Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 92300 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.876
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #225 poslato: Novembar 14, 2018, 06:47 »
drago mi je što pokazujemo ove deonice gde zaličimo na ozbiljnu ekipu, ali ima i nekih stvarno diletantskih poteza koji nas baš koštaju...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #226 poslato: Novembar 14, 2018, 11:20 »
Tipicno nase evro gostovanje. Imam osjecaj da sam odgledao 50 ovakvih utakmica KKP.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #227 poslato: Novembar 18, 2018, 05:46 »
Uvijek je KKP bio cijenjen u cg medijima :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #228 poslato: Novembar 18, 2018, 09:47 »
Buducnost bolja taman za iskustvo Evrolige. Prijetili smo svo vrijeme, ali fali to nesto za preokret. Generalno, nismo losi, steta sto se ne materijalizuje nesto od ovoga.

Pojedinacno, izdvojio bih loseg Vanju...izlijepili su ga par puta kao kretena, plus mi se nikako ne svidja kako izgleda na terenu. Zagorac...mislili smo da je Gagic baksuz, a zapravo je on...nisam odma vidio u hali, al sad procitah da se on sudario sa dotad najboljim nasim igracem Jankovicem. Uz to je nocas bio bas los.

Osatali su odigrali okej mec, vidi se povecanje broja pikova koji se igraju, narocito sa Lendejlom, a sigurno je jedno 4-5 lopti zavrsilo njemu u noge usled losih dodavanja. Pejdz ima dobru ruku, sto jes jes.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #229 poslato: Novembar 18, 2018, 10:01 »
Sajt ABA lige kaze da je u hali bilo:

5389

Sto bi bio i novi rekord posjete u SC Moraca  :clap:
Dzaba ti Baskonia, dzaba Zvezda, PAO i Armani, dzaba sve  :rofl:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.876
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #230 poslato: Novembar 19, 2018, 01:17 »
nekako ispod radara prođe da Braun nije dobio šansu u Partizanu. OK, kontam da je "čankov igrač", ali majku mu, zar baš nije bilo nikakve šanse da se pokuša nešto od njega izvući.

Zapravo mislim da je sigurno moglo, ali Trinki je tu odigrao diplomatski, neće da troši minuta na "tuđeg" igrača već ga je odmah bacio pod točkove i traži samo svog igrača.

Nakon što su se oporavili Zagor i Si, a i Janković opravdava očekivanja, čini mi se da nam je najpotrebniji igrač na 5, neka niska skočna crna zver. Gagić i Lendejl se nekako podudaraju, i jedan i drugi deluju kao napadači, igrači kojima se može spustiti lopta u post da nešto kreiraju, a za modernu košarku je ipak potreban i jedan specijalac, do 202-203cm, sa velikim odrazom i wingspanom, da kupi one skokove i igra odbranu. Mislim da do nove godine sigurno stiže jedan takav

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #231 poslato: Novembar 19, 2018, 01:25 »
Sinoc su nas ofanzivni skokovi drzali u igri. Nisam gledao statistiku u ABA i EK, ali cini mi se da je ova ekipa skakacki ok. Naravno, ne kao one iz zlatnih sezona EL, ali pristojna jeste.

Gagic i Lendejl jesu slicni igraci, pa malo cudno djeluje da su ih uparili, ali mislim da se tu radilo kako 'trziste' nalaze a ne kako KKP zeli.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #232 poslato: Novembar 21, 2018, 09:00 »
To bi bilo to sto se EK tice...sad da se okrenemo ABA ligi.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #233 poslato: Novembar 21, 2018, 09:07 »
Jbg, mogli smo ovo da dobijemo.   Ovoj ekipi fali glava tima to je svima jasno.  To bi mogao da bude i Novica kada bi mogao da izgura prošlogodišnji nivo u nastavku.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #234 poslato: Novembar 21, 2018, 09:11 »
Jebi ga, kad ekipa upadne u onaj kanal fali neko ko moze sam nesto da iskreira, pa i da izdivlja ako treba, samo da ne prolazi 5 minuta bez normalnog suta na kos.

