Autor: dejo94 Tema: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan  (Pročitano 6801 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #30 poslato: April 15, 2018, 05:23 »
pa ja i kazem da je podbacila organizacija,slazem se. delije su radile mnogo neukusnije stvari, ne vidim da je ovo ikakav problem...


hvala na detaljima. ja sam mislio da je izbila prvobitno tuca na samom zapadu sa nekim grobarima,a tek onda da su se ukljucili ovi iz kaveza. koliko sam te razumeo, na samom zapadu u stvari nije bilo sukoba delije-grobari. samo sa milicijom koja je uletela...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #31 poslato: April 15, 2018, 06:35 »
pogresno si razumeo, na zapadu je bio sukob delija i navijača partizana(ne znam koja frakcija) policija tukla i delije i kimijeve iz kaveza na jugozapadu a ovi navijaci partizana sa zapada vecinom utekli na zadnji izlaz.  Totalni haos koji je mogao i mnogo gore da završi.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #32 poslato: April 15, 2018, 09:18 »
Gledao snimak bas los derbi..Groblje zaredalo s penalima...mi ih ubili u prvih pola sata ostalo nije vredno pomena.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #33 poslato: April 16, 2018, 09:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
nema ovde ni p od penala, ozegovic je skocio kao u bazen. ali dobro sada to nikog i ne zaima kad je bilo vec sve gotovo.


na ovom snimku kada izbije sranje se vidi lik koji nosi tu kitu napravljenu od balona.


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


ima negde i snimak,ali ne mogu da ga nadjem, kako su tu kitu od balona doneli do loze gde je bila uprava partizana, i bukvalno im od dole guraju na njih balone,a neko (lici mi iz daljine na vazuru,ali ne znam, bas je iz daljine snimak) pokusava da skloni te balone i naguravaju se balonima. nije bilo nikakvog fizickog napada, samo ovo.
ne mogu da nadjem snimak na kome se sve vidi vezano za balon,ali evo slika gde saga moze da vidi sta se desilo...



kao sto rekoh ovakve stvari ne smeju da se dogadjaju, i ako je vec uprava partizana u ovoj lozi relativno blizu navijaca mora da postoje ispod redari,koji bi sprecili ovako nesto.
ali problem je sto redari ne smeju da zucnu navijacima, i niko od njih nece za 10-15e dnevnicu da se kaci sa nekim budalama. tako da u sustini kod nas samo policija moze da spreci bilo kakvu glupost, od redara nema bas nikakve koristi(u ovom slucaju bi pomogli, jer prosto zid postavljen od jih, bi sprecio ovog lika da toliko blizu pridje i da moze da gurne ovaj balon u samu lozu, i to je realno neki maksimum koji oni mogu da odrade). osim onog pregleda na ulazu,citanje karata i stajanje na stazi da gase baklje (mada za to postoje koliko znam clanovi vatrogasne jedinice), eventualno usmeravanja ljudi u svoj sektor i koriscenja njih kao neke vrste tampona i zivog zida i to iskljucivo u nekim jednostavnim situacijama, a ne da razdvajaju dve strane u sukobu, tu naravno oni ne mogu da pomognu...
« Poslednja izmena: April 16, 2018, 09:58 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #34 poslato: April 16, 2018, 10:17 »
hvala Nenade...pretpostavljam da su čelnici Partizana zaklonjeni balonima, jer vidim da se oni lijevo u loži smiju...

u svakom slučaju sramota, danas baloni, a sutra će ih neko možda pokušat fizički napast, s obzirom da je loža okružena navijačkim pukom... :zbunjen:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #35 poslato: April 16, 2018, 11:00 »
generalno celnici zvezde sede u lozi na nivou iznad ove, tako da sam se zacudio da su ovde bili ovi iz partizana. ali to jeste svecana loza, tu je sedeo npr putin svojevremeno kad je dolazio na onaj prijateljski mec organizovan maltene zbog njega(zvanicno to nije bio razlog, ali sustinski jeste).i nije veliki problem samo staviti redare oko te loze i resen problem. ako su vec celnici partizana tu,morali su da budu rasporedjeni i redari...a oni su dovoljni cak i ako se slucajno neko sranje desi, malko da uspore to,taman dok policija ne reaguje ili ovi iz loze se sklone i sl...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #36 poslato: April 16, 2018, 05:37 »
redari nece da se "biju" za 10 evra a žandarmerija mora da se bije za 150 dinara. Srbija brale :udaraozid:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #37 poslato: April 16, 2018, 08:41 »
To je zandarmima 1.posao 2.ne biju samo za 150 din. Posto je tu rec samo o dnevnici koju imaju na vec postojecu platu. A redari nemaju nista osim te dnevnice, i to jednom u npr 2 nedelje ili jednom nedeljno, nije ni bitno. Ne branim ih, boli me uvo, samo pricam cinjenice... I slazem se sa njima. ne bih ni ja na njihivom mestu se tukao sa budalama.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #38 poslato: April 16, 2018, 09:13 »
 redari vise nisu "penzioneri" vec pripadnici nekih od agencija koje imaju licencu. Vecina ih radi u tim agencijana za platu izmedju ostalih tu su i ovi moji iz "telusa" I vrlo mali broj tih agencija je dobio licencu pa tako kad se igra utakmica u Nišu koja je veceg rizika idu i redari iz BG
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #39 poslato: April 16, 2018, 10:57 »
znam neke likove iz mog kraja koji rade kao redari, iskljucivo na dnevnicu, bez ikakvog stalnog zaposljenja i plate. drugo za neke vece utakmice treba puno ljudi,nema sanse da se agenciji isplati da ih drzi zaposlene i daje platu, i da rade samo npr jednom nedeljno. mozda manji broj ljudi i drze kao stalno zaposlene. ili npr neke agencije koje se bave i nekakvim npr obezbedjenjem,pa imaju i druge poslove, pa ljudi ima sta da rade kad nije utakmica. nema sanse da agencija placa bar stotinu ljudi koliko je npr bilo sada na derbiju.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #40 poslato: April 20, 2018, 09:27 »
saga naleteh slucajno na video

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 157. večiti derbi Crvena zvezda - Partizan
« Odgovor #41 poslato: April 21, 2018, 03:54 »
Ma, fantastično!  :udaraozid: