Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2017/2018  (Pročitano 93946 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #795 poslato: Februar 13, 2018, 09:32 »
i ja nisam skontao baš u čemu je kvaka  ::)... ovo je stara vest, mislim da smo još pre 5-6 meseci kad je pala prva tužba izseirili da je Dulo licimur, nema ovde ništa novo.

Ja sam malo prikočio, trulo mi sad da ga jašem, voleo bih da se izvuče iz ovih stranja i da sanira bolest, da ga opet nagnječim za sva sranja koja je radio.


Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #796 poslato: Februar 13, 2018, 11:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A da organizujete neku proslavu? Profesor ce dati muzicku podlogu, ne sjecam se da je ovako bio srecan na forumu do sad :)

ima dosta ljudi u KKpartizan koji više "vole" Duleta od nas zato i naručuju ovo
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #797 poslato: Februar 13, 2018, 04:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A da organizujete neku proslavu? Profesor ce dati muzicku podlogu, ne sjecam se da je ovako bio srecan na forumu do sad :)

Super ideja!

A ne moram ni da komponujem pošto već ima prikladne muzike od Kanta.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #798 poslato: Februar 13, 2018, 06:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Šećerko naš. Kako je sladak.


Zajebavaš li me da si ovo napisao?   

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #799 poslato: Februar 13, 2018, 09:20 »
Ovo je humor u stilu onog kad su mu varvari bacali bubrege po terenu u Moraci  :'(
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #800 poslato: Februar 13, 2018, 11:22 »
ajde, čemu tolika osetljivost, ovde ste isti kao i oni kada mi nismo obavili opelo za Jovičića kada ga je Drinčić skandalozno i barbarski skršio...

Kako uopšte očekivati bilo kakvu smislenu reakciju cigana na Duleta, ta niste od juče  :D

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #801 poslato: Februar 14, 2018, 02:11 »

 vi kao da ne znate da je u Srbiji zabranjeno vređati mulimana, hrvata ili šiptara a za uvrede prema Srbima nikad niko nije odgovarao
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #802 poslato: Februar 15, 2018, 07:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Šećerko naš. Kako je sladak.


Zajebavaš li me da si ovo napisao?   

Naravno da zajebavam.   

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #803 poslato: Februar 16, 2018, 02:35 »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #804 poslato: Februar 16, 2018, 02:53 »
DUŠKO VUJOŠEVIĆ U EMISIJI DA SE NE LAŽEMO: Morao sam u tim da stavim sina direktora banke



Trofejni trener u emisiji „Da se ne lažemo“ izneo nepoznate detalje iz Partizana

Bivši trener KK Partizan Duško Vujošević otvoreno je u emisiji „Da se ne lažemo“ autora Ratka Femića, u produkciji „Adrija medija grupe“, otkrio mnoge stvari iz perioda dok je sedeo na klupi crno-belih.


Vujošević je u emisiji, koja će biti emitovana u petak, između ostalog, pričao o pritiscima, kako je nastao dug prema njemu, famoznoj tužbi FIBA BAT, optužbama koje stižu od strane novog predsednika Partizana, kao i odnosu s bivšim prijateljima iz Partizana i s predsednikom RS Miloradom Dodikom...


Mijailović je postao stručnjak za Vujoševića


- Gospodin Ostoja Mijailović je za četiri meseca, koliko je u Partizanu, postao stručnjak za Duška Vujoševića. Iznosio je tezu da sam ja o svemu odlučivao, pa i o finansijama, te da sam kriv za ovakvu finansijsku situaciju. Kasnije je pričao da neće da polemiše sa mnom zbog moje bolesti, a ja poručujem da sam za njega zdrav, zdravcat, ne mogu biti zdraviji... Napravljena je podla konstrukcija bez argumentacije, ne znam da li je malouman pa sluša Todorića, što ne verujem da jeste, nego pravi konstrukciju koja mu odgovara.


Pravili su strategiju da mi ne isplate ništa


- Sporazum o isplati mog duga na rate napisan je tako da u slučaju spora iza toga stoji FIBA arbitražni sud, to jest BAT. Miško Ražnatović, moj tadašnji advokat, pitao je Nikolu Pekovića: Da li ti misliš da isplatiš ovog čoveka ili da ga prevariš? On je odgovorio: Da ga isplatim. I danas se priča da je Ražnatović uhvatio Pekovića na sentimentalnost što je u taj sporazum uključio BAT. Znači da su oni pravili strategiju da mi ne isplate ništa...




Prihvatio sam, ali sam rekao da će igrati onoliko kolko zasluži


- Tadašnji predsednik kluba Pavlović, koga je doveo Todorić, uzeo je taj kredit od Marfin banke, a ja tada nisam znao detalje uslova. Imao sam obavezu da sin direktora banke Nenad Stefanović mora da bude u timu. To sam mogao da prihvatim, ali sam rekao da će igrati onoliko koliko zasluži. Neće dobiti ni sekund ako ne zasluži, i jako malo je igrao.


Dodik me nije pitao ni kako sam


- Dodiku se nije svidelo što sam došao na mesto selektora BiH. Kad mi se desilo ovo u Partizanu, nijednom nije okrenuo telefon da me pita kako sam. A imali smo korektan odnos, i nešto više od toga.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #805 poslato: Februar 18, 2018, 10:24 »
BIVŠI PREDSEDNIK PARTIZANA OTKRIO: Otišao sam kada su tražili da zbog ponude iz inostranstva povećam Vujoševićev ugovor za 25 odsto!





Nekadašnji predsednik košarkaškog kluba Partizan Jovica Pavlović otkrio je da je 2005. godine otišao zbog sukoba sa sportskim sektorom u klubu i da u tom momentu crno-beli nisu imali nikakav dug

Pavlović se u poslednje vreme sve češće pominje od strane bivših članova Partizana da je potonuće kluba krenulo u njegovo vreme, kada je uzeo nepovoljni kredit u Marfin banci, koji je i danas kamen oko vrata crno-belima.

 

- Podignut je kredit od 1,1 milion evra s godišnjom kamatnom stopom od 9,5 odsto, u to vreme uobičajenom za tu vrstu kreditne usluge, uz grejs period do prodaje tri igrača: Veličkovića, Perovića i Tripkovića, za koje je Partizan dao banci intabulaciju, sudski overenu. Iz kluba sam otišao 2005, a pomenuti trio igrača u vreme kasnije uprave, pa na pitanja zašto nije vraćen kredit i zašto se sada pominju druge kamatne stope, ne bih znao da vam odgovorim - počeo je priču Pavlović.


On je otkrio da je kredit u Marfin banci morao da bude podignut, da ne bi dvojica nosilaca igre u tom periodu, Milojević i Šuput, napustili klub zbog raskida ugovora.


- Urgentno smo morali da obezbedimo sredstva za dugove Milojeviću i Šuputu iz prethodne sezone, jer je pretio jednostrani raskid ugovora. Morali smo i da regulišemo obeštećenje za Luku Bogdanovića, koji je stigao nešto ranije, pa nam je za to ceo iznos uplatio FK Partizan, voljom Žarka Zečevića, koji je decenijama pomagao košarkaški kolektiv. Zatekli smo i dugovanja po osnovu poreza koja smo sa Poreskom upravom Savski venac reprogramirali i započeli isplatu - ispričao je Pavlović.

 

Nekadašnji prvi čovek crno-belih je objasnio i kada je došlo do trzacija zbog kojih je otišao iz kluba.


- Posle poraza u finalu kupa 2005, neplanirano smo izgubili i nekoliko ligaških utakmica, da bi sportski staf, posle poraza u Ljubljani, sa aerodroma "Brnik", tražio hitan sastanak sa mnom. Tražili su da odmah produžim saradnju s trenerom za narednu sezonu, uz uvećanje ugovora za 25 odsto. Apriori sam odbio, jer Partizan, shodno postavljenim ciljevima, obaveze preuzima na početku sezone, a na kraju, po razmatranju rezultata, vuče poteze. S druge strane, po mojim merilima, ugovor je bio preveliki za privredni trenutak u zemlji.


Razlog za taj zahtev za novim ugovorom je bila, navodna, ponuda iz inostranstva koju je imao Duško Vujošević.


