Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 90602 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #210 poslato: Novembar 07, 2018, 10:08 »
Grobari koji su sinoc gledali Liverpul umjesto Trenta nek se svojevoljno izbrisu sa foruma  :palica:

Dobro je, ostali smo u trci za prolaz, bezveze bi bilo da 4 kola prije kraja prebrinemo takmicenje. Trinkijeri bolji pocetak nije mogao zamisliti, iako je ovo zapravo reakcija ekipe na novog trenera a ne neki njegov licni pecat, ali polako.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #211 poslato: Novembar 07, 2018, 10:21 »

Meni se sinoc ni prva cetvrtina nije specijalno dopala, iako smo vodili 15 razlike tada. Videlo se da Trento veze nema. Ozbiljniji Partizan (nadam se onaj iz Januara 2019.) bi ovaj Trento lagano otresao, kao sto bi i nas bilo koja ozbiljna ekipa sinoc.

Lendejl sinoc apsolutno nista nije mogao da odbrani. Ono je bilo mucno gledati.

Guramo dalje pa ce Andrea valjda dovesti to u red.

Zenit je malo zakomplikovao situcaiju u grupi porazom od Turaka.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #212 poslato: Novembar 07, 2018, 10:30 »
Mi turke moramo dobiti kuci vise oni nas, to je jasno. Pa plus jos i Valensiju kuci, ili mozda nesto u gostima. Tesko da ce se sve to desiti, ali ajde, neka bude otvoreno do kraja.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.863
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #213 poslato: Novembar 07, 2018, 10:50 »
mora se reći da nas je sinoć i sudija ispoštovao, onakva isključujuća se retko svira, na pravdi Boga izbaciše Jovanovića.

Doduše, i u Italiji je na sličan način ispao Gagić.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #214 poslato: Novembar 07, 2018, 07:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ajd vi ste svi tu normalni i pametni grobari, pa bi vas htio nešto pitat...kad odgovorite, kasnije ću vam objasnit razlog pitanja...

jel vi jednako gledate KK i FK Partizan, imate li jednako empatije i razumijevanja za oba kluba u problemima, ili vam je neki od njih bliži?!
i zašto?!
baš me zanimaju vaši odgovori, s obzirom da niste neki zavedeni mulci već zdravorazumska čeljad... ;)


Što se mene lično tiče, svakako je stepen identifikacije veći sa KKP.   Nije to samo posljedica uspjeha KKP, već više ljudi koji su činili (i čine i dalje) KKP i FKP u tom periodu...  a tu mislim na sve, od uprave, sportskog sektora pa do igrača.   Nekako mi je KKP više odisao grobarštinom.

Ali što se tiče emocije sa kojom pratim utakmice oba kluba, tu gotovo da nema razlike.    Sa istom količinom emocije sam doživio i plasman na F4 Evrolige 2010, kao i plasman fudbalera u LŠ te iste godine.

kad sam vas prije 10-ak dana pitao ovo, to nije bilo bez razloga...
pitao sam zato što sam se našao u čudu...
evo o čemu se radi...

prije nekog vremena sam otkrio tog izvjesnog ŽP i njegovu yt emisiju, zvanu "Partizanov vesnik"...
nije mi dugo trebalo za skužit da je on naklonjen sadašnjoj upravi FK Partizana, te da bolesno mrzi Zvezdu, suce, i još neke druge...

pogledao sam par epizoda, imao je čak i smiješnih fora na temu podjebavanja komšinice, no nebitno...
bitno je da se prije dva tjedna u emisiji uhvatio KK Partizana i ispljuvao ga toliko da sam ja ostao  :eek:...
doslovce...

ako niste upućeni, evo linka epizode, gdje pljuvačina počinje na 10:00...


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


mislio sam da je to sporadičan slučaj, no lik je i u sljedećim emisijama nastavio pljuvat po KK Partizanu, sve jače i žešće...
strašno pljuje njegovu upravu, ismijava igrače, natjecanja koja igra i kako prolazi u njima, kritizira navijače koji podržavaju tako "besmislen klub", a pljuju "uspješan FK", govori da KK u ničemu ne spada u porodicu ostalih klubova iz tog SD, čak ide do toga da povlači paralelu između FK Zvezde i KK Partizana kao blizanaca u puno toga...

