Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 92376 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #345 poslato: Januar 18, 2019, 01:06 »
bas sam hteo da napisem kao da vam je prvi put... evo i zgemba me preduhitrio, i ne pricam samo o ovoj upravi...



A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #346 poslato: Januar 18, 2019, 01:11 »
 Uzeli smo i mi Borišu od ovih isto na mišiće
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #347 poslato: Januar 18, 2019, 01:18 »
Pa nije niko ni rekao da je prvi put. A naravno da nije ni KKP jedini koji ovo radi. Ali da nije lijepo, nije.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #348 poslato: Januar 18, 2019, 02:27 »
Citat
U ime porodice Radovanović, obraćam vam se povodom neistina koje je trener KK Budućnost iz Bijeljine, Dario Čojić, javno izneo u vezi sa prelaskom Nikole Radovanovića u KK Partizan iz Beograda.Kada je postalo jasno da Partizan želi Nikolu, a da je Nikolina velika želja da zaigra upravo u crno-belom dresu, jer za taj klub od malih nogu navija (slika u prilogu), stupili smo u pregovore sa KK Budućnost iz Bijeljine oko obeštećenja i prelaska u KK Partizan.Ovom prilikom, moram istaći da su uslovi u kojima je Nikola živeo i trenirao u Bijeljini izuzetno loši, a da je sam klub u poslednje dve godine načinio nekoliko protivzakonitih radnji, poput odvođenja deteta u inostranstvo bez saglasnosti roditelja, pokušaja falcifikovanja potpisa roditelja igrača kao i prebacivanja deteta iz škole u školu bez znanja roditelja. Stoga, naša čvrsta želja je bila da Nikola svakako napusti KK Budućnost iz Bijeljine, jer je postalo kristalno jasno da u tom klubu budućnosti nema.
Gotovo neverovatno zvuči, ali želim da javnost sa time upoznam, da klub sa roditeljima nije imao, niti je želeo bilo kakvu komunikaciju u poslednje dve godine, a da su predsednik i trener kluba pregovarali sa trećim stranama bez znanja roditelja.Nakon što je Partizan ponudio obeštećenje koje je daleko veće od onog koje je tržišno, KK Budućnost je taj predlog glatko odbio, uz jasno agitovanje da Nikola treba da pređe u bilo koji drugi klub, osim u Partizan.Želim da jasno naglasim, kako smo kao porodica svim srcem želeli da dete praktično izbavimo iz te kuće i neadekvatnih uslova života i rada, čak i po cenu da prestane da se bavi košarkom. Ovo iznosim sa željom da upozorim sve roditelje čija deca će jednog dana doći u situaciju da treniraju i igraju u KK Budućnost iz Bijeljine.Želim da se zahvalim agentu, Draganu Deliću, koji nam je veoma profesionalno predočio sve ponude za Nikolu, koji je sam odabrao prelazak u redove Partizana. Odluka mog sina, za mene predstavlja obavezu i učinio sam sve u skladu sa pravilima da se njegova želja ostvari.Takođe, želim da napomenem da je kroz sličnu torturu ne tako davno prošao igrač KK Crvena zvezda, Boriša Simanić, čijem ocu Draganu Simaniću želim da se posebno zahvalim na potvrdi svih informacija. A iznad svega, želim da se zahvalim Bogu, što sam uspeo da svoje dete izvučem iz neprirodnog odnosa i uslova koje ne bih poželeo niti jednom roditelju za njihovo dete.Sportski pozdrav,Dragan RadovanovićTopla ulica, 88280 Nevesinje, Republika Srpska


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #349 poslato: Januar 18, 2019, 02:37 »
Eto ti ga sad  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #350 poslato: Januar 18, 2019, 03:45 »
A ti odmah, nije lijepo, nije lijepo...   OTIMAJ BRE!  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #351 poslato: Januar 18, 2019, 03:46 »
Avangarda, instituacija, casovi ljubavi!  :clap: :aplauz: :respect
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #352 poslato: Januar 18, 2019, 05:37 »
o jebote kad klinac u ovim godina već postane predmet ovako sumornih saopštenja. Samo da se sve brzo završi i da počne trenirati i igrati.


Jebote, 15 godina. Nije ga još pošteno ni izdrko a već pola Srbija ga zna po ovim tekstovima.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #353 poslato: Januar 18, 2019, 09:10 »
Izvini, šta ti znaš o "poštenom izdrkavanju"???

Jel to neka insinuacija?

ili, akrobacija?

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #354 poslato: Januar 18, 2019, 11:01 »
Nego, sad ozbiljno.

Pre neko veče mi ZAISTA uleće slika za razmišlanje.


Tek, uletelo mi u polu sna, kao, KKP i KK CCZ mogu zajedno!!

Mogu li?

Pojma nemam.

Tek, pomislih po prvi put u životu.
Šta mislite, da se udruže dva Bgd kluba i proizvedu jedan, ali JEDAN NAJmoćnijiri??

U fazonu, baš nas lova - iako, baš bi lova bila najjači motiv za udruženje CZ i KKP.

Znam da je 1% šansa iliti mogućnost, ali htedoh samo da objavim. Pa, štagod bilo.


 
« Poslednja izmena: Januar 21, 2019, 09:26 nyc »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #355 poslato: Januar 18, 2019, 11:04 »
kakav si ti optimista   :P   1% je previše :nono:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #356 poslato: Januar 19, 2019, 09:46 »
opet povuci-potegni... kapa dole Pejdžu, jesam ga kritikovao celu sezonu, ali večeras su svima muda bila kao klikeri, on je uzeo loptu i rešio.

Vanja se propisno obrukao, nekoliko puta je dobijao loptu i nije ni gledao ka košu, samo je gledao gde da je prosledi.

Iskreno, mislim da ne možemo napraviti nikakve buke u plej ofu, dugo sam mislio da imamo neke šanse na dugačkom štapu, ali ne verujem da ovaj tim može u naredna tri meseca izgraditi karakter i kohones.

Ali ajde, bar da budemo u 4 i da junački poginemo. Trinki za sada ništa posebno, 4 minus.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #357 poslato: Januar 19, 2019, 10:41 »
Dobili smo jer je Zagorac bio na klupi  :clap: Ne, bez zajebancije....kad covjek krene u kontru...ide direktno na kos i nedje oko slobodnih bacanja krece neki pokusaj ukrstenog koraka dje na kraju nit ode lijevo, nit desno, vec se zakuca u odbrambenog i dobije faul u napadu  :klanja: E to sam vidio bar 3x od njega ove sezone. Minimum.

Inace je nocas jako cudno sudjenje bilo. Volio bih opet da pogledam snimak produzenog koraka Pejdza sto su sudije svirale kao korake...ono se nije sviralo ranije koliko ja znam.

Mi u plej ofu nemamo sta da trazimo, to je jasno. Jedino sto imamo jos 2 mjeseca, pa ajde, ono, da se nadamo nekom cudu. Inace bi jako lijepo bilo da dobijemo Buducnost u Pioniru i koljemo se do kraja za 3. mjesto. Sa Cedevitom bi mozda mogli i pokusati nesto, cigani bi nas ometlali u polufinalu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #358 poslato: Januar 22, 2019, 08:58 »
Da li je S.Janković oduvek ovako retardiran ?

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #359 poslato: Januar 22, 2019, 09:02 »
Pobedis u gostima i ostane gorak ukus...To je KKP...
Onoliko "riljanje" u prvoj da se spusti 20 razlike i profesionalni košarkaš sa 1,4m promaši zicer sam ko duh...