Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2018/2019  (Pročitano 35652 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #270 poslato: Jul 04, 2019, 04:57 »
Ovo je ubedljivo najjači sastav u istoriji KKCZ. Na papiru.

Treba to neko da posloži, uigra i tako to. A Tomić mi tu ne uliva poverenje.
Eh, Dejo, Dejo ...    :(

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #271 poslato: Jul 04, 2019, 05:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
da, mada je Rivers tek od januara... ovo je ipak level više, ima ih 6 već u julu, a do početka sezone verovatno 7.

previse. ja se pomalo zajebavam sa svim tim ali ozbiljno govoreci tesko se identifikovati sa ovakvom ekipom gdje ce opet dobri domaci igraci sjedat na tribinama zarad par pobjeda vise u el.

bar u pocetku. posle kad ih upoznas onda je malo drugacije ponekad.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #272 poslato: Jul 04, 2019, 05:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ovo je ubedljivo najjači sastav u istoriji KKCZ. Na papiru.

Treba to neko da posloži, uigra i tako to. A Tomić mi tu ne uliva poverenje.
Eh, Dejo, Dejo ...    :(

pa nije bas. najskupčji vjerovatno al najbolji tesko.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #273 poslato: Jul 04, 2019, 07:23 »
kakvo crno identifikovanje, naši ljudi imaju u sebi taj neki kompleks da vole da se dopadnu strancima po svaku cenu.

Ako gledaš i Partizan i CZV zadnjih godina, stranci su obožavani od navijača. Ništa ne diže kurac prosečnom domaćem krkanu nego kada vidi da Dženkins obuče našu narodnu nošnju, ili da na iMstagramu piše kako mu je ova godina bila najbolja u životu, srce navijačima itd...

Pisao je jednom Peščanik članak na tu temu, valjda smo godinama u kurcu i čitav svet nas gleda kao slepo crevo, i iz nekog razloga se ozarimo kada na primeru sportista kojima je OK ovde dobijemo iluziju da nismo kanalizacija Evorpe.

Može se uzeti primer i Partizana i CZV, meni deluje da su stranci kod navijača puno bolje primljeni.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #274 poslato: Jul 04, 2019, 07:38 »
pa kod nas je uvijek stranac bolje primljen od naseg ali to je siroka tema.

Ja vis evolim d agledam tim gdje ima vise domacih igraca.
Nije mi bitna titula po svaku cijenu.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #275 poslato: Jul 05, 2019, 12:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ovo je ubedljivo najjači sastav u istoriji KKCZ. Na papiru.

Treba to neko da posloži, uigra i tako to. A Tomić mi tu ne uliva poverenje.
Eh, Dejo, Dejo ...    :(

pa nije bas. najskupčji vjerovatno al najbolji tesko.

OK, koji tim je po tebi bio jači?

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #276 poslato: Jul 05, 2019, 12:58 »
osim ako ne dodje neki plej boli glava ( a ima skoro milion za njega)   oba iz zadnje dvije radonjine sezone.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.629
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #277 poslato: Jul 05, 2019, 08:45 »

 Igrača Zvezde gledam samo po onom što pruža na terenu dok nosi crveno beli dres. Uopšte me ne interesuje kako se zove, odakle dolazi, koje je boje ili koje veroispovesti. Jedino po onom što pokaže na terenu može da dobije moj aplauz. Igrači danas nose dres kluba kao što neko oblači radni mantil kad ulazi u fabriku, nema tu neke ljubavi ni prema Zvezdi ni prema Partizanu pojedinci to samo dobro izreklamiraju. Ne zanima me ni politika kluba i koliko će to da potraje jer u Srbiji ništa nije na zdravim nogama već sve zavisi od sposobnosti snalaženje i preživljavanja. Ako se prohte nekom iz vlasti ugasiće klub ako se pak prohte da slupa par miliona tuđih para slupaće i to je nažalost tako.
Što se igrača tiče koji su zadnjih godina igrali za Zvezdu najomiljeniji među zvezdašima su Dženkis, Gudurić, Jović, Blažić, neko zbog borbenosti neko zbog prefinjene igre. Puno domaćih igrača imalo je šansu da se pokaže i bilo je čak i puno strpljenja kod publike za njih. strance bi oterali posle par kola kao što je bio slučaj sa Mekelom. To što je neko rođen u Srbiji i ima naše državljanstvo ne daje mu pravo da može da se šeta kao maneken u zvezdinom dresu( primer Tadija), samo učinak na terenu je merilo kod navijača.       
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.477
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2018/2019
« Odgovor #278 poslato: Jul 05, 2019, 09:29 »
Slican stav kao Blefer imam i ja. Isti djavo odakle je igrac, interesuje me njegov doprinos na terenu. Razlika je samo sto stranci uglavnom dolaze kao formirani igraci, dok od domacih dosta njih gledamo u periodu kosarkaskog odrastanja, kad nerviraju i svoje roditelje dok ih gledaju, a kamoli obicnu publiku.

Sto se tice kompleksa voljenja stranaca, ima tu vjerovatno istine. Al ima i pozitivnih stvari. Nas narod je generalno gostopriman, to ne moze biti losa osobina nikako. Ovdje nema rasizma, mrznje prema nekom ko je potpuno drugaciji...samo prema nekom ko je blizu i slican nama  :D Tako da ne bih to bas trpao na negativnu gomilu, po tom pitanju bi sigurno mogli da postavljamo standarde. To naravno ne znaci da nema gomila onih koji se stide svog jezika, mentaliteta, obicaja, al jebem li ga, njihov problem.

Nego, ocete li zakljucavati ovu temu, ne mogu povatat na kojoj se sta pise  :zvizvdi:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.