čovjek u tih zadnjih nekoliko emisija pokazuje neskriveno gađenje prema košarci i današnjem KK Partizanu...
ja sam zbilja zatečen tim, jer nisam imao pojma da između FK i KK vlada toliko neprijateljstvo i animozitet... ???

da sad ne idem u detalje, stavio sam vam početnu epizodu, a pljuvanje se nastavlja i epizodama poslije...
spominju se novčana pomoć koju je FK davao KK, a koju su ovi spizdili u ništa, i slično...

znao sam da su podijeljeni navijači u nekoliko frakcija, ali da je i ovakva mržnja između uprava FK i KK?!  :eek:

tim više mi je čudno, jer su obje uprave (koliko pratim) bliske vladajućoj stranci... :zbunjen:


ima li kakvo logično objašnjenje za takvo ponašanje?! jesu li doista ovi iz KK, pokušali ući i u FK, pa su ovi zato popizdili?!
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #215 poslato: Novembar 07, 2018, 07:30 »
Ma ćo ke ga znati šta je tu zapravo u pitanju...   više i ne pratim toliko stvari, pa nije baš nije najjasnije netrpeljivost Ostoje i uprave KKP sa ovom bagrom iz FKP.


A Pantića je zaista neozbiljno uopšte komentarisati... 
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #216 poslato: Novembar 07, 2018, 08:47 »
Meni je fascinantno da ja kao navijac Partizana jos nisam odgledao ni jedan minut te Panticeve emisije, a ti si ih odgledao nekoliko, te izvukao jos i neke zakljucke  :zbunjen:

Mislim, ajd da je nesto normalno, pa ono, sta ima veze koji je klub, ali tog debila gledati i nesto ocekivati od njegove emisije?  :zbunjen: Ovo mi je kao kad ljudi odgledaju rijaliti i onda se cudu nacuditi ne mogu kako je to smece?!?! Pa sta si ocekivao - dokumentarni program?  :udaraozid:

Prvi put cujem da postoji nekakav animozitet izmedju FK i KK. I ako da, postoji sigurno samo u glavama najvise 100 bolesnika koji imaju direktnu finansijsku korist od toga. Kod normalnog i neprofesionalnog navijaca Partizana, sigurno da ne.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #217 poslato: Novembar 07, 2018, 09:42 »
ne gledam ni ja takve pizdarije, ali kažem što mi je ovdje privuklo pozornost i čuđenje - sukob čelnika dva kluba iz istog sportskog društva...priznat ćeš, to jest rijedak slučaj...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #218 poslato: Novembar 08, 2018, 01:01 »
Nema veze Saga. Ja, kad god imam višak slobodnog vremena, uživam u Pantićevim ekshibicijama. 
Ono je za ne verovati.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #219 poslato: Novembar 10, 2018, 09:41 »
Dobismo 19 razlike u klasiku sa Cibonom, ali utisak je da nismo bili dobri. Andrea je sve rekao: Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.863
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #220 poslato: Novembar 12, 2018, 10:50 »
Zenit, Budućnost, Valensija, Zvezda... ko preživi pričaće  :D

« Poslednja izmena: Novembar 25, 2018, 06:59 Zgembo Adislić »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #221 poslato: Novembar 13, 2018, 09:55 »
Potpisujem 2-2  :D

Sad cemo vidjeti od kakvog je materijala Trinkijeri.

edit:

Dobro, jasno mi je sta je sa Novicom, ali ovaj Braun?  :zbunjen:
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2018, 10:10 Фаул »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #222 poslato: Novembar 13, 2018, 07:53 »
Gagić se sudario sa Zagorcem i slomio mu nos, te ovaj mora na operaciju.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #223 poslato: Novembar 13, 2018, 08:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Gagić se sudario sa Zagorcem i slomio mu nos, te ovaj mora na operaciju.


Pa ovaj čovjek je rođeni baksuz...   :smeh4:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #224 poslato: Novembar 13, 2018, 10:48 »
zagorac je nezniji od dangubica
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)