- Sportski staf me je ubeđivao da on ima izuzetnu ponudu iz inostranstva, na šta sam treneru odgovorio da je prihvati i tako reši svoju budućnost. Nećemo da mu zamerimo ni mi ni sportska javnost, što su protumačili da sam ga pustio "niz vodu". Polarizovali su klub i jednostranim stavovima sebe stavili na jednu, a mene na drugu stranu, kao da Partizan ima dva interesa. Moja priroda ne trpi tu vrstu sukoba, ali morao sam da prihvatim realnost: da odem na kraju sezone, jer sa zatečenim modelom vođenja je bilo nemoguće stvoriti moderan evropski klub, ili da ostanem. Ako ostajem, onda više nema improvizacije u vođenju kluba, već Partizan mora da se reorganizuje u svim segmentima kao davne 1994.

 

Pavlović je na kraju odlučio da se povuče.


- Trebalo mi je značajno ime, pa sam jednoj legedni Partizana pojasnio aktuelni trenutak i bojazan da na duge staze zatečeni model vođenja kluba neće doneti dobro klubu. Izložio sam strategiju i operativu za narednih tri-pet godina. On me je legitimno odbio, uz konstataciju da je prerano da dođe u Partizan. Tog momenta sam odlučio da se povučem na kraju sezone, jer bi moj ostanak bio mučenje za sve - objasnio je Jovica Pavlović.

 

Na pitanje kakva je bila finansijska situacija u Partizanu kada je odlazio, Jovca Pavlović je rekao:


- Do mog odlaska sve tekuće obaveze su izmirivane na vreme, kao i onih 300.000 evra duga prethodne uprave. Takođe, zamolio sam celu upravu da ostane", rekao je bivši predsednik Partizana.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #806 poslato: Februar 18, 2018, 10:28 »
Bivši trener KK Partizan Duško Vujošević otvoreno je u emisiji „Da se ne lažemo“ autora Ratka Femića, u produkciji „Adrija medija grupe“, otkrio mnoge stvari iz perioda dok je sedeo na klupi crno-belih.

 

53.02 Partizan je u određenim periodima bio svesno guran dole. Ukidanjem sponzora gradila se Zvezda rušeći Partizan. To nikad ranije nije bilo

 

52.00 Da sam ja predsednik dao bih jedno 52% Partizanu, a 48 % Zvezdi i ne bi kad dolazi francuska delegacija davao dres Partizana već reprezentacije


51.39 Ne navijam za Ostoju Mijailovića, al' navijam za Partizan



51.24 Prednost koju Zvezda ima pod ovom vlašću nikad nije bila

 

49.51 Sport uvek ima veze s politikom

 

49.00 Opozicija je trebalo da se izbori za fer uslove pre izbora ili da bojkotuju izbore i trebalo je da idu s jednim kandidatom


47.41 Politika je ozbiljan zanat koji treba učiti, a posle 50. godine ja u školu neću da idem

 

47.00 DS mora da se ponovo dokazuje, ali delim mišljenje Borisa Tadića da DS treba da bude neki novi centar okupljanja

 

45.47 Mislim da je dužnost intelektualca da bude higijena vlasti, da bude u opoziciji

 

44.27 Kada se meni sve to desilo u Partizanu Dodik me nijednom nije pozvao da pita kako si, a imali smo kao korektan odnos i nešto malo više od toga

 

44.17 Dodiku se nije svidelo čim sam ja došao za selektora BiH


43.50 Srbija koja je najmnogoljudnija i koja je kontrolisala vojsku imala najveću odgovornost da spreči izbijanje građanskog rata

 

43.36 Najveća tragedija u mom životu je građanski rat u Jugoslaviji

 

42.28 Pošto imam šećer potrebna mi je dnevna doza insulina da bih živeo. Tako mi i treba određena količina košarke da bih bio živ


41.13 Jedino gde dobro radim to je na području srpsko-hrvatskog jezika


37.48 Puštena je priča da sam o svemu odlučivao i da sam kriv, ali nećemo sad o tome zato što je bolestan. Ja sam za Mijailovića zdrav kao zmaj

 

35.46 Tokovi novca je nešto što može da se ustanovi. Ako je bilo grešaka to se vidi u papirima

 

