčka, Izrael, Francuska..., dakle preko 150 ekipa) Partizan je u 10 najgorih u primljenim poenima na 100 poseda, u dozvoljenim ofanzivnim skokovima, a najgori (NAJGORI) u broju primljenih uncontested trojki (6,9 po meču). Da ne širim sad na neke kategorije gde smo recimo u 20 poslednjih.

Mislim, ovo možda jesu suvoparne brojke, ali navodim ih samo jer i formalno potvrđuju eye test većine ljudi koji gledaju Partizanove utakmice i koji su zgroženi Partizanovom defanzivom. I ne znam ko se sad odjednom zgrozio, u lično ime mogu reći a i ovde se možda u arhivi pronaći da sam od prvog dana naslutio kakav će scenario sa Mutom biti.

I nije uopšte prepisivanje Zvezdinog recepte sa smenom trenera jer sam još u junu nakon fijaska protiv FMP-a podržavao ostanak Džikića jer Partizan u ovom trenutku ne može naći boljeg trenera.


Zajebite me sa tom pričom ko je postavio Mutu i koga su oterali Dule i PSD, i sve ostale prateće kafanske priče, o tome nemam pojma, dakle ovo je čisto košarkaški - Muta može samo da vodi ekipe iz donjeg kvalitativnog sektora i da sa njima avanzuje na račun "10 sec and less" košarke, pa da ih pomeri za xy mesta napred od realne vrednosti. Ali u borbi za trofeje ili makar bilo kakav viši plasman ta košarka ne prolazi, ni u NBA, ni u EL, ili gde god postoje ozbiljni treneri.

Može Sassari u Italiji. Jednom u 15 godina.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #652 poslato: Decembar 13, 2017, 04:48 »
Ja nikako ne zalim Mutu, ni najmanje. Smjena je sasvim ocekivana i opravdana.

Ali ovo sto radi Partizan zadnjih godina neodoljivo podsjeca na Zvezdu iz svih onih sezona.

Nisu kafanske price ni jedno ni drugo, vec su obje stvari cinjenice. I da je Muta daleko od ozbiljne kosarke i da je KKP daleko od ozbiljnog kluba.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #653 poslato: Decembar 13, 2017, 05:52 »
U Evrokupu mislim 10 trojki prosjek primljenih.
Muti bole uvo da radi.
On je vec bio spremio dva amera da dovede svoja kad se skine BAT.
Vise je menadzerisao a ova ekipa trazi rad jer ima dosta talenta a ekipa izgleda nedisciplinovano jer niko nije imao pojma sta radi.
KO u moju firmu.
Bar je meni tako igledalo.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #654 poslato: Decembar 13, 2017, 09:40 »
U kakvom je kanalu ekipa. Strasno.

Na velikim mukama je Canak.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #655 poslato: Decembar 13, 2017, 10:44 »
Mučno za gledat.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #656 poslato: Decembar 13, 2017, 10:55 »
Ako nista, zivlji smo bili u odbrani.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #657 poslato: Decembar 14, 2017, 05:18 »
Toša više nije sportski direktor Partizana. Biće lični savetnik Ostoje

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #658 poslato: Decembar 14, 2017, 05:23 »
Srecan mu put.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #659 poslato: Decembar 14, 2017, 05:45 »
Nikola Peković je u pismu javnosti obznanio: kada je dolazio dug je bio 6.500.000 evra, a za manje od dve godine dok je na čelu Partizana bio bivši NBA as smanjen je za blizu 2.000.000. Međutim, Pekovićev naslednik na predsedničkoj funkciji Ostoja Mijailović samo šest meseci kasnije iznosi zapanjujuć podatak: Partizan trenutno duguje tačno 7.186.150 evra! I što je najgore, ni ova nova suma nije konačna, jer će prema rečima Mijailovića verovatno biti i novih poreskih obaveza.

U klubu kažu da ovako detaljnan presek finansija nikada nije rađen u Partizanu. Otkrivaju i da je najveći problem sada već čuveni dug prema Marfin barkom, napravljen još 2004. godine.
"Najveći problem je sa Marfin bankom. U prošlom periodu se potpisivali jako štetni ugovori. Na BAT-u dug od 200.000 evra, a osnovni dug je bio 18.000. Zbog kamata je narastao toliko. Ko god je to potpisao stvarno nije realan. Ako pre svega Marfin banka bude imala ovakav odnos, oteraće Partizan u bankrot. Ne mozemo da radimo dok smo pod blokadom. Partizan ne može da vrati 7.000.000 za mesec dana", žali se Mijailović.

Kaže i da je kompletan budžet crno-belih za ovu sezonu 1.050.000 evra, a najveća plata za igrača 12.000 dolara mesečno.

Stare obaveze prema nekim bivšim igračima još se plaćaju…
"Neki igrači su se javili da oproste dugovanja od preko 200.000 dolara. Jedan kojem se duguje 100.000 je prihvatio da bude šef pregovaračkog tima sa ostalima kojima se duguje. Ali teško je poslovati kad si u blokadi".



I onda Ajkula kenja i mrzi Vujosevic i Partizan jer ne vjeruje u casove ljubavi.