Autor: VolimPFC Tema: SP u Rusiji 2018.  (Pročitano 94158 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #90 poslato: Maj 22, 2018, 02:44 »
Nesto mi mirise na to da bi Brazil mogao daleko ovaj put. Naravno, za njih je izgubljeno finale neuspjeh, tako da...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #91 poslato: Maj 22, 2018, 02:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ne bih se složio da sve reprezentacije koriste SP za preprodaju igrača


Apsolutno sve.Možeš da se slažeš ili ne ali to je činjenica.Počevši od Brazila.Druga je stvar što zemlja od 200 miliiona stanovnika i sa neiscrpnim izvorom talenata to sebi može priuštiti za razliku od Srbije.


Ja nemam nikakva očekivanja,javnost plebiscitarno očekuje debakl i svi se manje više sprdaju sa Srbijom,svi očekuju da se igrači isvađaju tradicinalno da se sve raspadne i pre početka i da nas svi isprate sa 5 komda u mreži.Tako da čemu kukanje i crne vrane?? :zbunjen:
apsolutno se ne slažem jer Nemačka, Engleska,Argentina, Urugvaj, Danska, Mexico  čak i Rusija i Poljska ne vode igrače na SP zato što to zahtevaju Rajo, Falji ili Stojadinović već selektori biraju igrače koji će najbolje ostvariti dobar rezultat   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #92 poslato: Maj 22, 2018, 03:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nesto mi mirise na to da bi Brazil mogao daleko ovaj put. Naravno, za njih je izgubljeno finale neuspjeh, tako da...


Da,isto mišljenje imaju jednu mladu i poletnu ekipu a čvrstu.Mogli bi daleko ali kod njih se nikada ne zna.Mogu i da osvoje ali i da ispadnu u 1/4.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #93 poslato: Maj 22, 2018, 03:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ne bih se složio da sve reprezentacije koriste SP za preprodaju igrača


Apsolutno sve.Možeš da se slažeš ili ne ali to je činjenica.Počevši od Brazila.Druga je stvar što zemlja od 200 miliiona stanovnika i sa neiscrpnim izvorom talenata to sebi može priuštiti za razliku od Srbije.


Ja nemam nikakva očekivanja,javnost plebiscitarno očekuje debakl i svi se manje više sprdaju sa Srbijom,svi očekuju da se igrači isvađaju tradicinalno da se sve raspadne i pre početka i da nas svi isprate sa 5 komda u mreži.Tako da čemu kukanje i crne vrane?? :zbunjen:
apsolutno se ne slažem jer Nemačka, Engleska,Argentina, Urugvaj, Danska, Mexico  čak i Rusija i Poljska ne vode igrače na SP zato što to zahtevaju Rajo, Falji ili Stojadinović već selektori biraju igrače koji će najbolje ostvariti dobar rezultat   


Pero jel ti stvarno misliš da Rusi,Poljaci a o Meksikancima da ne pričam nemaju svoje menadžere?
Svuda je to isto samo oni rade u rukavicama sofisticirano.Fudbal je pre svega ogroman biznis i profit a onda na dalekom  mestu sport.


Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #94 poslato: Maj 22, 2018, 03:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ne bih se složio da sve reprezentacije koriste SP za preprodaju igrača


Apsolutno sve.Možeš da se slažeš ili ne ali to je činjenica.Počevši od Brazila.Druga je stvar što zemlja od 200 miliiona stanovnika i sa neiscrpnim izvorom talenata to sebi može priuštiti za razliku od Srbije.