32.43 Joca Pavlović je otišao iz kluba i ostavio je taj dug, taj nepovoljan kredit koji je pio krv klubu

 

31.47 Ne znam koji su interesi bili da tako velike kamatne stope budu

 

30.45 Prvi put javno kažem da sam imao obavezu da Nenad Stefanović, sin direktora banke, bude u 12

 

29.44 Nova uprava, predsednik Jovica Pavlović i potpredsednik Čolović imali su dobar i skup tim. Dugova nema, ali počinje sezona, a nema banke

 

28.10 Divac nije više imao snage da trpi određene situacije i izašao je ostavljajući klub na nuli, što se tiče dugovanja

 

26.16 UPPR znači i svesti dug prema ljude koji su pošteno zaradili pare na nekih 2,5%


23.53 Ja glavu ne savijam, ja ostajem uspravno

23.38 Moj greh je što sam se usudio da kažem kako stoje stvari i da postoji diskriminacija Partizana

 

21.24 Na skupštini Partizana Danilović je podneo ostavku govoreći da mu je rečeno, i to sa najvišeg mesta, da dok sam ja trener Partizan neće dobiti ni banku sponzorstva

 

20.58 Nisam u kontaktu ni sa kim iz Partizana. Bilo je tu i prijateljstava i to je ono što me je najviše pogodilo i dovelo do toga da se kontakti prekinu

 

19.02 Mijailović svesno, pod vođstvom svog gurua Novaka Nedića, pokušava da tom navijačkom svetu stvori predstavu kako sam ja kriv za loše stanje u Partizanu


17.26 Kada smo igrali Euroligu bili smo vrlo atraktivni da dolaze mladi igrači, a kada smo ispali iz Evrolige znao sam da će biti jako teško


14.58 Stvara se predstava da sam ja kriv za finansijsko stanje u KK Partizan i da preko toga potražujem neke pare koje će zbog sevapa da mi daju jer sam bolestan

 

14.37 Pare sam imao garantovane ugovorom, davno sam trebao da ih dobijem, pristao sam da me isplate u ratama

 

13.45 Pustili su dezinformaciju Fibi da su se sporazumeli sa mnom i da ne razumeju zašto se ide na BAT

 

12.42 Kako je krenuo spor oni su objavili da ja hoću da ih blokiram da ne mogu da dovode igrače tokom sezone, a vidite koliko su igrača doveli



11.53 Već je isticala druga godina kašnjenja, niko se nije javljao iz kluba i ja sam angažovao advokata iz Italije da se počne sa sporom

 

10.56 Oni su imali strategiju da ne plate ništa od toga

 

10.26 Prema ugovoru o dugovanjima i potraživanjima u slučaju spora BAT stoji iza toga

 

10.10 Partizan pod Pekovićem je isplatio prvu ratu, druga rata nije plaćena niti se iko javio

 

09.20 Dogovorili smo se da mi plate budu isplaćene u pet rata za pet godina

 

08.09 Pri samom rastanku sa partizanom oni su rekli da ne beže od tog duga koji su izračunali na oko 650.000


05.43 Ja te pare nisam primio jer klub nije bio u dobroj finansijskoj situaciji i što sam davao prioritet isplaćivanju igrača


04.42 Ti ugovori su potpisani, ali ja sam ljudima toliko verovao da sam bio spreman, kada je Partizan u pitanju, da radim na reč


03.41 Po povratku iz Rusije kada sam ponovo uzeo Partizan imao sam ugovore prve godine 300.000 evra, druge 300.000 i treće godine 200.000 evra

 

02.37 Imam bolest koja mi je otežavajuća okolnost, ali nije alibi. Ako bolestan nešto kažem spreman sam da podnesem sve reakcije

 

01.31 Ostoja Mijailović je za četiri meseca u Partizanu postao stručnjak za Duška Vujoševića

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #807 poslato: Februar 18, 2018, 09:22 »
Kakva četvrtina! :o
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #808 poslato: Februar 18, 2018, 09:23 »
stream?  :kafa:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #809 poslato: Februar 18, 2018, 09:28 »
Sa telefona sam pa nemam, vidi na lshunter i onaj stream...ne znam kako bijase sajt...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.