Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2017/2018  (Pročitano 93230 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #900 poslato: Mart 13, 2018, 01:50 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Muta je za 3 meseca napravio kuršlus u svakom smislu i otišao.


Ovo smo bogami znali od pocetka, nego smo se zavaravali da ce mozda kao nesto biti. Isto kao sto se i sad zavaravamo.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #901 poslato: Mart 13, 2018, 01:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
i Radanov je igrao prijateljske za CZ, ali ne i zvanične... Ali, u principu, ovo gomilanje igrača je pozitivna stvar.

Kada su "tegijevski" novinari prigovarali Zvezdi da je promašila sa Skorcijanitisom pre dve godine, Čović je rekao da je to zapravo ušteda  :smeh3: . Posle je isto govorio za Mekela, ali se ovaj nešto popišmanio i uvalio mu kurac, pa se Čovke jedno vreme na svakoj konferenciji za štampu prisećao Mekela i gistro ga podjebavao nazivajući ga NBA igrač.


Šalu i komiku na stranu, Muta nam je baš udario šamarčinu, ovi drugi su nas daleko više ukanalili, ali su u međuvremenu nešto i osvojili i ostavili iza sebe, Muta je za 3 meseca napravio kuršlus u svakom smislu i otišao.



Inače, u međuvremenu smo dobili još jedan dokaz koliko Evroligu boli kurac za nama. Iako smo na ANTG turniru rutinski izgubili od Zvezde za plasman na F8, neki su očekivali da ćemo dobiti Wild card jer je Beograd domaćin, jer smo bili finalisti turnira, i zato što imamo jednog od najboljih igrača Evrope u 00 godištu. Wild card je stigao u Beograd, ali Mega Bemaxu  ::)

Šteta, jer da su poslali nas i da nam je u međuvremenu stigla dozvola za Pažina, mogli smo biti konkurentni čak i Zvezdi.

Pa dobro, dosla je nova uprava i stigle pare pa su se promjenili i ciljevi i normalno da s eoslobodis igraca koji realno nisu kvalitet i onih koje je trener doveo.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #902 poslato: Mart 14, 2018, 07:14 »
Petorka koja je izasla na mec sa Denverom, prije, evo skoro 9 godina  :klanja:

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #903 poslato: Mart 17, 2018, 05:08 »
Od 31.3. na mini pripremama u Baru.      Igraće se trening utakmice sa Mornarom, Lovćenom, i ono što sam mislio da nikad neću doživjeti...   ULCINJ - PARTIZAN!!!    :respect :respect :respect
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #904 poslato: Mart 18, 2018, 08:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Petorka koja je izasla na mec sa Denverom, prije, evo skoro 9 godina  :klanja:



7- Kecman; 20- Pera; iza njega je valjda Vranješ?  Ko su 5 i 31? 

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #905 poslato: Mart 18, 2018, 11:01 »
Sinovec i Djekic

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #906 poslato: Mart 19, 2018, 01:30 »
Hvala, dedovski.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #907 poslato: Mart 22, 2018, 10:06 »
Ostoja rece da je za ono sranje sa Marfin bankom morao i neko iz kluba da pripomogne. U smislu, nesto tako lose se nije moglo potpisati bez pomoci iznutra. Vise bi ga cijenio da upre prstom u tog nekog. Ajde brate, kazi ko je.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #908 poslato: April 02, 2018, 03:15 »
VPFC, daj i ovdje izvjestaj, ne dolazi ti Partizan svaki dan u grad  :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #909 poslato: April 02, 2018, 08:14 »
Pa da prozborim koju..  :D


Konačno je došao i taj dan, za koji sam iskreno mislio da vjerovatno nikada neće doći... ali čudni su putevi gospodnji.  :clap:


Dakle, KK Partizan u mom gradu, Ulcinju, na prijateljskoj utakmici sa lokalnim klubom.  :respect

Igrači Partizana su stigli u Ulcinj oko 2 sata prije meča.   Igrači su tek ušli da osjete salu, a sa razglasa kreće "Da volim crno-bele"  :klanja:  a u narednih pola sata vrtjele su se samo pjesme grupe JNA  :respect     
Treba li da naglašavam da je predsjednik UO KK Ulcinj inače veliki Partizanovac?  :D

Čanak, Kecman i ostatak stručnog štaba, su od strane uprave Ulcinja sprovedeni odmah u obližnji kafić.  :D    Interesantno je samo bilo pratiti ushićenje ljudi koji i nisu poznati kao navijači Partizana, prilikom susreta sa Kecmanom.  :)



Kada je u pitanju sama utakmica...

