Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2018/2019  (Pročitano 130790 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #105 poslato: Jul 17, 2018, 10:37 »
Osvanuo je...hm. Dosao je i taj dan, jer je tesko reci da je osvanulo sa ovim novembarskim vremenom. Dakle veceras od pola 9 istrcavamo na beogradsku premijeru. Ne ocekuje se nista osim pobede sa nekoliko golova u mrezi Letonaca. Inicijalni plan je bio da zbog povrede Stojiljkovica u spicu igra Ben. Medjutim, buduci da se povredio i Srnic Ben ce opet na krilo a u spic Pavkov. Zadnja linija ce biti ista (osim ukoliko Degenek ne dobije sansu umesto Babica), zadnji vezni Jovicic i Krsticic, krila Radonjic i Ben, u centru Ebesilio i u spicu pomenuti Pavkov. Videcemo da li je Ebesilo podigao spremu i formu u ovih nedelju dana...citam da se ponovo suska o Causicu. To bi moglo znaciti da u klubu bas I nisu uvereni u Ebesilija. Nadam se da gresim.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #106 poslato: Jul 17, 2018, 07:53 »
 Laki očistio stolice za pohvalu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #107 poslato: Jul 17, 2018, 09:19 »
Zvezda ovim poluamaterima nije za 135 minuta igre sposobna uvalit gol...zbog ovakvih promašaja se ispada...
APOEL je danas najbolji primjer...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #108 poslato: Jul 17, 2018, 09:43 »
Bice ovde 2-0 na kraju.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #109 poslato: Jul 17, 2018, 10:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bice ovde 2-0 na kraju.


Tako i bilo.Uključio sam se 5 minuta pred kraj tako da nisam ni gledao.Valjda će biti na netu neki sažetak.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #110 poslato: Jul 17, 2018, 10:33 »
Klasično imamo problem sa realizacijom, ali važno je da smo prošli dalje. Sada slijedi Litvanija.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #111 poslato: Jul 17, 2018, 10:35 »
Nije ovde problem realizacija vec faza sezone. Za 2-3 nedelje ce ovo potpuno drugacije izgledati.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #112 poslato: Jul 17, 2018, 10:50 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Laki očistio stolice za pohvalu

A platiće u septembru
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #113 poslato: Jul 17, 2018, 10:50 »
što je naš Kardum sve obranio večeras na Cipru, trebaju mu spomenik dići... :aplauz:
kako je APOEL epski zasrao u 1. meču, a bogami i realizacijom večeras...
imali su 25 udaraca, od toga 11 u okvir, 16 kornera, 2 stative, 62% posjeda, i svejedno ispali...
teško bi Zvezda s njima izašla na kraj, a ovako je veliki favorit...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #114 poslato: Jul 18, 2018, 12:20 »
dobismo ove bunkerase na mišice. škripi bam u špicu dosta ali bice valjda to bolje za sedam dana. Posle utakmice neka čudna dešavanja kod "revije"  ogromne policijske snage su blokirale taj prostor a sa druge strane solidan broj delija ispred i unutra.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.412
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #115 poslato: Jul 18, 2018, 08:37 »
Bome, lakocom ce Zvezda do 3. pretkola
Juce klasicno srednjesrpanjsko mucenje
Noge su teske, a i lopta je okrugla, svi igraju nogomet...nije ovaj Spartaks boranija, ni malo...
Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #116 poslato: Jul 18, 2018, 09:25 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Bome, lakocom ce Zvezda do 3. pretkola
Juce klasicno srednjesrpanjsko mucenje
Noge su teske, a i lopta je okrugla, svi igraju nogomet...nije ovaj Spartaks boranija, ni malo...

realno - Spartaks je rang Intera iz Zaprešića...
ekipa koja gola ne bi dala, niti je napad previše zanimao, ni da se igralo još 5 utakmica...

to naravno, nimalo ne umanjuje Zvezdin prolazak, jer je jebački teško probijat ekipu koja cijelo vrijeme stojiu tri bloka na svojoj polovici,
 i prijeti kakvom kontrom i zalutalim metkom, koji bi mogao biti koban...
jebački je teško probijat suparnike u ovoj fazi natjecanja, kad si još u fazi priprema i uigravanja...

kod Zvezde mi se recimo sinoć svidio taj sustav igre koji je postao šablona...
neovisno što nemaš više Boakyea, Kangu, Donalda i Le Talleca, igra se i dalje isto, s novim igračima (kao i kod Keka)...
nema bezveznog nabijanja lopte naprijed, već se igra od noge do noge, i strpljivo kruži okolo...
ok, Spartaks je limitirana ekipa, ali mislim da ni Suduva nije puno bolja, tako da se Zvezdi smiješi 3. kolo...
« Poslednja izmena: Jul 18, 2018, 09:25 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #117 poslato: Jul 18, 2018, 11:16 »
U dve reci: mučenje i pobeda. Očekivao sam možda neki gol više a što se igre tiče biće to bolje u utorak. Em mi nismo ni blizu željene forme em smo igrali protiv neambicioznog ali disciplinovanog tima koji je igrao "ko pređe pola da mu umre majka". U toj i takvoj utakmici Borjan nije imao nikakvog posla (osim kada se izglupirao u naguravanju sa onim Letoncem posle prvog gola). Bekovi su nam van forme. Žule Stojković je opet pokušavao ali džabe kad za 90 minuta nije došao nijedan jedini upotrebljiv centaršut. Pogotovo su nedostajali Rodićevi prodori po suprotnoj strani. Uža odbrana relativno pristojna, ali ruku na srce i nije imala neka ozbiljnija posla. Degenek je, čini mi se, imao jedan nešto ozbiljniji kiks početkom drugog poluvremena, a ovo ostalo su rešavali rutinski. Jovičić je ponovo radio ono što ume - defanzivni zadnji vezni bez ikakvih ambicija prema napred. Krstičić je sa druge strane odigrao veoma dobro a kao nagrada došao je onaj gol koji je stvarno bombona. Na krilu Radonjić. Trudio se, nudio se, trčao je, napadao, pokušavao ali je stalno bio udvajan i kada se podvuče crta nije bogzna šta uradio. Šteta što je onaj odličan šut završio na stativi. Sa druge strane Milić - bez konkurencije najbolji naš igrač u ovom dvomeču, dok je igrao tj (poluvreme u Rigi i 60 minuta juče). Mislim da ga je Miloje prerano menjao. On jeste sporiji ali tu sporost u dobroj meri nadoknađuje borbenošću. Trči, oduzima loptu, skače, pokriva, stigne i da šutne. U vezi Ebesilio. Hm. Deluje da ćemo ga čekati. Da li i sačekati, to je pitanje. Za nijansu bolje nego u Letoniji ali ni izbliza dovoljno. Ben u špicu je po meni greška. Čovek preokreta je Pavkov. Za njegovu robusnost i dominaciju u skoku nisu imali rešenje. Sjajno je spustio loptu Benu kod prvog gola (mada se meni učinilo da je on tu u stvari šutirao). Ušao je i Meleg, po meni kasnije nego što je trebalo. Jovančić je uveden odmah posle drugog gola kada je Miloje rešio da zatvori utakmicu.

Ništa bitnije sredinom jula nisam ni očekivao da vidim. Verujem da će biti bolje u utorak. Za sada je ipak najveći znak pitanja iznad Ebesilija. Daj Bože da se što pre adaptira i uklopi, pa da onda vidimo je li čemu ili je Rikardinjo.

Solidna poseta, preko 20.000. Atmosfera na momente pristojna. Idemo dalje, Dinamo Vranje u subotu (baš me zanima da li će se ponoviti slična poseta i zašto neće). A onda ta Suduva u utorak (šteta što su izbacili APOEL, nadao sam se sportskoj osveti za jednu od ružnijih uspomena sa tog stadiona).
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #118 poslato: Jul 19, 2018, 02:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Rič  :clap: :clap: :clap: :rock: :rock: :rock: :palac: :palac: :palac:

Bič   :bam: :bam: :bam:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #119 poslato: Jul 19, 2018, 02:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
što je naš Kardum sve obranio večeras na Cipru, trebaju mu spomenik dići... :aplauz:
kako je APOEL epski zasrao u 1. meču, a bogami i realizacijom večeras...
imali su 25 udaraca, od toga 11 u okvir, 16 kornera, 2 stative, 62% posjeda, i svejedno ispali...
teško bi Zvezda s njima izašla na kraj, a ovako je veliki favorit...


VAŠ Kardum?

Okle je taj?

P.S. Da nije opet "Islam Grčki" šema? Kako se krsti?   :stuart:
« Poslednja izmena: Jul 19, 2018, 02:44 nyc »