Vidjecemo, moramo jos cekati ovaj tim, kad tad moraju doci i rezultati uz solidnu igru.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #235 poslato: Novembar 22, 2018, 08:55 »
šteta poraza sinoć...dobro ste se nosili nekih 35 minuta i mogli ovo dobiti...
inače, stignem baš pratit španjolsku ligu u zadnje vrijeme, pa me sinoć baš začudila vijest da Valencija teško stradava u domaćoj ligi, te gubi i sa 20-30 razlike, od Tenerifa, Baskonije...vidim da su na omjeru 4-5...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #236 poslato: Novembar 22, 2018, 12:50 »
Trebalo je ovo biti ubedljiva pobeda. Gagić je totalna misterija kako lik igra.
Odgledao sam samo 4/4 i bilo mi je dosta da vidim da klub koji ima ime i reputaciju igra na nivou evropskog treceligasa
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #237 poslato: Novembar 22, 2018, 12:59 »
Pa bas, ubjedljiva pobjeda protiv Valensije, vrlo tesko, cak i da smo sa ekipom iz nekih srecnijih vremena...

Treba biti realan i shvatiti dje smo i sta smo sad. Od tih prica o reputaciji i imenu nikakve koristi. Ja se recimo nadam da je ovo neka sezona 2000/2001 i da uskoro slijedi ono sto je uslijedilo posle te sezone...ah, vlazni snovi  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.876
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #238 poslato: Novembar 25, 2018, 06:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zenit, Budućnost, Valensija, Zvezda... ko preživi pričaće  :D

0-4  :smeh3:

istina, dojam u igri nije tako loš kao što skor pokazuje, ali svejedno, ovo je pobačaj. I mnogo lošiji timovi Partizana su uspevali otkinuti jedan veliki skalp u mini seriji, ali šta da se radi.

Sinoć je i Trinkijeri pao na ispitu. Prvo je kao taktičko iznaneđenje pokušao ubaciti Novicu, što se brzo ugasilo, i ne čudi, sam Trinkijeri ga je bacio pre toga na led konačnim otkrivanjem da je car go, tj. da je Novica debeo i nespreman.

Dalje, što je i još veći problem, sinoć mu se desilo da zaboravi na igrača. Janković je vrhunski otvorio utakmicu kao streč opcija, a onda je u ključnom delu (treća četvrtina, početak četvrte) ostao na klupi bez ikakve potrebe. Verujem da je pokušavao Stratosa poduplati sa Sijem kao konkretnijim defanzivcem spolja, ali svejedno, nije to baš tako bitna stavka da Janković ostane zakucan u peškirima i flašicama.

Sinoć je prevaga bila pozicija 1. Iako prvo u oči upada mečap Perperoglu - Zagorac, sa tim je Partizan mogao živeti i računa se na to da će prekaljeni Evroligaš biti ispred talentovanog žgolje sa manjkom košarke u nogama a viškom napaljenosti, međutim, razlika između Pejdža i Reglanda je ovde odradila posao.

Regland je već dovoljno dugo u Evropi na top nivou, par Evroligaških sezona, naviknut je na intenzitet odbrane i dimenzije terena, dok je Pejdž i dalje glavom u Americi, NBDL-u i NBA workoutima. Skoro celu sezonu gubimo mečap na pleju i već sad se može reći da su Lončar i Čanak pogrešili sa odlukom da dovedu rukija.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #239 poslato: Novembar 25, 2018, 06:21 »
Iskreno, nadao sam se bar jednoj pobjedi. Sad, sta je tu je, evo sad pauze za treninge i mini pripreme pa cemo vidjeti.

Ako ce se dovoditi jos neko, onda spoljna pozicija, sa poenima u rukama. Marinkovic me pizdi kao nekad Tripkovic, a Zagorac od kad je poceo da nosi masku jedva obruc pogodi.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.