Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 90617 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #405 poslato: Februar 11, 2019, 03:10 »
Zgembo, aj ne seri...    :D


Zgazena Milova ljubimica, da Nije bilo posranog Javora, ubili bi ih +20




Kakve je samo slajmare dobio Javor na poluvremenu  :smeh3:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #406 poslato: Februar 11, 2019, 12:14 »
Onaj odozgo nije dao. Bio sam siguran da prekidam bojkot, ali me je jedan telefonski poziv totalno poremetio, tako da sam zbog jebenog Džonija Depa i njegovog fiilma proveo van kuće popriličan deo popodneva i noći.
Uspeo sam da odgledam tekmu, igra je bila na momente, poput "onog" Partizana od pre 5 godina.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.863
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #407 poslato: Februar 11, 2019, 10:20 »
Jaramaz?

Bokte, imaćemo na kraju sezone u zapisniku 30 igrača koji su u datom trenutku bili registrovani

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #408 poslato: Februar 12, 2019, 01:40 »
Stvarno postaje malo preterano, pogotovo što nije neki extra kvalitet.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #409 poslato: Februar 12, 2019, 10:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zgembo, aj ne seri...    :D


Pridruzujem se  :respect

Stvarno Zgembo, jeba mu majku, postajes dezurna baba, kao ladja kod cigana  :D Ima dosta stranaca i slazem se da je ovo sa drzavljanstvom Pejdzu nevidjena glupost, ali sta da radimo, to nam je sto nam je. Tim ne izgleda lose, ima prostora za napredak. Od Marinkovica sam digao ruke, ali Lendejl ce bit igrac definitivno. Vidjecemo koliko ce Partizan profitirati od njega.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.863
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #410 poslato: Februar 12, 2019, 10:19 »
Pejdž
Nikolić
Gagić
Trifunović
Renfro
Jaramaz
Marinković
Aranitović
Braun
Si
Zagorac
Gavrilović
Veličković
Janković
Pecarski
Janković
Tanasković
Gagić
Lendejl
Pecarski

20 za sada.


Nek sam baba po sto puta, ali meni se ovo ne sviđa. Ovo je Čovićevski način vođenja kluba, ko što kaže Dino Dvornik "daj što daš, nemam vremena". Ako godinama serem po pudlici, licimerno bi bilo da sad slinim na ovo.

Ali još jednom, neću previše kritikovati ove sezone, čekam leto i narednu sezonu, jer će to biti kompletan prelazni rok pod Trinkijerijem, pod istim trenerom i istom direktorom.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #411 poslato: Februar 12, 2019, 01:33 »
Bez plana, AD Hoc...Proba se nešto na galamu...Ima 30% šansi da upali i da se slože kockice za trofej a 100% da ne upali što vodi ka još većem ukopavanju.Ali ko što reče Zgembo, a to sam i napisao pre par strana, jedva čekam celokupnu Andrijinu pripremu sezone - od tima do priprema...

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #412 poslato: Februar 13, 2019, 12:45 »
Ma jasno je da podsjecamo na 'evropsku Zvezdu' i ne svidja se to nikom, al bolje i ovako da bar imamo neke obrise kosarkaskog kluba nego ono od proslih par sezona. Samo da se jos dublje ne ukopamo sa dugovima, ako moze.

I ovih 20 igraca nije samo simptomaticno za nas (gagica si racunao 2x) vec i za ostale u ABA ligi. Buducnost, Zvezda, Cedevita, jednostavno je sve vodece klubove uhvatila ta epidemija izmjene tima na nedeljnom nivou.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.621
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #413 poslato: Februar 13, 2019, 06:20 »
Mi imamo 16 od toga 7 stranaca pa kup otpali Faje, Odžo i  tek pridošli Rivers. Imamo 9 igrača na poziciji 2-3 i samo jednog pleja.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.863
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #414 poslato: Februar 13, 2019, 06:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

gospodin!  :klanja:


Proteklog leta naša generacija 2000 je osvojila juniorsko prvenstvo Evrope... iako je mnogo igrača iz te generacije već na strani, neki su i dalje tu, a simptomatično, među njima su npr. Uroš Trifunović i Zoran Paunović. Najbolji bekovi te generacije. Kad naši klubovi pravdaju sebe što im ne igraju klinci, govore kako su im bitni rezultati, i kako žive od toga itd..


A evo, dolazi kup, takmičenje koje više nema klasičnu rezultatsku vrednost, savršena prilika da bar tu vidimo naše igrače, ali jok, i tu se mora dohakati pravilima i stižu ekspres pasoši za Pejdža, i Odža.

Pa majku mu ima li lepše stvari nego da npr. na tom kupu Paunović i Trifunović igraju jedan protiv drugog, bar 15 minuta u derbiju. Ne, iako to nije ABA, nije borba za Evropu, i tu moramo gledati Pejdža i Odža.


Neko u tom savezu nekog kurca radi, napravi pravilo, ograniči broj stranaca, ali nećeš majčin sine, kakvo mrtvo pravilo, evo državljanstva. Ne mogu se više ni setiti ko je sve dobio zadnjih godina. Nelson, Dženkins, Kleo, Evandro, Enis, Vrabac, Pejdž, Odžo.



Sad ovaj drugi deo Vardine priče verujem da nije interesantan, ali što je najgore ja se i u njemu pronalazim, jer znam koje sam ja muke prošao da bi stigao do sprskog državljanstva. Ali dobro, nije za ovu temu  :D




Kad se već osvrćemo na Duletovu eru, i tražimo sličnosti, čisto sumnjam da bi on propustio priliku da u rosteru ima bar jednog ili dvojicu igrača kao što su Trifa i Pecarski, na ozbiljnim minutima.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #415 poslato: Februar 14, 2019, 01:50 »
Zgembislave,

jedini si pošten grobar. Ne samo na ovom forumu, nego općenito...    :klanja:

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.621
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #416 poslato: Februar 14, 2019, 08:58 »

 Trifunović barem ima tatu pa će ga sigurno pre ili kasnije pogurati ali za Paunovića se već plašim da će u ovom ludom košarkaškom vremenu uspeti. Dečko je u FMP-u gde svi imaju prednost u odnosu na njega i neki isluženi srpski igrači i prebrzi Slovenac i sumnjivi američki basketaši.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #417 poslato: Februar 15, 2019, 01:44 »
Pecarski juce odlicno iskoristio minute. Trifunovic takodje, ono nekoliko sto je dobio. Zaista je grijeh sto se ovom kupu nije prislo sa drugacijom filozofijom, ali Ostoja zeli kup da bi imao alibi trofej, to je jasno.

Ko je skandirao uprava napolje sinoc? Ko je izasao u 3/4?

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #418 poslato: Februar 17, 2019, 07:49 »
Bravo bre, bravo!  :aplauz: :aplauz: :aplauz: :clap:

Totalni hrkljus od utakmice, na kraju ipak nismo prosuli, nije se vala mogao ponoviti Ritas 2x. Vise od same pobjede, cak i od trofeja raduje sto ocigledno mozemo da igramo sa svima u F4 ABA lige. Mislim da ce posle nocas da pada kvota na nas da jebe oca.

Lendejl je stub ove ekipe, covjek moze da igra svasta, ako treba da preuzima pleja, standardno pik, izvlacenje cuvara napolje, jednostavno je najperspektivniji a trenutno i najbolji igrac ekipe.

Steta na kraju sto umjesto Pejdza zaista nije isao neki klinac, ucinak za ekipu bi bio isti.

Sad, da vidimo kako ce ovo izgledati kad Zvezda dobije dva stranca a mi Nikolica i eventualno Zagorca. Kad se vraca covjek?
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.476
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #419 poslato: Februar 17, 2019, 07:56 »
I zasto je kog vraga pogodio drugo slobodno  :udaraozid: :zbunjen: :wacko: :'(
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.