U meč smo ušli dosta solidno, poveli odmah sa +10 u 1Q, i onda stali.   Ulcinj se polako vraćao, igrali su (smo  :D ) dobru odbranu, a išao je i šut za 3, pa su polako preuzeli kontrolu nad utakmicom, i imali +10 u nekim trenucima meča. U 4Q se ušlo sa prednošću Ulcinja, a onda smo se ipak malo uozbiljili u odbrani, smanjili broj izgubljeni, a treba istaći i da je Ulcinj stao i šut za 3. U poslednjih 5 minuta se rutinski stiže do +10, međutim period prije toga i nije djelovao baš tako rutinski.
Novica se nije skidao, kao ni Šalić.   Pecarski je dobio značajnu minutažu, ali je imao dosta problema sa znatno starijim i fizički snažnijim centrima Ulcinja.



Za kraj, meni najslađi, onaj navijački dio...  :D


Sala, kao što je očekivano puna.  Naravno, lokalni klub je imao veću podršku kada je u pitanju brojnost, ali ne i atmosfera.
U kopu nas je bilo oko 60 (nas 15 lokalaca, 7-8 Podgoričana i ostalo Bar i Sutomore), a bilo je tu naravno i još dosta simpatizera u ovom "mirnijem dijelu" sale.   
Navijanje onako, na momente dobro, ali moglo je to dosta bolje. Svejedno, sasvim dovoljno s obzirom na "konkurenciju".   :D
Prošlo je sve bez ikakvih incidenata, ako ne računamo sporadično dizanje 3 prsta od strane Barana.
Prilikom izlaska Barana iz autobusa, klinci iz Dilbera (navijači Ulcinj jelte) su krenuli sa provokacijama i slično, na šta su Barani odgovorili sa skandiranjem Srbiji, 3 prsta i po koje "šiptari"... ali smo mi lokalci generalno uspjeli da ih smirimo, jer nam je generalno namjera bila da sve prođe bez međunacionalnih trzavica.


Sve, u svemu praznik košarke u Ulcinju!  :aplauz:

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #910 poslato: April 03, 2018, 11:06 »
Citat
"Oni su bili ucenjeni. Ja sam tada obavještavao javnost šta se dešava, a istovremeno je vlast sve više i više zavrtala ruku Partizanu. Kad su plate tih činovnika i lični interesi došli u pitanje oni su vrlo lako pristali na ucjenu da ja treba da budem sklonjen bez obzira na rezultate i motiv zbog čega sam izazvao takvu svoju poziciju, štiteći i braneći Partizan. Kad je Nikola Peković u pitanju on se tu ispostavio kao neko ko će javno da izvrši taj potez. On nije ispao previše pametan. Bila su neka obećanja, koliko ja znam, da će ukoliko to uradi dugovi kluba biti pokriveni, da će klub moći da funkcioniše bez njegovih para... On je mogao da kaže sklonite ga vi, ipak sam ja trener koji je puno uradio za njegovu karijeru, gdje i on ima neki lični dug. Međutim, nije ispao pametan, a oni dalje nisu održali obećanje. U početku su dali neka sredstva, ali u suštini su očekivali da on od svojih para finansira Partizan, što Nikola nije htio da uradi. Bio je mnogo ružan način, da se nije direktno pričalo... Ali ne bih se više posebno vraćao na to,“ rekao je Vujošević za SK.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #911 poslato: April 03, 2018, 12:53 »
VPFC, bogami ste ih lijepo docekali onda, svaka cast i klubu i vama Ulcinjanima  :aplauz:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #912 poslato: April 03, 2018, 12:57 »
faul, a sta ti je interesantno u izjavi? dule vrti tu pricu sa modifikacijama vec neko vreme,a posebno se medijski aktivirao da kazemo zadnjih godinu dana. kada je davao puno izjava i sada o batu, odlasku iz partizana i sl...

jedina stvar koja teoretski moze da bude zanimljiva, je prica da je bilo obecanja da ce neko finansirati partizan (iz ovoga mi nije jasno ko). pri tom kaze koliko znam,praveci otklon od te tvrdnje i ostavlja mogucnost da nije tako. u principu imam bombasticnu tvrdnju,ali nisam bas siguran da je tako, pa i ako neko pobije moju tvrdnju nista strasno. a znamo i koliko je dule privrzen istini,istini i samo istini. tako da se  odlomak svodi na ono sto on prica manje vise od kada je otisao iz partizana, samo je u zadnje vreme malo vise u medijima...
« Poslednja izmena: April 03, 2018, 08:53 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #913 poslato: April 03, 2018, 08:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2017/2018
« Odgovor #914 poslato: April 04, 2018, 05:46 »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.