Ja nemam nikakva očekivanja,javnost plebiscitarno očekuje debakl i svi se manje više sprdaju sa Srbijom,svi očekuju da se igrači isvađaju tradicinalno da se sve raspadne i pre početka i da nas svi isprate sa 5 komda u mreži.Tako da čemu kukanje i crne vrane?? :zbunjen:
apsolutno se ne slažem jer Nemačka, Engleska,Argentina, Urugvaj, Danska, Mexico  čak i Rusija i Poljska ne vode igrače na SP zato što to zahtevaju Rajo, Falji ili Stojadinović već selektori biraju igrače koji će najbolje ostvariti dobar rezultat   


Pero jel ti stvarno misliš da Rusi,Poljaci a o Meksikancima da ne pričam nemaju svoje menadžere?
Svuda je to isto samo oni rade u rukavicama sofisticirano.Fudbal je pre svega ogroman biznis i profit a onda na dalekom  mestu sport.

ajde mi navedi jednog ruskog ili poljskog igrača kojeg će neki njihov "ramadan" da preproda zato što je bio član ekipe na SP
to što je kod nas nešto pravilo ne znači da je u na celoj planeti tako :nono:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #95 poslato: Maj 23, 2018, 09:01 »
Sutra u 14 časova Krstajić saopštava spisak od 25 ili 26 igrača za priprema i to na benzinskoj pumpi.  :D

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #96 poslato: Maj 23, 2018, 09:09 »

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #97 poslato: Maj 24, 2018, 02:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Evo spiska.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #98 poslato: Maj 24, 2018, 02:22 »
  ništa novo kad je srpski fudbal u pitanju :no: zato i služimo za sprdnju na velikim takmičenjima 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #99 poslato: Maj 24, 2018, 02:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  ništa novo kad je srpski fudbal u pitanju :no: zato i služimo za sprdnju na velikim takmičenjima


Ja sam zadovoljan spiskom, niko nije izostavljen, tu su klinci. Očekujem da će otpasti Jovanović, dvojica iz odbrane (zavisi od Nastasića) i jedan iz veze. Maksimović je bio rupa u odbrani, Basta minimalno igra, Gudelj igra u Kini. Ne znam zbog čega ljudi nisu zadovoljni  ???

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #100 poslato: Maj 24, 2018, 02:35 »
stvarno misliš da su spajić, rodić, grujić/maksimović nemanja bolji igrači od Maksimović Nikole, Obradovića i Gudelja?

napisah već na sportnetu da reprezenatacija koja se kvalifikovala na SP i onda promeniselektora,kapitena i štoperski tandem+ skoro pa standardnog Gudelja nema čemu da se nada već još jednoj blamaži na SP
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #101 poslato: Maj 24, 2018, 02:39 »
Rodić. :smeh1: :aplauz:  Grujića da ni ne pominjem.


Šta bi sa Svilarom, izjebali ga standardno?
« Poslednja izmena: Maj 24, 2018, 02:41 Dimitrije BP »

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #102 poslato: Maj 24, 2018, 02:42 »
Mislim da su to negdje i od ove trojice jedino možda Gudelj da je trebao biti na spisku, ali brate Kina. Ne znam da je iko od selektora zvao igrače koji igraju u Kini, jeste da ćeš tamo uzeti pare, ali nema tu ozbiljnog fudbala.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #103 poslato: Maj 24, 2018, 02:44 »
Daj Pero molim te.
Obradović?Pa kad je ta rupa zadnji put odigrala nešto?Jedini igrač koji me više nervirao od Kolarova.
Ja tu ne vidim Sašu Ilića i Pešića zbog kojih si dizao frku i uveravao iz pouzdanih izvora kako ih se gura.Gudelj isto tako mogao je biti tu ali ne vidim da bi on u bilo čemu pravio razliku.


Odbrana će biti problem i tu očekujem promene čak i ovog spiska jer teško će se Nastasić opraviti.


Rodić će verovatno odpasti.


I da Gudelj standardan?Kad je zadnji put bio u prvih jedanajst?Čak i na prijateljskim nije počinjao utakmice?


Koji god spisak da je bio ti bi kukao.




« Poslednja izmena: Maj 24, 2018, 02:45 ladja »

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: SP u Rusiji 2018.
« Odgovor #104 poslato: Maj 24, 2018, 02:47 »
Većini mnoga imena smetaju, a da im je Krstajić dao da oni napišu spisak i kasnije ga objavi, opet bi im neki igrači smetali. Ja zadovoljan, gazite ORLOVI.  :clap: :clap: