Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2018/2019  (Pročitano 132475 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #510 poslato: Septembar 18, 2018, 08:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
svaki bod u LŠ je veliki uspeh. Ne treba upadati u euforiju nego pruziti zestok otpor velikanima evropskog fudbala.


Ja imam utisak da je lozenje pre svega zbog same LBK i konacnog dolaska iste nego sto se narod lozi da mozemo nesto protiv Napolija..valjda je svakole jasno da smo teski autsajderi.
jesi ti danas otišao kod one tvoje sisojke u kladu, i stavio 1000 kn na Napoli?! tečaj 1,60... :D


One u Supersportu?Jesi ti video koje je to vime?!A mislim da je 1977-8 godiste im sina 20 godina frisko razvedena.Preko leta ne zlo kad obuce dubooko dekoltirane majice pa prebaci sifone preko stola... :eek:


Nisam bio..ne kladim se nikada na Zvezdine utakmice mislim da je vota na Zvezdu 8.00 a na Napoli 1.45... :D

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #511 poslato: Septembar 18, 2018, 08:31 »
NEK NAM BOG DA SREĆE!!!!

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #512 poslato: Septembar 18, 2018, 10:32 »
Ako ništa drugo, ovo nam je VEEEEEELIKA škola.
I tako se postaje ozbiljan tim.
Ne zaboravimo, ONA evropska i svetska Zvezda je izrasla na temeljima Zvezde iz prethodne sezone.
Ko je rekao, Keln?
Veeeelika škola!
A tek onaj dvomeč sa Milanom!! Ajoooj!
Sve se to računa!

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #513 poslato: Septembar 18, 2018, 10:35 »
Cafua nema ni na klupi... ???
gdje se taj Brazilac izgubio?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #514 poslato: Septembar 18, 2018, 10:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
svaki bod u LŠ je veliki uspeh. Ne treba upadati u euforiju nego pruziti zestok otpor velikanima evropskog fudbala.


Ja imam utisak da je lozenje pre svega zbog same LBK i konacnog dolaska iste nego sto se narod lozi da mozemo nesto protiv Napolija..valjda je svakole jasno da smo teski autsajderi.
jesi ti danas otišao kod one tvoje sisojke u kladu, i stavio 1000 kn na Napoli?! tečaj 1,60... :D


One u Supersportu?Jesi ti video koje je to vime?!A mislim da je 1977-8 godiste im sina 20 godina frisko razvedena.Preko leta ne zlo kad obuce dubooko dekoltirane majice pa prebaci sifone preko stola... :eek:


Nisam bio..ne kladim se nikada na Zvezdine utakmice mislim da je vota na Zvezdu 8.00 a na Napoli 1.45... :D

ma što vidio - blejio...
skužila i ona, pa kao da ih je još više isturila... :D
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #515 poslato: Septembar 18, 2018, 10:54 »
Rutinski....

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #516 poslato: Septembar 18, 2018, 10:56 »
"BOD KO KUĆA"!

Nemam pojma koga sam citirao, ali to se moglo čuti u onoj SFRJ ligi.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #517 poslato: Septembar 18, 2018, 11:00 »

SVE ŠTO SMO ŽELELI, SVE ŠTO SMO HTELI, TO SU NAM DALI CRVENO BELI!!!
P.S. Pozdrav za one što su pričali da ćemo biti bez bodova u Ligi šampiona.


 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #518 poslato: Septembar 18, 2018, 11:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Jebote ovo nisam video zbog jebenih strimova koje sam ganjao do 10 minute!Kakva koreografija!! :klanja: :klanja: :klanja: :respect :respect :respect  ovo je umetnost!


Gledao na nekoj britanskoj tv.....komentator se upljuvao hvaleći atmosferu.


Što se tiče same utakmice prvih 20 minuta smo se usrali od treme i dobro je što je ona lopta završila na prečki da su nam tu dali ko zna kako bi se završilo.U drugom poluvremenu smo manje paničili.
Ovo je LBK neki drugi nivo brzine,kretanja,pasova i svega još smo daleko od toga.Možda je Miloje trebao probati umesto Simića uvesti Ebisilija ali bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #519 poslato: Septembar 18, 2018, 11:13 »



Pazi Belodedića!?Za Miodraga je vreme stalo? :eek:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #520 poslato: Septembar 18, 2018, 11:16 »


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

P.S. Pozdrav za one što su pričali da ćemo biti bez bodova u Ligi šampiona.


Što pozdravljas ladju? :D

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #521 poslato: Septembar 18, 2018, 11:17 »
siroti Talijani, vidi gdje su ih stisli...mora da su se usrali kad je zagrmilo... :kafa:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #522 poslato: Septembar 18, 2018, 11:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

P.S. Pozdrav za one što su pričali da ćemo biti bez bodova u Ligi šampiona.


Što pozdravljas ladju? :D


Hm,nešto se ne sećam da sam tako nešto rekao? ::)


Inače i pored bunkera imali smo samo 8 prekršaja(Napoli 12),znači branili smo se organizovano bez prljavština i grubosti.


Pavkov ono malo što je igrao imao više osvojenih i spuštenih lopti u vazduhu od Boaćija zanimljivo.Koristan igrač koliko god bio osporavan.


Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #523 poslato: Septembar 18, 2018, 11:35 »
prvom bodu se ne gleda u zube. borili se i izborili i sve čestitke. posebno Borjanu :respect
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #524 poslato: Septembar 19, 2018, 10:24 »
Ne mogu baš da padam u nesvest od sreće što smo uzeli bod na našem stadionu, ali ako imamo u vidu da smo igrali protiv desetostruko skuplje ekipe onda je i bod sjajan. Borjan je predvodio sjajnu odbranu. Imao je nekoliko dobrih intervencija, uključujući i onu u prvom poluvremenu ušao čini mi se Miliku u šut. Napravio je jednu glupost u drugom pri ispucavanju, i jednom je kao muva bez glave krenuo napred. Dakle tačno ono što uvek radi. Uža odbrana na visini zadatka. Tu prvenstveno mislim na Savića, koji ne znam da li je napravio grešku za 90+ minuta. Degenek isto odličan, iako je u drugom poluvremenu napravio nekoliko grešaka, uključujući i jednu početničku, loš tajming skoka i lopta koja ga preleće. Bekovi su bili takođe više nego solidni. Rodić je odigrao jednu od najboljih utakmica u klubu, imao je fenomenalnu intervenciju kada je krpio Degenekovu grešku i Hamšiku oduzeo loptu kao detetu. Takođe je jednu loptu izvadio maltene iz gola. Sa druge strane Stojković. Trud i zalaganje mu se ne mogu osporiti, ali ni činjenica da je preko pola ponovo bio nevidljiv. Kaljehon mu je čak prodao suknjicu u prvom poluvremenu. Ispred su bili Jovičić i Krstičić. Jovičić je igrao koliko su mu dali ali je dosta grešio za ovaj nivo fudbala, zbog čega je i menjan nešto boljim Jovančićem početkom drugog poluvremena. Krstičić nije odigrao dobru partiju, ali ruku na srce igrao je protiv takvih aždaha da nije mogao ni oko da otvori. Ben je odigrao neočekivano slabo, isto kao i Čaušić. Pojeli su ih italijanski veznjaci. Marin nije mogao sam ali se ipak vidi koja je to klasa i prava je sreća da je došao kod nas. Boćko se nimalo nije promenio: sjajne kretnje i otvaranja, gradjenja i kada dobije loptu uopšte ne raymišlja previše - okret i šut. Možda je to u nekim trenucima delovalo i sebično, ali neka, samo nek šutira. Ući će. Pred kraj ga je menjao Pavkov, koji je opet u par navrata dominirao u skoku i razgrtao i naše i njihove.

Utisak je da smo u utakmicu ušli stegnuto, sa previše respekta (što bi se na srpskom reklo: usrali su se). Malo njih je imalo prilike da igra na ovom nivou, protiv ovakvih igrača, a spektakl na tribinama da i ne pominjem. Jako loše je sve to izgledalo prvih pola sata. Dali smo im loptu i nabili se na 35m od našeg gola. Igrali smo otprilike kao Zemun protiv nas. Napoli je napadao preko bokova, tako da su naši bekovi trpeli jeziv pritisak. Nekako su izdržali. Prava je sreća da je ona bomba koju je zapucao Insinje u 20m minutu sa preko 20m završila na prečki. Tek krajem prvog poluvremena smo krenuli da se pomalo oslobađamo i da pokazujemo da i mi ponešto znamo sa loptom osim da je ispucamo što dalje. Početak drugog dela je doneo novi pritisak Napolija, ali i to smo izdržali. Sredinom drugog poluvremena smo pokušali malo da ih pritisnemo, u jednom trenutku smo imali tri kornera zaredom, ali bez ikakovog rezultata, nismo čak ni šutnuli loptu. Neverovatno koliko smo bili inferiorni u skoku. Onaj njihov crni štoper (Kulibali ili kako već) je pojeo sve i u vazduhu i na zemlji. Neka kombinacija najboljih osobina Savića i LeT iz najboljih dana, plus "fizika" na kub. Zver.

Uspeli smo dakle da se odbranimo, a to nam je izgleda i bio glavni (jedini) cilj. Napoli je igrao nešto što je druga dimenzija u odnosu na sve timove koji su dolazli ovde zadnjih godina (osim, eventualno, Arsenal). Precizne lopte, brze izmene, sjajno postavljanje, školska kretanja bez lopte. Imajući u vidu roster kojim raspolažu to i ne treba da čudi. Kvalitet i - shodno tome - cena tih igrača je nešto što je iz naše perspektive SF. Međutim, nisu nam dali gol i pored svega toga. Hvala Karlitu na svom uvažavanju i džentlmenskim izjavama ali došao je po tri boda. Bogu hvala nije ih uzeo.

Stadion krcat izuzev kaveza sa Napolijevim navijačima, njih par stotina je došlo (nisu se čuli). Opet drndanje oko ulaza, haos, guranje, dezorganizacija, pretresi, više prodatih karata, puštanje preko reda, stajanje na prolazima. Teški kreteni. Mislio sam da će makar UEFA to malo uterati u red, džaba. Ako to izuzmemo, atmosfera sjajna. Navijanje 90 minuta, dozivanje sve 4 tribine, koreografija preko celog stadiona...spektakl, klasičan Zvezdin evropski. Lepo.


Idemo dalje, nedelja i JNA.
"This is exactly what football should be about."