Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2017/2018  (Pročitano 85298 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #600 poslato: April 10, 2018, 11:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ti si Zvezdin četnik Alene!    :rock:




A ono fora bi bila da osvojite, Aleb MVP, pa da vidimo "najvatrenije" kako žvaću svoja muda.   


Ali iskreno, nadam se da neće doći do tog scenarija.  :cigara:


S naše strane je on trenutno MVP, s druge je Gordić. Njega nikako ne možemo zaustaviti. Iskreno se nadam će Feldin i Bjelica bar jednu utakmcu odigrati kako treba, a Dobrić i Davidovac se osloboditi pritiska i odigrati kako znaju.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #601 poslato: April 10, 2018, 11:47 »
U stvari, u pravu si, Pjer.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #602 poslato: April 11, 2018, 12:26 »
lose ovo izgleda.pre svega mi smo totalno psihicki nespremni za ovu seriju. nasi igraci su u grcu,stegnuti, bukvalno niko ne moze da povuce,da digne i rastereti ekipu. bacanja sutiramo ocajno,sto je upravo posledica te psihe.dzile je bolji trener, bolje je spremio ekipu, bolje vodi utakmicu, ima bolje minijature,pokusava svasta, i pravovremeno trazi tajmove. alimpijevic je danas moram priznati solidno pripremio utakmicu. promenio stvari u taktici koje su se u prvoj utakmici videle da su lose(ali zar treba celu utakmicu insistirati na preuzimanju,kad i povrsan poznavalac kosarke koji je gledao tu utakmicu je iz aviona video da je tu problem, sto se onda igra potpuno na isti nacin celu utakmicu). mi smo na osnovu te pripreme napravili neku razliku(iako smo i tada bili stegnuti), ali onda buducnost dobro reaguje, a alimpijevic samo posmatra dogadjae na terenu, bez nekih velikih pokusaja da to promeni. oni su napravili valjda seriju 20-2,nakon nasih 10 razlike, i to je nedopustivo. dzile sece nas ritam i trazi tajm u momentu kada dizemo na 3 razlike,a ovaj nas mulac uvek kasni.
omic decko stvarno ima srca, ali ne zna. da se razumemo ima vrhunsko telo(sto je svojevremeno vlada djurovic pricao za golubovica,ima telo od milion dolara),ima visinu, solidno je pokretan, svi centarski elementi su mu sasvim ok, i sve to solidno zna, ali sta vredi kada se zagradi,napravi dobru poziciju, i onda izbac popularnu krtolu (sto bi rekli u cg), totalno bez osecaja u ruci. toliko puta se to desavalo da se poziconira na metar i po -dva od kosa, a onda izbaci loptu,da mene na tribinama bude sramota. decko ima srce i svaka mu cast, ali na zalost nije to taj kvalitet...
dobric takodje pokazuje srce,iako ne igra u ove utakmice ne znam kako dobro,ali solidan je. ali ni on nam nije medju glvanim igracima, i tesko mozemo seriju bazirati na njemu da nas on vuce, ni on nema taj kvalitet.
sa druge strane oni koji bi trebali da nam budu glavni igraci,niti imaju muda,niti su u formi na zalost.


naravno kao navijac se nadam,ali mi stvarno zdrav razum kaze da uz sve ovo mi jako tesko mozemo da dobijemo finalnu seriju. iako smo igracki jaci. ali buducnost je u ovom momentu prosto bolja. bolje im je tempirana forma(ova igra je neki njihov maksimum iz ove sezone, naravno nekad se otvori sut i pogadja se vise, ali to je u globalu taj kvalitet igre i forma. mi sa druge strane smo na npr nekih 70% najboiljih igara iz ove sezone, nemamo raspolozene igrace),i dosta su bolje psihicki spremni za finalnu seriju. uz to sve sto sam pisao o trenerskim kvalitetima, na zalost oni su favoriti i imaju veliku sansu da dobiju, bez obzira na nas individualni igracki kvalitet. ali on nikada nije ni igrao utakmice...
« Poslednja izmena: April 11, 2018, 11:48 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #603 poslato: April 11, 2018, 10:24 »
loši jeste, al nije ni Budućnost neki CSKA, pa da ne bi mogli tamo dobit jednu...
i Cedevita je tamo imala utakmicu u džepu, i prosula je vlastitim glupostima...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #604 poslato: April 13, 2018, 09:54 »
Flasing medous....

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #605 poslato: April 15, 2018, 03:34 »
Moja želja za sledeću sezonu je ovaj čovjek

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.640
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #606 poslato: April 15, 2018, 03:36 »
 ja bih bio zadovoljan i sa Jovovicem
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #607 poslato: April 15, 2018, 04:02 »
mi cemo sada imati problema i sa partizanom. jer su igraci u teskom daunu, i pitanje kako ce reagovati u finalu sa srbijom, gde se opet igra na noz...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #608 poslato: April 15, 2018, 04:42 »
Pa dobro nije ni Eurocup los..Alimpije odlazi?

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #609 poslato: April 15, 2018, 05:04 »
Citat
Budućnost je slavila sa 3:1. Gledajući celu sezonu 2017/2018, Đetići su dobili Zvezdu 5:1. Bilo je u finalu dosta stvari koje nemaju veze sa sportom, ali ako ništa zbog poslednje utakmice, kao i prve u Pioniru, malo ko može da kaže da je Podgoričani nisu zaslužili.
sustina finala...
dobar tekst
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #610 poslato: April 16, 2018, 03:51 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Otkaz Enisu.Vraća se Radanov ali i sin Filip.... :whistling:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.480
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #611 poslato: April 16, 2018, 03:58 »
Iha, imacemo veselih derbija u KLS...kao nekad  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #612 poslato: April 16, 2018, 04:40 »
sin filip je ako bi se gledala samo organizacija igre bolji i od enisa(koji ni ne zna to da radi), a ako nije od rocestija, ne zaostaje nista za njim(pricam samo o segmentu organizacije, naravno ukupno u kvalitetu su njih dvojica neuporedivi). apsolutno ne vidim problem da kod nas odradi domacu ligu.
sto se tice radanova, samo morao bi sada kad je povucen da dobije minute,a ne da sedi. i to mi je dobar potez (ako dobije minute),jer pravimo na taj nacin tim za sledecu sezonu.

ako je covic dogovorio sa miskom da se enis plati samo do sada, mozemo da pricamo da li je ok odluka. sve drugo je naravno bacanje para. ali sa miskom do sada nismo imali problema, ne verujem ni da ce biti oko enisa. inace u globalu ne znam da li je to dobar potez ili ne. cinjenica je da decko nije plej, jer nema organizaciju igre. i tu se slazem da nema mesta za njega,ni kao rezerva. ali ima solidan sut, dobar ulaz,odlicne fizikalije, mislim da moze da bude vise nego dobra dvojka, i da pripomogne na kecu,odnosno da bude pomocan plej(uz jos jednog u petorci).



sto se tice domace lige, sa svim ovim promenama(i ako ode bjelica) smatram da smo jaci od partizana. ali jaci smo bili i od buducnosti, niko se nece skloniti. treba se dobro pomuciti...
« Poslednja izmena: April 16, 2018, 04:47 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.640
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #613 poslato: April 16, 2018, 05:55 »
 otpusten i bjelica, ne moram vise nista da pisem sto se njega tiče.😆   Čovic očito zna kuda sve ovo vodi pa hoce da što manje pomogne "naslednicima"
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2017/2018
« Odgovor #614 poslato: April 16, 2018, 08:55 »
Na kraju će sve da se slomi na nejakom Alimpiju...